PDA

View Full Version : такава ли трябва да е вътрешността на вагината?



~≈Захир&#87
02-24-2008, 19:38
искам да ви питам нещо, коетоможе да ви се стори адски глупаво, но все пак искам да чуя мненията ви.

значи, аз съм момиче на 13 години, девствена и от съвсем скоро се задоволявам и като си вкарвам пръстче във влагалището... ама когато го вкарам цялото и усещам нещо като топче, странно е на допир, по-твърдо, голямо е колкото... нз с кво да го сравня... абе, сантиметър и половина-два в диаметър да го кажем... усещам някакво неразположение като го натисна, не е приятно... почти по средата се намира, на предната стена на влагалището...

искам да питам това нормално ли е, ще ми пречи ли занапред, щото ме притеснява, а не ми се ще да се притеснявам да глупости....
:( :( :(

Nadelina
02-24-2008, 19:42
MMMMmmm... dali ne e G-tochkata?

jony
02-24-2008, 19:44
Нямаше да и става неприятно мисля... и аз за т'ва се сетих иначе... :-o

~≈Захир&#87
02-24-2008, 19:46
ама и аз тва си помислих, обаче как така ще е на толкова дълбоко - към 8 см? О.О нали уж била на 2-3 см навътре... и аз G-точката добре си я усещам...

jony
02-24-2008, 19:47
Аз знам че е на 8 брех!?! Или аз съм заблуден, или ти... :-o :shock: :shock: :-o

UnForgiving
02-24-2008, 19:51
Миличко, само да те светна, че след като си си пъхала неща на 8см дълбочина във влагалището най-вероятно си си скъсала девствената ципа...а си на 13 пфффф....Както и да е по темата не мога да си го обясня това, което го описваш, но ако наистина го има това топче и е неприятно на допир един профилактичен преглед при гинеколога няма да ти навреди. :?

splendour
02-24-2008, 20:04
top4e? moje da e devstvena cipa

darla
02-24-2008, 20:47
top4e? moje da e devstvena cipa
ako e taka 6tqha da mu vikat devstveno top4e,ne devstvena cipa! :razz: :razz: :razz:

Samanta Jones
02-24-2008, 20:57
Има само една дума ... гинеколог 8)

sexnaeks
02-24-2008, 21:02
top4e? moje da e devstvena cipa а може ли да е достигнала до мозака си или поне до черния дроб - ебах тия пръсти :) да не на линията ти да има инчове а не сантиметри ...сега СЕРИОЗНО - не е ли по добре на доктор да отидеш за да спре да те тормози това ...от тук едва ли някой може да ти помогне тъй както чичо доктор ..заеби срама и т.н.важното е да спреш да мислиш за тва ... "топче"

One Shot
02-24-2008, 21:29
искам да ви питам нещо, коетоможе да ви се стори адски глупаво, но все пак искам да чуя мненията ви.

значи, аз съм момиче на 13 години, девствена и от съвсем скоро се задоволявам и като си вкарвам пръстче във влагалището... ама когато го вкарам цялото и усещам нещо като топче, странно е на допир, по-твърдо, голямо е колкото... нз с кво да го сравня... абе, сантиметър и половина-два в диаметър да го кажем... усещам някакво неразположение като го натисна, не е приятно... почти по средата се намира, на предната стена на влагалището...

искам да питам това нормално ли е, ще ми пречи ли занапред, щото ме притеснява, а не ми се ще да се притеснявам да глупости....
:( :( :(
Нема се пуашиш, расте ти пишка... :razz: :razz:

tqnko1
02-25-2008, 11:15
искам да ви питам нещо, коетоможе да ви се стори адски глупаво, но все пак искам да чуя мненията ви.

значи, аз съм момиче на 13 години, девствена и от съвсем скоро се задоволявам и като си вкарвам пръстче във влагалището... ама когато го вкарам цялото и усещам нещо като топче, странно е на допир, по-твърдо, голямо е колкото... нз с кво да го сравня... абе, сантиметър и половина-два в диаметър да го кажем... усещам някакво неразположение като го натисна, не е приятно... почти по средата се намира, на предната стена на влагалището...

искам да питам това нормално ли е, ще ми пречи ли занапред, щото ме притеснява, а не ми се ще да се притеснявам да глупости....
:( :( :(
s ezik dali 6te moga da go oblija? :grin:

splendour
02-25-2008, 12:01
искам да ви питам нещо, коетоможе да ви се стори адски глупаво, но все пак искам да чуя мненията ви.

значи, аз съм момиче на 13 години, девствена и от съвсем скоро се задоволявам и като си вкарвам пръстче във влагалището... ама когато го вкарам цялото и усещам нещо като топче, странно е на допир, по-твърдо, голямо е колкото... нз с кво да го сравня... абе, сантиметър и половина-два в диаметър да го кажем... усещам някакво неразположение като го натисна, не е приятно... почти по средата се намира, на предната стена на влагалището...

искам да питам това нормално ли е, ще ми пречи ли занапред, щото ме притеснява, а не ми се ще да се притеснявам да глупости....
:( :( :(
s ezik dali 6te moga da go oblija? :grin:
омфг . токоз ли не ти пускат че се стигна до такива предложения :razz: :razz: :lol: :lol: :lol:

besnicataa
02-25-2008, 12:37
Г то4ката е не се притеснавай пипай по смело тва топ4е и да види6 ко става :D 8-)

monityY
02-25-2008, 12:53
Не може да е г-точката..Тя просто не се намира там.Мисля че е нормално,и аз имам такова нещо(непомна дали съм го напипвала) ама мъжа ми го напипа вчера :D

_butterfly_
02-25-2008, 13:01
Не е Ж точката- тя се намира в началото на вагината около 2-3см и представлява на допир нещо като кората на орех, не е топче както повечето си мислят. А това което си напипала е шийката на матката, абсолютно нищо ти няма, няма нужда от гинеколози, и няма нищо лошо в това, че мастурбираш по този начин опознаваш тялото си:
Маточната шийка (collum или cervix uteri) е дълга 1,5 до 2,5 см. Частта, която стърчи във влагалището се нарича portio vaginalis colli uteri. У нераждали жени тя има конична, а у раждали цилиндрична форма. По средата се намира въшният отвор на цервикалния канал. Тъй като предната влагалищна стена се прикрепя към шийката по-ниско, отколкото задната, стърчащата шийка отпред е два пъти по-къса, отколкото отзад. Вдаващата се във влагалището част на шийката е покрита със също такъв епител, с какъвто е покрито влагалището. Границата е външният отвор на цервикалния канал.

mother
02-25-2008, 13:11
Мерси и аз много се чудех какво е това :ПП

splendour
02-25-2008, 13:17
супер инфо :)

tisho21
02-25-2008, 14:20
И аз точно се канех да постна същото инфо от Уикипедия. От известно време чета форума, но тая тема толкова ме изуми и издразни, че ме накара да се регистрирам, за да ви кажа, че сте абсолютни малоумници :razz: Как може да съществува такава неграмотност не знам, айде от момчетата го очаквам, ама момичетата да не си познават елементарни части от анатомията е просто уникално, а тези от вас дето пратихте авторката на гинеколог може направо да се гръмнете :D все едно аз да не знам кво ми представляват тестисите и да се чудя какви са тея твърди топчета... А тука гледам и че много се правят на големи ебачи, ама не знам какви ебачи са след като не знаят, че във всяка п**ка го има това нещо. Или пръстите ви са къси, или просто не сте бъркали никога :razz:

mother
02-25-2008, 14:26
Е аз съм бъркал бре, ама така и не съм питал какво е :)

tisho21
02-25-2008, 15:16
Ма ти и да питаш, очевидно няма кой да ти каже...

ksz
02-25-2008, 15:22
Може би е G-точката и да не е свикнала на възбуда...

splendour
02-25-2008, 15:41
Може би е G-точката и да не е свикнала на възбуда... вече гласуваха. не е г то4ката :lol: :lol: :lol: :lol:

CaSsIe
02-25-2008, 17:58
хахахахха забавна темичка... коментара дето някой беше написал:"споко расте ти пишка" ме уби :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:

KypBap
02-25-2008, 18:54
е това е баси и сдуханата тема чесно как успя да изчислите 8 см с линия ли сте го мерили пък и както някои спомена из темата има си гениколог да може да даде точно заключение не да питаш във форума и да се надяваш на някои да налучка какво е :) така и така си се отпушила намери си някои да бръкне с нещо естествено да усети и тои и ти какво е и готово :P

tisho21
02-25-2008, 19:11
Ти си страшен курвар брато 8-) :razz:

hottie
02-25-2008, 19:15
:shock: :shock: #-o :-D

Kondio_x3m
02-26-2008, 18:47
Приятелкоооооо,не се притеснявай :) Моята приятелка има същото топче и бяхме супер притеснени,но се оказа просто нещо,което си е на мястото... :) Странни същества са това жените :P :-D :lol:

TopTa
02-26-2008, 18:54
ne mislq 4e e G to4kata! po skoro moje da e 6iikata na matkata ti koqto vsu6nost e v dunoto na vlagali6teto no moje bi ot pozata v koqto si bila da ti se struva 4e e na stenata!

nataliaborisova
07-08-2012, 20:30
Това което напипваш е шийката на матката.....


искам да ви питам нещо, коетоможе да ви се стори адски глупаво, но все пак искам да чуя мненията ви.

значи, аз съм момиче на 13 години, девствена и от съвсем скоро се задоволявам и като си вкарвам пръстче във влагалището... ама когато го вкарам цялото и усещам нещо като топче, странно е на допир, по-твърдо, голямо е колкото... нз с кво да го сравня... абе, сантиметър и половина-два в диаметър да го кажем... усещам някакво неразположение като го натисна, не е приятно... почти по средата се намира, на предната стена на влагалището...

искам да питам това нормално ли е, ще ми пречи ли занапред, щото ме притеснява, а не ми се ще да се притеснявам да глупости....
:( :( :(

ShtrudeL
07-08-2012, 20:34
Ще приема, че това с шийката на матката е на шега.

Темата е стара.