PDA

View Full Version : Футболната бруталност - какво мислите за нея?



kael_thas_II
02-24-2008, 16:04
Хора какво ви е мнението за футболната бруталност и тия страховити контузий като тая на Едуардо да Силва от "Арсенал".В първия момент когато видях че полувремето е удалжено с 9 минути се зачудих какжо става тука?После пуснах нета и за секунди разбрах за страховитата контузия на да Силва.В парвия момент когато видях снимките напражо настръхнах.Човека от болка бил изпаднал в безсъзнание а оня се разминава само с 1 червен картон.Представете си - нито една телевизия не е показала повторения на случилото се.

LipSoFAnAnGel
02-24-2008, 16:56
Какво му е станало?

kael_thas_II
02-24-2008, 18:46
Ако се интересуваше малко повече щеше да видищ бруталната контузия която му причини оня глупак от Бирмингам! Счупване на крак -ма бруталити като на Мортал Комбат!

FOOTSOLDIER
02-24-2008, 18:56
Кво ви пука :D

bulgarche
02-24-2008, 18:58
http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=37376

LipSoFAnAnGel
02-25-2008, 11:52
Ако се интересуваше малко повече щеше да видищ бруталната контузия която му причини оня глупак от Бирмингам! Счупване на крак -ма бруталити като на Мортал Комбат!По спокойно......какво ми се караш тука ..Видях я вече,....Да наистина много лошо му е счупен крака, но понякога и това се случваа нали е футболист...пък и според мен не е било нарочно...Подобна контузия имаше и Алън Смит 2006 година, мисля че се оправи :)

royal_girl
02-29-2008, 08:56
грубиянството трябва да се наказва по-сериозно. в последните няколко сезона в Англия имаше невероятни изпълнения просто! Уефа и Фифа и ЕфЕй да си раздвижат задниците,защото тва повече не може да продължава.

kael_thas_II
03-03-2008, 18:46
грубиянството трябва да се наказва по-сериозно. в последните няколко сезона в Англия имаше невероятни изпълнения просто! Уефа и Фифа и ЕфЕй да си раздвижат задниците,защото тва повече не може да продължава.



Именно. Преди е имало наказание-колкото време контузеният играч е изван игра ,толкова време не трябжало да играе и контузилият го.Нещо от тоя сорт да му сложат.Това си е кам 9 месеца без да ритне топка в официален мач!Бил му се извинил - пални глупости , с едното извиняваи за каде е работата.Не било нарочно , е и ?Да не би Ставииски да е целел оная кола на патя(относно казаното от ATAKABG)!

psychopath
03-03-2008, 23:14
Пич много се вживяваш...колко хора умрират пък ти си се хванал за крака на Едуардо...ще се оправи след време, но един живот не се връща ;)



пс-имаш и буква "Ъ" на клавиатурата :)


пс2- Матераци президент! 8-)

ходил ли си на мач от югозападната "В" група?
там какви неща се правят...по 3ма от гостите във въздуха едновременно...

яко ританИе...до 2-0 след това кротко се доиграва мача 8-)

OtherDimension
03-04-2008, 14:32
верно е, селските дивизии са изрудщина

psychopath
03-04-2008, 22:37
верно е, селските дивизии са изрудщинапросто е красиво... 8-)

баба ми не рендосва така краставици за таратор бате 8-)

amadeuskb
03-06-2008, 19:32
Кофти.А гадното е ,че оня тъпак, които му сччупи крака се смееше ...

psychopath
03-06-2008, 20:22
Кофти.А гадното е ,че оня тъпак, които му сччупи крака се смееше ...ми ше се смее много ясно

кво да ревне ли

amadeuskb
03-06-2008, 20:39
Кофти.А гадното е ,че оня тъпак, които му сччупи крака се смееше ...ми ше се смее много ясно

кво да ревне ли
Е да бе много е смешно на човека му се чупи крака и от страни некфо лике се смее.Ае Вие нещо сре врътнали ...

psychopath
03-06-2008, 21:38
Кофти.А гадното е ,че оня тъпак, които му сччупи крака се смееше ...ми ше се смее много ясно

кво да ревне ли
Е да бе много е смешно на човека му се чупи крака и от страни некфо лике се смее.Ае Вие нещо сре врътнали ...е кво да направи според теб?