PDA

View Full Version : Да се правиш, че не те боли...



sexy_eJlz
02-23-2008, 19:38
Да се правиш, че не те боли е по-болезнено отколкото като признаеш, че ти липсва, нали?!? :( Колко трудно е да прикриеш чувствата си... да се правиш че не ти пука, а всъщност ти идва да му се хвърлиш на връта и да го разцелуваш... :cry: Не е ли по-лесно да си поплачеш, отколкото да се правиш на "силно" момиче?!? :( Но вероятно е по-важно да запазиш "достойнството си" (ако въобще ти е останало такова! :!: :!: :!: !), отколкото да кажеш на любимия че ти липсва и си готова да направиш всичко възможно, за да сте отново заедно!!! :( Хора, къде ни е акъла?!? Защо се самонараняваме?!? Ииии... защо всичко това е толкова трудно и толкова боли?!? :cry: :cry: :cry:

{Просто изблик на чуства... ако не ме разбирате не пишете коменти!} :(

VinDiesel
02-23-2008, 19:43
Да съгласен съм с тебе но той ако държи на тебе ще иска отново да е с тебе

natity91
02-23-2008, 19:46
i az se praveh na silna Razbiram te...no nemojah dylgo Vseki pyt si kazvam ne mi puka i samo edna negova duma ot sorta na Radvam se 4e razbra 4e ne sme edin za drug...i otnovo revvah sys pylna sila...Ne nepomaga da se pravi6 na silna ako ne si takava Naprotiv izstradai go Pla4i kolkoto ti syrce iska 6tot ina4e 6te nosi6 bolkata cql jivot tam dylboko v tebe...

P.S. I na mene edin 4ovek mn mi lipsva i iskam da mu go kaja no nqma kak...mn nadale4 e :-k

inSane_baby
02-23-2008, 20:11
oxx... наистина няма нищо лошо да го признаеш пред себе си, пред най- близките си приятели, но не отивай при момчето да му изплакваш чувствата си... Ако то те обича, то ще дойде при теб...

sexy_eJlz
02-23-2008, 20:12
Просто изблик на чуства, нищо повече не е тази тема! Все пак благодаря за коментите!

LuGlъTa_93
02-23-2008, 20:57
poznata istoriq i v krai na smetka toi doide pak pri men a ne az pri nego no ve4e be6e kasno

TheNewReligion
02-23-2008, 20:58
Да се правиш, че не те боли е по-болезнено отколкото като признаеш, че ти липсва, нали?!? :( Колко трудно е да прикриеш чувствата си... да се правиш че не ти пука, а всъщност ти идва да му се хвърлиш на връта и да го разцелуваш... :cry: Не е ли по-лесно да си поплачеш, отколкото да се правиш на "силно" момиче?!? :( Но вероятно е по-важно да запазиш "достойнството си" (ако въобще ти е останало такова! :!: :!: :!: !), отколкото да кажеш на любимия че ти липсва и си готова да направиш всичко възможно, за да сте отново заедно!!! :( Хора, къде ни е акъла?!? Защо се самонараняваме?!? Ииии... защо всичко това е толкова трудно и толкова боли?!? :cry: :cry: :cry:

{Просто изблик на чуства... ако не ме разбирате не пишете коменти!} :(
Момееее , ти си ми сродна душа ! В такова положение съм сега , но се усмихвам въпреки всичко , но всъщност ме боли сърцето ! :cry: :cry: :cry:

acidburn1
02-23-2008, 21:09
Аз макар , че съм момче ще си замълча ... щот аз не го крия и макар че съм момче от 24 дена вече няма ден в който да не плача за нея...

sexita
02-23-2008, 21:17
И аз така правя...гордоста ми не ми позволява да излея чувствата си...
Погледнато от една страна е добре...защото мъжът обича да унижава жената,а тя колкото повече го обича,толкова повече се хвърля в краката му...и не пази честа си.А това още повече не се нрави на мъжа...
Така мисля аз де...може би в някои аспекти греша....
Вчера с гаджето ми си говорихме и той ме попита...
-Ако престана да ти звъня и не искам да се виждаме вече какво ше направиш?
Аз му казах,че аз също няма да му звъня и да го моля и връзката ни ще свърши без обяснения...

Тогава той се намръщи и каза..."мислех,че ще се бориш за любовта си"

Малко размислих,но все още не схващам...за какво да се боря щом той не ме иска...и защо изобщо той иска да се боря за него,щом бяга от мен...
абе тва е само разговор,ние сме си добре,но ако наистина стане така...не знам какво ще правя...

mediata
02-23-2008, 21:30
И аз така правя...гордоста ми не ми позволява да излея чувствата си...
Погледнато от една страна е добре...защото мъжът обича да унижава жената,а тя колкото повече го обича,толкова повече се хвърля в краката му...и не пази честа си.А това още повече не се нрави на мъжа...
Така мисля аз де...може би в някои аспекти греша....
Вчера с гаджето ми си говорихме и той ме попита...
-Ако престана да ти звъня и не искам да се виждаме вече какво ше направиш?
Аз му казах,че аз също няма да му звъня и да го моля и връзката ни ще свърши без обяснения...

Тогава той се намръщи и каза..."мислех,че ще се бориш за любовта си"

Малко размислих,но все още не схващам...за какво да се боря щом той не ме иска...и защо изобщо той иска да се боря за него,щом бяга от мен...
абе тва е само разговор,ние сме си добре,но ако наистина стане така...не знам какво ще правя...
знаеш ли какво ще стане. няма да се чувате и виждате с месеци и когато някои се сети да направи нещо ще е твърде късно.

koalka
02-24-2008, 05:04
Да направиш всичко възможно да сте заедно...ами, ако той няма чувства?Нещата не стават ей така.То просто нищо не може да стане, ако той не е поне малко заинтересован от теб.
И аз по принцип не мога да разбера защо хоратаси крият чувствата - така или иначе са наранени, това няма да помогне.Освен, ако в дадената ситуация нещата няма да се усложнят, но почти винаги си личи и се разбира.Не знам колко добър трябва да си, за да си прикриваш успешно чувствата...
Аз не мога да си крия чувствата, винаги ще си кажа или ако не съм го правила после ме е яд.Посто е важно човека срещу теб да знае.Отделен е въпроса вече дали ще стане нещо между вас.

bibi90
02-24-2008, 08:50
Не трябва да си криеш чувствата по принцип,но ако човека срещу теб ясно ти показва,че нищо не може да се получи между вас,няма смисъл да правиш нещо по-вече според мен.

izkLuchenieto
02-24-2008, 08:58
oxx... наистина няма нищо лошо да го признаеш пред себе си, пред най- близките си приятели, но не отивай при момчето да му изплакваш чувствата си... Ако то те обича, то ще дойде при теб...
И аз съм на същото мнение ,няма смисъл да се тръшкаш и да му се молиш. И да му показваш че си слаба.Боли наистина,но да имаме малко достойнство.Ако от негова страна вече няма никакви чувства, то тогава няма нужда да разбира че ти все още страдаш по него

mr0b1
02-24-2008, 09:07
нужно е да се правиш че не ти пука понякога,понякога не защото отново може да си върнеш човека! : )

prettyIdeath
02-24-2008, 09:07
По хубаво е да признаваш чуствата си.Наистина страшно боли да криеш колко ти липсва даден човек ... Много момичета се правят на "силни момичета" както казваш ти .. но от това само губят...пред фр си казват че им е все едно , че не им пука, че ако не той тя щяла да го остави, а всъщност у тях реват като скъсани. Това е гадно...
А ти защо не му го кажеш... ?

nencuHka
02-24-2008, 10:09
Винаги съм плакала и съм показвала чувствата си,но доста страдам след това.. Сега обаче се сблъсках с проблем ,че ако покажа чувствата си ще стане по зле.. В смисъл по цял ден сме заедно и за него сме приятели .. Начин друг няма освен да се правя "че не ми пука " ..
Мислех че да "се скриеш" е по лесно .. но уви .. Боли и то много .. Трудно е ,но като няма на къде .. !?

Iv4eTy
02-24-2008, 10:12
Абсолютно си права, страшно трудно е да се правиш че всичко е наред, когато ти се иска да заплачеш,да идеш и да си излееш чувствата, но понякога просто трябва да се опитваме да не се показваме слаби, заради едничкото достойство...

Desire_
02-24-2008, 11:53
Аа..тук има два вариятна единият е ака човекът за който става дума те е наранил и се правиш, че вече ти е безразличен или пък просто ей така от срах или нз какво не признаваме чувствата си.В първият случай е напълно нормално да постъпиш така..във втория нз..Аз съм от хората, който казват всичко което мислят и това доста пъти ми е навличало проблеми(случвало се е да ходя с някой и да казвам на друг, че изпитвам нещо към него и т.н.)..но пък така нещата са ясни още от началото и не си правиш грешни изводи..

taffy
02-24-2008, 12:14
Ами..според мен трябва да сме силни пред хората...Те да мислят, че не боли...Плачи, когато си сама! Пред хората си мълчи и не показвай, че боли, но изливай чувствата си, като няма никой..Никога не е добре да подтискаме чувствата си - рано или късно те преливат и не могат да се удържат...
Наистина мн боли да загубиш любимия...и да знаеш, че никога повече няма да го прегърнеш...Ама поне пред него трябва да показваш, че не ти пука вече...Никога, ама никога не падай в краката на момче...И най - вече, никой не трябва да се унижава пред човек, който не заслужала сълзи! :)

FiRe_LaDy
02-24-2008, 12:30
И аз бях така почти 2 години.Потисках си чувствата и не исках дори пред себе си да призная какво чувствам и един ден този ад приклучи,но докато настъпи края му - беше някакав кошмар.Адски е трудно и боли да криеш нещо в себе си,което е по - силно и от самата теб .. За това този път рискувах и не съжалявам за постъпката си :-)

Castaway
02-24-2008, 12:40
ммММ .. ако оБичаш някого, пусни го на свобода, а той ако те оБича, ще се върне в твоята сТрана ..

но.. наистина е много болезнено .. цялото това нещо .. влюбване, обич .. раздяла..страдание..болка .. очи изпълнени със сълзи .. безкраен кръговрат .. от който няма смисъл ... :( :( :(