PDA

View Full Version : с разбито сърце



kristin4eto
02-23-2008, 19:44
Naposleduk mn 4esto zapo4nax da pi6a tuk...Tam e rabotata 4e ne moga da prejiveq razdqlata s biv6iq mi priqtel...Mislex 4e sum se vlubila v edno dr mom4e( za koeto pisax predi ) no se okaza 4e ne e taka...Vseo6te pla4a bezkraino mn i me boli o6te pove4e ...Ne moga da prejiveq razdqlata,puk da ne govorim da go zabravq....Vse si kazvam 4e pove4e nqma da mislq za nego, 4e nqma da mu zvunq i da produjam da se unijavam,no ne moga da se sdurja....Lipsva mi bezkraino i mi e mn ama mn gadno..Imam 4uvstvoto 4e 4ast ot men q nqma ....Nai-lo6oto e 4e znam 4e nqma kak da q vurna...

sexy_eJlz
02-23-2008, 19:45
Просто си поплачи... :( :cry:

natity91
02-23-2008, 19:49
oh mila znam 4e boli Povqrvai mi razbiram te perfektno Prosto si popla4i..tova 6te ti pomogne za momenta..a kakvo da pravi6 nz Ti sig li si 4e nqma 6ans za vas Ako si sig togava se nadqvam vremeto da e blagosklonno kym teb i po byrzo da izlekuva ranite ti Uspeh

inSane_baby
02-23-2008, 19:55
Ами не мисля, че някакъв съвет би могал да ти помогне... Излизай, забавлявай се, постарай се да не ти пука... Припомни си всички моменти, в които те е наранил, изтрий всички спомени за него, като смси, хронологии и други символични неща.

led_i_ogyn
02-23-2008, 20:07
Просто времето лекува всичко...колкото и невероятно да ти звучи сега, след време ще разбереш, че е така.От любвта боли много...Желая ти успех, защото не знам какво друго да ти кажа.Просто се усмихни сега...утре ще бъде по-добре.Само напред и нагоре.Успех!

trittico
02-23-2008, 21:07
Ами не мисля, че някакъв съвет би могал да ти помогне... Излизай, забавлявай се, постарай се да не ти пука... Припомни си всички моменти, в които те е наранил, изтрий всички спомени за него, като смси, хронологии и други символични неща.
+ 1

Spider4eto
02-23-2008, 21:26
Ми запиши се да тренираш нещо. Малко или много ще ти заема от времето и мислите ти и така няма да се сещаш толкова често за него. А също така ще срещнеш нови хора и ще си разшириш приятелския кръг. Другото което е да си поставиш няква цел, нещо което си отлагала:да си подредиш стаята или да отслабнеш например зависи какава си. Вземи си някво домашно животно ако ваще ти дадат. Така ще насочиш вниманието си към него и пак по рядко ще се сещаш за бившия. Аве има ли желание има и начин :P

VinDiesel
02-23-2008, 21:37
Най доброто решение седни и се напии помага много поне на мен ми е помагало

koalka
02-24-2008, 05:14
Напълно те разбирам и мога да си представя как се чувстваш - да, ужасно е, но с времето всичко ще отмине.Лошото е, че хабиш излишни нерви.Опитай се да сдържаш сълзите си, да го обичаш, обаче да се усмихваш.Да се радваш, че той е щастлив, макар и да не е с теб, дори и сам да е.Просто да приемеш това като хубав момент от живота ти, който вече е свършил.И с това искам да ти кажа да гледаш на нещата по друг начин.

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-24-2008, 05:14
сигурно се здухваш защото оставаш доста често на саме с мислите си.;) според мен това не е добре.. гледаи каквото и да правиш рядко ама наистина много рядко само в краен случаи да си сама.. (съмнявам се като излизаш с приятелите ти и по цели часове да им говориш за него,нали? :P ):)

GD
02-24-2008, 05:34
Ами какво да ти кажа вече мина месец от както се разделихме с моята и немога да я забрава а и неискам и аз да се унижавам ако иска тя ще ме намери. Мъчно ми е за нея липсва си ми много, но незнам и аз какво да правя вече. Където и да отида се сещам за нея , където сме били и направо плача. Мисля аз че един месец е достатъчно да забрвиш човек. Ако е имало истинска любов тогава вече неможе, знам какво ти е наистина и аз съм много зле във момента :? :? :?

DiabolicAngel
02-24-2008, 07:42
Просто времето лекува всичко...колкото и невероятно да ти звучи сега, след време ще разбереш, че е така.От любвта боли много...Желая ти успех, защото не знам какво друго да ти кажа.Просто се усмихни сега...утре ще бъде по-добре.Само напред и нагоре.Успех!

+1

taffy
02-24-2008, 08:12
Когато любовта си отиде:
:arrow: Колкото и да ти е жал, изхвърли от стаята си всички негови вещи и подаръци. Само така ще можеш по - лесно да престанеш да мислиш за него.
:arrow: Опитай се да не слушаш вашата песен, а и всички, в които се пее за любов.
:arrow: Избягвай да се усамотяваш. Не е нужно да прекарваш времето, затворена в стаята и окайваща жестоката си съдба. Така настроението ти ще стане още по - мрачно и ще ти е трудно да се измъкнеш от тъгата.
:arrow: Излизай с приятели, забавлявай се. Старай се да не ходиш на местата, които свързваш с него.
:arrow: Него вече го няма, следователно настъпва промяна в теб самата. Можеш да си създадеш някой нов навик, да се запишеш на курс по танци например или просто да промениш гардероба или прическата си.
:arrow: Направи списък с нещата, които си искала да направиш, но той все ти е пречил или те е спирал. Сега е моментът да се концентрращ върху собствените си желания и мечти.
:arrow: Наблегни на образованието си. Бъди сигурна, че ако се съсредоточиш върху уроците, ще забравиш за него поне за час.
:arrow: Запиши се на някакви уроци, уплътни времето си. Постарай се да нямаш нито една свободна минута, в която да си спомняш за миналото.
:arrow: Запитай се дали той някога ще страда за теб, така както ти за него. Няма смисъл да се измъваш. Може би бившото ти гадже ти е направило услуга - като е скъсал с теб, ти е оставил отворена врата към нова, по - вълнуваща любов. :)

Vladokaaa
02-24-2008, 08:25
Ами не мисля, че някакъв съвет би могал да ти помогне... Излизай, забавлявай се, постарай се да не ти пука... Припомни си всички моменти, в които те е наранил, изтрий всички спомени за него, като смси, хронологии и други символични неща.

+1

izkLuchenieto
02-24-2008, 08:46
miLa,i da pLachesh ot suLzi poLza nqma...wqrwai mi biLa sym w sushtoto poLojenie i te razbiram napuLno ..rewaLa sym po ceLi dni i noshti,n0 suLzite ne p0m0gnaha da zabrawq. Prosto trqbwa da si 0twLichash wnimanieto s neshto drugo..naprawi taka che za mig da ne ostawash swobodna ..izLizai s priqteLi zabawaLqwai se,gLedai okoLo tebe wse da ima nqkoi priqten i zabawen chowek s koito si prekarwash syper. Mnogo e trudno da zabrawish Lubowta ..wecher kato si legnesh pak shte mislish i shte si spomnqsh za nego .. no wremeto Lekuwa wsichki rani
Da ti priznaq az sym swiknala s tazi boLka (zashtoto i moeto polojenie e podobno) i prosto weche tq e chast ot jiwota mi. Lubowta e kowarna :S
A pyk ako misLish che wse oshte ima nqkakuw shans za was ..BORI SE za swoeto shtastie

TheUnforgiven666
04-15-2008, 14:03
Но все някога ще трябва да я преживееш. Живота не свършва с една несподелена любов или раздяла...Аз лично...ами никой не се влюбвал досега в мен и като гледам как вървят нещата май няма и да се влюби...Но просто в един момент престава да ти пука...Така че моя съвет е: колкото и да ти е трудно-опитай се да го забравиш....

Mementomori
04-15-2008, 14:11
Съжалявам за случилото се,но не бива да се отчайваш и отричаш от живота,защото апатията е най-лошият съветник в този случай!Каквото и да се е случило,няма как да се промени,трябва да се примириш и да не се поддаваш на тъгата,колкото и да ти е трудно,защото след време ще разбереш,че е било безмислено да се затваряш в себе си и да плачеш постоянно.Светът не е свършил с дадената раздяла,не искам да омаловажавам връзката ти,но реално погледнато човек няма една-единствена връзка през живота си,явно това не е била твоята истинска и пламенна любов,която се случва веднъж.Откъсни се от бившия,не му се обаждай,защото е по-мъчително за теб и по-трудно ще преодолееш раздялата,отдай се на собствени занимания-учене,хобита,четене,прияте и,спорт,забавления,но не се отчуждавай от близките ти хора,мислейки единствено за миналото и това момче,защото живееш в настоящето,не го пропилявай!Успех!

miss_91
04-15-2008, 14:49
Naposleduk mn 4esto zapo4nax da pi6a tuk...Tam e rabotata 4e ne moga da prejiveq razdqlata s biv6iq mi priqtel...Mislex 4e sum se vlubila v edno dr mom4e( za koeto pisax predi ) no se okaza 4e ne e taka...Vseo6te pla4a bezkraino mn i me boli o6te pove4e ...Ne moga da prejiveq razdqlata,puk da ne govorim da go zabravq....Vse si kazvam 4e pove4e nqma da mislq za nego, 4e nqma da mu zvunq i da produjam da se unijavam,no ne moga da se sdurja....Lipsva mi bezkraino i mi e mn ama mn gadno..Imam 4uvstvoto 4e 4ast ot men q nqma ....Nai-lo6oto e 4e znam 4e nqma kak da q vurna...
:cry: poznato mi e do bolka....no edinstveniq nachin e da go zabravish,a tova e da spresh da go vijdash,da ne go vijdash,da iztriesh nomera na telefona mu(ne mojesh da spresh da mislish za nego nevuzmojno e)
trudno e adski mn no po-dobre spri da go tyrsish i nai-dobre e sega izobshto da ne zapochvash dr vruzka,zashtoto vs shte ti napomnq za nego...prosato izvestno vreme ostani sama...dr po-lek nqchin nqma...sled mesec-dva-tri ili poveche shte zapochne da ne ti puka ili pone da spre da ti puka che te boli....zapochni na novo \:D/ (ot lichen opit ti go kazvam dano sum pomognala pone malko) :)

desonka
04-15-2008, 20:12
ами да наистина е мн гадно и аз съм в същото положение.виж имаш ли някакъв шанс с него и ако не мила колкото и да не искаш ще се наложи да се примириш.знам не е лесно.ще минат месец два и повече.поплачи си когато те боли,но си помисли добре за това,че и след него ще има други.триятелите ти са тези,които наистина мн биха ти помогнали.излей си мъката пред тях и ще ти стане поне малко по-леко.успех

r0r0
04-15-2008, 21:50
Разбирам те... И аз съм преживяла същото... Няма лек... Единственото е... Да имаш надежда че ще срещнеш друго момче... но да знаеш.. Никога няма да забравиш бившия си... Дори след време да казваш примерно че го мразиш или вече не те ентересува... едно малко къстче от теб ще знае ще съвсем малко още изпитваш нещо към него... Но това не бива да застава на пътя на предстоящата ти връзк... Някой ден ще бъдеш щастлива.. А кой знае... може и отново да се съберете с приятеля ти... Пожелавам ти успех... знам колко много боли :cry: :smt086

MiMcHeToOo
04-16-2008, 05:01
Ходи, напий се, нареви се... Ей такива нещица доста помагат. Ще го забравиш, няма къде да ходиш. А може би след време пак ще се съберете? Не губи надежда :)