PDA

View Full Version : момчета какво бихте си помислили



Stela90
02-23-2008, 22:24
ако по време на анален момичето се изпусне,и ще се отвратите ли от нея?

amatorium
02-23-2008, 22:57
E stava ti gadno malko, no takuv e jivota. Izmivate se i nai-vajnoto e da ne pokazvash fakta i da nakarash momicheto da se pochuvstva dobre. Ne e neshto tragichno vse pak. 8)

machine_shot
02-23-2008, 22:58
Нямате мярка ... Влизам от любопитство и излизам с разстроен стомах ...

olive_oil
02-24-2008, 07:12
Нямате мярка ... Влизам от любопитство и излизам с разстроен стомах ... мн са зле.
по темата нямам какво да добавя

splendour
02-24-2008, 07:18
кой на майната си го харесва тоя секс.аз хич не му се кефя :x

Basketball
02-24-2008, 07:19
НАЧИ АКО СТАНЕ ТАКЪВ ФАЛ СЛЕДВАМ СЛЕДНАТА ПРОЦЕДУРА:
Ставам, бия й два юмрука в главата, отивам да си измия осквернения хуй, връщам се, храча отгоре на серящата свиня, ритам я в бедрата, обличам се, пак няколко юмрука за нейно назидание и за повдигане на самочувствието ми като истински мъж, отключвам вратата, връщам се, тегля й една майна и напускам гордо апартамента!
Подкрепям! :razz:

splendour
02-24-2008, 07:25
НАЧИ АКО СТАНЕ ТАКЪВ ФАЛ СЛЕДВАМ СЛЕДНАТА ПРОЦЕДУРА:
Ставам, бия й два юмрука в главата, отивам да си измия осквернения хуй, връщам се, храча отгоре на серящата свиня, ритам я в бедрата, обличам се, пак няколко юмрука за нейно назидание и за повдигане на самочувствието ми като истински мъж, отключвам вратата, връщам се, тегля й една майна и напускам гордо апартамента!
Подкрепям! :razz:
:lol: :lol: :lol: и тва било мъжка постъпка :razz: :razz: :razz: мАли мали :razz: :razz: а за тея дет не знаят де да го вкарат :lol: :lol: :lol: отзад за по лесно щот не знаят координатите на правилната дупка :lol: :lol: :lol: т тва ми било големи гъзари и пичове :razz: :razz: то зарад такива има лезбиики :lol: :lol: :lol:

love_girls
02-24-2008, 08:36
Еми като се изпусне продължавам да ръгам докато и аз се изпусна в нея ;) А следващия път с памперси :razz:

NightGuardian
02-24-2008, 08:38
Да ми драйфа на *у* забрави ! Шутовете и вън !

love_girls
02-24-2008, 08:48
Да ми драйфа на *у* забрави ! Шутовете и вън !

Който го е страх от мечки не ходи във гората. :-P
Като ще ебеш в гъза трябва да си готов да си понесеш последствията ;)

Vladokaaa
02-24-2008, 09:12
НАЧИ АКО СТАНЕ ТАКЪВ ФАЛ СЛЕДВАМ СЛЕДНАТА ПРОЦЕДУРА:
Ставам, бия й два юмрука в главата, отивам да си измия осквернения хуй, връщам се, храча отгоре на серящата свиня, ритам я в бедрата, обличам се, пак няколко юмрука за нейно назидание и за повдигане на самочувствието ми като истински мъж, отключвам вратата, връщам се, тегля й една майна и напускам гордо апартамента!


:razz:

DevilWish
02-24-2008, 09:15
Брей големите мъже се оказахте сички :shock: :? Деба едва ли сте толко отворени на живо :o :(

ПС - По темата - Смятам ,че едно поне малко разумно момче ,колкото и да му стане гадно /защото е нормално/ ,не бих почнал да викам и тн ,а бих накрала момичето да се почувства добре ако ще и след това да я зарежа ,но в този момент просто . . . .

machine_shot
02-24-2008, 09:24
Брей големите мъже се оказахте сички :shock: :? Деба едва ли сте толко отворени на живо :o :(

ПС - По темата - Смятам ,че едно поне малко разумно момче ,колкото и да му стане гадно /защото е нормално/ ,не бих почнал да викам и тн ,а бих накрала момичето да се почувства добре ако ще и след това да я зарежа ,но в този момент просто . . . .

Ами да , първата ми реакция ще е негативна , но всички правят грешки :)
Ще се измия ,ще я успокоя, защото се предполага че след такъв гаф може и да се разстрой и т.н. Дори няма да ми мине през акъла да удрям , ритам , викам ...

hottie
02-24-2008, 09:28
Да ми драйфа на *у* забрави ! Шутовете и вън !

Който го е страх от мечки не ходи във гората. :-P
Като ще ебеш в гъза трябва да си готов да си понесеш последствията ;)

+111111111111111111111

все пак момчета след като ще правите анален знаете, че има такава опасност!

jiktak
02-24-2008, 12:11
Леле като четох писаното от SuperDick i aciko просто се смях с сълзи... :razz:

А иначе подкрепям machine_shot :)

ksz
02-24-2008, 12:22
Ами първоначално ще е доста гадничко, ама всеки е човек и прави грешки... 8)

sexy&crazy
02-24-2008, 17:08
ebasi vaprosa mn e gadno i momi4eta vie kak bihte se po4ustvali ako mom4eto se izpusne ponqkoga se udivqvam na horata deto puskat takiva temi

splendour
02-24-2008, 17:11
Ами първоначално ще е доста гадничко, ама всеки е човек и прави грешки... 8)
to ne zavisi ot momi4eto....tq ne go e iskala t1i 4e golqm gaf e ama.....

aanitogb
02-24-2008, 17:19
ami kato iskate analen sex 6te prejiveete edno izpuskane no momi4eto pri analen sex moje dase kontrylira vse pak kato oseti 4e moje dase izpusne moje da sprete s analniq sex a nie momi4etata kvo da kajem kato se praznite v ystata ni aaaaaaaaaaa

splendour
02-24-2008, 17:25
ami kato iskate analen sex 6te prejiveete edno izpuskane no momi4eto pri analen sex moje dase kontrylira vse pak kato oseti 4e moje dase izpusne moje da sprete s analniq sex a nie momi4etata kvo da kajem kato se praznite v ystata ni aaaaaaaaaaa+111111111 8)

Ruthless
02-24-2008, 18:09
Прекалихте!