PDA

View Full Version : Помогнете ми ;(



Сет Коуен
02-24-2008, 08:01
Здравейте! Значи влязах в ново училище и от самото начало всички се държат супер грубо с мен и то не само от моя клас :-# Скачат ми на бой, ето в петък си навехнах ръката от тях :( Дърпат ме, поливат ме с вода всеки път когато ме видат :( Обиждат ме като ми казват педерас и всякакви други простотиики ;( Цапат ми дрехите, плюят ми учебниците и постоянно на чина си виждам надпис "Мърша" :( По-големите постоянно ме гонят и немога да си вляза в часа ;( Пълен ад е :( Един ден се разревах и всички ми се смяха ;( ;( Приятели абсолютно никакви нямам ;( Ако може някой случайно да ми помогне ще съм му благодарен :( Или пък поне да поговоря с някой за да си оправя настроението :(

zvezdi4ka_su
02-24-2008, 08:23
:-o :-o :-o nali znae6 Narod mnoogo,ama hora malko.. :S ami nz i az kakvo da ti kaja,v tui daskalo nqmate li si pedagogi4eski s1vet ili ne6to takoz? Ddzn i az ili p1k vzemi se premesti v drugo daskalo i ne se zanimavai s tqh...Nz dano nqkoi ti pomogne pove4e ot men.Uspeh i spokoino,vs 6te si doide na mqstoto

Сет Коуен
02-24-2008, 08:26
Имаме, но какъв е смисала като всички ме натопяват и вече съм известен като "Черната овца" на училището :( Иначе благодаря много :)

cute_mimi
02-24-2008, 08:38
значи тоя който най много те дразни го удари; ако имаш някакви други приятели накарай ги да те земат от даскало така ще видят че не си задръстен идиот без приятели; и там говори с тея идиотите дето те дразнят; пиши лс ако още ти се чати :); и аз съм 9клас :)

MemoRieS
02-24-2008, 08:40
Ами покажи им, че не са нещо повече от теб. И се защитавай повече, отвръщай им, ако трябва (стига да не те ступат някъде). Дай им да разберат, че се държат глупаво и че не това е точния начин и се опитай да се сприятелиш с някой...

Сет Коуен
02-24-2008, 08:42
Ами аз не се бия и не обичам, защото ме е страх :( Иначе ще пробвам ако ми се отдаде такава възможност и ако наделея страха си :(

cute_mimi
02-24-2008, 08:44
сет коен рокс :П; а и някой като те обиди и ти го обиди се ще има някоя лоша черта :) къде учиш? може да познавам някои и да ви запозная

tigity
02-24-2008, 08:48
awe kak nqa gi biesh we!az sam momi4e i si4ki gi stypfam koit se praqt na otforeni!nikoga nqa se ostaq na nekoi tuka se durji s mene!stegni se malko!kfi sa tiq raoti shi vikat mursha i she biqt lelelelleleel ko beh na tfoe mesto naesh li kuf boi shteshe da ima!BOI BOI i she fleat f putq! :o :o :o :o she im durji isfesno vreme na tiq det si gi bil!i she ima 8) 8) 8) nishty dr nqa gi opraI

Сет Коуен
02-24-2008, 08:48
Амииии аз съм от Варна..

Сет Коуен
02-24-2008, 08:50
awe kak nqa gi biesh we!az sam momi4e i si4ki gi stypfam koit se praqt na otforeni!nikoga nqa se ostaq na nekoi tuka se durji s mene!stegni se malko!kfi sa tiq raoti shi vikat mursha i she biqt lelelelleleel ko beh na tfoe mesto naesh li kuf boi shteshe da ima!BOI BOI i she fleat f putq! :o :o :o :o she im durji isfesno vreme na tiq det si gi bil!i she ima 8) 8) 8) nishty dr nqa gi opraI
Ами лесно е да го кажеш ти, защото си момиче, и едва ли някое момче ще ти посегне, или пък ако ти посегне според мен не е мъж :oops:

tigity
02-24-2008, 08:57
fuopshte nz kolko hora sa mi posqgali priqteliu!?a tofa 4e sam momi4e nqa nikfo zna4enie na mn o golemi ot mene sam ska4ala momi4eta i mom4eta!nqa pozvolq nikoi da me tup4e i spored men i ti ne trea go pozvolqaash!i ako tursish pomosht tfa she e ne samo ot roditelite ti a i ot psihologa na y4ilishteto bi trealo da ti pomogne i da gofori s direktorite na dskloto ti!

chipi_kaoo
02-24-2008, 08:57
И ти кво траеш си.... хвани ги набий едно хубаво. Ся ти не можеш да се оплачеш тук и ние да опраим всичко. Всеки си има подобни проблеми. Не бива да се примиряваш, а да им се противопоставиш. Докато има балъци, ще има и тарикати :P

ThE PrInCeSs AvI
02-24-2008, 09:00
mili4uk...tfa e mn gadno da...bih ti kazala da se bie6,oba4e zn 4e ako sko4i6 nqma da ima nikoi zad gurba ti i nakraq ti 6te bude6 pobedeniq....za tfa te suvetvam edno.....napusni tova y4ili6te..nqma kakvo da te zadurja tam..mahni se i zapo4ni jivota si na novo...promeni navucite i haraktera si taka 4e da se haresa6 na novite suo4enici..yspeh 8)

tigity
02-24-2008, 09:04
mili4uk...tfa e mn gadno da...bih ti kazala da se bie6,oba4e zn 4e ako sko4i6 nqma da ima nikoi zad gurba ti i nakraq ti 6te bude6 pobedeniq....za tfa te suvetvam edno.....napusni tova y4ili6te..nqma kakvo da te zadurja tam..mahni se i zapo4ni jivota si na novo...promeni navucite i haraktera si taka 4e da se haresa6 na novite suo4enici..yspeh 8)
:D:D:D tfa she e nai tupoto neshty koet moe da napraish da napusnesh dskloto koeto si go iskal kato izgonen edva li ne!i f dvata slu4aq she si pobeden nqa smisal!moje si smenish haraktera i naficite ma Dsklo nedei tuka se priznaash za pobeden a tfa ne e na4ina!

valentinka_1990
02-24-2008, 09:08
Направо нямам думи,как е възможно да се държат така,това не са хора,а изроди :shock:
Направо незнам какво да ти кажа,мен ако питаш,ще е най добре да се преместиш в друго училище или по някакъв начин да им покажеш,че не ти,а те са "мърши".Аз сега съм в 11 клас,но си спомням,че в 8 клас всички ме приеха,е в началото си беше трудно,защото всеки се правеше на такъв,какъвто иска да бъде,но след време се опознахме и именно поради тази пречина смених няколко групички.
Просто се държат отвратително с теб.И наистина ли няма никой,който да те подкрепи и защити?Твоа е ужасно.Преди време в моето училище имаше едно момченце,на което мусе присмиваха,заради външния му вид и един ден аз и един мой съученик отидохме и заплашихме едно от момчетата,което му се присмиваше и вече незнам от страх или какво но спряха.Ейтака ако има някой който може да те подкрепи и защити ще е много хубаво.Надявам се всичко да се оправи и пиши да знаем:)
Успех и се усмихни :)

Сет Коуен
02-24-2008, 09:16
Благодаря искренно на всички :) Ще направя всичко възможно, ако ли пък не потръгне, ще се преместя :) Още един път ви благодаря с цялото си сърце :)

VerryBerry
02-24-2008, 09:42
и аз мисля че боят няма да помогне,а само ще усложни нещата,затова предлагам да смениш училището и на новото място да се опиташ да създадеш приятели :)

ThE PrInCeSs AvI
02-24-2008, 10:29
tfa she e nai tupoto neshty koet moe da napraish da napusnesh dskloto koeto si go iskal kato izgonen edva li ne!i f dvata slu4aq she si pobeden nqa smisal!moje si smenish haraktera i naficite ma Dsklo nedei tuka se priznaash za pobeden a tfa ne e na4ina!


:lol: :lol: :lol: to4no tfa e edinstveniq ishod..ne si4ko se postiga s boi,ama tfa mai ti e neizvestno.... 8-) az ti kazah kuf e na4ina,6toto poznavam mn hora koito sa v tfoqta situaciq,i kolkoto i da se promenqt..horata v tfa daskaloi ve4e sa si suzdali 1 mnenie za tqh i kolkoto i da se promenqt...nikoi ne moje da gi vuzprieme kato ne6to dr osven zadrustenqci.... :? :?

tigity
02-24-2008, 10:32
:D:D:D:D lellele 4e si zabafna ko iashe ti podoben problem bez boi li shehse da se dudesh!az bih se borila sus zubi i nokti!no nqa napusna dsklo! :o :o :o :grin: :grin: :grin: :D :D :D :P :P :P

mickelangelo
02-24-2008, 10:40
Благодаря искренно на всички :) Ще направя всичко възможно, ако ли пък не потръгне, ще се преместя :) Още един път ви благодаря с цялото си сърце :) 0т кое даскало си .. ? можи да ударим 1 рамо :)

Сет Коуен
02-24-2008, 10:55
"Петко Р. СлавейкоФ"

mickelangelo
02-24-2008, 11:40
3 та ... миии имам там някви познати .. ама те са големи 10 клас .. а ти сигорен ли си че не си виновен за това което ти се случва ?

Сет Коуен
02-24-2008, 11:57
Хмм.. :-o Аз съм добро момченци :D
Така сериозно
1-во не съм ги псувал
2-ро не съм им скачал
3-то не съм крал нищо от тях
4-то не разговарям с никого вече...
Мисля че Не..

EmO_KiD_;(
02-25-2008, 07:38
Здравейте! Значи влязах в ново училище и от самото начало всички се държат супер грубо с мен и то не само от моя клас :-# Скачат ми на бой, ето в петък си навехнах ръката от тях :( Дърпат ме, поливат ме с вода всеки път когато ме видат :( Обиждат ме като ми казват педерас и всякакви други простотиики ;( Цапат ми дрехите, плюят ми учебниците и постоянно на чина си виждам надпис "Мърша" :( По-големите постоянно ме гонят и немога да си вляза в часа ;( Пълен ад е :( Един ден се разревах и всички ми се смяха ;( ;( Приятели абсолютно никакви нямам ;( Ако може някой случайно да ми помогне ще съм му благодарен :( Или пък поне да поговоря с някой за да си оправя настроението :(
съчувствам ти най-искренно...аз също скоро се преместих в нов клас,но нямам проблеми.Наистина много гадно се е получило..а те защо те оплюват така,да не си им направил ти нещо? :(

Сет Коуен
02-25-2008, 11:15
Здравейте! Значи влязах в ново училище и от самото начало всички се държат супер грубо с мен и то не само от моя клас :-# Скачат ми на бой, ето в петък си навехнах ръката от тях :( Дърпат ме, поливат ме с вода всеки път когато ме видат :( Обиждат ме като ми казват педерас и всякакви други простотиики ;( Цапат ми дрехите, плюят ми учебниците и постоянно на чина си виждам надпис "Мърша" :( По-големите постоянно ме гонят и немога да си вляза в часа ;( Пълен ад е :( Един ден се разревах и всички ми се смяха ;( ;( Приятели абсолютно никакви нямам ;( Ако може някой случайно да ми помогне ще съм му благодарен :( Или пък поне да поговоря с някой за да си оправя настроението :(
съчувствам ти най-искренно...аз също скоро се преместих в нов клас,но нямам проблеми.Наистина много гадно се е получило..а те защо те оплюват така,да не си им направил ти нещо? :(
Ми не съм, защото те почнаха от 1-ви ден, пък и даже не ми знаеха името тогава :-x

maLka_FukLa
02-25-2008, 16:16
Тц,тц,тц.. гадост.. ми бий ги и ти :o .. аз ако съм на теб си викам още 4-5 приятелчета и .. 8)

mycka
02-25-2008, 16:42
предполагам провокираш с външния си вид(знам ли),иначе нз кой клас си ? може да е щото си нов и като цяло никой,понеже се познават от повече време, не желае да има нещо общо с "новия" (табу според мене).
В миналия ми клас дойде ново момиче една година след като се бяхме събрали и в началото всички я тормозиха :( ,но това не значи, че ще те успокоя сега напротив( никога не я приеха стана приятелка с едно друго момиче,само защото и то бе отхвърлено от колектива) Но ако си в по-горните класове това ще мине да речем,че се надяваме да помъдреят :)

SoVieT
02-25-2008, 21:26
Хорааа, осъзнайте той е отритнат преди да дойдеее! Не му помагате с бой, вдъхнете му увереност ве. Сигурно всички от вас мечтаят за идеалния живот? ами постарайте се. ето това е вашето непукистко мнение. Съчувствието и надъхването(не за бой) тук е изходът, помислете и помогнете! Всички от вас искат да бъдат в "готиния живот" ама не на сички се отдава, но може да си ги оправите. Продължавайте уверено в живота за да успеете. Пожелавам на сички вас да не се случва такова
нещастие , \/ (peace)

honey92
02-25-2008, 21:48
Оххх... ами тежко е положението ти :( Опитай се да заговориш някого, които не ти се подиглава и разни такива.... Може ли все има някое момиче , на което да се струваш сладък.
Каквото и да правиш не губи надежда! Винаги, дори и от най-тежкото положение има изход. Рано или късно злото, което са ти сторили ще им се върне. ;)
Ако искаш ми пиши Лс. Ще се радвам да поговорим! :)

Bubbly
02-26-2008, 19:29
Все съм чувала и виждала, обаче това, което описваш, ми прилича на аутсайдер в някой американски филм. Аз, за жалост, не мога да посъветвам нищо, ако бях на твое място простo щях да се преместя. И аз съм 9 клас, но такова поведение на 16-годишни ми изглежда хм странно. Аз определено не бих намерила общ език с тези индивиди, а и в боя не съм добра, но ти си знаеш физическите възможности :D .Между другото хрумна ми още една асоциация- поправителен дом :-D
ПС Успех :)

sexymalinkaa
02-29-2008, 13:28
Въй миличкият ми тои тва е ужасно...ами незнам кво да ти кажа освен да вземеш некви мерки..смисълл..учителки..пе далогически съвети... или просто се примести в друго даскало..аз в моето на никой не позволявам да се ебава с мене... на НИКОЙ които се праи на многу оборотен му завивам гайките бая..хаха и съм момиче бием се ние момиченцата вече тей че на мене никой не ми се отваря :) ами УСПЕХ ОТ МЕН :) :-)

Rebellion_Angel
02-29-2008, 14:47
Ми без да се обиждаш...ама е нормално, ако се държиш като п**ерас да те приемат като такъв. :lol: Имам чувството, че си от онези "фешъните" или не дай Боже да си "иму". Ако наистина си такъв, моя съвет е- зарежи модата, защото явно за това не се вписваш. Големи бунтари се извъдиха всички. :smt019 :-x И тоя аватар дето си сложил... :lol: Съжалявам, ама наистина ми мяза на аватара на някоя петокласничка. :D
Допускам, че може и да не си от онези лигльовци, но наистина ми приличаш на такъв. :razz:
Не искам да обидя никой с този пост, но я се замислете малко.
Отива момчето там- нито го познават, нито нищо и изведнъж почват да го тормозят. Да го удрят, да го блъскат, да го заливат с вода? :shock:
Явно е провокирал другите с нещо.

Хмм.. Surprised Аз съм добро момченци Very Happy
Така сериозно
1-во не съм ги псувал
2-ро не съм им скачал
3-то не съм крал нищо от тях
4-то не разговарям с никого вече...
Мисля че Не..
И какво остава?

inSane_baby
02-29-2008, 15:47
Ами аз не се бия и не обичам, защото ме е страх :( Иначе ще пробвам ако ми се отдаде такава възможност и ако наделея страха си :(

не пробвай! нищо няма да постигнеш! Ако питаш мен, най- добре говори с вашите и се премести в др училище, надявам се не си от някое село, в което има само едно! Тази година имахме нов ученик, но всички го приеха страхотно, по- топло, от колкото аз самата очаквах, но се оказа,че дори и аз не ги познавам достатъчно.

Ø•Ø &am
03-04-2008, 05:56
Наистина мн гадна ситуация..
Ако съм на твое място бих се опитала да им покажа,че не съм слаба и мърща и за квато и да ме мислят....Преодолей си страховете,пък ако ти е трудно единственото,което можеш да направиш е да се преместиш в друго даскало пък там дано има по-добри "дечица" :-D които да те приемат...
УспехчеТа :-$
П.П:По аватара ти се поколебах да не си емо,че да не те възприемат по тая причина?

03-04-2008, 06:39
awe kak nqa gi biesh we!az sam momi4e i si4ki gi stypfam koit se praqt na otforeni!nikoga nqa se ostaq na nekoi tuka se durji s mene!stegni se malko!kfi sa tiq raoti shi vikat mursha i she biqt lelelelleleel ko beh na tfoe mesto naesh li kuf boi shteshe da ima!BOI BOI i she fleat f putq! :o :o :o :o she im durji isfesno vreme na tiq det si gi bil!i she ima 8) 8) 8) nishty dr nqa gi opraI
Смешна пача.
Точно на 1 шамар си :D
Режи вените пич, гадно емо си.
Няма смисъл да скачаш на бой - ще те опердашат без да мислят, особено ако имаш телосложението на ония от аватара, половин ръка ще им е достатъчна.
Абе, ти момче или момиче си?
Нито едно от двете -> ТИ СИ ЕДНА ГАДНА ФЕЙЧКА. fucking pancy.
Аре, тичай във форума да се самосъжеляваш.
Бе, не мога да разбера слабохарактерните и малодушни типове, дето имат такива проблеми и ги постват в ТОЯ форум.
СМЕХ!

dan4ety
03-04-2008, 07:05
Majestic12 пък аз не мога да разбера защо всички смятат, че имутата са нещо по-малко от другите? И защо всички смятат, че ВСЯКО иму си реже вените? Какво като са по-емоционални, това прави ли ги по-малко хора?!

Сега по темата. Наистина гадно се държат с тебе. Не мисля, че ще е добре да се биеш, след като те е страх, защото те след това тебе ще набият (все пак са повече). Също и за местенето - защо ще се местиш? Ти си искал, и си влязъл в това училище и сега заради някакви си там ще се местиш?! Не им доставяй това удоволствие ;) Пък и това е най-тъпия начин да разрешиш проблемите си - да избягаш като пъзльо от тях. Стой си до края в това училище и не се променяй (защото е позьорско). Незнам какъв вариант ти остава, освен да понасяш всичко, като мъж. Говори с някой, примерно с класния/класната си или с някой друг. Да не си ги провокирал нещо с облеклото си или начина си на държание, както някой преди мене каза? :-o Ако искаш пусни снимка :) Айде и дано на онези им дойде акъла в главата :) Как някой може да се държи така? Ужас...

tigity
04-17-2008, 14:05
awe kak nqa gi biesh we!az sam momi4e i si4ki gi stypfam koit se praqt na otforeni!nikoga nqa se ostaq na nekoi tuka se durji s mene!stegni se malko!kfi sa tiq raoti shi vikat mursha i she biqt lelelelleleel ko beh na tfoe mesto naesh li kuf boi shteshe da ima!BOI BOI i she fleat f putq! :o :o :o :o she im durji isfesno vreme na tiq det si gi bil!i she ima 8) 8) 8) nishty dr nqa gi opraI
Смешна пача.
Точно на 1 шамар си :D
Режи вените пич, гадно емо си.
Няма смисъл да скачаш на бой - ще те опердашат без да мислят, особено ако имаш телосложението на ония от аватара, половин ръка ще им е достатъчна.
Абе, ти момче или момиче си?
Нито едно от двете -> ТИ СИ ЕДНА ГАДНА ФЕЙЧКА. fucking pancy.
Аре, тичай във форума да се самосъжеляваш.
Бе, не мога да разбера слабохарактерните и малодушни типове, дето имат такива проблеми и ги постват в ТОЯ форум.
СМЕХ!
na nekoi dr she vikash pa4a ama ne i na mene :D i po to4no ne me poznaash za da zn kfo moga i kfo ne moga :D !

NaughtyWhisper
04-17-2008, 18:47
Айде, айде...човека , както го гледам, няма нужда от момичешки разправий. Въпроса с боя..много биха постъпили така, но нали се сещате че не всеки е роден Рамбо?
А за ЕМО историйте..Всеки има право да изглежда както си реши! Това как изглежда някой не може да покаже какъв човек е, нали? ПРОБЛЕМЪТ е че прекалено малко го осъзнават.
Мнного голяма част от хората си изграждат мнение за другите по това как те изглеждат.За мен, това е глупост!
Аз бих те посъветвал да се махнеш от там...Като чета какво са ти причинявали, не виждам как би променил мнението им за теб. Явно са някакви БИЯЧИ, за които всеки различен е боклук.
Радвай се че не си паднал ниско колкото тях.

Това е от мен, надявам се да съм помогнал!

Без лоши чувства :)