PDA

View Full Version : " Как Да Го Скъсам ?!?! "



Sweety69
02-25-2008, 17:11
Извинявам се ако темата се повтаря, но ми е много спешно, а не ми се рови в стотиците страници в търсене на същата тема ! Значи проблема е такъв:
най-добрата ми приятелка е със едно момче от 6 месеца, но вече не изпитва чувствата, които е изпитвала в началото! Сега е влюбена в друг и той е влюбен в нея и искат да са заедно! Но тя не знае как да скъса сегашното си гадже, как да му каже че не иска вече да бъде с него без да го нарани! Моля ви помогнете ! :neutral:

bibo
02-25-2008, 17:14
ами няма начин...щом я обича каквото и да му каже ще го нарани...sorry ама т'ва е положението :( :( :(

crazy_style
02-25-2008, 17:15
6 meseca... zna4i se poznavat dostatu4no dobre ... neka mu kaje tva su6toto.. 4e neiska da budat ve4e zaedno za6toto 4uvstvata i ne sa su6tite.. iska da ostanat pone priqteli..zatova iska da sloji kraq sega.. a ne kogato stane prakelno kusno..za6toto togava i priqtelstvo nqma da ima.. i uspeh ;)

MartyParty
02-25-2008, 17:18
"Глупак такъв!Нещастник!Кретен!Мра я те! Никога повече не искам да те виждам!Ти си загубеняк и не ме заслужаваш,а аз не мога да бъда с човек,който не ми купува маркови пърцали!Вече не си ми интересен!"
Това и го кажи да го каже на приятеля си,ако не скъсат ,поне ще падне купон.

pepita87
02-25-2008, 17:20
За 6 месеца,би трябвало да го е опознала до известна степен...ако и той държи на нея...обича я...няма начин,да не го нарани!Да му разкаже съвсем открито и искрено как стоят не6тата,той така или иначе 6те ги разбере,но за тия 6 месеца,поне тва му дължи...

AllenWallker
02-25-2008, 17:22
ЪмиИи искаш да е безболезнено кажи на приятелката ти да хои до наи близкото военно поделение да вземе 1 РПГ(ръчен противотанкоф гранатомет) и е безболезнено няма да осети нищо 8-)

Ам. шегите на страна мисляяя чи ако тряя да му казва да му каже че искат да са приятели ако не значи си е губила времето с някаф използвач може да е бил добро момченце ( на мама синчето ) (хванала ме е лигнята 8-) 8-) ) ъмъЪъ.. а е той ако е свестен тип ши я разбере ако не ДГД

varnen4e
02-25-2008, 17:25
Няма как да не го нарани, но е много по- добре да му каже направо отколкото да го залъгва, защото така или иначе като разбере ще го заболи повече, ако го е лъгала... ;)

N0_feAR
02-26-2008, 06:25
е хубава работа. Вий тоя сайт за нищо го нямате. Вчера пуснаха една статийка точно на тая тема "Как да скъсам с гаджето" еми кажи й да земе да я прочете.
пп:Защо ти трябва да му съобщиш лошата новина?? (поне с такова впечатление останах)

fr3e_s7yle
02-26-2008, 06:28
Ммм .. най хубаво е ще е да му каже истината .. независимо колко ще боли.

_BuNnY_
02-26-2008, 08:31
ами няма начин...щом я обича каквото и да му каже ще го нарани...sorry ама т'ва е положението :( :( :(

по принцип много мразя така ама айде + 1 :D :)

TheRunaway
02-26-2008, 09:24
Тя ще му каже, той ще се самоубие и после всичко ще е както трябва. :)

koalka
02-26-2008, 12:03
Естествено, че ще го нарани, ако той има чувства към нея.Това е неизбежно.
Говори на четири очи с него и това е - казва му истината.Само да не го прави със смс, защото е гадно наистина.

BlueFace
02-26-2008, 12:12
Няма начин без болка... Директно е най-добре! И аре моля ви се с тва "да бъдем приятели" :? :? ! Момичето в което съм влюбен наскоро ми каза ,че ме харесва само като приятел ... Просто този израз носи толкова болка.....Как мога да бъда само приятел с момичето в което съм влюбен.... И сега ние сме "приятели"...И аз продължавам да я обичам и ми е трудно...Ама се пак кво да се прай живота продължава....Майната му...След време ще я забравя...И тоя маняк така тя да му го каже директно и така..... Аре дано да не е някой "емо" ,че 6те окъпе пода :-D :-D

TheNewReligion
02-26-2008, 18:23
ами няма начин...щом я обича каквото и да му каже ще го нарани...sorry ама т'ва е положението :( :( :(
+1

BWald0rf
02-26-2008, 18:25
http://www.teenproblem.net/s/1466.html

MiMcHeToOo
02-26-2008, 18:28
Няма как да не го нарани, но е много по- добре да му каже направо отколкото да го залъгва, защото така или иначе като разбере ще го заболи повече, ако го е лъгала... ;)

Така е ;)

LizZz
02-26-2008, 18:59
Като сте тръгнали по гаджета се предполага, че можете ПОНЕ да ги късате... :?

PaMoH40
02-26-2008, 19:05
az mislq po tozi v1prosss 4e kolkoto i da i sa iska da ne go narani nqma da stane 6tom q obi4a ili po grubiq na4in da sa zabraite edin drug primerno da mu kaji6 4e si mu izneverila i da go narani6 pak ama e mnogo grubo

LizZz
02-26-2008, 19:09
az mislq po tozi v1prosss 4e kolkoto i da i sa iska da ne go narani nqma da stane 6tom q obi4a ili po grubiq na4in da sa zabraite edin drug primerno da mu kaji6 4e si mu izneverila i da go narani6 pak ama e mnogo grubo
Кое му е трудното да кажеш, че вече не си щастлива с него?!
И защо трябва да правите всичките тези женски истерии??? :x

petyrit
02-26-2008, 20:51
6 meseca... zna4i se poznavat dostatu4no dobre ... neka mu kaje tva su6toto.. 4e neiska da budat ve4e zaedno za6toto 4uvstvata i ne sa su6tite.. iska da ostanat pone priqteli..zatova iska da sloji kraq sega.. a ne kogato stane prakelno kusno..za6toto togava i priqtelstvo nqma da ima.. i uspeh ;)

+1

led_i_ogyn
02-26-2008, 21:32
Ако я обича както и да му го каже ще го нарани.Така, че според мен просто трябва да поговорят...

SkiT
02-27-2008, 11:17
Да си каже какви са и чуствата,какви са били преди това...да сподели че иска да се раздели със него защото иска да остане сама,да разсъждава върху времето което са били заедно,а ако им е писано може да се оправят,но това не е най хубавия вариант в който може да се раздели със него,защото той ще остане с надеждата че може да бъде пак със нея,но няма да му е толкова кофти раздялата...според мен категоричното зарязване трябва да е впоследтвие на кратката раздяла...

sladku_bebzi
02-27-2008, 16:09
Като прочетох заглавието, веднага в съзнанието ми изникна, че може да му каже, че вече няма време за него (тва е най-честото оправдание :-D ), обаче докато четях, видях, че е по сериозно.Както ти казаха и останалите, тя няма как да не го нарани :(

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-27-2008, 16:15
"искам да скъсаме" кое му е сложното?! :shock:

Chess
02-27-2008, 19:56
a[N]D[i]T[k]a]"искам да скъсаме" кое му е сложното?! :shock:


Ето на...Па ако искаш друго...нали сте "жени", имате си гадните номера:
"Имам нужда от малко време да помисля..." :razz:
И като я види с друг ... :razz: Отговора на момичето: Еми помислих и измислих :lol: 8-) ...
Общо взето : ще да го наранява :?

kuklichka_bg
02-27-2008, 20:22
oF kakvo o4akvash be tvotia glavica ne moje li da go izmisli tolkoz li e slojno iskam da skasame oFOofofofo drug na4in nqma apfff imam edin vapros i az pls help utre shte se vidq s edna fr kakvo da i kaja kat q vida ofofofofofof bojeeeeeee :grin: :grin: :grin: :razz: :razz: "kasame ima drug ai bi si kamshika mili4ak {P} :}}

sapphirr
02-27-2008, 20:45
такъв вариант без наранени няма.така 4е по-добре да каже истината и да знае,4е вси4ко е приклю4ило,отколкото да се опитва да измисли невъзможното!

cryingangel
02-27-2008, 22:03
ами няма начин...щом я обича каквото и да му каже ще го нарани...sorry ама т'ва е положението

Изцяло съм сагласна с това мнение :)