PDA

View Full Version : The girl next door Здрвейте Плс хелпнете :)



frikomiko
02-23-2008, 21:39
Здравейте ! ;)
Както знаете писал съм и преди една дълга и сложна история за мен едно кафене и една сервитьорка ... вижте в архива ако ви е интересно ...
Та мина месец и няколко дена от както не съм стъпвал в онова кафе
и осъзнах преди броени минути че живота ми дава нов шанс ;) Докато слушах музика :) .. :Р
Вчера забелязах едно ново момиче в моя блок и аз много я харесах засякохме се на входната врата аз я погледнах тя ме погледна огледах я :) минах после се обърнах и те така готина е смятам :)
Но има едно проблемче как да се запозная с нея еи така ... ?!? ;)
та тей тряа говоря с някои друг съсед дали я познава как се казва на колко е ... :) мисля че пак е по-голяма от мен :) ех се по какички си падам а аз съм само на 15 млад човек с големи амбиции 8)
Но така е в живота .... и въпреки всичко продалжавам да мисля за миналото момиче но като се сетя за това и някак ми става по-добре нов шанс може би и въпреки всичко незнам как да се запозная с нея не мисля пак да подарявам цветя като миналия път видях ефекта има си гадже искам ако ще стане да стане а не да се правя на ...... и посля да ме режат :) плс идеики БЛАГОДАРЯ предварително ;Р

VinDiesel
02-23-2008, 21:49
ако е нова в блока ти иди просто и се запознай с нея кажи аз съм еди кой си покани я и да излезнете на кафе да се опознаете тва е най добрия вариант

olive_oil
02-23-2008, 21:58
ами щом е нова значи я попитай от къде идва, ала-бала.
Кажи й примерно "преди не съм те виждал наоколо, от кога си тук?"
е това не е най-добрата реплика, ама в тоя дух мисля нещо ще помогне. А с мацката от кафето кво стана?

frikomiko
02-23-2008, 22:19
ami te mai sa 2 i sa 2-3 godini po golemi ot men az sam na 15 sled 4-5 meseca 16 ;] i sa podnaem do kolkoto 4uh ;] mn e qka taq det si q haresah az mackata ot kafeto moje6 da vidi6 v moi stari temi vsi4ko ot do bqh opisal vij arhiva history det sam pisal az samo na moite temi sam pisal ;]

koalka
02-24-2008, 05:00
Темата за сервитьорката си я спомням...но има ли значение?Сега се съсредоточи върху новото момиче.Хубаво е, че сте от един блок и по-лесно ще се запознаеш с нея.В смисъл можеш да я питаш "нова ли си тук? или "имам си нова съседка, как се казваш".Тия баналните работи, но според мен ще свършат работа.

frikomiko
02-24-2008, 11:18
оф незнам хора спечен сам ;(
земе пак да ме одрежат и после пак да се чудя ко да прая и да земе някои да разбере че ме резнала да ме ебават даите някви идеи примерно се размианваме във входа кво да и кажа кво да напрая нз ;)
СПЕК

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
02-24-2008, 11:29
"Здравей" :) Не е нужно да е нещо сложно, просто поздравяваш културно, като добър съсед :) Питаш я откога е тук, "искаш ли да се запознаем" :) И т.н... каниш я някой път да излезете, ей така да се опознаете ;) Предполагам се поздравявате с повечето съседи, така че, няма нищо страшно, представи си, че и тя е една от тях и не се притеснявай ;) Това е най - обикновено нещо :):)

sexy_momi4e
02-24-2008, 11:45
"Здравей" :) Не е нужно да е нещо сложно, просто поздравяваш културно, като добър съсед :) Питаш я откога е тук, "искаш ли да се запознаем" :) И т.н... каниш я някой път да излезете, ей така да се опознаете ;) Предполагам се поздравявате с повечето съседи, така че, няма нищо страшно, представи си, че и тя е една от тях и не се притеснявай ;) Това е най - обикновено нещо :):)tova e mnogo dobar variant i moje da ne se useti 4e q hresva6,prosto iska6 da se zapoznae6 s novata si sasedka,nqma ni6to lo6o :)

frikomiko
02-24-2008, 20:42
az mn mn ne se pozdravqvam s moite sasedi vsi4kite samo s priqtelite sysedi i tuk tam det jiveqt okolo men trqa vidq nqkoi sysed da go pitam kvo znae za teq novite :)))
ama ne6to se nemoga fana i sq mi e mn natovareno nqa vreme za ni6to i da ne be6e lo6o momi4eto deto vidqh a i taq v kafeto mn mi se zaradva predi i zatva ne syjelqvam cakata e kvoto i da praq e da go praq kakto mi idva ot vytre mai ;] Da byda sebe si ala bala i ako ne haresvam sebe si da se promenq i da byda edno novo sebe si drynd ryn nali tei :D trqa napi6a edna kniga daje izmislih zaglavie ve4e ;]

hooliganka89
02-25-2008, 06:43
Намери начин да я заговориш,ти сам най-добре,знаеш какво да й кажеш.Успех!

frikomiko
02-25-2008, 12:18
dali? ;]
ae kvoto stane da ima 6ou i veselo pak drugoto .... ;] are ako nqkoi znae i go e pravil da pi6e ;P

gangstata
02-25-2008, 13:07
Звъниш на вратата и като ти отвори казваш ,че ти тряа чаша захар,щото майка ти шш прави кекс...и питаш мой ли се запознаем...ако не отвори тя повтаряш процедурата до кат не стане номера...как ме мързи да пиша... :oops:

Abigoria
02-25-2008, 13:18
Вземи си кака, да те отрака :grin:

GabisiTa
02-25-2008, 13:32
Заговори я.. как се казва, на колко години е, от къде идва.. такива неща :P Може да отидеш и да позваниш на вратата и като излезе да я заговориш или като я видиш на входа, по етажите.. Варианти много ;) Най-добре прави каквото ти дойде от вътре, пък каквото стане :P

hooliganka89
02-25-2008, 13:36
Предпиеми някакво действие,така правят мъжете :D

Nasindo
02-25-2008, 14:33
Еми като е видиш отново и кажи просто едно здравей като се погледнете и се разминавате ;) ... Все пак живеете в 1 блок / вход :) и така след тва с времето ще е налапаш :Р

tisho21
02-25-2008, 15:53
И дано да не е дебил като моите комшийки, които само гледат намръщено в земята 8-)

pave
02-25-2008, 16:10
"Здравей" :) Не е нужно да е нещо сложно, просто поздравяваш културно, като добър съсед :) Питаш я откога е тук, "искаш ли да се запознаем" :) И т.н... каниш я някой път да излезете, ей така да се опознаете ;) Предполагам се поздравявате с повечето съседи, така че, няма нищо страшно, представи си, че и тя е една от тях и не се притеснявай ;) Това е най - обикновено нещо :):)

Човека го каза много есно... Това според мен е най-добрия вариянт!

BlueFace
02-25-2008, 16:24
"Здравей" :) Не е нужно да е нещо сложно, просто поздравяваш културно, като добър съсед :) Питаш я откога е тук, "искаш ли да се запознаем" :) И т.н... каниш я някой път да излезете, ей така да се опознаете ;) Предполагам се поздравявате с повечето съседи, така че, няма нищо страшно, представи си, че и тя е една от тях и не се притеснявай ;) Това е най - обикновено нещо :):)

Човека го каза много есно... Това според мен е най-добрия вариянт!
A така +1 :)

frikomiko
02-26-2008, 19:31
"the girl next door " :)
Симпатична готина яка мацка видно по-голяма от мен ;)
Екстра :Р
Ама се какички си харесвам и все нещо се спичам .......
и кат го напрая после ми е супер яко и не ме ебе за хорското мнение и така нататъка .......
но преди да го напрая винаги ми пука ........... и откачам вярно до ся съм я засичал 1 път и си метнахме по един поглед ;) ама тя маи нещо не ме хареса нз скоро ако я засека ще е яко ;Р
арееееееееееееееееееееее луд сам

Vladkoy
02-27-2008, 07:51
ХАхахаха, 1-вия път си спрял да ходиш в кафето .. ся да не стана така да не излизаш от вас :))))))