PDA

View Full Version : преди и сега



inSane_baby
02-25-2008, 15:17
Здравейте! Мисля, че това, за което пиша е досатъчно важно, че да му се обърне внимание. Та по конкретно... Става въпрос за следното: Преди няколко дни с едно момиче се запознахме по скайп чрез обща фр. Говорихме си и от дума на дума темата стана "днешните деца" Та двете с умиление си спомнихме за детсвото си, а след това поразмишлявахме малко над това, какви са днешните деца. И да си кажем истината - преди няколко дни един петокласник идва да ми оправя компютъра :shock: не казвам, че това е лошо, напротив, нека знае момчето и да се интересува, но кой, когато бях пети клас се интересуваше... Всеки гледаше да научи урока и да излезем на улицата да играем на народна топка. Това момче направо ме изуми, не с уменията си по компютри а с фрази от рода на "май ше я зарязвам, не се целува добре" или "тая пък не се бръсне между краката" (цитирано дословно). И за да не кажете, че момчето е единичен случай, ще споделя още подобни ситуации. Миналия месец имах синозит, когато отидох при личната лекарка, там видях БРЕМЕННА 12 ГОДИШНА! И не стига това, говореха за някакви тестове за да разберат кой е бащата. :shock: Зная още много подобни ситуации - леля ми е детска учителка- в детската градина, когато децата "спят" момченцата отиват в леглата на момиченцата (или обратното) и почват да се натискат, твърдяйки, че ПРАВЯТ СЕКС :shock: Господи, накъде отива тоя свят... :? :? Искам просто да разбера навсякъде ли е така, защото просто ми се струва нереално. Кой в днешно време ти вярва,че има Дядо Коледа или бебето го носи щъркела!? :?

splendour
02-25-2008, 15:35
az до 4 клас на барби играх :razz: :razz: :razz:
също аз за 1 път имах гадже на 10 сега има някои дет на толкоз са се ебали . аз на 10 за повече от целувка не съм си и помисляла :shock: :shock: :shock: