PDA

View Full Version : Влюбен ли съм или просто е харесвам?



Цоцо89
02-24-2008, 06:08
Здравейте :) на 17 съм ....и нз в какво състояние съм :D .Значи един ден бях у гаджето на приятелят ми на кафе,смисъл рано сутринта щото нямаше каде да ходя пък тя ми викаше ела у нас и аз си помислих ....ЛОЛ??Отидох у тях побъбрихме се ама най-интересното беше че само се гледахме в очите ....попринцип когато аз специално гледам момиче .,........е гледам некаде де другаде :oops: :oops: :oops: .Както и да е де ...по едно време и се препуши многооо и аз викам да отида и зема там нещо.....ама тя викаше да не ходя ама все пак нали момче съм ала бала трябва малко да се угажда на женските и отидох ....бая далечко беше върнах са след 30 мин ....тя многоо се зарадва ....легнах за малко ....и тя дойде ....такова закачливо се присмя и ми погали косата......и от тогава от 1 седмица вечерно време само(нз що така...и сърцето ми бие многооо ускурено над нормата която мие :( ) си мисля многооо за нея.....ама гадното е че тя е вече гаджосана с един мой френд и не искам да го прецаквам ...защото все едно че му забивам нож в гърба....ако някой ми каже какво ми е и ако има някакъв изход ще съм многоо благодарен..

alex4o
02-24-2008, 06:49
не ти четох темата,защото само по това,че ти незнаеш дали я обичаш или само я харесваш и питаш други да ти кажат .. е напълно ясно,че НЕ я обичаш ;)

Vladokaaa
02-24-2008, 07:26
Само помисли за приятеля си какво ще му причиниш не прави тази грешка а и не се знае дали тя те харесва и т.н а ти лесно ще се влюбиш в друга мацка :)

taffy
02-24-2008, 07:32
Щом мислиш само за нея, може и да я обичаш, обаче да не искаш да го признаеш пред самия себе си, защото знаеш, че така ще нараниш приятеля си. Ако ти е голям приятел недей му го причинява... :)

И аз така мисля... :)

estreq
02-24-2008, 08:15
:-#

GreenFairy
02-24-2008, 09:35
не ти четох темата,защото само по това,че ти незнаеш дали я обичаш или само я харесваш и питаш други да ти кажат .. е напълно ясно,че НЕ я обичаш ;)

Съгласна съм напълно... Въпреки че аз прочетох темата мисля че щом като питаш значи не я обичаш...

Shurtugal
02-24-2008, 19:18
Здравейте :) на 17 съм ....и нз в какво състояние съм :D .Значи един ден бях у гаджето на приятелят ми на кафе,смисъл рано сутринта щото нямаше каде да ходя пък тя ми викаше ела у нас и аз си помислих ....ЛОЛ??Отидох у тях побъбрихме се ама най-интересното беше че само се гледахме в очите ....попринцип когато аз специално гледам момиче .,........е гледам некаде де другаде :oops: :oops: :oops: .Както и да е де ...по едно време и се препуши многооо и аз викам да отида и зема там нещо.....ама тя викаше да не ходя ама все пак нали момче съм ала бала трябва малко да се угажда на женските и отидох ....бая далечко беше върнах са след 30 мин ....тя многоо се зарадва ....легнах за малко ....и тя дойде ....такова закачливо се присмя и ми погали косата......и от тогава от 1 седмица вечерно време само(нз що така...и сърцето ми бие многооо ускурено над нормата която мие :( ) си мисля многооо за нея.....ама гадното е че тя е вече гаджосана с един мой френд и не искам да го прецаквам ...защото все едно че му забивам нож в гърба....ако някой ми каже какво ми е и ако има някакъв изход ще съм многоо благодарен..
Любовта е измислена от комунистите, за да правят безплатен секс.. Аз лично никога не бих развилил отношението си с някой приятел(ако е близък) заради момиче. Иначе ще си мислиш за нея известно време и след това ще видиш друга и ще почнеш да си мислиш за нея.. Така е при нас, такаче мен ако питаш гледай колкото по-бързо можеш да се пренасочиш към някоя друга

MiMcHeToOo
02-24-2008, 19:21
Забрави я.

WindfaLL
02-25-2008, 17:48
тя не е за тебе бацееее и тфа е..ама много интересно..тя ходи с неговия приятел и кфо го закача..деебаа курфата дееба :Д