PDA

View Full Version : Аз и моето отмъщение



him4e_f
02-23-2008, 21:07
Та значи аз ся харесвам няколко момчета,но да каже че обичам някое от тях :? не не.....
Лятото бях мн влюбена в едно металче(мн як пич)ама той мн гадно ме отряза :( !та вчера пак се видяхме,а не бяхме се виждали от лятото.Та вчера като го видях поздравих лично всички други от неговата компания,само него пропуснах и после ме гледаше все едно съм му се набила на очите.Пък аз мн обичам да си отмъщавам :smt084 :grin: :grin: :grin: мн ли съм лоша? Да продължавам ли да бъда недостъпна или да му простя (тва как ме отряза) :-o :-o

Приятел или някое Playboy-4е ? какво бихте избрали ? :(

w0sh
02-23-2008, 21:10
Мисля, че имаш неосъзнати комплекси. Посети психолог специалист.

miShle
02-23-2008, 21:12
...

him4e_f
02-23-2008, 21:18
мерси ама няма да стане скоро,щото майка не ми вярва че ми трябва :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: пък училищния психолог той направа психиаса от нас(учениците)

w0sh
02-23-2008, 21:18
мерси ама няма да стане скоро,щото майка не ми вярва че ми трябва :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: пък училищния психолог той направа психиаса от нас(учениците)
Да защото не е специалист.

MakeMeLaugh
02-23-2008, 21:48
Мисля, че си мноооо проста ама и си вярваш :razz:
Обичаш да се правиш на интересна, ама много са ти глупави тактиките..
Аз ако съм веднага щях да те затапя в дън земя :razz:

VinDiesel
02-23-2008, 21:56
Oтмъщението не води до никаде само озлобява хората
направи добро ще ти се върне тройно
Направиш ли зло ще ти се връща петорно
Отнасяй се така както искаш другите да се отнасят с тебе

him4e_f
02-23-2008, 21:59
:-D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: бе аз знам че съм леко мръднала :lol: :lol: :lol: 8-)

led_i_ogyn
02-23-2008, 23:23
Омг...На колко си?

koalka
02-24-2008, 04:45
Защо трябва да отмъщаваш?Хубаво, отрязал те е, но той виновен ли е, че не те е харесвал и затова го е направил...Пък и така, като не го поздравяваш ще си личи, че още си засегната.

KimBerLy1912
02-24-2008, 09:45
Е кво има да му отмъщаваш...Той кво е виновен,че не изпитва нищо към теб..? Верно че истината боли...но просто няма как...Не можеш да насадиш чувства у някой като домати в леха...Или ги има,или ги няма (както е в твоя случай) и пича не е виновен...Даже евала му правя че честно ти го е казал в очите...По-добре ли щеше да се чувстваш ако си с него но знаеш че той не изпитва нищо към теб и е с теб от неудобство или съжаление....Пфф ама сте и вие едни... :?

NightGuardian
02-24-2008, 10:04
Много добро отмъщение! Да не го поздравиш :grin: :razz: =D>

sexy_momi4e
02-24-2008, 11:09
tova za men ne e otma6tenie,no kakto i da e...ne vijdam za6to da si otma6tava6 za tova 4e ne te haresva,kakvo e vinoven toi,po-dobre li 6te6e da ti e da tragne s teb bez da te haresva,pak ako ste hodili i ne6to ti e napravil gadno razbiram da si otmasti6,ama sega prosto nqma6 pri4ina

TheNewReligion
02-24-2008, 13:14
Лоша си , да ! Но това заслушават шибаните момчета, защото всички са еднакви ! Както те слагат нас момичетата под общ знаментал така и ние ще ги поставяме и ще им режем квитанциите на мръсните свини тъпи к********! :grin: :grin: :grin:

inSane_baby
02-24-2008, 13:21
Защо трябва да отмъщаваш?Хубаво, отрязал те е, но той виновен ли е, че не те е харесвал и затова го е направил...Пък и така, като не го поздравяваш ще си личи, че още си засегната.

всичко зависи от това КАК ТЕ Е ОТРЯЗАЛ? ако по някакъв начин се е подиграл с теб си заслужава да му го върнеш, но не по твоя глупав начин. просто го игнорирай :?

come_as_you_are
02-24-2008, 15:21
1.Сори мацка,ама на колко си?!Съдейки по думите ти,бих казала,че си на максимум 12!Кви са тия ''отмъщения''...Просто no comment!

2.Кво да направи момчето,като не те харесва?!Всеки си има лично мнение и вкус...С'а кво-всички като 'земем да страдаме от несподелена любов и половината свят да се намразим?!

3.Не мисля,че това твое ''отмъщение'' ще доведе до нещо...Преди не му е пукало за теб и не мисля,че нещо подобно би го раздразнило кой знае колко...Но както искаш.Нито на него ше му стане гадно,нито на тебе ше ти е по-добре...аве баси детската градина...

MiMcHeToOo
02-24-2008, 15:29
Изобщо не виждам смисъла в темата.. Да отмъщаваш е глупаво, много..

why^n0t
02-24-2008, 15:35
Бах'ти отмъщението. Пича са сигурно се е побъркал :D Не бъди толко груба :lol:

sLaDkA_GrEsHkA
02-24-2008, 19:38
Мисля, че си мноооо проста ама и си вярваш :razz:
Обичаш да се правиш на интересна, ама много са ти глупави тактиките..
Аз ако съм веднага щях да те затапя в дън земя :razz:


mislim ednakvo :P

Alabalaportokala
02-24-2008, 21:04
Толкова ограничени хора досега не съм срещал. И си мислиш че ще го впечатлиш с тази недостъпност ? Много си издребняла милейди. И знаеш ли : едно безразлично "Здравей" би било по добро отмъщение от подминаването, защото по лошо от безразличието няма. А това че не си го поздравила показва че си една селянка без възпитание. Мене такова момиче би ме отвратило и повече никога не бих го погледнал !!

AFT
02-24-2008, 21:07
Така като те гледам и аз бих те одрязала! :D Ох, да ви имам проблемите... :lol:

`Krissi`
02-24-2008, 21:15
Не можеш да накараш някой да те харесва на сила... :? Какво е виновен той? Няма смисъл да му отмъщаваш ( то не че тва е голямо отмъщение де :D ) Просто е тъпо... Остави го и не се занимавай! :)

hooliganka89
02-25-2008, 06:35
И мен сегашния ми приятел,много години ме ряза,ама аз си го дочаках,малко му отмастих,ама по съвсем различен начин,а не като не го поздравявам.Не знам,ако имаш още чуства към него,недей да му отмащаваш,а може пак да се пробваш да сте заедно,от опит глава не бол,питането е безплатно :D

moon_flower
02-25-2008, 15:53
Баси темата...
И за какво да си лоша?Голямо отмъщение е било,не си му казала здрасти... :razz:

I_am_your_coca
02-25-2008, 16:19
Та значи аз ся харесвам няколко момчета,но да каже че обичам някое от тях :? не не.....
Лятото бях мн влюбена в едно металче(мн як пич)ама той мн гадно ме отряза :( !та вчера пак се видяхме,а не бяхме се виждали от лятото.Та вчера като го видях поздравих лично всички други от неговата компания,само него пропуснах и после ме гледаше все едно съм му се набила на очите.Пък аз мн обичам да си отмъщавам :smt084 :grin: :grin: :grin: мн ли съм лоша? Да продължавам ли да бъда недостъпна или да му простя (тва как ме отряза) :-o :-o

Приятел или някое Playboy-4е ? какво бихте избрали ? :(

I_am_your_coca
02-25-2008, 16:23
mahatma gandi e kazal 4e prsohkata e privilegiq na silnite i smelite...no tova otma6enie e bezmisleno i nqma da dovede do ni6to za6toto tova ne e problem a edna ogromna glupost...ne vseki moje da te haresva

BlueFace
02-25-2008, 16:30
Мисля, че имаш неосъзнати комплекси. Посети психолог специалист.
:razz: :razz: +1

So unbelievable love..
02-25-2008, 16:31
Така като те гледам и аз бих те одрязала! :D Ох, да ви имам проблемите... :lol:

:-D :-D И аз завиждам на такива хора :? :?

mickelangelo
02-25-2008, 16:41
какво значи отрязал .. това че не е пожелал да е с теб ли ? ами просто може да не му харесваш .... просто по някога хората не си допадат . .
не би трябвал0 да си отмъстителна според мен

WindfaLL
02-25-2008, 17:25
О боже господи :х 100% след като не си го поздравила той си е разплел чорапите..ти тъпа ли си или на тъпа се праиш..точно като не си го поздравила си му показала че ти пука още за тфа че те е отрязъл..ако му се беше усмихнала и му беше казала здрасти даже щеше да му е по гадно :D :D :D :D :D :D :D

emviii
02-25-2008, 18:06
Лоша си , да ! Но това заслушават шибаните момчета, защото всички са еднакви ! Както те слагат нас момичетата под общ знаментал така и ние ще ги поставяме и ще им режем квитанциите на мръсните свини тъпи к********! :grin: :grin: :grin:


prava si 4e si zaslujavat ama tva ne e otmashtenie :lol:

lqlqlqlq
02-25-2008, 19:51
Толкова ограничени хора досега не съм срещал. И си мислиш че ще го впечатлиш с тази недостъпност ? Много си издребняла милейди. И знаеш ли : едно безразлично "Здравей" би било по добро отмъщение от подминаването, защото по лошо от безразличието няма. А това че не си го поздравила показва че си една селянка без възпитание. Мене такова момиче би ме отвратило и повече никога не бих го погледнал !!

Много правилно.Надали изобщо му е направило впечатление.Въпреки,че аз подминавам хората и без да има причина де :-D

PoisoNGirL
02-25-2008, 20:03
Честно казано,след като те е отрязал веднъж едва ли сега ще седне да реве задето не си му казала "Здрасти".Това твойто верно са си комплекси.Тъпо е дори да не поздравиш някой като спориш,че си го и обичала.Дръж се нормално,все едно нищо не е било.Като си го подминала му показваш,че още ти пука и ти е гадно...или че още си бебе!Айде успех :-P

Iv4eTy
02-25-2008, 20:21
Тва е тъпо според мене, смисъл той като не те харесва кво му пука дали си му казала здрасти или не ?! :-o По-добре би било да вдигнеш гордо глава и да му кажеш здрасти с една 24 каратова усмивка се едно не ти пука въобще, защото така той вижда че ти е гадно от няква страна и така... Просто тай излиза тъпо...