PDA

View Full Version : Групата се кара с един,аз по средата...



selenia
02-24-2008, 12:57
vsi4ki ot klasa mi (po to4no momi4etata,ama i mom4etata da ne sa po nazad)mraziat edna su4eni4ka.vsi4ki se izpokaraha s neia,ta vuprosut mi e kakvo da pravia?toest az s tova momi4e ne sum se karala,ni6to podobno.ama ako otida pri neia drugite 6te me po4nat(ako razbirate nameka 8-) )hem ne iskam da ia izgubia kato priatelka,hem i drugite ne iskam da gi izgubia. :booooomb: KAKVO DA PRAVIA????? 8-[

Редактирано от ramaiana
Заглавието трябва да е написано на кирилица

s1NNer
02-24-2008, 13:04
Ти май незнаеш кво искаш ?!
Поо-добре според мен ще е да отидеш при момичето защото по добре 1 приятелка от колкото целия клас да са уж със теб пък котаго имаш най-много нужда от помощ те да те оставят.Тегли им една майна на класа и готово. ;]

inSane_baby
02-24-2008, 13:18
ОТИДИ ПРИ МОМИЧЕТО!

Особено ако знаеш,че приятелите ти я обвиняват в нещо несправедливо.

PerfectByNature
02-24-2008, 13:49
moq suvet e da ne se nabiva6 sama mejdu 6amarite i da ostavi6 te da si se karat sus neq kato iskat...ti ne se namesvai i budi pass .. vse pak nikoi nemoje da ti kaje kak da se durji6 kum nqkogo ... dobre si pomisli tq li ti e po skupa ili celiq ti klas

mhmhmhmhm
02-24-2008, 14:08
Ако няма причина,за какво да се караш с нея?!
Ей така,че другите са се скарали.. :?

Master_88
02-24-2008, 15:03
Ако се съюзиш с класа срещу нея,да знаеш че това което ви сплотява са негативните чувства към нея и нищо повече. Съюзяването с тях против нея не значи че те ще ти станат по-добри приятели. Виж ако застанеш на нейна страна в тази трудна за нея ситуация,има голям шанс ако е разбран и благодарен човек да го оцени и да станете добри приятелки

MIKROBA
02-24-2008, 15:11
Ти не си другите. Представи си тя как се чувства. Ако беше на нейно място щеше да ти е много гадно. По-добре върви при нея, не бъди като другите. Много е гадно когато класа ти те отблъсква. :)

TheRunaway
02-24-2008, 15:16
Накрая ти ще останеш преебан/а. ;)

ThePowerOfLove
02-24-2008, 16:53
И аз казвам за сега да останеш настрана... Много гадно ще стане ако почнат и тебе да те хранят,така че не се намесвай пък и предполагам до 1 седмица всичко ще е отшумяло. А аз не разбрах това момиче добра приятелка ли ти е или е просто съученичка? :neutral:

zvezdichka777
02-24-2008, 17:20
ми хой и при ней и при другите едновременно ако мислиш че така ще стане ... :?

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
02-24-2008, 17:25
ОТИДИ ПРИ МОМИЧЕТО!

Особено ако знаеш,че приятелите ти я обвиняват в нещо несправедливо. Представи си какво и е, ако ти е приятелка не мислиш ли, че се нуждае от едно рамо.