PDA

View Full Version : Харесвам я, но не го показвам :( Какво да правя?



DarkForce
02-24-2008, 13:29
Преди две години се преместих в друго даскало и в новия ми клас имаше едно момиче което много ми харесваше само че си имаше приятел и аз нищо не направих :( е първоначално докато не знаех че има приятел се закачах с нея ама като разбрах спрях и много много не и обръщах внимание. Само че аз продължавам да я харесва и до днес, но без да го показвам. Държа се с нея се едно не ме интересува, даже много често се правя и че не я забелязвам като се разминаваме по улицата.

Сега ако я поканя на кафе дали ще приеме или ще ми се изсмее ???

gangstata
02-24-2008, 13:46
Мии..ако те харесва ще приеме..,ако не-няма...

The Angel
02-24-2008, 14:43
kato ne i obr16ta6 vnimanie tq moje bi nqma da prieme....ako se d1rji6 naduto s16to nqma da prieme nz opraqi se kakto moje6 ........

machine_shot
02-24-2008, 14:46
Май прибързваш малко :) По-добре първо й покажи че я харесваш ...

blackfate
02-24-2008, 15:04
ако е сфободна вече - кфо ти пречи да заповнеш да я закачаш, да флиртуваш (както преди) и тогава я покани ... ако от напълно небрежно състояние (т.е. изобщо не и обръщаш внимание) минеш към настоичивостта (хайде да излезнеме) е логично да се уплаши и ... ами не заета съм, немога...
Карай го бавно , с малки крачки, но на сигурна почва.
и така... не дей да бързаш, но не бъди и прекалено бавен...

taffy
02-24-2008, 15:31
Ми давай по - полека :P Първо покажи, че я харесваш, закачай се, флиртувай..и след време я покани да излезете...Само така можеш да си сигурен, че ще се получи :)

MiMcHeToOo
02-24-2008, 15:33
По-полека. Ако сега изведнъж я поканиш на кафе едва ли ще приеме. Ама поизчакай, покажи и, че се интересуваш от нея и тогава я покани .

AllenWallker
02-25-2008, 11:15
:shock: Ако си има още гаже по добре и кажи сичко 1-во може да се откаже зарди тебе от него 8-) не се драж като идиот ( с извинение ) кажи и сичко
Ако си няма гаже мииии..... пак сащо кажи и виш някак си впечатли я както можеш използваи чара си :) а е човек мами кфото искаш праи гледай да я спечелиш някак си ИЛи както мен ма не ти го препорачвам мн мн хоиш целуваш я яко и кфото сатне стане аз така напраих : 8-)

Успех

hooliganka89
02-25-2008, 11:22
Ем почни леко да флиртуваш с нея,ако видиш,че малко от малко отвръща,тогава действай,ама недей много да бързаш още от сега,че ще й се стори много странно,и има вероятност да те отреже.Успех ти желая!

DarkForce
02-25-2008, 14:19
Това с флиртуването го правя от известно време и мога да кажа, че ми отвръща, но имам и друг проблем. Всеки път когато започвам да флиртувам с нея приятелките и се включват в разговора и само ми пречат и ме дразнят :-x , а даже някой път, когато се опитам да започна разговор с момичето те ми казват да млъкна !??! Защо според вас се държат така, като на момичето което харесвам и е приятно да си говори с мен ?

Nasindo
02-25-2008, 14:23
Преди две години се преместих в друго даскало и в новия ми клас имаше едно момиче което много ми харесваше само че си имаше приятел и аз нищо не направих :( е първоначално докато не знаех че има приятел се закачах с нея ама като разбрах спрях и много много не и обръщах внимание. Само че аз продължавам да я харесва и до днес, но без да го показвам. Държа се с нея се едно не ме интересува, даже много често се правя и че не я забелязвам като се разминаваме по улицата.

Сега ако я поканя на кафе дали ще приеме или ще ми се изсмее ???

Няма кво да чакаш покания ве брато ;) !!!

coolkiss
02-25-2008, 14:26
Че що да не я поканиш - покажи и, че я харесваш - ако си пич и готин ще върже...

moon_flower
02-25-2008, 16:08
Покажи и че я харесваш.Няма как да стане нещо иначе.Ако те харесва,взимайте се :lol: Ако не,здраве да е.

led_i_ogyn
02-25-2008, 16:26
Ем почни леко да флиртуваш с нея,ако видиш,че малко от малко отвръща,тогава действай,ама недей много да бързаш още от сега,че ще й се стори много странно,и има вероятност да те отреже.Успех ти желая!
Тъй тъй...