PDA

View Full Version : Възстановяване на изтрити файлове



lete2
02-24-2008, 15:32
Имам гигантски проблем! Ама е толовагигантски, че се нуждая от пмощ възможно най-скоро!!!

По принцип съм много внимателна и никога не изстривам нищо просто ей-така. Но вчера скъсах с приятеля си и всичко ми се преобрна. Реших да направя диск с наши снимки, песни и т.н. и да ги разкарам от компютъра си. Е да, ама вместо да ги пратя в неро-то, взех, че ги зстрих....а нямам кошче! всмл то не функционира. вече му промених настройките, но ако съм разкарала нещо, мога ли да си го върна или само кошчето е спасението?!


Нарушение на т. 7 от правилата! (от Ruthless)

uJluaHa
02-24-2008, 16:11
Ами май не можеш да ги върнеш след като не са ти в кошчето :?

Xanibal
02-24-2008, 16:14
можеш да влезнеш в кошчето през control panel,или сърчни ги тия снимки ли са какво са със търсачката и то ще ти изпише дали са в кошчето и каде са и какво са.Ако буквално са изтрити имаше една програма за изтрити файлове аМА НЕ се сещам как се казваше.

SoVieT
02-24-2008, 16:27
Порови се в интернет мисля е имаше една програмка за частично връщане, ако ги няма в кошчето, или питай в някой сервиз дали могат да ти възстановят информация изгубена преди няколк дни, мисля че трябва да има някой кеш в харда за такива случаи(но разбира се много по сериозно)

Roiroi
02-24-2008, 16:33
Има Такива програми за връщане на времето на компютъра ... Връща и всички файлове от онова време :)

XceSS
02-24-2008, 16:57
Ето ти такъв вид програма
http://www.download.bg/index.php?cls=program&mtd=default&id=462439
не мога да ти кажа как се бачка с нея,защото не ми се е налагало да работя с такъв вид програми.Безплатна е ,така че нямаш нужда от сериен :) .

XaMcTePKa
02-24-2008, 17:23
TuneUp Utilities 2006/2008 има такива функции :P

Dosko
02-24-2008, 20:59
Точно преди 2 дена си играх с такава програма.Ем не връща 100% всичко но пак е нещо.
Едната е UndeleteMyFiles а другата EasyRecovery Professional :)
Ако не стане, тогава вече трябва да съжаляваш.А да, ако си записал нещо върху тях те няма как да се върнат :)