PDA

View Full Version : Не ми става



Georgi_pi4a
02-24-2008, 05:50
Здравейте.Случи ми се нещо, за което сега непрекъснато мисля и незнам вече какво да мисля. Имам си сериозна приятелка.Преди много време когато бяхме на купон като останахме на саме решихме да правим секс(и двамата сме девствени)...Тъй като ни е за пръв път събличането стана по бавно и бяхми много притеснени. Докато се сабличахме всичко беше наред, всмисал оная ми работа беше на 6, обаче незнам ние се целувахме и сабличахме над 15мин. и като дойде време да си сложа презерватива ми спадна, аз се паникьосах и много кофти ми стана и двамата решихме, че няма да е тази вечер и се облякохме...
Вчера в тях нямаше никой и тя ме покани на гости, къщата беше напърно празна. Пуснахме си филм, но дори не го гледахме веднага започнахме да се прегръщаме и целуваме. Аз исках да я възбудя, колкото се може повече и пак се случи същото като се саблякохме оная ми работа сякаш се измори и усетих,че имаше съвсем малко течност(чел съм, че и на други момчета става така, то това мисля, че не е сперма???)...Този път обаче не се отказахме и продължихме...След няколко минути ни се стори, че се клопна вратата и тя се облече...Оказа се че няма никой. Като се уверихме, че сме сами решихме да пробваме всичко от начало. Този път се саблякохме по-бързо и двамата се възбудихме, аз и свалих гащичките и отворих кондома, пипнах си оная работа, за да го сложа, но не ми беше напълно и добре станала...Реших, че трябва още малко време...Но вместо да стане, стана обратното...И пак нищо не стана. Погледнахме си часовниците час и половина любовна игра...а нищо в крайна сметка???Прибрах се и не мога да спра да мисля. Два пъти не се получава...Кажете какво мислите. Дали трябва да се прегледам на уролог или незнам...А си имам понякога мокри санища, всичко мисля си ми е наред, но....?ДАйте съвет моля Ви!!!

т.7
krem4et0

besnicataa
02-24-2008, 06:16
Mi hodi na lekar :(

MoOnLiGhT_ShAdOw
02-24-2008, 06:23
Mi hodi na lekar :(
Трънки и глогинки... То че по принцип е хубаво да се ходи на профилактичен преглед, хубаво е, ама какво създаваш излишно напрежение, когато не е нужно...
Според мен е нормално да се случи първите пъти - стрес, притеснение дали ще се справиш или дали всичко ще е ок с партньорката... Защо просто преди това не я помолиш да ти даде малко ръчна или орална стимулация? А пък ако тя не е изявила желание сама за това, мога да си представя колко подготовка и култура има за секса...

Georgi_pi4a
02-24-2008, 06:30
И аз си мисля, че не съм за лекар, а като се получава за втори път следващия път страха и напрежението, че ще се случи пак се удвояват. А по въпроса за ръчната или оралната стимулация силно се съмнявам, че ще се съгласи все пак и тя е много даже повече от мен притеснена???

Georgi_pi4a
02-24-2008, 06:33
Незнам има ли други като мен или аз съм такъв карък, че ще стана на 18 след 8 месеца и още съм девствен като си имам сериозна приятелка. Просто незнам толкова гадно като сега не съм се чувствал преди, а и при мисълта, че не знам пак кога ще имаме възможност да пробваме ме плаши още повече...

naze
02-24-2008, 06:53
pi4 ne byrzai da si slaga6 kondom ... za pryw pyt kato i e po dobre da go wkara6 bez prezarwatiw , wkarai go nqkolko pyti i togawa nahluzi gumata ..... i taka nqa i da ti padne ! i na men mi pada kat re6a si slowa prezarwatiw .... :?

Georgi_pi4a
02-24-2008, 07:03
момичето, с което искам да бъда никога няма да се съгласи без...много държи на сигурността, както и аз...

momchence_89
02-24-2008, 07:11
Незнам има ли други като мен или аз съм такъв карък, че ще стана на 18 след 8 месеца и още съм девствен като си имам сериозна приятелка. Просто незнам толкова гадно като сега не съм се чувствал преди, а и при мисълта, че не знам пак кога ще имаме възможност да пробваме ме плаши още повече...

Спокойно то ва нее повод за притеснение но ако си само за секса ще се притесняваш но ако не си за него нищо няма дати има. Всичко с времето си :smt003

Wrathchild
02-24-2008, 07:14
Твърде много се притесняваш.

Georgi_pi4a
02-24-2008, 07:23
еми как да спра да се притеснявам...някое момче, което го е превило да ми разкаже при него как е минало.

Bousz
02-24-2008, 07:38
Mislq 4e e 6toto se pritesnqva6 bratle
Spored mene ne e drugo kato variant moga da ti predloja prosto tq a ti go sloji i nali znae6 4e pri okosvane ot protivopolojniq pol :P ta tai de aide probvai tova i toq pyt ako ne stanee nz ...

Georgi_pi4a
02-24-2008, 07:41
Да и аз си мисля, че трябва по скоро да пробваме и да стане наистина, щото вече незнам какво ще си помисля ако не стане!!! Но давайте повече мнения, помагайти с лични историики...

Bousz
02-24-2008, 07:59
Poslu6ai me napravi taka nakarai q tq da deistva :D:D mislq 4e tova 6te dade rezultat i glei oba4e da ne i napalni6 ra4i4kata s ne6to 8-) ... 4e togava 6a stane o6te po-lo6o

Georgi_pi4a
02-24-2008, 07:59
Ходим от доста време, познаваме се от още повече време, имаме си пълно доверие ...

Bousz
02-24-2008, 08:11
Emmiii kakvo po-hubavo pravi tova koeto ti kazah galta6 edna 4a6a voda i se ostavq6 na te4enieto ;) taka e nai-dobre az dr nemoga da ti kaja aide ako vsi4ko mine kakto trebva kazvai i posle 6a po4erpi6 :D

love_girls
02-24-2008, 08:17
Спокойно. Това което ти се случва ми е много познато. И на мен първите стъпки в секса със сериозната приятелка бяха така. Не си единствен.
Съвета ми за следващия път, когато имате идеята нещо да стане, да си приготвите една романтична вечер. Примерно едно удобно местенце със запалени свещи. Малко шоколад , малко червено винце. И най вече не мислете за секс през цялото време просто си говорете непринудено. Най-добре е да си отпуснат през цялото време и да не го мислиш този секс , а просто да изчакаш от самосебе си да се получи.
Поне при мен след 3 месец неуспешни опити така се получи и беше невероятно ;)
Пожелавам ти успех с мацката и дано получите най страхотното изживяване в живота си /понеже няма по-хубав първи секс от това с човека когото обичаш/ ;)

alkobalko
02-24-2008, 09:08
Притеснил си се. Щом и на двамата ви е за първи път е съвсем нормално нещата да не се получат на 6. Следващият път не се панирай толкова, а се отпуснете и двамата, за да се насладите на момента.

Undying
02-24-2008, 09:22
Абсолютно същата ситуация беше с мен и приятеля ми.Всичко е на психична основа-притесняваш се,важното е първо ти самия да опиташ да се абстрахираш от всякакви неположителни мисли,и второ приятелката ти да те подкрепи и да не те критикува или нещо от сорта.При нас третия път станаха работите. :oops:

DevilWish
02-24-2008, 09:25
ToBa e oT страх ;) Приятельо ,нека твоето момиче малко фр. любов да ти приложи /ама ти на нея също и то първо ;) / и да видим ще може ли да не ти стане ;)

machine_shot
02-24-2008, 09:32
Еми пич , при всички има гафове :) Опитай да задоволиш орално твоята приятелка и може само от гледката да започне войника да надига глава :)

aanitogb
02-24-2008, 09:40
zdrasti spored men e napalno normalno makar 4e nesam bila s devstveno mom4e no nai lesniq na4in da nqma6 tozi problem e da prilojite frenska lubov(tai nare4enata svirka ai moje i ti da q polije6 malko )opredeleno 6te imate napredak s tova opitaite moje dase poly4i

snoopdogg
02-24-2008, 10:52
недей спича,гледай да си по-спокоен,ако трябва пий ама мъничко...недей се притеснява и то ще си стане ..недей си мисли, че последните пъти не е ставала работата,а че в момента те целува и т.н. и ще се оправите.

LetiCherry
02-24-2008, 11:02
Явно наистина си се притеснил доста, просто се отпусни и ще стане следващия път. Обаче ми е много странно как приятелката ти не иска да ти помогне нито с ръка, нито с устичка... Ако го направи - няма да имаш никакви проблеми после, повярвай ми! :)

Crus
02-24-2008, 11:18
Просто се успокой и не се притеснявай, почнете с мисълта че няма НА ВСЯКА ЦЕНА ТОЧНО СЕГА да правите секс - ако стане стане, ако ли не - на кой му пука :)
Всичко е в мозъка ;)

tqnko1
02-24-2008, 11:51
наистина облежи я от доло след това тя да те оближе и няма как да нети стане за поне 5 минутки :>

sadsad
02-24-2008, 12:35
znachi.... naistina vsi4ko e na proshichna osnova..ako psihicheski ne si podgotvem nishto nqma da izleze...ne misli za tova..i vqrvai che vis4ko shte e okey ;) i neka priqtelkata ti ti pomogne ;)

Georgi_pi4a
02-24-2008, 13:52
Мерси за съветите на всички, но познавам приятелката си и надали ще се съгласи на френска любов, тва е странното, че преди съм я виждал гола и незнам от какво съм се притеснил, но като стигне до там работата, че трябва да сложа кондома и работата ми спада, нито се притеснявам от тялото си, имам много секси телце, тя също...Но след кат ми спадна първия път след тва ми стана още веднъж, но не колкото трябва, помислих си още малко и ще е готов, но вместо да го дигна до край то стана обратното...и се отказахме...Надявам се да стане следващия път. Аз осещам, че съм се притеснил, когато тялото ми леко потрепва, приятелката ми казва, че е много забавно, но започна ли да треперя разбирам, че съм се притеснил и страха да не се получи като миналия път си казва думата и колкото и да се опитвам да го дигна не става и аз си мисля че е на психическа основа, но как да го оправя??? Лошото е че когато на мен ми стане за нея все още е рано и така се не се засечаме-разбирате ли???

amatorium
02-24-2008, 20:04
Nqma kvo da hodish na lekar. Mai mnogo pritesnenie e imalo. 8)

jony
02-24-2008, 20:20
Мерси за съветите на всички, но познавам приятелката си и надали ще се съгласи на френска любов, тва е странното, че преди съм я виждал гола и незнам от какво съм се притеснил, но като стигне до там работата, че трябва да сложа кондома и работата ми спада, нито се притеснявам от тялото си, имам много секси телце, тя също...Но след кат ми спадна първия път след тва ми стана още веднъж, но не колкото трябва, помислих си още малко и ще е готов, но вместо да го дигна до край то стана обратното...и се отказахме...Надявам се да стане следващия път. Аз осещам, че съм се притеснил, когато тялото ми леко потрепва, приятелката ми казва, че е много забавно, но започна ли да треперя разбирам, че съм се притеснил и страха да не се получи като миналия път си казва думата и колкото и да се опитвам да го дигна не става и аз си мисля че е на психическа основа, но как да го оправя??? Лошото е че когато на мен ми стане за нея все още е рано и така се не се засечаме-разбирате ли???
Виж са, приятелю.
Води парада. Поеми инициативата. Започни да я събличаш, слез надолу. И чак след като тя е почти гола си свали тениската. После, нека тя остане напълно гола, а ти по боксерки например и започни да я задоволяваш орално. Не си мисли, че ще ти спадне или нещо такова. Не се стресирай. Т'ва е като шоф. курсове. Всеки следващ път си по притеснен. Недей така, успокой се. Вземи си по-голям презерватив, ако мислиш, че тези, с които си пробвал са малки. Направи експеримент у вас. Т.е. сложи си, маструбирай ако трябва. И така. Мисля, че си чел и знаеш как се слага => няма да ти обяснявам.
Искаше някое момче да ти разкаже, как е станало при него.
Ето, предлагам си услугите. Значи, изпращах я аз към тях. Изпонапорезацелувахме се пред тях и така до фразата "Искаш ли да се качиш, майка ми е на работа" "ми да...." Качихме се, започнахме да се целуваме в леглото и аз леко тръгнах надолу, за френска любов. Тя обаче каза, че не иска. /Тук е момента да поясня, че нямах никакви надежди да ми пусне :D . / Аз я попитах, защо и отговора беше: "може би, не искам това" Попитах, дали има презерватив, тя стана и ми даде. Разопаковах го, тръгнах да го слагам. Разбира се, целия треперех. Започна да ми поспада малко, но тя ме прегърна през кръста и аз пак се възбудих. Обърнах се и...нали.... :)

Georgi_pi4a
02-24-2008, 20:47
Мерси много...Ще се опитам да не се притеснявам, макар че не си го представям без притеснение въпреки, че сме се виждали голи със сигурност онази тръпка ще си я има...Надявам се всичко да е наред. Лошото е че незнам кога ще имаме възможност рядко се получава в нас или в тях да няма никой, а времето да чакам по цели седмици направо ме побърква :)

50cent
02-24-2008, 21:06
сложи кондома преди да започнете и гледаи да еректираш докъто йондома е на пениса ти

jony
02-24-2008, 21:13
сложи кондома преди да започнете и гледаи да еректираш докъто йондома е на пениса ти
:-o :shock: ТИ добре ли си!?

monimil
02-24-2008, 21:34
za vsi4ko si ima purvi put.trqbva da se pootpusnete i dvamata... dobre 6te e ako tq ti napravi ne6to bilo to s ruka ili usta... :oops: su6toto napravi i ti za da mojej da q povuzbudi6... :-P ima i dr moment-moje da si predstavite 4e ste kato v film i da se razsuble4ete burzo i stastno... ili puk na po-neobi4aino mqsto? malko jelanie i staranie i si4ko 6te stane :-D :grin: :grin: :grin:

Yr1m
02-25-2008, 06:00
glei sa brato .... a3 s1m na 18 a praktikuvam postoqnno ot 14 godi6en .... imal s1m dosta slu4ai da sv1r6a mnogo b1r3o imal s1m dosta slu4ai da ne mi stane .... vsi4ko e 4ove6ko .... vsi4ko se d1lji na situaciqta i stresa .... primerno ne si govorete prost0 se celuvaite i se pipaite .... sled tfa 3ad1ljitelno moje6 da q i3nenada6 s 1 predigra ..... (ot po interesnite) nqma kak da ne stane .... no si sloji gumata .... a3 stradam v momenta 3aradi t1pata guma ....
p.s. Piini nqkoi Red Bull predi tfa ... daje 2 :)

EarthShaker
02-25-2008, 06:54
Mi hodi na lekar :(

ей такива малоумни коментари мразя! Що си изказваш глупостта въобще питам аз.

Иначе, пич, просто не мисли затова... смисъл продължавайте с играта повечко време докато усетиш, че приятеля ти е наистина твърд и готов, но не чакай много време след това да не се върне... издебваш го, тура6 гумата и почваш 8)

Pliok0019
02-25-2008, 08:16
Ако ти нарави свирка ще ти стане, гаранция (: После сложи презерватива и по-леко с притиснението.

FunnYboY
02-25-2008, 08:42
Незнам има ли други като мен или аз съм такъв карък, че ще стана на 18 след 8 месеца и още съм девствен като си имам сериозна приятелка. Просто незнам толкова гадно като сега не съм се чувствал преди, а и при мисълта, че не знам пак кога ще имаме възможност да пробваме ме плаши още повече...


Брато, накарай я да ти врътни някоя свирка за 2-3 минути и ще цъфнеш 8)


Спадата ти защото не си възбуден достатъчно. И следващия път не си прави чекии 2-3 дена преди да опитвате, и няма да имаш този проблем !!!

WhiteOneBG
02-25-2008, 10:49
Мхммм
Недей се притеснява бе , всичко е от притеснение , отпусни се , пий 1 ред бул , накрай я и тя да те възбуди ( нищо че е девствена , тряя да се учи )
Не си за никъв уролог , човека ше ти се измее и още повече ще се притесниш
Бтв и аз замисля се сещам че го имах тоя проблем , знам какво е , макар че тогава бях с 39 температура ...
Тъ най важното оптусни се , не я възбуждай само ти , секса е между 2ма партньори , нека и тя направи нещо ;) За взаимното благо е :D

NaDuPeNa_PrInCeSa
02-25-2008, 10:53
Най вече от притеснението се получава! Моя приятел беше така, но аз му помагах в такива моменти :P и сичко беше на 6

Georgi_pi4a
02-26-2008, 11:22
Мерси на всички, разбирам напълно какво ми казвате... :)

hiro
03-23-2008, 23:08
Probvaite s Oralna lubov predi tova

rusiqscott
03-24-2008, 11:28
Пич и аз съм в апсолютно точната ситуация като твойта и ми е мн шибано
даже ся скусах с приятелката ми и до колкото разбирам тя скъса с мен
заради това. Но най-се издразних че тя абсолютно нищо не правеше
за да се получи нещо "за секса говоря".И след като ме заряза отиде
и се наема с някав селянин от Кричим. И ся се притеснявам за следващият път когато съм с момиче.Дано да е по опитна

small_fox
03-24-2008, 17:19
Случвало се е и на мой приятели.Трябва да не си толкова нервен.

miteto
08-09-2010, 22:42
начи ето ти съвет от мен, аз имам същия проблем кат твоя. ходих на лекар (психолог-сексолог) и ми изписа някво сиропче и левитра 2 таблетки по 20 мг.

целта на тия таблетки е като ти стане да не ти спада докато не свършиш ( за 7-8ч може да те държат надървен) демек да не се получава тая засечка от притеснението. ;} тъй че си зех и скоро ще ги пробвам че ми писна и ан мен да се осирам секи път като кифладжия щото съм по-притеснителен и се си мисля как нема да се получи и ест никога не се получава ;д


земи си 2 таблетки, струват 33 лв.
мисля че може и без рецепта.

първия път си земи една.
втория път си вземи половинка
третия и четвъртия път по една четвъртинка .... и вече ще си ок за петия път ;р

K0rTexXx
08-10-2010, 10:56
Няма място за паника...на всеки се е случвало, значи първо премахни всички притеснения, и давай по - малко време с тая любовна игра...то колкото по - дълга е тая игра, толкова по - голяма е вероятноста накрая всичко да се продъни....

InloveAgain
08-10-2010, 11:04
начи ето ти съвет от мен, аз имам същия проблем кат твоя. ходих на лекар (психолог-сексолог) и ми изписа някво сиропче и левитра 2 таблетки по 20 мг.

целта на тия таблетки е като ти стане да не ти спада докато не свършиш ( за 7-8ч може да те държат надървен) демек да не се получава тая засечка от притеснението. ;} тъй че си зех и скоро ще ги пробвам че ми писна и ан мен да се осирам секи път като кифладжия щото съм по-притеснителен и се си мисля как нема да се получи и ест никога не се получава ;д


земи си 2 таблетки, струват 33 лв.
мисля че може и без рецепта.

първия път си земи една.
втория път си вземи половинка
третия и четвъртия път по една четвъртинка .... и вече ще си ок за петия път ;р

Пич,проблемът на момчето е бил преди 2 години.. надали вече има нужда от съвет :D .Гледайте малко повече де :!: