PDA

View Full Version : Много се обърках вече....



natity91
02-25-2008, 17:32
значи обичкам едно момче от 2год. С него бяхме заедно и ту късъхме ту се събирахме.Ще кажете че си е играл с мене но си има причина за това повярвайте.Тази причина е лична но все пак смятам да споделя всичко.Става въпрос че не сме правили секс нито един път.Имаше опити но аз съм девствена и очевидно това беше пречка защото в моя случай от 5 опита нищо не излезе! :? И така той беше търпелив аз много го исках но нещата се прецакаха.Той ми е казвал и аз съм убедена че изпитва чувства към мен но тази причина го спираше.Преди време му казах че това вече не е проблем..но той сега е с друга!Каза ми че още изпитва същото към мен но все пак нямало да прецака тази негова връзка защото засега нещата били на ред.Имам чувството че той не вярва че този път нещо ще се получи между нас и затова неиска пак да започваме.Казвал ми е че неиска пак да ме нарани както преди когато сме се разделяли.Искам го но незнам какво да мисля.Как да му обесня че ще е различно!Има ли бъдеще това???Аз го обичам..той мене също но всичко като че ли се уби и вече няма надежда...Боли ме много и съм супер объркана от сега на къде???
П.С. Той е в чужбина от около 3сед. и нз кога ще се връща! :cry:

Angel_of_the_Night
02-25-2008, 17:44
Еми да наистина е гадно все пак имаш още чувства към него,какво да ти кажа,може наистина да вървят нещата между тях,няма какво да направиш освен да почакаш и да видиш как ще се развият нещата,да наистина е много трудно,но горе главата!!!

natity91
02-25-2008, 18:29
моля ви дайте мнение
наистина го обичам и мисля че 2-те години доказват че не е увлечение просто. Обърквам се от ситуацията и незнам накъде отивам...плс помогнете :-k

zay4e
02-25-2008, 18:57
Ami spored men trqbva da po4aka6 da vidi6 kakvo 6te stane m/u tqh.Toi ako naistina te obi4a rano ili kysno 6te mu stane qsno 4e ne6tata s drugoto momi4e ne vyrvqt 6tom misli za teb.Naistina 2 godini sa dylgo vreme i ne mislq 4e ei taka vsi4ko 6te svyr6i :) neznam za6to no az sym golqm optimist (za tvoqta istoriq).Lo6oto e 4e neznae6 koga 6te se vyrne i ot tova predpolagam 4e ti e dosta kofti :( :-# syvetvam te da si optimistka i da ima6 tyrpenie :) :-)

Beknex
02-25-2008, 19:28
Привет.Току що се регистрирах в този пикантен форум и ти си първата,на която ми попаднаха очите.*BEEP* гадният форум ми изстри писаното...сега на ново...Искаш съвет...Ето...
Мъжете са свине.Да не говорим за момчетата.На ранна възраст ни тряскат хормоните и "силният пол" е този,който най -много го отнася.
Много малко от нас са свестни или сериозни.От друга страна момичетата и жените са лесно влюбчиви и много податливи на лъжите,които идват от страна на момченцата.Словата са златни,но за жалост не и искрени.Някой ти казъл,че те обича...МОМЧЕ?!Знай,че иска само да те съблече.Това е каквото изпитва към теб.Ако те обичаше,щеше да му е достатъчно само да те е гушнал...той па бил много търпелив 5 пъти...Да,да,да,да...за секс да не се говори,когато има любов.Разбери...той просто иска да се задоволи.Може да ти е казъл,че те обича,но това е средството за постигането на неговата цел.А тя е именно...АКО те обичаше,нямаше да тръгне с друга.Не би го направил.Просто си е намерил друг източник на...Не те е зарязъл въобще,защото ти си му вариант Б,ако се случи нещо с...разбираш ме.Имам и други неща за казване,но ги забравих...как може толкова писане да ми се изтрие :smt012
Това е моят съвет-забрави го.Сама виждаш,че нещата не са сериозни...

TheNewReligion
02-25-2008, 19:48
По-добре го забрави ! Как може да мислиш , че един човек те обича истински , ако при най-малката пречка като тази те зарязва и после пак идва при теб , за да провери дали пък случайно не си се научила да се ебеш ! На колко си , че искаш да правиш секс , още повече с подобно момче ! :? :? :? Само ,защото не се получава секса се зарязвате ! Темата няма много смисъл , но както и да е !

natity91
02-25-2008, 20:01
az sym na 17po4ti a toi na 20..i edna 6te pravi
i hora sig sym 4e izpitva 4uvstva
mom4etata ne pla4at tuko taka...plus tova go poznavam dobre!
znam 4e ne me izpolzva za ebaneto!nqma smisyl tva sled kato ne sym se ebala snego
toi kaza 4e qvno 6tom nestavalo ne bil toi to4niq 4ovek!tva be6e malko gadno no o6te go pomnq :(

tisho21
02-25-2008, 20:06
Привет.Току що се регистрирах в този пикантен форум и ти си първата,на която ми попаднаха очите.*BEEP* гадният форум ми изстри писаното...сега на ново...Искаш съвет...Ето...
Мъжете са свине.Да не говорим за момчетата.На ранна възраст ни тряскат хормоните и "силният пол" е този,който най -много го отнася.
Много малко от нас са свестни или сериозни.От друга страна момичетата и жените са лесно влюбчиви и много податливи на лъжите,които идват от страна на момченцата.Словата са златни,но за жалост не и искрени.Някой ти казъл,че те обича...МОМЧЕ?!Знай,че иска само да те съблече.Това е каквото изпитва към теб.Ако те обичаше,щеше да му е достатъчно само да те е гушнал...той па бил много търпелив 5 пъти...Да,да,да,да...за секс да не се говори,когато има любов.Разбери...той просто иска да се задоволи.Може да ти е казъл,че те обича,но това е средството за постигането на неговата цел.А тя е именно...АКО те обичаше,нямаше да тръгне с друга.Не би го направил.Просто си е намерил друг източник на...Не те е зарязъл въобще,защото ти си му вариант Б,ако се случи нещо с...разбираш ме.Имам и други неща за казване,но ги забравих...как може толкова писане да ми се изтрие :smt012
Това е моят съвет-забрави го.Сама виждаш,че нещата не са сериозни...

ТИ СИ АБСОЛЮТЕН ТЪПАНАР!!!

PoisoNGirL
02-25-2008, 20:09
леле колко ми е познала ситуацията ти!Ще ти кажа само едно бори се.По абсолютно същия начин съм с едно момче-все тръгваме,късане,много се обичаме,но секса все не става(но пък печеля в друго...4 години са вече това :shock: :-D )тааа...няма значение има ли връзка или не!Отиваш при него,казваш му,че го обичаш(това след като си дойде де..или намираш друг начин да го намериш),че не можеш да го загубиш,че не те инт какво е било преди..бла бла..момиче си ще го измислиш.Важното е да не се отказваш за нищо на света.Щом не е само увлечение...бори се!!!

NightGuardian
02-25-2008, 20:15
Първо наистина ли си толкова тъпа ? Или се правиш ?Не си му пуснала и за това те зарязва ? И ти си готова да му пуснеш само защото да е с теб ... Ооо моля ти се ! И аз съм мъжко , защо няма повече такива момичета като теб ? :razz:

PoisoNGirL
02-25-2008, 20:16
Привет.Току що се регистрирах в този пикантен форум и ти си първата,на която ми попаднаха очите.*BEEP* гадният форум ми изстри писаното...сега на ново...Искаш съвет...Ето...
Мъжете са свине.Да не говорим за момчетата.На ранна възраст ни тряскат хормоните и "силният пол" е този,който най -много го отнася.
Много малко от нас са свестни или сериозни.От друга страна момичетата и жените са лесно влюбчиви и много податливи на лъжите,които идват от страна на момченцата.Словата са златни,но за жалост не и искрени.Някой ти казъл,че те обича...МОМЧЕ?!Знай,че иска само да те съблече.Това е каквото изпитва към теб.Ако те обичаше,щеше да му е достатъчно само да те е гушнал...той па бил много търпелив 5 пъти...Да,да,да,да...за секс да не се говори,когато има любов.Разбери...той просто иска да се задоволи.Може да ти е казъл,че те обича,но това е средството за постигането на неговата цел.А тя е именно...АКО те обичаше,нямаше да тръгне с друга.Не би го направил.Просто си е намерил друг източник на...Не те е зарязъл въобще,защото ти си му вариант Б,ако се случи нещо с...разбираш ме.Имам и други неща за казване,но ги забравих...как може толкова писане да ми се изтрие :smt012
Това е моят съвет-забрави го.Сама виждаш,че нещата не са сериозни...

ТИ СИ АБСОЛЮТЕН ТЪПАНАР!!!

На същото мнение съм!Защо си мислиш,че всички са еднакви?И какво като си е хванал друга?Трябва да иде в манастир ли?И понякога секса е много важен за една връзка.Не е само той,но обичаш ли някой ще ти се иска да правиш айде не секс,ама любов...както искаш там го наричай!Аман от ограничени и самовлюбени хора "много малко от нас са свестни и сериозни"...ами ако и това момче е от тях?!

nether
02-25-2008, 23:53
Бекнекс донякъде е прав но не напълно. Специално за случая е прав, но не говори в множествено число.... може да има доста такива но определено не са всички... различни характери колкото искаш различни момчета различни сърца мозъци постъпки това да слагаш всичко под общ знаменател не е на добре.. но за нейния случай си напълно прав. Тя е план Б и ако не стане с новата се връща към старата измисля някоя лъжа и рибето се хваща на стръвта, особено както е хлътнала... мани. Щом те е зарязал заради това че не е станал секса... ясен е зарязвай го. Той е на 20, а ти си на 16... неможе да си хване хайвана момиче на неговата възраст или поне 1-2 години по малка ами по 4 години по малки. Целта му е една да те такоа... и щом не е проявил разбиране и не те е изчакал да си готова за това нещо ами веднага е заковал друга по добре не се занимавай. Не те обича...

оф ай стига за тая вечер вече;))

tisho21
02-26-2008, 06:33
Еми той секса не е станал 2 години. Разбирам да са 2 месеца, ама 2 години...я се замислете малко? А той как ли се чувства? Аз бих се чувствал като някакъв увиснал капут.

natity91
02-26-2008, 07:31
Бекнекс донякъде е прав но не напълно. Специално за случая е прав, но не говори в множествено число.... може да има доста такива но определено не са всички... различни характери колкото искаш различни момчета различни сърца мозъци постъпки това да слагаш всичко под общ знаменател не е на добре.. но за нейния случай си напълно прав. Тя е план Б и ако не стане с новата се връща към старата измисля някоя лъжа и рибето се хваща на стръвта, особено както е хлътнала... мани. Щом те е зарязал заради това че не е станал секса... ясен е зарязвай го. Той е на 20, а ти си на 16... неможе да си хване хайвана момиче на неговата възраст или поне 1-2 години по малка ами по 4 години по малки. Целта му е една да те такоа... и щом не е проявил разбиране и не те е изчакал да си готова за това нещо ами веднага е заковал друга по добре не се занимавай. Не те обича...

оф ай стига за тая вечер вече;))

abe hora 4aka me i to mn me 4aka no sygsasete se vie 6te stoite li 8meseca na suho!6tot toi sedq ama...i az da bqh nqma6e da izdyrja
opravdavam go za tova!

Beknex
02-26-2008, 13:38
Вижте как всичко се върти около една точка-секса.Може би и чувствата де...Добре,познаваш го.Аз не,но начина,по който го представяш,най-логично ми звучи по моят сценарий.Гледна точка и предположения.
Не знам за какво ми се нахвърляте... :x Не съм казъл,че всички са такива.Казах общо,за да се добие представа.
Тишо,обиди ме,но ти прощавам.Дечурлига колкото искаш.Типично българско. :)

tisho21
02-26-2008, 17:11
Ма ти си си за обиждане, аз затова и те обидих. Затова на путките са им толкова високи акциите, щото се намират такива като тебе да им се мазнят и да им обясняват какви свине сме мъжете, апък на тях да им повтарят колко са красиви, невероятни и добри. И после се чудиш що всички били надути и що не те удостояват с един поглед даже...
Иначе ме разчувства с тая прошка, така че извинявай за квалификацията. А, и не съм "дчурлига" /за съжаление/ :grin:

Beknex
02-26-2008, 19:28
Вулгарно...
Човек...разглеждаме проблема на дамата,а не този,че жените в България са станали безкрайно еманципирани...Както много пъти съм казвал-"Истината е нещото,което всички ненавиждат."Друга тема е това,че не те поглеждат.(Между другото,това зависи до голяма степен и от теб самият.)И двата пола имат свои плюсове и минуси.Виж сам какво е положението.
Такива,като мене са голяма част от кавалерското малцинство в тази държава.
Колкото до "дечурлигата"...-ако не си от тази категория го докажи и се дръж малко...не...МНОГО по-въздържано и пораснало.