PDA

View Full Version : When love comes to the end ?



nobody13
02-24-2008, 07:24
Привличане, харесване , влюбване
Вричаш се и обещава6 куп не6та..с две думи оби4а6....
-кога запо4ват да ''изтиват'' 4увствата
-как свър6ва оби4та
-или тръпката из4езва
...кога и как ства??
когато сте дали необходимото на отсре6тния и тои е опитал от това, вси4ко се губи ?

mitakkka
02-24-2008, 07:59
При мен лично любовта се изгуби или с момичето с което съм бил след време щото връзките са ми били дълги и просто по едно време изчезват-това време никой не може да ти каже кога е-но определено в началото всичко е интересно и розово и после почват кирливите ризи една по една :) .Представи си чусвтата и любовта като едно ядене което си стоплил - мн е вкусно мн е приятно в началото но като почнеш да го забравяш изстива и вече не е приятно и го хвърляш.

sherry
02-24-2008, 08:01
На мнение съм, че ако обичта е ИСТИНСКА, то тя може да продължи вечно, стига двамата да се оценяват и да се радвам на всеки миг заедно.
Любовта не изчезва, освен ако ТИ не й покажеш, че искаш да си ходи. Когато не оценяваш човека до теб, когато го лъжеш, позволяваш на еднообразието да ви застигне, когато не си лоялен, любовта си отива.
Ако даваш всичко за тоя човек, ако се смеете заедно, радвате се един на друг така, все едно ви остават броени мигове заедно, любовта няма да избледнее, нито пък ще се стопи!