PDA

View Full Version : Нет следене (=



AvaLan4e
02-23-2008, 19:58
За тва по ТиВито (= Щяло да може. хахахах. ('=
Отгоравяйте по анкетката <3

ЕPu
02-23-2008, 20:01
тъпаци..
вместо да направят нещо против истинските престъпници (които ще им извадят очите още малко), тия ще ми се занимават със скайповете на некви лапета..

Sevt
02-23-2008, 20:02
Следене винаги е имало, въпросът е кой и в каква степен го извършва. Кофти но факт.

AvaLan4e
02-23-2008, 20:03
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=155015

добро утро, добър ден, къде отиваш ти, може би...
Моята анкета е яка (= Обаче ^^^

WILD__BOY
02-23-2008, 21:29
снифенето в нета никога не е спирало, въпроса е как се съхраняват тея данни

AvaLan4e
02-23-2008, 21:36
снифенето в нета никога не е спирало, въпроса е как се съхраняват тея данни
Най-вероятно в нета и се хакват. Още не разбирам как не мислят, че тези матури като са само на компютри няма да се хакнат??! Примерно. Странни хора. ('=

AvaLan4e
02-23-2008, 21:38
анкетата е тъпа и едностранчива...
Така е. Анкетата не изисква униканост, творчесто, повече от 2-3 мисловни клетчици (= Тоест тъпа и понеже съм стара консерваторка е и едностранчива и все пак достойнството ми с което така парадирам не ми позволява да се съглася и все пак е демокрация, а аз мазохист и държа всички да стигнат до твето мнение и да се почувстам и белика и умна и в центъра на внимание и тн и тн <3

WILD__BOY
02-23-2008, 21:42
снифенето в нета никога не е спирало, въпроса е как се съхраняват тея данни
Най-вероятно в нета и се хакват. Още не разбирам как не мислят, че тези матури като са само на компютри няма да се хакнат??! Примерно. Странни хора. ('=

не пускай глупости ей така... хакването не е като по филмите, звъниш един телефон и половин африка гръмва

AvaLan4e
02-23-2008, 21:46
снифенето в нета никога не е спирало, въпроса е как се съхраняват тея данни
Най-вероятно в нета и се хакват. Още не разбирам как не мислят, че тези матури като са само на компютри няма да се хакнат??! Примерно. Странни хора. ('=

не пускай глупости ей така... хакването не е като по филмите, звъниш един телефон и половин африка гръмва
Щом на мен ми хрумва и на други е хрумвало, да не говорим, че не е и адски трудно. Щом може да има база данни да се направи, може и да се развали. Особено ако има желание (= Мое мнение.

AvaLan4e
02-23-2008, 21:47
плеееееееееееееееееееееее ееееееееееес!


^ това е виртуален, форумен шамар
Към кой, къде ^^

AvaLan4e
02-23-2008, 21:51
към теб, с опакото на ръката, защото с длан се шамаросва равен...

сопола ти се завърта три пъти около врата и аз казвам с благороден глас"

"Стегни се малко, че се оля в простотия!"



така по-добре ли е???
Супер (=
Защитавам тезата ти, само да нямаш пръстени.

WILD__BOY
02-23-2008, 21:53
сладичкото би, има едно нещо, което го наричат криптиране
има едно нещо, дето му викат мрежова сигурност
има едно нещо, дето му викат бек ъп

пак ти казвам, тва не е като да дръна един тел и луната да стане спътник на баба ти

AvaLan4e
02-23-2008, 21:56
сладичкото би, има едно нещо, което го наричат криптиране
има едно нещо, дето му викат мрежова сигурност
има едно нещо, дето му викат бек ъп

пак ти казвам, тва не е като да дръна един тел и луната да стане спътник на баба ти
Няма невъзможни неща, ла, ла. Извинявай ако съм ти повлияла. Особено към човешката изобретателност. Няма начин да ме убедиш, че не може нещо измислено и направено от човек да се повтори, разбере и използва после. Просто няма. (= Дай пример за нещо невъзможно дето сме направили?? Даже хора оживяват след изтрели в сърцето, мозъка...хм. Абе... ('=

AvaLan4e
02-23-2008, 22:01
Иронията е, че фраснах: верно, сега чувам. И си се смея по-силно, понеже тоя виц дето си го разказах още не го бях чувала. Не виждам какво толкова се впрягате в простотията като даже не претендира за истинност :shock: (=

WILD__BOY
02-23-2008, 22:02
сладичкото би, има едно нещо, което го наричат криптиране
има едно нещо, дето му викат мрежова сигурност
има едно нещо, дето му викат бек ъп

пак ти казвам, тва не е като да дръна един тел и луната да стане спътник на баба ти
Няма невъзможни неща, ла, ла. Извинявай ако съм ти повлияла. Особено към човешката изобретателност. Няма начин да ме убедиш, че не може нещо измислено и направено от човек да се повтори, разбере и използва после. Просто няма. (= Дай пример за нещо невъзможно дето сме направили?? Даже хора оживяват след изтрели в сърцето, мозъка...хм. Абе... ('=

въпроса не е в това, нещо да се направи невъзможно за пробив, а да се направи така, че хора, които могат да го направят да се сведат до определен кръг. а когато отчетеш материята на обекта на атака, а именно оценки от матури, кръгът от потенциални пакостници се стеснява

AvaLan4e
02-23-2008, 22:04
сладичкото би, има едно нещо, което го наричат криптиране
има едно нещо, дето му викат мрежова сигурност
има едно нещо, дето му викат бек ъп

пак ти казвам, тва не е като да дръна един тел и луната да стане спътник на баба ти
Няма невъзможни неща, ла, ла. Извинявай ако съм ти повлияла. Особено към човешката изобретателност. Няма начин да ме убедиш, че не може нещо измислено и направено от човек да се повтори, разбере и използва после. Просто няма. (= Дай пример за нещо невъзможно дето сме направили?? Даже хора оживяват след изтрели в сърцето, мозъка...хм. Абе... ('=

въпроса не е в това, нещо да се направи невъзможно за пробив, а да се направи така, че хора, които могат да го направят да се сведат до определен кръг. а когато отчетеш материята на обекта на атака, а именно оценки от матури, кръгът от потенциални пакостници се стеснява
Разширва се ('=

Presley
02-23-2008, 22:16
Малееееее къ ме драэнят тея тъпи неща дет ги слагаш постоянно <3 (`= =) .... :D

AvaLan4e
02-23-2008, 22:20
Малееееее къ ме драэнят тея тъпи неща дет ги слагаш постоянно <3 (`= =) .... :D
<333 ('=

eu.hyricane
02-23-2008, 22:36
Малееееее къ ме драэнят тея тъпи неща дет ги слагаш постоянно <3 (`= =) .... :D
<333 ('=

nau4ilo 3 emotionki i trqbva da se izfuka.. i nqma absolutno nikakva logika da slaga6 "<3" postoqnno, osobeno kato sled tova nqma absolutno ni6to.. izob6to znae6 li kakvo ozna4ava ??? -_-

AvaLan4e
02-23-2008, 22:59
Малееееее къ ме драэнят тея тъпи неща дет ги слагаш постоянно <3 (`= =) .... :D
<333 ('=

nau4ilo 3 emotionki i trqbva da se izfuka.. i nqma absolutno nikakva logika da slaga6 "<3" postoqnno, osobeno kato sled tova nqma absolutno ni6to.. izob6to znae6 li kakvo ozna4ava ??? -_-
О, след <3 трябва да се сложи нещо, дам, дам, нелогична съм ('= ^^

psychopath
02-24-2008, 01:10
все ми е едно

InitialD
02-24-2008, 02:21
Малееееее къ ме драэнят тея тъпи неща дет ги слагаш постоянно <3 (`= =) .... :D
<333 ('=

nau4ilo 3 emotionki i trqbva da se izfuka.. i nqma absolutno nikakva logika da slaga6 "<3" postoqnno, osobeno kato sled tova nqma absolutno ni6to.. izob6to znae6 li kakvo ozna4ava ??? -_-
О, след <3 трябва да се сложи нещо, дам, дам, нелогична съм ('= ^^

Ти не си за шамар! Ти си за тупалка!!! :x