PDA

View Full Version : Мое разказче/съчинение :D



lovesnoopdogg666
02-24-2008, 13:16
Легендата Тя и Той



Тя обожаваше да се пързаля.От движенията й обикновено се чуваха звуци,образуващи музика,но в този ден тя бе болна и й беше студено,но това не я спираше-тя продължаваше да се пързаля,но не засвое удоволствие,а за състезанието след месец.Най-накрая щеше да бъде видяна,най-накрая-оценена!
Докато треперещото й тяло,сърдито и малко тромаво,се движеше под черното небе обсипано с ярки звезди и кънките й е спускаха бавно по леда Той дойде!Тя не го видя,но го усети!Той се качи внимателно по стълбите и застана на леда.Тя се засили към него и започна да го обикаля,вече щастлива,грейнала и затоплена от присъствието му!Не спираше,правеше най-различни и красиви движения-музиката от тях пак се чуваше,но този път по-силно от всякога,а изражението й светеше по-ярко от всичките звезди тази нощ взети заедно!Толкова бе щастлива,че ако я бе погледнал някой от далече щеше да му заприлича на красива,малка,лилава пеперуда(лилава,защото екипа й е лилав),кръжаща около любимото си цвете,толкова любимо,че не смее да го вкуси.Тази пеперуда с красивия си жълт воал(дългата руса коса)е сляпа-тя не вижда!Тя бе сляпа,тя невиждаве любими я си,но го усещяше,усещаше аромата му,усещаше сърцето му,което туптеше само за нея!Той я виждаве,той виждаве красивото й лице и усещаве доброто й сърце,но незнаеше,че тя е болна,че ако седи на леда дълго,но й как да разбере-тя бе толкова щастлива,толкова красива...
Нещо му натежаваше,нещо ставаше с него...Един миг...Един сън...Той силно стискаше очите си за този кратък миг,но когато ги бе отворил вече бе загубил онова,което имаше...


...На леда лежеше по-ледена от всякога неговата любима!Той взе ръката й и я притисна към грътта си,после целуна още топлите й устни,отчупи една ледена висулка и я заби право във вече разбитото му сърце...


Легендата гласи,че нейните устни все още са горещи,а висулката още не се е разтопила,защото ледената болка пронизала сърцето му не го позволява!

Nadelina
02-24-2008, 14:53
Gospodi... unikalno e! Raztreperah se dokato go chetqh... Naistina e mnogo vyzdeistvashto... Krasivo e... i e napisano s tolkova chuvstvo... Prodyljavai da pishesh... proizvedeniata ti mogat da promenqt nechii predstavi za jivota... polojitelno...

lovesnoopdogg666
02-24-2008, 17:50
Blagodarq ti! :-) Prod1ljavam,est! :grin:

xPuc
03-26-2008, 22:21
Хубаво е ! :)