PDA

View Full Version : Ух какво да правя?



adidas_boy
02-24-2008, 14:35
А бе всичко се преебва .. има прекалено мн момичета в живота ми,а аз неискам нито една от тях.. искам едно определено момиче ,нотя явно вече не ме иска и се побърквам.. последните няколко дни все съм с нея двамата насам натам и мислех че тя пак иска да се съберем в петък бяхме на рожден ден и тя седнала в мен и аз такъв почнах да я целувам по врата и тя нищо не прави и после и викам ела за малко отвън и тя дойде и аз такъв тръгвам да я целувам и тя вика какво правиш и аз емии опитвам се да те целуна и тя е защо и аз почнах се смея и викам е как защо искам пак да сме заедно и тя само ме погледна и вика аа не и аз и викам мило тея дни сме все заедно мислех че искаш да се съберем и тя само ми каза не искам да сме просто приятели и ми вика мн си глупав винаги преебваш всичко и ме бутна такава и си влезе вътре и аз седях седях и си тръгнах.. Има някокло момичета които ме харесват и някой от тях викат обичам те некфи такифа супер яки са сичките но просто неискам нито една от тях искам момичето което обичам само че тя вече не ми говори само ми каза вчера по скайп:Ти сам си го направи точно когато си мислех че съм те забравила ти прецака всичко знаеш ли какво ми е мн си зле винаги ме нараняваш не ме търси повече. <- това ми каза и ме блокира и сега нз нищо за нея .. нз какво да правя ;(

macka123
02-24-2008, 15:13
Много кофти се е получило...
Постарай се да се видите очи в очи и й обясни как стоят нещата.
Ако не може би просто трябва да приемеш да сте само фр :(

MiMcHeToOo
02-24-2008, 15:16
Остави я, след време тя ще те потърси

ramaiana
02-24-2008, 15:17
Ммм...не знам...
може би наистина те обича,но я е страх или нещо я спира да бъде с теб...
Бъди малко по настоятелен...бори се за нея...
От друга страна може и да не и пука за теб...не знам...то най-добе усещаш нещата :?

TheNewReligion
02-24-2008, 15:19
"И аз един такъв тръгвам да я целувам.." <---- Много смешно и глупаво се изразяваш ! :D По темата: забрави я !Най-доброто решение !

i love you
02-24-2008, 15:24
Много гадно пич...ама сигурно не те иска...сигурно и нея я харесват много момчета както и теб те харесват много момичета ,но тя явно иска да е само с точно определено момче и това сигурно не си ти щом така те е отблъснала,не знам...понякога съдбата е жестока :( .Просто я забрави,и си харесай някое от момичетата,което те харесва,защото сигурно всички страдат по теб...и така...и се отнасяй по-добре с тези които те обичат...за да не те намразят...и съм убедена ,че ще имаш успех...просто им бъди приятел :) ае със здраве :-)

SiNiStEr
02-24-2008, 15:24
Остави я, след време тя ще те потърси

+1

adidas_boy
02-24-2008, 15:35
pFf am nemoga da razbera tq za kakwo go prawi nqkolko dni samo mi vika aide na kafe aide nasam aide natam vse me gushkashe i vsqkakwi takiva kato se razhojdahme sedi i mi vika imam 4uvstvoto 4e e kakto predi nqkolko meseca (toest dokato sme hodeli) .. za kvo go pravi pokazva 4e me haresva i posle mi vika iskam da sme samo priqteli .. znam 4e ne go iska tfa to si li4i 6ot a be neznam ;(

MiMcHeToOo
02-24-2008, 15:36
pFf am nemoga da razbera tq za kakwo go prawi nqkolko dni samo mi vika aide na kafe aide nasam aide natam vse me gushkashe i vsqkakwi takiva kato se razhojdahme sedi i mi vika imam 4uvstvoto 4e e kakto predi nqkolko meseca (toest dokato sme hodeli) .. za kvo go pravi pokazva 4e me haresva i posle mi vika iskam da sme samo priqteli .. znam 4e ne go iska tfa to si li4i 6ot a be neznam ;(

Понякога е по-добре някои неща да си останат без обеснение..

Roiroi
02-24-2008, 15:39
Остави я, след време тя ще те потърси

+1
+10 винаги така става... От личен опит ;-)

adidas_boy
02-24-2008, 17:05
ami MiMcHeToOo to bez obqsnenie ama moite 4uvstva sa s obqsnenie i nemoga taka ;(

Shurtugal
02-24-2008, 19:12
pFf am nemoga da razbera tq za kakwo go prawi nqkolko dni samo mi vika aide na kafe aide nasam aide natam vse me gushkashe i vsqkakwi takiva kato se razhojdahme sedi i mi vika imam 4uvstvoto 4e e kakto predi nqkolko meseca (toest dokato sme hodeli) .. za kvo go pravi pokazva 4e me haresva i posle mi vika iskam da sme samo priqteli .. znam 4e ne go iska tfa to si li4i 6ot a be neznam ;(

Ако съм разбрал нещо за жените, то това е че те са много отмъстителни и по гръб не падат.Ако преди като сте били заедно ти си поискал да се разделиш с нея и тя сега го е направила само за да ти го върне(на мен лично ми се е случвало точно това) такаче, въобще не са занимавай с нея. Хвани си някое друго момиче и въобще да не ти пука.

hooliganka89
02-25-2008, 07:19
Явно си направил нещо много гадно,за да се държи така с теб,много си я наранил,има момичета,тези неща не ги прощват.

sLaDkA_GrEsHkA
02-25-2008, 09:25
kuv skype be ? telefoni nqmate li ? ne znaesh li kude u4i, kude jivee ? ama naistina ako ne iska... gadno e ama nqma smisul... obqsni i 4e iskash to4no neq prosto i kaji tova koeto si napisal :)

adidas_boy
02-25-2008, 12:41
ami tq ne mi diga tela i a puk do neinoto daskalo da hoda i da biq tolko put i tq da ne mi govori .. ;( ne sym tolkova nahalen neinite fr-ta sa mi kazvali 4e tq vse o6te me obi4a noo neznam za6to neiska da e s men ;(

hooliganka89
02-25-2008, 13:32
ami tq ne mi diga tela i a puk do neinoto daskalo da hoda i da biq tolko put i tq da ne mi govori .. ;( ne sym tolkova nahalen neinite fr-ta sa mi kazvali 4e tq vse o6te me obi4a noo neznam za6to neiska da e s men ;(

Казах ти,явно много си я наранил,друго не знам.Явно е злопаметнна,за твое съжаление.