PDA

View Full Version : На горещия стол е Mo6no



krem4et0
02-25-2008, 12:42
За да спазим традицията темата да започва в понеделник, преотстъпвам стола 1 ден преди да направя седмица на него.
Ред е сега на Mo6no.

Име...
Рожден ден на...
Имен ден?

machoka
02-25-2008, 12:45
Коя дама от форума ти е симпатична и би искал да излезеш с нея на по-кафе с тенденция това да се повтаря многократно? ))

bulgarche
02-25-2008, 13:24
Височина и тегло?
Какво учиш?

kPuCkA
02-25-2008, 13:56
На първите няколко въпроса мога и аз да отговоря вместо него 8)

Моя въпрос е:Кой съученик ти е най-неприятен и защо?

Може да си сигурен,че всичко си остава тук (:

Ellie
02-25-2008, 14:35
На колко човека си казвал "Обичам те"? :)

rakiQ
02-25-2008, 14:53
запомнила съм те по онази овца на аватара
какво ти харесва в нея?? 8-)

Mooo6no
02-25-2008, 14:59
krem4et0:
Име... Любоооо
Рожден ден на... 4 Юли Националният празник на Хамериканците. То аз и за т'ва като бях малък по едно време се мислех за полу-американец.
Имен ден? 17-18 септември - Вярна Надежда Любов.

machoka:
Коя дама от форума ти е симпатична и би искал да излезеш с нея на по-кафе с тенденция това да се повтаря многократно? - Тооо от около година си е една и съща - Brain_stew. Но с нея по-скоро ще се излезе на по бира. Иначе Порина е другият, с които бих имал желание.

Аз съм БЪЛГАРЧЕ:
Височина и тегло? Висок съм 167-168 см и тежа 73,7 килограма към момента на поста.
Какво учиш? Миии не знам как да го кажа. Уча в Математическата, така че уча Математика.

kPuCkA
Отново не питаш лично. Тия работи не се казват на всеки. Иначе те нещата ще си останат тук с 2-3 хиляди разглеждания на темата... нали си спомняш оня път по английски като ме питаше за оная работа. И там нещата си останаха само в интернет сайта...

Sweety_Betty:
На колко човека си казвал "Обичам те"? АААААААА, баси и бруталния за мен въпрос. :razz: Далиии да лъжа, мамка му? Ми всъщност не съм казал на нито един. Ащо броя майка си ще стане един, ама айде да не я бройм в цялата сметка, защото става дума за друго "Обичам те".

Mooo6no
02-25-2008, 15:05
~egoistiC:
запомнила съм те по онази овца на аватара какво ти харесва в нея?? 8-) - Мии първо по овцата се зарибих от това клипче - http://youtube.com/watch?v=LV2btTrQWUA :D

Пък после "смисъла" стана друг. Щото момичетата ми харесват, пък доста голяма част от тях са тъпи овци и аз реших, че този аватар е един добър начин да покажа любовта си към тях. 8-)

P4ela
02-25-2008, 15:07
Какъв се харесваш и какъв-не? :) Какво най-много харесваш в себе си?

special_girl_SS
02-25-2008, 15:15
Явно обичаш да ти задават въпроси и да си център на внимание след като толкова искаше да "седнеш" на стола, или се лъжа?

bboy_bunker
02-25-2008, 15:17
Кое е нещото, което искаш да направиш в най-скоро време? :)

LetiCherry
02-25-2008, 15:59
Пиеш ли?
Пушиш ли?
Не си казвал обичам те на момиче, а обичал ли си момиче?
Пробвал ли си наркотици?
Имаш ли любима книга?[/b][/i][/color]

Mooo6no
02-25-2008, 16:05
P4ela:
Какъв се харесваш и какъв-не? - Не се харесвам такъв, какъвто съм в момента. Според сегашните ми разбирания ще се харесвам след като стана по-контактен, волеви и целеустремен човек постигащ целите си.

Какво най-много харесваш в себе си? - Какво точно харесвам най-много в себе си не мога да кажа, но като цяло харесвам външният си вид в момента. Особено в сравнение с това как изглеждах преди година и половина... Общо взето "пълна-промяна" само, че без пластична хирургия.

special_girl_SS
Явно обичаш да ти задават въпроси и да си център на внимание след като толкова искаше да "седнеш" на стола, или се лъжа? - Да, харесва ми да бъда център на внимание, но не чак толкова и рядко в живота си съм център на внимание.

bboy_bunker:
Кое е нещото, което искаш да направиш в най-скоро време? - Мииии... ще го задържа за себе си. ;)

SWASTICA:
Мислиш ли, че всички управници в момента са комунисти? Ако не - аргументи, ако да - аргументи :) -
Всъщност кои точно са комунисти не знам. Но мисля че в последните години обикновенно управляващите партии, независимо какви са те, водят дясна политика, докато опозицията, независимо дясна, лява или каквато и да е, говори с леви разбирания и изказвания докато не се докопа да властта. Това е нормално, защото на хората им харесват левите изказвания и разбирания. Друг е въпросът доколко реални и ефективни са те. Тук не съм съвсем убеден, но мнението е като гъза...

_SL_:
Живял ли си в друг град освен Варна? - Да, една година в Шумен.

Disrespect
02-25-2008, 16:07
^ти също изглеждаш като гей на аватара си

Единствената разлика е, че не съм те питал ;) Ти явно разбираш от педали ;) Знам ли... Тук става въпрос за него, не за мен, за това shut the fuck up, bitch ;)

и да ме питаш, и да не ме питаш пак си оставаш пе**л

Mooo6no
02-25-2008, 16:13
leti_cherry:
Пиеш ли? - Най-много една бира да изпия. Приятно ми е, ако е с някой. От там нататък - не.
Пушиш ли? - Пробвал съм две цигари през живота си и са ми стигнали, за да разбера, че подобни работи не са за мен.
Не си казвал обичам те на момиче, а обичал ли си момиче? - силно привлечен от конкретно момиче - да (То кое нормално момче не е било?); Обичал момиче - не.
Пробвал ли си наркотици? - Не и не смятам да пробвам. Моментът може да бъде еднакво хубав и с, и без. Животът, обаче, много лесно може да се провали с тези боклучета.
Имаш ли любима книга? - Не, нямам любима, но бъди спокойна - чета.

Mooo6no
02-25-2008, 16:54
Моля модератор да се намеси и да не позволява на Свастика да разваля темата с псувните си. Моля спрете да му отгаваряте. Така го стимулирате.


MG-X-Power
Кое е най-важното нещо за теб в живота?
Да бъде изживян щастливо, а това какво е щастлив живот си е строго индивидуално. Аз желая и съответно за мен е важно като цяло да имам успешен живот от всякъде... и в професионален, и в личен план. Излезе все едно нищо не казах, но няма най-важно нещо. Нещата са съвкупност, ако едното е пренебрегнато едното за сметка на другото, то животът не може да бъде щастлив, поне за мен.

Mo6no някога страдал ли си от по-сериозно заболяване?
Да, две години боледувах редовно от рецидивиращ перикардид (Аз съм абсолютен рецидивст 8) ), заради което и отсъствах от класа си, които Криска така любезно ме попита дали искам да напусна. :)


kPuCkA - Не Крис, не е за всяко нещо така. Не обичам да говоря по този начин за хората. Не може да съм го казал директно на човека, с който седя по 6 часа на ден в една стая, а после да го кажа на целия свят. Не ми е в стила. А и след като не можеш да ме попиташ на живо значи не е толкова важно за теб, защото си толкова "стеснителна", че....

Искаш ли да си смениш класа? - Не, а и няма смисъл. Нещата тръгнаха зле, така ще си и останат, защото след като хората са си саздали едно впечатление за теб е невъзможно да го промениш. Аз за това и се отказах да го променям. Но не желая да сменя класа си, защото:
1.остава само година и половина.
2. съм в елитно училище после къде ще спреместя? В на майната си... Не, благодаря.
3.Сравнение с това, което беше докато бях болен положението ми с класът ни е приказка.

Иначе, аз съм се отказал тотално от идеята да имам каквито и да е приятели в класа. Приятелите са и се търсят от други места. Ти ми беше някаква надежда за приятел в класа, но явно ти не ме желаеш като такъв... и по дяволите такива неща не трябва се пишат в нета.

leti_cherry
Как си избра ника? - Исках да е нещо, което е уникално и няма еквивалент в абсолютно цялото интернет пространство - българско или чуждо. И си е факт, че ако напишеш mo6no или mooo6no в гугъла повечето неща са мои. Другият фактор, от който се ръховодих беше, че приятелите и познатите ми ог Шумен използваха израза "Мошно" и "Мощен" за абсолютно всякакъв смисъл, както и "Забавен", "Забавно", което също съм ползвал като ник. Просто изразите ми харесват, а и съм с хубави спомени от Шумен.
бтв като за някой се кажеше "Този е много мощен тип" значи е най-големият загубеняк на планетата. :D
Кой клас си? 11-ти

Iria
02-25-2008, 16:58
Обичаш ли шоколад?

kPuCkA
02-25-2008, 18:00
kPuCkA - Не Крис, не е за всяко нещо така. Не обичам да говоря по този начин за хората. Не може да съм го казал директно на човека, с който седя по 6 часа на ден в една стая, а после да го кажа на целия свят. Не ми е в стила. А и след като не можеш да ме попиташ на живо значи не е толкова важно за теб, защото си толкова "стеснителна", че....

Искаш ли да си смениш класа? - Не, а и няма смисъл. Нещата тръгнаха зле, така ще си и останат, защото след като хората са си саздали едно впечатление за теб е невъзможно да го промениш. Аз за това и се отказах да го променям. Но не желая да сменя класа си, защото:
1.остава само година и половина.
2. съм в елитно училище после къде ще спреместя? В на майната си... Не, благодаря.
3.Сравнение с това, което беше докато бях болен положението ми с класът ни е приказка.

Иначе, аз съм се отказал тотално от идеята да имам каквито и да е приятели в класа. Приятелите са и се търсят от други места. Ти ми беше някаква надежда за приятел в класа, но явно ти не ме желаеш като такъв... и по дяволите такива неща не трябва се пишат в нета.

Хм,не съм съгласна с почти нищо,което каза...но това си остава мое лично мнение....

Лесно ли се ядосваш на себе си?

Mooo6no
02-25-2008, 18:11
Обичаш ли шоколад?
От време на време хапвам. Но много обичах ония шоколади на Нестле дето са бисквитени. Леле, направо ги обожавах за кратко време бях изял към десет такива, ама сега не съм ял от година и нещо тези. То всъщност съм изял 1 шоколад за последната 1 година.

kPuCkA - С кое не си съгласна и защо? Бих предпочел лично да ги обсъдим тея неща, но може и тук. По-добре отколто никъде...

Лесно ли се ядосваш на себе си? - Да, но това всъщност е добре. Помага за моето премоделиране и промяна като човек.

AliceSw
02-25-2008, 18:47
Вярваш ли, че хората се променят...коренно...?
А вярваш ли в хората въобще...а в смисъла на всичко...на преопределеността, наричана още съдба...?

Mooo6no
02-25-2008, 18:56
alice sw
Доста общо ми ги задаваш въпросите и не знам как да ги интепретирам.
Вярваш ли, че хората се променят...коренно...? - Да, особено на тази възраст. Човек може да се промени коренно за нужният период от време в следствие на доста сериозни обстоятелства или на рязко събитие (най-често трагедия) в живота.

А вярваш ли в хората въобще.. - Не мога да го разбера като въпрос. Не, не съм се отчаял от хората, ако това имаш в предвид.

а в смисъла на всичко... - Това също е доста общ и филосовски въпрос. Всичко за един човек, животът му в доста голяма степен зависи от него. Ако аз подредя живота си всичко ще има смисъл, ако не - ясна работа...

на преопределеността, наричана още съдба...? Пак ми е трудно... Няма предопределеност. Нищо не е написано горе, както е една от теориите. Съдба има и тя е в следствие на действията на самия човек и известна доза късмет, но дори и късмета е свързан с начина на мислене и действията на човека дори и на подсъзнателно ниво.

AliceSw
02-25-2008, 19:11
...мммда, зле съм си с изразяването...да кажем...как би определил житейската си философия...бориш се, за да постигнеш нещо; оставил си всичко да се развива само и се носиш по течението или пък вярваш, че нещо ще се случи, ако така е писано...или каквото и да е друго

иначе, можеш ли да имаш пълно доверие на някои...абсолютно, неразрушимо, каквото и да стане...или си мнителен към всяко нещо, което най-скъпите ти хора правят

Mooo6no
02-25-2008, 19:26
alice sw
Да, боря се да постигна дадени работи, но не хвърлям достатъчно усилия. Те за това и резултати са на лице. Считам, че нещата няма да се случат така, както са писано... ще се случат така, както си ги напишеш сам.

Да, мога да имам пълно доверие на родителите си. На моменти може и да не мислят еднакво с мен, но определено каквото и да стане ще са с мен. На друг - не съм срещнал такъв човек още.

Devilsplaymate
02-25-2008, 19:33
Каква ти е била детската мечта? (:

B3B0K
02-25-2008, 20:18
pitaha te za detckata ti me4ta a me4etati v mometa ?kakva muzika haresva6

Lestat357
02-26-2008, 06:08
Здрасти, Любооо! :)
Повечето от въпросите ми са пряко свързани с вече дадени от теб отговори на предишни такива в темата.

1) На колко години си? (не видях някъде да си споменал в темата)

2) На въпрос за любима книга малко по-нагоре казваш „Не, нямам любима, но бъди спокойна – чета”. Добре, изброй все пак 2-3 книги, които са ти направили по-силно впечатление дотук и ще те помоля да се опиташ да се аргументираш накратко защо. Любим жанр, ако имаш такъв?

3) Сега, след като най-накрая зае така желаното от теб място на горещия стол, допада ли ти усещането, макар и чисто виртуално да си център на вниманието в този форум? И докога мислиш ще продължи това? Имам предвид – на стола ще си официално седмица, и все пак. Казваш, че рядко си център на внимание в реалния живот, въпреки че “ти харесва, но не чак толкова”. Аз това за себе си го тълкувам по-скоро като „да, харесва ми и още как”, вероятно греша. На какво мислиш се дължи това и стремиш ли се към него поне наполовина толкова упорито в 3-измерната действителност, колкото тук последно време(поне на пръв поглед)?

4) Би ли поканил machoka да заеме мястото ти тук следващата седмица? Естевствено изборът е твой, а и аз не крия че имам голямо лично желание да го видя тук), но така или иначе по погрешка или не вече беше отворена, (макар и за няколко часа само), тема в която той беше на стола, към него бяха отправени някои въпроси и тъкмо човек да си помисли да формулира своите и поради стечение на обстоятелствата темата беше затворена.( А вероятно би предпочел да поканиш brain_stew или Порина? Или някой друг, ако вече си мислил по въпроса, де.

5) На колко години беше тази проба на две цигари през живота ти, която явно е била напълно достатъчна в случая, за да те отблъсне необратимо(?) от пушенето? Само на тази твоя проба ли се дължи това или може би около теб има или в продължение на доста време е имало, дразнещи те с навика си пушачи? От най-близкото ти обкръжение, имам предвид. В тази връзка едно от нещата, което би те отблъснало у срещуположния пол е точно това или греша? Винаги ли е било така и имал ли си връзка с пушачка досега? Връзка можеш и в по-общия смисъл на думата да го тълкуваш, просто думата “гадже” мен лично не ме кефи особено.

6) От какво имаш нужда в момента? (нарочно е толкова общ въпроса)

7) Обичаш ли спорта? Ако да - практикуваш ли някакъв в свободното си време и какъв е той? Откога?

BlueMushroom
02-26-2008, 08:32
за какво ти пука?
замислял ли си се за бъдещето и за това какво искаш от живота след време....?
имаш ли си ваображаемо другар4е? 8-)
как си представяш идеалния ден?
на шумно място с много хора или на тихо място с един 4овек?
в какво вярваш?

MindYourMind
02-26-2008, 11:09
Мислиш ли си често дали ще постигнеш нещо в живота?
Изпълняваш ли целите, които си поставяш?
Някакви мечти за бъдещето?
Най-неловката ситуация, в която си попадал?

Mooo6no
02-26-2008, 19:34
*-*Krisito*-*
Каква ти е била детската мечта? - Нямам си и ни най-малка представа. Може би да притежавам фабрика за сладолед или някаква подобна глупост.

color=red]B3B0K[[/color]
Каква музика харесваш? - Всяква, но основно рок и метъл.
А мечтите ти в момента? - Мечти... мечти нямам, имам цели - краткосрочни и дългосрочни. Като основна дългосрочна цел съм си поставил да вляза и да следвам право.

Lestat357
1) На колко години си? - Пегледни и ще го намериш.
2) Добре, изброй все пак 2-3 книги, които са ти направили по-силно впечатление дотук и ще те помоля да се опиташ да се аргументираш накратко защо. Любим жанр, ако имаш такъв? - Най-много съм чел криминални романи.
Иначе те в криминалните романи няма нещо, което да ми направи впечатление...
"1984" на Джордж Оруел ми направи силно впечатление, но още съм на средата и в момента, така че адекватен коментар преди да съм я прочел докрая не мога да дам.
Иначе не като книга, но като любимо произведение ми е "Дамата с рентгеновите очи". Според мен за малкото място, в което се подибра разказът, се показват много неща, но най-вече се откраява фалшът и нисотата на обществото.
3) Не мисля, че е кой знае кой знае какво, че отговарям тущ на въпросите ви. Не съм умрял особено от разодни. Харесва ми да съм център на внимание, но не знам как да го постигна и още повече след нужното внимание да останат с положително мнение от цялата работа. Явно не се стремя кой знае колко да съм център на внимание в реалния живот щом не са постигнати резултати. И тук не съм се натискал чак толкова както изглеждаше отстрани.
4) Би ли поканил machoka да заеме мястото ти тук следващата седмица На мачока нему се занимава с подобни глупости... А вече е ясно кой ще ме наследи, но ще го запазя в тайна, за да е по-интересно.
5) На колко години беше тази проба на две цигари през живота ти, която явно е била напълно достатъчна в случая, за да те отблъсне необратимо(?) от пушенето? Само на тази твоя проба ли се дължи това или може би около теб има или в продължение на доста време е имало, дразнещи те с навика си пушачи? От най-близкото ти обкръжение, имам предвид. В тази връзка едно от нещата, което би те отблъснало у срещуположния пол е точно това или греша? Винаги ли е било така и имал ли си връзка с пушачка досега? - Не е само до 2 проби. Цигареният дим ми действа ужасно. Имал съм приятели пушачи и не ми е попречило чак толкова. А за женския пол - Не ми би харесало точно това, но да ме отбъслне - не. И Не, не съм имал връзка с пушачка, но не ми пречи да имам. Всъщност аз никаква връзка съм нямал, ама това не е уточнено във въпроса.

6) От какво имаш нужда в момента? - От приятели и компания. Да излизам навънка, а не да си седя вкъщи. Търся си, ама явно не им трябвам много на тия, с които се опитвам да стане нещо.

7) Обичаш ли спорта? Ако да - практикуваш ли някакъв в свободното си време и какъв е той? Откога? - Обичам, да в известно количество, но за съжаление дълго време имах здравословни проблеми и това ми попречи да правя каквото и да е. Обичам да плувам и да карам колело, въпреки че съм зле и в двете... чакам да се останави тъпло време, за да им се порадвам.

Blue_Mushroom
Мислиш ли си често дали ще постигнеш нещо в живота? Да и мисля, че ще постигна. Това, обаче, си зависи почти и изцяло от мен.
Изпълняваш ли целите, които си поставяш? Ми в началото на годината си бях написал едно листче с цели. Краткосрочни и дългосрочни и срокове. Някой от нещата ги изпълних, но повечето не успях и не само, че не успях, ами и вече съм превишил сроковете 2 пъти. Неуспешно постигнатите цели са най-вече целите ми в личен план.
Някакви мечти за бъдещето? Да имам добро положение в обществото откъм професия и парични приходи и добър успех в личен план.
Най-неловката ситуация, в която си попадал? Тази, в която съм се вкарал в класа ми в момента и ми се случва всеки ден. Супер е депресираща на моменти даже ми избива яко депресията докато съм в училище без да има видима причина от момента събите и по-лошото не мога да я спра и хората ме забелязват така. Понякога дори плача, примерно днес.

exploitedteen
Ако имаш възможност да замениш нещо в живота или себе си, но да е безвъзвратно - какво би било то??
Основно 3 неща...
1. Вече видимо лошият остатък от възпитанието в семейството ми да не убидя другите и да ги уважавам. В следствие, на което като някой ме затапи или обиди, дори и да знам как да го затапя, има някаква вътрешна сила, която ме възпира да го направя и така става по-зле. Това възпитание може да е правилно, но правилно за възпитана, образована, развита и толерантна държава, а нашата не е такава и трябва да се отуча от това.
2. Не мога да го обясня точно. Да заменя начинът си на държание и контакт спрямо хората като цяло. Явно обикновено ги отллъсква или поне ги прави безразлични към мен.
3. Пиша ги заедно... да загубя мързелът си и сравнително ниската спрямо целите ми воля.

Mooo6no
02-27-2008, 18:09
Леле, че замря интереса...

HePeAJIeH
02-27-2008, 18:21
Кои са трите основни стъпки в бъдещето ти развитие които ще са най-важни за теб и защо или по-точно кои са трите ти най-важни плана за в бъдеще?

Alabalaportokala
02-27-2008, 18:26
С какво си толкова спетсиален че от две седмици те дъвчат и всички искат да си ти на тоя горещ стол ?

thefreakykid
02-27-2008, 18:45
Уууу, аз също искам на тоя стол, не че не съм била, де /Той не беше ли във "Фън, фън и пак фън" .. и след това го преместиха в игри? уф, чувствам се тъпа/ . :D

--> Ако имаш възможността да избираш да учиш и живееш където искаш, в която и да е част на света, кое би било?
--> Искаш ли да имаш бебе или дете /до към 5 годинки/ в дома си?
---> Имаш ли фобия от нещо?
---> С колко завърши първия срок? 8-)

sapphirr
02-27-2008, 21:00
С какво си толкова спетсиален че от две седмици те дъвчат и всички искат да си ти на тоя горещ стол ?
да и аз тва питам,мн ми е 4удно

w0sh
02-27-2008, 21:16
Защо подяволите учиш в МГ, като всички знаем,че там няма нормални хора?

Mooo6no
02-27-2008, 21:20
Защо подяволите учиш в МГ, като всички знаем,че там няма нормални хора?
А аз се чудих защо толкова зле се разбирам с класа си. да знаеш заради това е. Щото нормален сред ненормалните е ненормален. :-D

Alabalaportokala - Когато станеш кат` мен ще разбереш какво ми е специалното, ама подозирам, че никога няма да станеш и ще си останеш обикновен. :razz:

sapphirr
02-27-2008, 21:23
добреее,мн добре казано :D

Alabalaportokala
02-27-2008, 21:29
Alabalaportokala - Когато станеш кат` мен ще разбереш какво ми е специалното, ама подозирам, че никога няма да станеш и ще си останеш обикновен.

Чесно казано точно като тебе не искам да ставам щото като те гледам къФ мухал си бих предпочел да си остана обикновен какъвто си и ти. Хвани иронията... :D :D . Но най - парадоксалното е че вече сме четвъртък а за тебе има само 3 страници. При другите по 10 и нагоре. Има "доста" интерес за тебе като гледам. Давай супер "необкиновен" мошно изяж нас обикновените хорица. :razz: :razz: :razz:

И бтв отговора не беше задоволителен и изчерпателен. Това е от детския ти акъл. Нищо живей там дишай, кретай я някакси, на фотосинтеза :D :D 8) :razz:

Mooo6no
02-28-2008, 11:31
Има "доста" интерес за тебе като гледам. Давай супер "необкиновен" мошно изяж нас обикновените хорица. :razz: :razz: :razz:
Великите мислители почти никога не са били разбарни и оценени приживе. Примирил съм се с тоя факт. :) Хляб и зрелища му е майката... И е тъпо да си избиваш комплексите си по форумите. Аз порастнах достатъчно, за да го разбера.

--> Ако имаш възможността да избираш да учиш и живееш където искаш, в която и да е част на света, кое би било? Ще си остана в България.
--> Искаш ли да имаш бебе или дете /до към 5 годинки/ в дома си? Ся до 5 години - не, ви никакъв случай. Може би след 10-12 години.
---> Имаш ли фобия от нещо? Кат` бях малък имах от доста неща.... а сега... хахах... имам фобия от чалга...
---> С колко завърши първия срок? Около 4.40...

Alabalaportokala
02-28-2008, 11:40
Великите мислители почти никога не са били разбарни и оценени приживе. Примирил съм се с тоя факт.

Правилно ! Но знаеш ли каква е разликата между тебе и тях. Че те ще бъдат запомнени години наред, а ти след завършека на тази тема ще останеш във форумното небитие...забравен от потребителите. Ама то е щото си необикновен :D . Поздрави...

Въпрос : от къде идва ника ти ?

jony
02-28-2008, 11:46
1. Aко можеш да си пожелаеш 3 неща, които ще се сбъднат, какви биха били те?
2. (ако е прекалено лично не отговаряй) Защо си в неразбирателство с класа тИ? Какво толкова се е случили между вас?
3.Искаш да кандидатстваш право? А, замислял ли си се, че всеки 4-ти кандидатства това? Толкова бъка от прависти, че няма на къде.
4.Казваш, че искаш да останеш в България? Това от някакъв патриотичен инстинкт ли е породено или нямаш желание за реализация? Осъзнаваш ли, че дори и да станеш адвокат, няма да имаш почти никакви възможности в България?
5.Казваш, че нямаш достатъчно воля? Това от какво е породено според теб?

krem4et0
02-28-2008, 11:52
Би ли поканил machoka да заеме мястото ти тук следващата седмица На мачока нему се занимава с подобни глупости...

Ама на кака ти Креми, на която са и 2500 неща на главата-курсови проекти, проучвания, балове, дипломиране, нов апартамент в ремонт и здравословни терзания й се занимаваше......

Така е, чудя се какво да правя с времето си......

Нямам въпрост. Просто коментирам това ти изказване, което лично мен малко ме обиди. Все едно си лакирам ноктите по цял ден......

Mooo6no
02-28-2008, 11:53
Alabalaportokala - Бъди спокоен. Мошно може да не се запомни из форума, ама Мошно ще бъде запомнен поне за определно време (ако не и по-дълго) от хората, които трябва да го запомнят.

А на тоози въпрос вече отговорих.

thefreakykid
02-28-2008, 12:50
имам фобия от чалга...
ЙЕС! Мислех, че съм само аз. :lol:
--> Коте или куче /кучка/? :D

Mooo6no
03-01-2008, 15:10
Freaky kid - Точно, може и кучка, хахахах.... Предпочитам котките по-мили и сладки са. :)


А аз спирам темата и отварям новият горещ стол, защото съм извън Варна и нямам достъп до компютър ииии интересът към мен е много нисък. :-o

machoka
03-01-2008, 15:45
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=158884