PDA

View Full Version : woof



Prokopi
02-25-2008, 15:03
Duh .. mina ujasno mnogo bveme a az samiq ne sum reshil kakvo da pravq.Poprincip sum strashen jenkar.Nikoga ne mi e lipsvala jenska laska.Ponqkoga dori s edin pogled uspqvah da spechelq tolkova mnogo kolkoto drugite mi kolegi nemojeha da postignat i sled cqla vecher svalki.Imam si spesifichno povedenie taktika i tq vinagi raboti.No eto beshe zimata nqkade.Premestih se da jiveq v drug grad.I ne sled dulgo vreme stanah izvesten sred poznatite si kato naistian golqm igrach.Za mnogo kratko vreme spechelih dosta jenski surca.No gi podminavah izpolzvah gi i produljavah.Ne se spirah predi nito edna dori za mig.Nqmaha shans da stanat neshto poveche ot priqtno zanimanie za vecherta.I eto mina se dosta vreme.I mi pisna otekchih se da da spq s razlichni fusti prosto za da pravq nqkakva broika.Chestno kazano povecheto ne bqha dori blizko do dumata dobri.I nqmashe kakvo da tursq v tqh.Imenata im ne znaeh.I taka na edin kupon na koito se ozovah suvsem sluchaino. Uj trqbvashe da minem samo da ostavim edno qke.. no ostanahme za malko se zapoznah s edno momiche na moite godini ot moq grad.Chudesno nali.Razmenihme si nqkolko repliki.Tuikato se bqh pocherpil a i nqmah jelanie za nishto poveche ot tova q ostavih.Produljih natatuka.. i sled mig veche bqh trugnal za edna ot mestni diskoteki za malko tanci.Imah nujda da razpusna ot napregnatiq den.Dokato se zabavlqvah s kolegite i tq iznikna pred men.Vednaga q zgrabchih i zapochnahme da tancuvame.V posledstvie razbrah che e trenirala latino tanci ili neshto takova.Mojete da si predstavite kolko dobre tancuvashe.Zabavlqvahme se i v edin moment se otekchih ot obstanovkata i precenih che e po dobre da hapna i da se prebiram kum vkushti.Usmihnah i se charovno i podadoh telefona si v rucete i.Ne be nujno da i kazvam kakvoto i da e.. napisa si nomera i az si zaminah.Nqmah namerenie da i se obajdam pone na onzi etap prosto iskah da imam nomera i.Minaha 2 sedmici moje bi i na edin drug kupon q sreshnah otnovo no togava podchti ne si govorihme.Az svalqh nqkakva neina priqtelka i se kaneh da otprashvam s neq.I sled moje bi 1-2 sedmici reshih che iskam da q vidq pak.Tuikata sme ot edin i sushti grad i se obadih i suvsem sluchaino se okaza che shte se prebirame zaedno na tam.Po put si govorihme a vecherta izleznahme.Durjah se normalno bez da q zatiskam bez da pravq kakvoto i da e za da q svalq.Dori ne si napravih druda da q vpechatlq.Taka se vijdahme 1-2 puti v meseca.Sled kato q opoznah vidqh che e izkluchitelno interesen chovek.Prekarvah po 4-5 chasa s neq i ne se otekchavah.I eto sega izlizame vsqka sedmica.Kogato svursha rabota petuk i se obajdam da se vidim.Naposleduk mi se iska da sum poveche ot poznat.Ne pravq nishto za da i go pokaja zashtoto ot tova koeto sme si govorili ne vijdam kak moga da se vpisha v neiniq svqt nito tq v moq.AZ mnogo trudno se obvurzvam s horata kakto i tq.Taka che edva li e vuzmojno da imame vruzka kato normalnite hora.No iska mi se pone malko da imame.Posledniq put kupneeh da q celuna no se strahuvah da ne se drupne.Shteshe da me razocharova.Do sega ne sum se strahuval ot tova.Dori kato maluk vinagi praveh tezi neshta na momenta i ne mi pukashe.Moje bi zashtoto ne sum durjal na horata..Imam opit vuv vruzkite v dosta neshta oshte ..no ne znam dali az moga da q nqkaram da me jelaee poveche.Vijdam che i dopadam..Dokosva me uj nebrejno.Dori posledniq put imah chustvoto che chaka da q celuna.Ponqkoga izpolzva slovosuchetanieto nie, zaedno, trqbva da otidem ...no znam che e blizka s dosta hora i samo tova.Moje da si igrae s tqh no bez da gi obicha kakto i az.Lubovta e neshto mnogo slojno i ne sum hlape za da se vlubvam na 3den. Specqlno na men mi trqbvat godini za tova.No iskam jena koqto shte e do men i shte mi e vqrna.Samo togava moga i az da sum veren.Tezi dni otnovo sum reshill da se vidim i se chudeh dali a q celuna ili prosto da izchakam oshte 1-2 sreshti za da precenq shansovete si.

Nasindo
02-25-2008, 15:13
Duh .. mina ujasno mnogo bveme a az samiq ne sum reshil kakvo da pravq.Poprincip sum strashen jenkar.Nikoga ne mi e lipsvala jenska laska.Ponqkoga dori s edin pogled uspqvah da spechelq tolkova mnogo kolkoto drugite mi kolegi nemojeha da postignat i sled cqla vecher svalki.Imam si spesifichno povedenie taktika i tq vinagi raboti.No eto beshe zimata nqkade.Premestih se da jiveq v drug grad.I ne sled dulgo vreme stanah izvesten sred poznatite si kato naistian golqm igrach.Za mnogo kratko vreme spechelih dosta jenski surca.No gi podminavah izpolzvah gi i produljavah.Ne se spirah predi nito edna dori za mig.Nqmaha shans da stanat neshto poveche ot priqtno zanimanie za vecherta.I eto mina se dosta vreme.I mi pisna otekchih se da da spq s razlichni fusti prosto za da pravq nqkakva broika.Chestno kazano povecheto ne bqha dori blizko do dumata dobri.I nqmashe kakvo da tursq v tqh.Imenata im ne znaeh.I taka na edin kupon na koito se ozovah suvsem sluchaino. Uj trqbvashe da minem samo da ostavim edno qke.. no ostanahme za malko se zapoznah s edno momiche na moite godini ot moq grad.Chudesno nali.Razmenihme si nqkolko repliki.Tuikato se bqh pocherpil a i nqmah jelanie za nishto poveche ot tova q ostavih.Produljih natatuka.. i sled mig veche bqh trugnal za edna ot mestni diskoteki za malko tanci.Imah nujda da razpusna ot napregnatiq den.Dokato se zabavlqvah s kolegite i tq iznikna pred men.Vednaga q zgrabchih i zapochnahme da tancuvame.V posledstvie razbrah che e trenirala latino tanci ili neshto takova.Mojete da si predstavite kolko dobre tancuvashe.Zabavlqvahme se i v edin moment se otekchih ot obstanovkata i precenih che e po dobre da hapna i da se prebiram kum vkushti.Usmihnah i se charovno i podadoh telefona si v rucete i.Ne be nujno da i kazvam kakvoto i da e.. napisa si nomera i az si zaminah.Nqmah namerenie da i se obajdam pone na onzi etap prosto iskah da imam nomera i.Minaha 2 sedmici moje bi i na edin drug kupon q sreshnah otnovo no togava podchti ne si govorihme.Az svalqh nqkakva neina priqtelka i se kaneh da otprashvam s neq.I sled moje bi 1-2 sedmici reshih che iskam da q vidq pak.Tuikata sme ot edin i sushti grad i se obadih i suvsem sluchaino se okaza che shte se prebirame zaedno na tam.Po put si govorihme a vecherta izleznahme.Durjah se normalno bez da q zatiskam bez da pravq kakvoto i da e za da q svalq.Dori ne si napravih druda da q vpechatlq.Taka se vijdahme 1-2 puti v meseca.Sled kato q opoznah vidqh che e izkluchitelno interesen chovek.Prekarvah po 4-5 chasa s neq i ne se otekchavah.I eto sega izlizame vsqka sedmica.Kogato svursha rabota petuk i se obajdam da se vidim.Naposleduk mi se iska da sum poveche ot poznat.Ne pravq nishto za da i go pokaja zashtoto ot tova koeto sme si govorili ne vijdam kak moga da se vpisha v neiniq svqt nito tq v moq.AZ mnogo trudno se obvurzvam s horata kakto i tq.Taka che edva li e vuzmojno da imame vruzka kato normalnite hora.No iska mi se pone malko da imame.Posledniq put kupneeh da q celuna no se strahuvah da ne se drupne.Shteshe da me razocharova.Do sega ne sum se strahuval ot tova.Dori kato maluk vinagi praveh tezi neshta na momenta i ne mi pukashe.Moje bi zashtoto ne sum durjal na horata..Imam opit vuv vruzkite v dosta neshta oshte ..no ne znam dali az moga da q nqkaram da me jelaee poveche.Vijdam che i dopadam..Dokosva me uj nebrejno.Dori posledniq put imah chustvoto che chaka da q celuna.Ponqkoga izpolzva slovosuchetanieto nie, zaedno, trqbva da otidem ...no znam che e blizka s dosta hora i samo tova.Moje da si igrae s tqh no bez da gi obicha kakto i az.Lubovta e neshto mnogo slojno i ne sum hlape za da se vlubvam na 3den. Specqlno na men mi trqbvat godini za tova.No iskam jena koqto shte e do men i shte mi e vqrna.Samo togava moga i az da sum veren.Tezi dni otnovo sum reshill da se vidim i se chudeh dali a q celuna ili prosto da izchakam oshte 1-2 sreshti za da precenq shansovete si.

Личи си ,че не си малък брато ;) А според мен ако е приемаш и чувстваш за различна ,то просто и се обади излезте и е грабвай ! :-)

AllenWallker
02-25-2008, 15:21
а е хора пишете по кратко е марзи ме а четъ 8-)

led_i_ogyn
02-25-2008, 15:29
Прецини си шансовете и действай...Все пак ако не го направиш скоро после може да е късно, а една целувка би променила много неща...Пробавай се според мен няма да ти откаже щом излизате заедно и се забавлявате...

bibo
02-25-2008, 15:34
а е хора пишете по кратко е марзи ме а четъ 8-)

+1......кат видя няква такава тема и напрао се откзвам да я чета,пък и тряя да ви разгадавам маймуницата :D

love_veselka
02-25-2008, 15:47
Мислех да я прочета,но като видях,че е на латиница се отказах.Пишете на кирилица бе хора,учете се !

hooliganka89
02-25-2008, 15:56
Ах два различни свята...врели не кипели!
Много обичате да драматизирате всичко,като в някакъв сапунен сериал.Нужно ли е да усложнявате всичко?

Наистина,пишете на кирилица,че и на мен ми се схванаха очите,от тази латиница :?

splendour
02-25-2008, 16:00
тъи е наи д1лгото не6то което с1м 4ела тая година :-o :-o ми деиствай

MartyParty
02-25-2008, 16:13
тъи е наи д1лгото не6то което с1м 4ела тая година :-o :-o ми деиствай
:roll: влачи там...Не,че не ми е жал за момичето-ще я зарежеш,като поредната бройка.

BlueFace
02-25-2008, 16:21
а е хора пишете по кратко е марзи ме а четъ 8-)
+1 8-) 8-) :D

So unbelievable love..
02-25-2008, 16:23
Личи си ,че не си малък брато ;) А според мен ако е приемаш и чувстваш за различна ,то просто и се обади излезте и е грабвай ! :-)

успех :)

NOBU
02-25-2008, 19:46
Ако толкова си приличате колкото мислиш, в най-добрият случай ще излизате ще се чукате здраво и ще разберете, че тая няма да я бъде, защото само секс не прави връзка .. съвета ми е да видиш какво може да правите заедно освен ходене по дискотеки и ако мислиш за семейство според мен клубни мацки не са от най-верните наоколо ..
А да и най-вероятно вече е приела, че се виждаш и с други и това автоматично й позволява да прави същото без никаква вина ..
И още нещо покажи й какво изпуска като не е с теб това ще я накара да разбере какво нейните "сестри" получават, а тя не, докато са с теб. Така ще знае точно какво губи, ако си тръгне .. и вече ако искаш да си с нея за по-дълго или се виждай само с нея което е против самата ти същност или искрено и кажи, че излизаш и с други, с които правиш само секс, и че нито една от тях не ти е главния партньор в живота, както и тя самата и тук вече зависи от самата нея да избере( или приема това и остава, или си тръгва) решението от това как ще се развият нещата по-нататък е нейно :)

sLaDkA_GrEsHkA
02-25-2008, 20:56
a ne moje li celuvkata da bude priqtelska ? samo po buzkata ? ili po ustata no prosto da ne e s ezik :) moje leka po leka da po4nesh da q gushaksh i cunkash kato izlizate, az ne mislq 4e ako q iznenadash taka she reagira polojitelno :) hubavite neshta iziskvat vreme ;) pishi ni posle kak vurvqt neshtata uspeh4eta :-)

VinDiesel
02-25-2008, 21:20
Сам усети момента като излезнете да я целунеш според мен няма да ти откаже а може би и само тва чака да направиш 1-вата стъпка

MiMcHeToOo
02-26-2008, 00:55
До тук добри съвети, но никой не ти е казал най-важното - Всичко се връща, запомни го.. 8)

Prokopi
02-26-2008, 14:06
Ако толкова си приличате колкото мислиш, в най-добрият случай ще излизате ще се чукате здраво и ще разберете, че тая няма да я бъде, защото само секс не прави връзка .. съвета ми е да видиш какво може да правите заедно освен ходене по дискотеки и ако мислиш за семейство според мен клубни мацки не са от най-верните наоколо ..
А да и най-вероятно вече е приела, че се виждаш и с други и това автоматично й позволява да прави същото без никаква вина ..
И още нещо покажи й какво изпуска като не е с теб това ще я накара да разбере какво нейните "сестри" получават, а тя не, докато са с теб. Така ще знае точно какво губи, ако си тръгне .. и вече ако искаш да си с нея за по-дълго или се виждай само с нея което е против самата ти същност или искрено и кажи, че излизаш и с други, с които правиш само секс, и че нито една от тях не ти е главния партньор в живота, както и тя самата и тук вече зависи от самата нея да избере( или приема това и остава, или си тръгва) решението от това как ще се развият нещата по-нататък е нейно :)

Семейство? Не мисля, че на този етап съм готов за това.Все още не съм осигорил достатъчно добра финансова стабилност.Не ми се пада от дървото точно сега.Тя знае че излизам с други.Не съм го крил от нея.Но напоследък май само с нея излизам.Попринцип след работа винаги има нещо което трябва да се свърши.А и чесно нося работата си вкъщи.И нямам много време на последък да излизам.Така че тя го е забелязала.

Дали ще е само секса не знам.Най вероятно.И двамата неможем да се обречем на един човек и да седим непрекъснато до него.Имаме нужда да си тичкаме по поляните като бесни кучета.Но това не пречи да държим на някои.Едва ли аз или тя може да иска сериозна връзка с наклон за брак.Никои не мисли за такива неща.

Днеска докато бях в офиса и се обадих.Разбрахме се да се видим след работа.Стори ми се развалнувана.Просто казах:Здравей, какво ще кажеш за 19:30 на нащо място? Отговора бе достатъчен. "Добре" След което и предложих да си облече нещо секси.И затворих.

Така, че ще видим дали ще се справя.

А дали ще ми се върне ... сигорно.Но едва ли ще ми пука.Все пак жените сами си го избират.Нямам нищо против тях разбира се.Но една жена не се отдава на сила.Следователно и аз може да не съм стока но и те не са нещо непорочно.Пък и много рядко срещам жени които да си залужават тичането.Затова не го и правя.Не си спомням кога последно съм ревнувал за нещо.Бил съм с жени които са ги охажвали пред очите ми и не ми е пукало.Защото ли? Просто знаеш че тя тази вечер е с мен, изпитва удоволствие да я смятат за привлекателна.За какво да и го отнемам.Знам че тя няма да направи някоя глупост.А за другата вечер.Не ме интересува.

la4ezara
02-26-2008, 16:54
Любовта ни кара да порастнем :-) а ти май си влюбен ;)

Prokopi
02-27-2008, 13:46
Любовта ни кара да порастнем :-) а ти май си влюбен ;)

Влюбен силно казано.
Това е много усобено чуство за мен и го изпитвам много рядко и доста трудно.

По скоро ми е приятно да прекарвам времето си с нея.
Но не е даже и превързаност.Мога и без нея.


Иначе за срещата мина добре.Докосваше ме уж небрежно.Отново използваше изрази като Ние,Заедно,Трябва да.. по често.Предложи ми доста неща които можем да правим заедно.Без аз да взимам инициативата.Обещах и да взема малката си племеница и да излезнем 3мата.И другата седмица да и зготвя вечеря.Но нищо повече.Не я целунах нито направих нещо по спецялно.Смятам че и трябва още време с мен.Предпочитам да е различна от останалите.А и по време на срещата ни ми се обадиха да ми кажат че скъп за мен човек има броени часове живот.А аз самия няма да имам времето да отида и да се сбогувам.И за миг загубих желание за свалки или каквото и да е.Тя разбра че новините по телефона бяха лоши но аз реших че не я засягат.И просто казах че не е било нищо особено.Попита ме втори път.Отново отговорих също и се усмихнах както и смених темата.

Както и да е.Скоро пак ще излезнем предполагам:)

VinDiesel
02-27-2008, 13:54
То това е добре има някой на 1-вата седмица са много хлътнали и си признават пред гаджето после се чудят защо момичетата си намират нови гаджета защото като си признаеш чувствата твърде рано ти ставаш безинтересен.