PDA

View Full Version : Парижката Света Богородица



UnaBletoLoVeU
02-25-2008, 14:35
Може ли някой, който е чел книгата от Виктор Юго да ми я преразкаже с няколко изречения. Само най-важното, много моля. :)

hooliganka89
02-25-2008, 16:26
Не съм я чела,ама ти вземи я прочети :)

UnaBletoLoVeU
02-25-2008, 16:28
пффф бактън от теб...тоя форум нали е за искане на помощ..................пък и не мисля, че ми е толкова важно да си губя толкова време да гледам филма, а камо ли да чета книгата. Просто исках да знам нещо допълнително около сюжета, за да си допълня домашното................................ ..........хем не знаеш за кво ми е, хем философстваш...много зле.....

hooliganka89
02-25-2008, 16:32
пффф бактън от теб...тоя форум нали е за искане на помощ..................пък и не мисля, че ми е толкова важно да си губя толкова време да гледам филма, а камо ли да чета книгата. Просто исках да знам нещо допълнително около сюжета, за да си допълня домашното................................ ..........хем не знаеш за кво ми е, хем философстваш...много зле.....

Тва послание,към мен ли е насочено?

UnaBletoLoVeU
02-25-2008, 16:39
пффф бактън от теб...тоя форум нали е за искане на помощ..................пък и не мисля, че ми е толкова важно да си губя толкова време да гледам филма, а камо ли да чета книгата. Просто исках да знам нещо допълнително около сюжета, за да си допълня домашното................................ ..........хем не знаеш за кво ми е, хем философстваш...много зле.....

Тва послание,към мен ли е насочено?

Не :)

hooliganka89
02-25-2008, 16:59
пффф бактън от теб...тоя форум нали е за искане на помощ..................пък и не мисля, че ми е толкова важно да си губя толкова време да гледам филма, а камо ли да чета книгата. Просто исках да знам нещо допълнително около сюжета, за да си допълня домашното................................ ..........хем не знаеш за кво ми е, хем философстваш...много зле.....

Тва послание,към мен ли е насочено?

Не :)

Ок,радвам се,ако я бях чела,щях да ти помогна,ама наистина я прочети,че след години,ей така като те попитат,както ти питаШ тук,да помогнеш,а не като мен да искаш,а да не можеш :?

jd9238
02-25-2008, 20:22
ами дано ти пишат двойка на тъпото домашно, където те мързи да си мръднеш задника...

цял живот сервитутка!!!


тя двойка няма да има на "тъпото домашно", ама тебе като ти гледам броя на мненията цял живот у тоз тъпия форум ще си стоиш..........