PDA

View Full Version : любовник-ца



bebence_ff
02-24-2008, 12:26
освен гаджето си имате ли любовници , с които се виждате от време на време

Nadelina
02-24-2008, 12:33
Predi bqh malko razhaitena i imashe neshto takova... Kato si imah gadje se vijdah i s drugi... ne izpuskah shans da se vidq s nqkoi gotin pich dori da si imam gadje na koeto nqma da mu haresa ako eventualno razbere... daje ne sym se chuvstvala guzna... No tova e bilo predi da namerq choveka s koito se chuvstvam istinski shtastliva i pylna... I nqmam nujda ot drug!

hottie
02-24-2008, 12:34
Не защото нямам нужда от любовник.Моето слънце ми дава всичко. :grin:


Ама с бившия имах :oops:

Абе и аз като Nadelina :)

sadsad
02-24-2008, 12:48
Predi bqh malko razhaitena i imashe neshto takova... Kato si imah gadje se vijdah i s drugi... ne izpuskah shans da se vidq s nqkoi gotin pich dori da si imam gadje na koeto nqma da mu haresa ako eventualno razbere... daje ne sym se chuvstvala guzna... No tova e bilo predi da namerq choveka s koito se chuvstvam istinski shtastliva i pylna... I nqmam nujda ot drug!

+1 ;)

zabludenata
02-24-2008, 13:21
Тия истории са до едно време..на мене вече са ми прекалено омръзнали!

DivoTo_KoTe
02-24-2008, 13:25
Predi bqh malko razhaitena i imashe neshto takova... Kato si imah gadje se vijdah i s drugi... ne izpuskah shans da se vidq s nqkoi gotin pich dori da si imam gadje na koeto nqma da mu haresa ako eventualno razbere... daje ne sym se chuvstvala guzna... No tova e bilo predi da namerq choveka s koito se chuvstvam istinski shtastliva i pylna... I nqmam nujda ot drug!


+1

BaTe_Martoo
02-24-2008, 14:39
Da vupreki 4e si imam gadje imam nujda da go pravq

love_girls
02-24-2008, 17:46
Имал съм такива , докато съм бил с гадже. Сега когато нямам обособено гадже всички ми се виждат като любовнички :)

MoOnLiGhT_ShAdOw
02-24-2008, 18:18
Не ми се струва нормално, щом съм във връзка с даден човек, да започна да търся и по-интинмата компания на други. :? Че тогава за къф чеп съм с човека?! Тъй или иначе явно чувствата ми към него не са толкова сили, щом си позволявам да кръшкам, за какво да се занимавам с него, като мога да имам всички други (свободни) на света и да не се чувствам ограничена?

П.С. В никакъв, ама абсолютно никакъв случай не бих си и помислила да изневеря на приятеля си. Не само защото искам да предпазя чувствата му, така ще си запазя и самоуважението, главно за това, че като съм дала обещание (а стъпването във връзка си е такова да си верен на другия), мога да го изпълня.

LoLiPoP4o
02-24-2008, 18:21
da ne lyjite takiva vseki izneverqva po kakyvto i da e nachin rano ili kysno ;)

partychild
02-24-2008, 18:22
Не ми се струва нормално, щом съм във връзка с даден човек, да започна да търся и по-интинмата компания на други. :? Че тогава за къф чеп съм с човека?! Тъй или иначе явно чувствата ми към него не са толкова сили, щом си позволявам да кръшкам, за какво да се занимавам с него, като мога да имам всички други (свободни) на света и да не се чувствам ограничена?

П.С. В никакъв, ама абсолютно никакъв случай не бих си и помислила да изневеря на приятеля си. Не само защото искам да предпазя чувствата му, така ще си запазя и самоуважението, главно за това, че като съм дала обещание (а стъпването във връзка си е такова да си верен на другия), мога да го изпълня. напълно съгласна.. не ми е нужен никой друг :?

love_veselka
02-24-2008, 19:24
Нямам и не искам,момчето до мен ми дава всичко от което имам нужда,не искам друг.

NH3
02-24-2008, 19:32
две путки са винаги по добре от една :grin:

CfEtii
02-24-2008, 19:35
Моя пич ми дава всичко,от което имам нужда :-)

bibo
02-24-2008, 19:51
абе нали знаете "всички жени са курви освен майка ми" :grin: :grin:

Nik4o_Spain
02-24-2008, 19:54
spored men jivota e predostavil polovite organi da se pravi ne6to s tqh partniori partiorki .... gluposti trqbva da ima edin 4ovek v jivota ni no ne e kazano 4e ne trqbva da se pravi seksa i s drugi po sladko e i na seki mu se iska vatre6no kolkoto i da misli 4e ne e taka 8)

jony
02-24-2008, 19:56
абе нали знаете "всички жени са курви освен майка ми" :grin: :grin:
ми даа!
По темата: да..понякога...ддз...

v3n0ma
02-25-2008, 07:44
ima6e edin moment v koito az bqh liubovnik na bude6toto mi gadje, tq skasa s biv6iq si priqtel i nie trugnahme

MoHuTo
02-25-2008, 09:58
Имам си всичко, което ми трябва. Не ми трябва любовник :?

s7arfir3
02-25-2008, 16:40
Това са глупости, никога не съм имал и никога няма да имам.. Вярвам в единствената любов и за мен е важно да знам, че тя е единственна и че само тя може да ме кара да се чувствам влюбен... :smt007
Ако мислите по друг начин, значи или не обичате истински или сте глупаци... :?

rame
02-25-2008, 17:59
Predi bqh malko razhaitena i imashe neshto takova... Kato si imah gadje se vijdah i s drugi... ne izpuskah shans da se vidq s nqkoi gotin pich dori da si imam gadje na koeto nqma da mu haresa ako eventualno razbere... daje ne sym se chuvstvala guzna... No tova e bilo predi da namerq choveka s koito se chuvstvam istinski shtastliva i pylna... I nqmam nujda ot drug!

+1 ;)Хихихи и аз съм с вас :P

love_girls
02-25-2008, 18:29
Мъжете ви давали всичко :-P
Супер ама замисляли ли сте се дали мъжете ви са на същото мнение :D
Аз лично само в периода в който съм влюбен в момичето , от самата идея че ще й изневеря ми се догажда, но пък като ми мине това чувство , го давам без задръжки ;)

GabisiTa
02-25-2008, 18:53
Не :? Държа на приятеля си и нямам нужда от любовници, приятели, с които да се виждам от време на време и т.н. :)

CfEtii
02-25-2008, 19:21
Тва е тъпо...ако я\го обичаш,няма да се нуждаеш от други.А ако секса не върви и това е най-важното за единия,то тогава за какво са заедно?

rame
02-25-2008, 19:56
Мъжете ви давали всичко :-P
Супер ама замисляли ли сте се дали мъжете ви са на същото мнение :D
Аз лично само в периода в който съм влюбен в момичето , от самата идея че ще й изневеря ми се догажда, но пък като ми мине това чувство , го давам без задръжки ;)Да,случайно съм се замисляла..... :P Като казвам,че ми дава всичко,едно от основните ми изисквания е да ми бъде верен. :) То се усеща, когато не е така :wink: А твоето изказване ми се струва тъпичко, защото ако "периода в който си влюбен в момичето" свърши,свестните хора просто при такова положение казват "край" ,а не продължават връзка,в която няма чувства.Така че няма нужда от изневери. 8)

padnal_angel
02-25-2008, 19:57
ne az lichno sum mnogo monogamna

tqnko1
02-26-2008, 00:13
Не защото нямам нужда от любовник.Моето слънце ми дава всичко. :grin:


Ама с бившия имах :oops:

Абе и аз като Nadelina :)
a mислеь 4е неси изневерявала :-o

tqnko1
02-26-2008, 00:15
Тва е тъпо...ако я\го обичаш,няма да се нуждаеш от други.А ако секса не върви и това е най-важното за единия,то тогава за какво са заедно?
1+ от 4уството за оби4 1 кам друг или по скоро любов.. така мисля де

marina star
02-26-2008, 03:54
Това са глупости, никога не съм имал и никога няма да имам.. Вярвам в единствената любов и за мен е важно да знам, че тя е единственна и че само тя може да ме кара да се чувствам влюбен... :smt007
Ако мислите по друг начин, значи или не обичате истински или сте глупаци... :?

tova e i4no tvo e mnenie!ne zna4i 4e si prava!i qvno i si glupava 6tom pravi6 takiva zaklu4eniq!tova e forum vs ima mnenie-nqma prav,nqma kriv,ot teb ne se iska da sadi6 nikogo!

i ako az ne moga da sam monogamna,to tova zna4i li 4e sam glupava?nqma ni6toob6to!

Rally_Baby
02-26-2008, 06:59
Да имам си и друг виждаме се по няколко пати на седмица.

elitututu
02-26-2008, 07:02
при положение 4е с приятеля ми го правим каф е смисъла от друг?

aanitogb
02-26-2008, 16:53
mi vseki v nqkav period ot vreme ima :) ]

Nik4o_Spain
02-26-2008, 17:02
spored men liubovnica e glupavo ili liubovnik ... nai 4istata rabota kogato na nqkoi mu se preiska ne6to novo da ide nqkade da si nameri ili na kurva taka e po ponosimo i za 2-ta pola tapo e da se lajat hora koito se obi4at i taka pone moeto mnenie e takova :-D liubovnica nikoga no za 1 ve4er sex samo ... drugo ne6to e :-o

bebence_ff
02-26-2008, 19:31
според мен никак не е лошо да си имам обичам приятеля си ама понякога имам нужда от нежност ласки любов а той не ми ги дава и затова ги намирам при друг и ме е добре

vaniLL
02-26-2008, 19:37
"imam nujda" bla , bla , bla , che ako tozi , s kogoto si ,ne ti dava nujnoto , kakvo pravish s nego ???

posle obvinqvame momchetata , che ne mogat da si gi dyrjat v gashtite , vsyshtnost i nie sme si vinovni , ako nqma shavrantii , nqq da ima i kurvari ...

Alice Fox
02-26-2008, 20:30
Случи ми се и на мен просто не бях преживяла бившия и се метнах в леглото му като бях започнала нова връзка..и лошото е ,че не бях дори гузна ...Кофти се получи и после се разделихме ,защото осъзнах,че няма смисъл да лъжа момчето..

KimBerLy1912
02-27-2008, 07:04
Всъщност нямам си любовник...Просто нямам нужда от него : ))

Nasindo
02-27-2008, 08:28
Това са глупости, никога не съм имал и никога няма да имам.. Вярвам в единствената любов и за мен е важно да знам, че тя е единственна и че само тя може да ме кара да се чувствам влюбен... :smt007
Ако мислите по друг начин, значи или не обичате истински или сте глупаци... :?


Браво !

naze
02-27-2008, 08:53
Нъц !! za kwo mi e :)