PDA

View Full Version : целувкиии



nobody13
02-24-2008, 18:56
хора как се целувате
даите идеи за да разнообразя някак си като се целуваме да му е по-яко, да се 4увства :lol: по-желан или да усе6та пове4е страст
абе разбрахте ме

bibo
02-24-2008, 18:59
Като се целувате му хвани косата и я дръпни силно назад..От болката той ще си отвори устата за да извика и тогава си вкарай езика до сливиците му...на 8 от 10 момичета им харесва(за момчетата не знам) :D :D :D

BlueFace
02-24-2008, 19:03
Като се целувате му хвани косата и я дръпни силно назад..От болката той ще си отвори устата за да извика и тогава си вкарай езика до сливиците му...на 8 от 10 момичета им харесва(за момчетата не знам) :D :D :D
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Много сте брутални :razz: :razz: :razz:

bebeto0o
02-24-2008, 19:29
Като се целувате му хвани косата и я дръпни силно назад..От болката той ще си отвори устата за да извика и тогава си вкарай езика до сливиците му...на 8 от 10 момичета им харесва(за момчетата не знам) :D :D :D
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Много сте брутални :razz: :razz: :razz:
+1, ama e qko :-)

NuRi
02-24-2008, 19:43
хора как се целувате
даите идеи за да разнообразя някак си като се целуваме да му е по-яко, да се 4увства :lol: по-желан или да усе6та пове4е страст
абе разбрахте ме
има си статия за целувките бяха я побликували на главната страница едно време. По търси и ще разбереш..
А как се целувам аз ли? Страстно и незабравимо :)

AllenWallker
02-25-2008, 10:58
Мн е яко като се целуваш да я захапеш страстно за устните или да минеш по врата тфа е най - страстното поне за мене . Така ще осетиш трапката на страста :) ааа. по нагре казваха да хванеш някои за косата и да я драпнеш назад за да извика ми ако ти покаже 8-) ей тая усмифка според тебе дали ще продалжиш а? аз наи вероятно да напрая тай : :shock: :shock: :shock: и да паля кецовете :smt118

pave
02-25-2008, 11:04
захапи го за езика! В това има мн страст ;]

pepita87
02-25-2008, 17:42
Използвай не само устните и езика си...вмъкни ръцете си!гали го нежно........по врата,,по косата,не да го скубиш :razz: :razz: :razz: Има различни типове хора,ако на едни им харесва тва на други,може да им се стори повече от брутално и...незнаеш каква 6те е реакцията :D Моя приятел примерно се побърква,когато го целувам по врата,през това време го галя по косата...гърба....засмуквам долната му устна и леко с върха на езичето обикалям контурите на устните му...когато се целуваш пробвай да не си"дървиш"езика,има голям ефект... :P