PDA

View Full Version : съседи



Omen
02-24-2008, 21:40
имам един проблем . искам в събота да си направя едно купонче.имам място( една таванска стая един етаж над нас).имам и всичко останало ,но родителите ми не ми разрешават.а те не ми разрешават само поради една причина-съседите.те всичките са супер стари и за наи-малките неща правят проблем.тъпаците бучат на баща ми щото звънеца НИ не работи!!!!!!както и да е..въпросат ми е как да се справя с тях...не знам...сигурно трябва да ги предопредя или нещо такова..... някакви предложения?

Lunatic-
02-24-2008, 21:49
имам един проблем . искам в събота да си направя едно купонче.имам място( една таванска стая един етаж над нас).имам и всичко останало ,но родителите ми не ми разрешават.а те не ми разрешават само поради една причина-съседите.те всичките са супер стари и за наи-малките неща правят проблем.тъпаците бучат на баща ми щото звънеца НИ не работи!!!!!!както и да е..въпросат ми е как да се справя с тях...не знам...сигурно трябва да ги предопредя или нещо такова..... някакви предложения?
izsechi im glavite kato balur s qtagan v ryka
FUCK THE PENSIONERS

Blab
02-24-2008, 21:50
:-D

SoVieT
02-24-2008, 21:53
Такова нещо няма оправия да знаеш, мойте саседи накрая се изнеоха а не ми позовлиха пак да си напрая така кефа. Просто се разбери с тях за един ден да се изнесат нанякаде, или ги излъжи че имаш рожден ден и много би искала да впечатлиш някое момче като покажешш че и ти знаш как да се забавляваш, тия пенсии ша са усетят.

Omen
02-24-2008, 22:13
Такова нещо няма оправия да знаеш, мойте саседи накрая се изнеоха а не ми позовлиха пак да си напрая така кефа. Просто се разбери с тях за един ден да се изнесат нанякаде, или ги излъжи че имаш рожден ден и много би искала да впечатлиш някое момче като покажешш че и ти знаш как да се забавляваш, тия пенсии ша са усетят.
ама как да ги изнеса ве4ерта !те са дърти за бога. и все пак 10х за отговора

Omen
02-24-2008, 22:13
имам един проблем . искам в събота да си направя едно купонче.имам място( една таванска стая един етаж над нас).имам и всичко останало ,но родителите ми не ми разрешават.а те не ми разрешават само поради една причина-съседите.те всичките са супер стари и за наи-малките неща правят проблем.тъпаците бучат на баща ми щото звънеца НИ не работи!!!!!!както и да е..въпросат ми е как да се справя с тях...не знам...сигурно трябва да ги предопредя или нещо такова..... някакви предложения?
izsechi im glavite kato balur s qtagan v ryka
FUCK THE PENSIONERS
ела да помагаш

teenkopele
02-24-2008, 22:20
имам един проблем . искам в събота да си направя едно купонче.имам място( една таванска стая един етаж над нас).имам и всичко останало ,но родителите ми не ми разрешават.а те не ми разрешават само поради една причина-съседите.те всичките са супер стари и за наи-малките неща правят проблем.тъпаците бучат на баща ми щото звънеца НИ не работи!!!!!!както и да е..въпросат ми е как да се справя с тях...не знам...сигурно трябва да ги предопредя или нещо такова..... някакви предложения?

Най-добре отиди и ги предупреди лично. Би трябвало да им направи добро впечатление. :)

XceSS
02-24-2008, 22:50
Почни да ги подготвяш като им пускап няколко дена силна МНОГО силна музика но не м/у 14 и 16 и след 22 часа,тогава по слабо :D .Като дойде време за купона вече ше са се примирили с факта !
My Winamp is playing: 962. Nick Fiorucci ft. Kelly Malbasa - The Night (Chiss Ortega Electro Mix)
pz all :-({|=

mgxpower
02-24-2008, 22:57
Eми номера няма да мине без да дадеш !
Знаеш българската поговорка за да получиш трябва да ядеш!
Като бях малко по-малък преди да се изместя в нова постройка на 3 ет кооперация бях в блок обикновен блок 73 година строен както и да е
и там имах всякакви комшии и преди купон винаги купувах една кутия с бонбони и ги черпех дори да нямам рд и те като си вземат бонбоната и аз им казвам ,че довечера ще има малко по-шумна музика ще се събираме и те като са взели бонбона им е неудобно и оценяват жеста и ти казват "няма проблем" колкото и противен да е комшията и строг няма да ти
откаже защото ще се почувства малко или много "важен"!

nether
02-25-2008, 00:02
Отиваш при съседите, поздравяваш ги, учтиво питаш дали ще е удобно еди кога си да има купон и горе-долу им казваш, че ще се съобразяваш със силата на музиката и няма да се тропа много и до много късно. Абе нещо от сорта направи го учтиво и се договорете, и от мен да знаеш не биха се съгласили само, ако са някакви изкофели дъртаци, по нормалните не биха ти отказали. А пък ако пробваш с добро и ти откажат тогава ти си знаеш :D :D

Sonnenkinder
02-25-2008, 01:44
Покани и комшиите на купона :P

EarthShaker
02-25-2008, 06:48
Знаеш българската поговорка за да получиш трябва да ядеш!


аз не я знам тази :lol: :lol: :lol: :lol:

MindYourMind
02-25-2008, 11:18
Обичайната практика е преди подобен купон да купиш една кутия бонбони и да почерпиш съседите като най-учтиво им кажеш, че имаш повод да вдигнеш малко шум защото е рожденния ти ден например и да ги почерпиш. Може и да проявят благосклонност.

TheRunaway
02-25-2008, 12:32
Убий ги. 8-)

Omen
02-28-2008, 19:28
ако са някакви изкофели дъртаци,
mamkamu takiva sa !!!!!!!!!vsi4ki sa pensioneri!
abe nqma zna4enie ve4e za6toto namerih drugo masto za kupona 8)
blagodarq vse pak

4eere6ka_kiss
02-28-2008, 20:05
Извини им се предварително за неудобството което ще им причминиш и кажи че имаш повод да направиш парти . Просто се дръж мило няма как да ти откажат :D

mickelangelo
02-29-2008, 09:05
Има един много интересен документ с който предупреждаваш за вдигането на шум тези над помещението под помещението и отстрани него ( живущите там ) и дори да извикат полиция когато представиш документа не могат да ти кажат копче обаче как се съставя не знам ... нещо като известие е .. и имаш право само 1 път в седмицата да правиш това ...

hottie
02-29-2008, 09:31
Купи кутиа или 2 бонбони, почерпи ги й им кажи, че имаш рожден ден(няма как да откажат) и че си поканил приятели. Гледай ги с мили невинни очички :oops:

Усмивкаа*
03-02-2008, 17:03
Купи кутиа или 2 бонбони, почерпи ги й им кажи, че имаш рожден ден(няма как да откажат) и че си поканил приятели. Гледай ги с мили невинни очички :oops:


точно тва щях да кажа и аз, мн действа (при някои) и си държат устите затворени 8-)