PDA

View Full Version : Gossip girl ?



MaXy_GiRL
02-24-2008, 19:19
Оле,хора много се зарибих по този сериал...много ми харесва!Съвсем случайно попаднах на него във фрийто и го изгледах за 2 дни!Въпреки очеблъскащата прилика с О.С. Кварталът на богатите(което всъщност е нормално защото и двата филма са създадени от един и същ човек- Джош Шварц,работил по сериали като Евърууд и Вероника Марс)Базиран на едноименна книга, този сериал показва живота на привилегировани тийнейджъри в елитно частно училище в Ню Йорк. Че исках да ви попитам,има ли някой който го е гледал,който се интересува и би се радвал да го обсъдим!

led_i_ogyn
02-24-2008, 19:39
Стана ми интересно и ще му хвърля едно око ;)

hottie
02-24-2008, 19:40
Az sum go gledala. Mnogo mi haresa! mnogo e zaribiava6t.

kico
02-24-2008, 19:45
az sa6to sam go gledal i epizodite mai bqha 13 ako ne se laja nqma zna4eniee filma stava za gledane moje da se kaje 4e e po interesen ot OC no ne i ot OTH :P tazi rusi4kata deto hodi sas dan mn mi haresva kakto i sestrata na dan ...ta kakvo iska6 da obsajdame dai tema ...?

Seducti0n
02-24-2008, 19:56
Хммм, вчера като се мотах из мола, забелях, че я има книжката( в поредица).Като жанр се води-чиклик, много сладко звучи.Та мисля да си вземя някоя от книжките, пък в последствие може и филмчето да изгледал или обратното. :)

ABSOLUTme
02-24-2008, 20:29
Сестра ми си го дръпна,та покрай нея и аз го гледах чат-пат.Не бих казала,че е осоооообено интересен,предпочитам ОС.Хмм тая русата много зле играе,гласът и е кофти и чак ме дразни,амааа то не е виновно момичето..както и да е.
Та от всички кретени в тоя сериал запомних само Чък(така ли беше?),един супер изрод,много нахален и хитър,абе голям пич. :D

Jaffs
02-24-2008, 21:17
Хахах и на мен Чък ми направи най-голямо впечатление. Един такъв `природен тъпанар`.
Сериала ми харесва, но като цяло наистина състава можеше да е и по-добър. Дано скоро простотията със стачката свърши и да почне отново...

`Krissi`
02-24-2008, 23:04
Мда, интересен е! :grin: Сега съм на 13 епизод и искам скоро да мине оная тъпа стачка, за да излязат и другите! :) Но OTH повече ме кефи... :)

Blab
02-24-2008, 23:15
К'во го мерите Госипа с ОуСи-то... Естествено, че Интригантката е по-добър.
Чък ми е любимият персонаж, макар да знам, че в книгата е гей. Нм.

К'ви са тея серии по час и половина? :D

MaXy_GiRL
02-25-2008, 13:59
:) И половина и двадесет там някъде(поне толкова видях на плеара) А за каква стача става дума аз сега разбирам? И при мен са 14 серийките...то всъщност едното е нещо като обобщение от всичките...но пак са 14 :-P Мен много ме радва Блеър и Чък,според мен са добра двойка!Немислите ли? А Серена не си пасва с Дан...оф не ми харесват въобще 2-те...както и да е това е мое мнение!А отностно ОС аз преди бях влюбена в този сериал,но сега съвсем го разкикеречиха и на нищо не го прилича(и пак мое мнение)! :P

MaXy_GiRL
02-25-2008, 14:05
Въййй лъжа ви....не е по час и половина,а по 50минути(близо 1h)...направо глупости пиша ........ :-s #-o

hooliganka89
02-25-2008, 14:12
Не съм го гледала,този сериал,но по постовете садя,че ще е много хубав,ама няма как да го гледам,така че няма значение за мен :?

PinkFloydSound
02-25-2008, 14:26
ми...чувала съм за него, ма не съм се сещала да си го дръпна...нз...само да попитам...вярно ли е това, че Кристен Бел изпълнява една от главните роли в този сериал?! или се лъжа?!

Saymon90
02-25-2008, 14:33
Ммм не е лош сериалът... макар че е адски банален.
Но не мога да не отблежа, че Blair е ааадски готина :smt007

Liz
02-25-2008, 20:26
Тук почнаха да го дават миналата есен и всички са луди по него - новият O.C, и аз го гледах ама после спрях, просто пропускам да го следя, но ако го мерна понякога го гледам..

Liz
02-25-2008, 20:29
ми...чувала съм за него, ма не съм се сещала да си го дръпна...нз...само да попитам...вярно ли е това, че Кристен Бел изпълнява една от главните роли в този сериал?! или се лъжа?!
Тя е 'говоритетелът' смисал като narrotor (която е Gossip Girl), но не участва.