PDA

View Full Version : Имам нужда от помощ ;(;(



;(
02-25-2008, 13:52
Здравейте :) Проблема ми е , че от 2-3 дни като акам :oops: и има кръв...Супер много се стресирах ;( Плюс това незнам как да го кажа на мама , защото ме е страх да не разбере , че съм правила секс (ама не в д....о) Моля ви се помогнете ми ;(;( Незнам какво да правя , имам нужда от савет ;(;(

comics
02-25-2008, 14:26
hemoroidi imash sig . Ot tqh ne moje da razbere, che si pravil/a sex :}}}}

bubbl3s
02-25-2008, 15:51
E dobre de kak si pravia sex ama ne v d....o??!! A kade togava?? :-o :-D

Yr1m
02-25-2008, 16:04
хора ама тя е момиче ... а3 мисля че момичетата не могат да имат хемароиди ... виж според мен е друг проблема ... сигурно имаш ра3тройство ... нали ? случи ми се веднъж даже тогава ра3бих вратата на баба ми на кенефа щото щях се посера в гащите :razz:
не се плаши пийни 2 лъжици оцет и не се стеснявай да си ходиш на тоалетна когато ти се ходи ...

HAGVXSXVH
02-25-2008, 16:06
абе SWASTICA ти пък какво и даваш диагноза ..нито си компетентен нито нищо ..пуу дай вече и диагнози ше си изкарваме..
ПО-ТЕМАТА-ами най-добре говори с майка си ..и отидете на лекар :( а ако разбере какво толкова се някога 6е разбере че сиу го праила ..айде спокойно... кажи и и успех ти желая :)

TheRunaway
02-25-2008, 16:16
E dobre de kak si pravia sex ama ne v d....o??!! A kade togava?? :-o :-D
Ти луд ли си уе ? :razz: :razz: :razz:

chipi_kaoo
02-25-2008, 16:24
абе SWASTICA ти пък какво и даваш диагноза ..нито си компетентен нито нищо ..пуу дай вече и диагнози ше си изкарваме..
ПО-ТЕМАТА-ами най-добре говори с майка си ..и отидете на лекар :( а ако разбере какво толкова се някога 6е разбере че сиу го праила ..айде спокойно... кажи и и успех ти желая :)
На колко си години? От къде си? Кой ти каза, че НЕ СЪМ компетентен? Мери си приказките, дете..Сори БАТКО. Щом вече и по интернет се дават дизгнози, за кво да ходим на лекар.????? Той свастика ще ни каже какво ни е. Така, че недейте да ходите на лекар, а направо тук.

по темата: Иди на лекар. Може да е нещо сериозно. Не слушай никой който ти дава дизгнози тук, лекарят като те ВИДИ (каквото тук не се случило, за да даваме диагнози), ще каже какво ти е и как да го лекуваш :P


успех и се оправяй :)

la4ezara
02-25-2008, 18:30
Са к'фо му завиждате на момчето, че знае повече от вас??? Ми хемороиди са, има симптоми за хемороиди, да погледне в чичо гугъл как да си ги излекува.

HAGVXSXVH
02-27-2008, 10:16
годините нямат голямо значение :) щото на тоя свят толкова много болести има ,че не може от няколко симптома да казваме какво му има на човек и как да се лекува 8) поне това си е моето мнение..никой не е длъжен да го приема ..

la4ezara
02-27-2008, 11:30
напротив може да се разбере какъв е проблема и без лекарска намеса, и дори да се лекува болестта. В този случай хемороидите не са болест а просто разкъсване на мускула. Така че не е нужно да се ходи на специалист, за да ти каже същото.

maximus
03-01-2008, 20:30
[quote=";("]Здравейте :) Проблема ми е , че от 2-3 дни като акам :oops: и има кръв...Супер много се стресирах ;( Плюс това незнам как да го кажа на мама , защото ме е страх да не разбере , че съм правила секс (ама не в д....о) Моля ви се помогнете ми ;(;( Незнам какво да правя , имам нужда от савет ;(;([/quote

ne se strahuvai ot maika ti! kaji i go direktno i vednaga otidete na lekar!