PDA

View Full Version : целулит...???!!!



natity91
02-24-2008, 19:00
еи хора възможно ли е с постоянен фитнес да се махне целулит...много съм изчела но така и не разбрах Може ли само с фитнес и леко ограничение в храната...и вие имате ли целулит и в каква форма се изразява той..Благодаря на всички

miss_nelly
02-24-2008, 19:07
Чувала съм,че е възможно,но трябват опорити тренировки.Аз имам на дупето и е отвратително!! :smt022

Nadelina
02-24-2008, 19:10
Mislq che nqma da stane samo sys fitnes... Osven fitnesa si vzemi i nqkoi krem za premahvane na celulita... A po temata... da i az imam... i go mrazq!

BoRiTo0o
02-24-2008, 19:44
opitai s anticeluliten gel i masajira6 disk. ima efekt

marmalad4e
02-24-2008, 20:13
аз също имам и със зна4ително ограни4ение на храната се премахва :) поне при мен е така

Liar
02-24-2008, 20:46
Само с "леко" ограничение на храната няма да стане.Никакви боклуци!Също така пийте мн вода!

p0is0n{f}
02-25-2008, 08:56
значи аз имах,ходих на фитнес намаля,спрях фитнеса и ся пак се появи щот не се храня здравословно..таа..трябва да пиеш много вода(по възможност минерална,по-полезна е)упорити тренировки във фитнеса и поне 1-2 пъти седмично яж само здравословна храна(т.е. само зеленчуци,плодове..)аз лично не ям никакъв хляб..и има кремове,които го премахват,аз съм ползвала един от нивея и много помогна..:)

LP_GirL
02-26-2008, 11:08
Да целулита е гаден, сятам, че може би с треноровки би се премахнал. Ако съдя по себе си, преди имах, точно на дупето, но със много ама мн танцу вече го няма ...... танцувайте повече :)

besnicataa
02-26-2008, 12:24
като гледам си4ки имате... и аз имам 8-) ама тва не е от зна4ение..

great_mari
02-26-2008, 13:15
и аз имам (и то не на едно място).Искам да го махна ама нямам възможност да ходя на фитнес,танци и т.н. :cry: :cry: :cry: чакам лятната ваканция тогава сиг. ще се заема по активно със спорт, защото ся от тва даскало не ми остава никакво време :cry:

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
02-26-2008, 13:34
По - здравословна и лека храна и повечко спорт, мисля, че ще помогне. Но трява да се внимава с подбора на храна, че някои диети, вместо да ти помогнат, могат мн повече да навредят. А и важното е да се чувствате добре, успех :-) :-$

WitcH_oF_DooM
02-26-2008, 14:09
ми да попринцип и аз имам, ама сичко звиси от тва как се чувстваш! Въпреки че имам си се чувствам супер и по никакъв начин комплексирана от него :-)

varnen4e
02-26-2008, 14:15
еи хора възможно ли е с постоянен фитнес да се махне целулит...много съм изчела но така и не разбрах Може ли само с фитнес и леко ограничение в храната...и вие имате ли целулит и в каква форма се изразява той..Благодаря на всички

Значи гледай сега аз какво ще ти кажа, ако искаш да си махнеш целулита, единствения 100% сигурен вариант е: 2-3 пъти в седмицата да се ходи на фитнес и 2-3 дни в седмицата да се увиваш с кухненско фолио около местата, на които имаш целулит. Все пак целулита е именно натрупване на вода в масната тъкан, а увиването с наилон спомага да се изпотиш и по този начин тялото ти изхвърля токсините и вода от тялото, което е много важно!

sapphirr
02-26-2008, 14:19
по темата ако тръгна съдейки по себе си това,което направих и постогнах незнам дали ще ми стигне капацитета на форума.за да съм кратка и ясна оба4е ще ти кажа едно-ДА,възможно е,но практиката е 100 по-трудна е от теорията,вси4ко опира до силна воля и мн труд,определени ограни4ения и мн движение и спорт.а за да има ефект не трябва да е по принуда или 4увство за дълг,трябва да го поискаш и да си сигурен,4е ще успееш.

natity91
02-26-2008, 15:09
еи хора възможно ли е с постоянен фитнес да се махне целулит...много съм изчела но така и не разбрах Може ли само с фитнес и леко ограничение в храната...и вие имате ли целулит и в каква форма се изразява той..Благодаря на всички

Значи гледай сега аз какво ще ти кажа, ако искаш да си махнеш целулита, единствения 100% сигурен вариант е: 2-3 пъти в седмицата да се ходи на фитнес и 2-3 дни в седмицата да се увиваш с кухненско фолио около местата, на които имаш целулит. Все пак целулита е именно натрупване на вода в масната тъкан, а увиването с наилон спомага да се изпотиш и по този начин тялото ти изхвърля токсините и вода от тялото, което е много важно!

6te probvam tova s nailona a ina4e hodq 4 pyti v sedmicata

babylove
02-26-2008, 16:43
mmm az nqmam nikakav celulit. Ama spored mene nqma da stane samo s fitnes, po-dobre si kupi nqkykyv skyp krem i tei moje da si go mahne6

varnen4e
02-27-2008, 13:52
Хах... аз в момента седя увита в някви наилони (фолио, де)... иначе допреди малко правих упражнения!
Скоро почвам и колело да карам, стига да стане малко по- топло... иии предполагам, че ще има ефект :)

LP_GirL
02-27-2008, 16:25
Ейййй успех на всички с махането на целулита, и до лятото всички да сме мацки за басейна :)

natity91
02-27-2008, 17:40
Ейййй успех на всички с махането на целулита, и до лятото всички да сме мацки за басейна :)

dano da se polu4i Vyzlagam golemi nadejdi :grin:

Girl-4e
02-27-2008, 17:43
Аз имам много малко,ама всяка зима се получава и през лятото като почна да карам по цял ден колело се маха,без кремове и т.н. :D