PDA

View Full Version : Кажете какво да правя, щото вече откачам ...



Abigoria
02-23-2008, 20:14
Така, значи с приятеля ми сме заедно от 6 месеца и нещо. Той живее в друг град, обаче идва всяка седмица. В последно време (вече 2- ра седмица) не е идвал, щото има курсове, и всеки Божи ден ми звъни по 100000000 пъти. Дотук добре.
Аз по принцип се събирам САМО с момчета- общо 8 човека сме. Поради тая причина, абсолютно винаги, когато ми звънне телефона, започват викове, крясъци и идиотски подмятания от тяхна страна, като "Ей, я ми метни панталона" или " Дай чаршафа насам, че ми замръзнаха топките"... Гаджето ми е супер ревнив и супер бързо се пали като ги чуе, затова вече избягвам да му дигам, като съм с тях. Ама така се нерви още повече... Последния път (преди около 2 дни може би) ми каза "Избирай, или мене, или тях..." Като му казах, че нямам никакво намерение да избирам между приятелите си и него ми вика, че съм била пропаднала, и пропаднала съм щяла и да си остана...
Неска излязох с братовчедка ми и гаджето й (който е от моята компания) . Тя влезе в някакъв магазин да си купува нещо и аз и приятеля й останахме вънка да се лигавим (смисъл, да си говорим глупости). По едно време се обърнах, и видях някакви типове да ни снимат. Точно след 20 минути ми звъни телефона, и моя човек ми вика: "Хванах те в крачка... Знаех си че ми изневеряваш с някой от тея боклуци..."
Казвайте какво да правя, щото вече не издържам... Имам чувството, че вече ме мисли за негова собственост, едва ли не трябва да му се подчинявам и да му угаждам на прищявките... Няма ми доверие (нз защо) и праща разни типове подире ми, обижда ме и се държи с мене като с боклук... :-x :-x :-x КАза, че щял да се промени... Да му вярвам ли, или да го режа... :(

inSane_baby
02-23-2008, 20:21
ОМГ! Това беше като от сапунен сериал, в който главната героиня е несправедливо обвинена (ти)... Кажи му всичко това на него, попитай го кой негов или твой приятел праща хора да следят гаджето му :shock: (наистина ли темата не е ебавка)

Abigoria
02-23-2008, 20:23
ОМГ! Това беше като от сапунен сериал, в който главната героиня е несправедливо обвинена (ти)... Кажи му всичко това на него, попитай го кой негов или твой приятел праща хора да следят гаджето му :shock: (наистина ли темата не е ебавка)
Не е ебавка, напълно съм сериозна... Всичко това съм му го казала, единственото, което отговори, беше "Еми ще се променя..." :(

inSane_baby
02-23-2008, 20:26
В такъв случай наистина го заярзвай... Та дори да бяхте женени това не е нормално :?

TheNewReligion
02-23-2008, 20:52
Девойке ле мари убава ! Зарежи го тоз момък докато не те е набил за едното нищо ! Като не разбира от бъзик , ще му страда кратуната ! Зарежи го , и успехчета с красавците ,които те чакат !!! :-) :-) :-)

trittico
02-23-2008, 21:04
Режиииииии..........тъпанар

DivoTo_KoTe
02-23-2008, 21:08
:shock: Зарязвай го,докато ревността му не е стигнала твърде далеч.Тфа да праща хора да те следи не е нормално.

sweet_f4e88
02-23-2008, 22:43
При любов от разстояние най-важното, за да съществува една връзка е доверието...щом при него то липсва и прибягва до такива неща като това да те следи и снима... мисля, че развоят е напълно ясен! :?

koalka
02-24-2008, 04:51
До голяма степен, за да бъде такова мнението му са виновни приятелите ти.Я, се замисли, ако той е в компания с момичета и такасе провикват - ти как ще реагираш?Лесно е да съдиш, а за миг не си помислила как му е на него, дали наистина трябва да го съдиш.Възможно е да ти има доверие, но просто да се е ядосал...
Поговори сериозно с приятелите ти и кажи, че имаш проблеми като започнат да се лигавят и употребяват такива реплики.
А на него се опитай да обясниш, че няма да има такива изцепки повече от тяхна страна и нищо не е ставало между теб и някое момче.Лошо ще стане, ако не ти повярва.

Abigoria
02-24-2008, 09:12
До голяма степен, за да бъде такова мнението му са виновни приятелите ти.Я, се замисли, ако той е в компания с момичета и такасе провикват - ти как ще реагираш?Лесно е да съдиш, а за миг не си помислила как му е на него, дали наистина трябва да го съдиш.Възможно е да ти има доверие, но просто да се е ядосал...
Поговори сериозно с приятелите ти и кажи, че имаш проблеми като започнат да се лигавят и употребяват такива реплики.
А на него се опитай да обясниш, че няма да има такива изцепки повече от тяхна страна и нищо не е ставало между теб и някое момче.Лошо ще стане, ако не ти повярва.
Виж, при условие, че ги познава всичките и знае какви са моите чувства към тях и към него съответно, не виждам причина да се нерви толкова... Говорила съм с всички, и с тях, и с него (с приятеля ми проведохме доста дълъг и сериозен разговор относно това, и единственото, което той каза, беше "Еми ще се променя") Нз, държа на него, ама не ми се иска да се държи така... гадно е
:?

sexy_momi4e
02-24-2008, 11:31
moje bii te obi4a mnogo i tova go pravi ot strah da ne te zagubi,no ne moje da ti zabrani da ima6 priqteli (mom4eta)obqsni mu 4e sda ti samo priqteli i ni6to pove4e,ako ne se promeni go zareji...to bivs revnost ama 4ak tolkova...

SINDEL
02-24-2008, 11:51
:D Ахаха.. тоя не е в ред. Аз разбирам да ревнуваш, ама 4ак толкова. Поговорете си и ако не се промени, махни го. Такава ревност е обсебваща и задушава. Не си негова собственост и не може да ти поставя ултиматуми

marsilia
02-24-2008, 18:57
Аз бих те посаветвала да му обясниш как стоят нещата пък той ако не ти вярва да ходи там от къде е дошъл! Ако го обичаш бъди с него и ако имаш тея нерви, за да издуржаш на ревността му, а ако не го обичаш му тегли една майна !
Все пак успех :-)

love_veselka
02-24-2008, 19:11
Баси психопата,зарязвай го докато не е станало прекалено късно.

MiMcHeToOo
02-24-2008, 19:17
:shock: Зарязвай го,докато ревността му не е стигнала твърде далеч.Тфа да праща хора да те следи не е нормално.

+1 Тоя е ненормален.

hooliganka89
02-25-2008, 07:16
Хахаха,пускай резачката,и хич не му мисли.
Не е проблема в това,че те е снимал,ами в това,че ще те нарича "пропаднала",ебахти панаира...кой го е възпитавал... :shock:

petyrit
02-25-2008, 07:19
Еми щом ти няма доверие (чак пък да изпраща други да те следят) значи не те обича истински според мен

sLaDkA_GrEsHkA
02-25-2008, 09:23
govori s nego kaji mu kato na 4ovek ako ne te razbere prosto go razkarai... ne moje da te durji vurzana ako tolkova revnuva naistina zashto poddurja vruzka ot raztoqnie ? da se hvane s nqkoq deto she mu e postoqnno lepnata za guza.. :)

mickelangelo
02-25-2008, 09:26
Като за начало не показвай среден пръст на колегите ( фотограф съм ;) и мисля че ако се срещнете tete-a-tete ( на 4 очи ) и поговорите предполагам че ще се разберете 8)

MoOnLiGhT_ShAdOw
02-25-2008, 09:37
Няма какво да се чудиш - режи! Та ти да не си негова собственост без душа?! Няма смисъл да го търпиш... А и досега не прочетох никъде, че имате кой знае колко силна връзка, колко дълбоки чувства помежду си и пр., така че май няма да е загуба...

Abigoria
02-25-2008, 12:54
Ок, готово, резнах го :) Гордея се със себе си, дано само да не почне да ми прави проблеми, щото супер избесня... :?

Wrathchild
02-25-2008, 13:00
Бившия се опитваше да ме накара да избирам между него и приятелите си. Зарязвай го, да не си му собственост... пък и да те нарича пропаднала вече е егати и нахалството.
Опа, ти си го зарязала вече... възможно е да се опитва да се заяжда с теб, обаче не обръщай внимание.