PDA

View Full Version : Искам някой да ме обича!!!!!



so^sweet
02-25-2008, 17:39
Искам някой да ме обича!!!!!-толкова много ли искам...
Знам че ние момичетата често испадаме в любовни депресии и в главата ни започват да се въртят какви ли не мисли:))))
Единственото нещо което ми хрумна да направя е да напиша нещо тук макар че надали някой ще ми обърне внимание:))))
Не съм грозно момиче дори доста красиво -привличам погледите
умна съм -с най дъбър успех в класа
ходя на театрален, на балет ...
нямам проблем с контактите-приказвам даже повече от обикновенното
....
Но съм сама вече 3 години и ще полудея!!!!
не ме нямам и по големи проблеми но този на моменти просто не ми позволява да мисля за друго
МОЛЯ НАПИШЕТЕ МИ НЯКОЯ ДОБРА ДУМА:)

NH3
02-25-2008, 17:41
баце треа ти здрав секс за да те извади от тия глупости

пп аз искам Порше - толкова ли много искам ... :(

bibo
02-25-2008, 17:42
то и аз си нямам никой вече..искаш ли да се срещнем :grin: :grin: :grin:

natity91
02-25-2008, 17:47
охх...какво да ти кажа.И аз събирам погледите и мене много ме харесват и аз съм мила и добра ама ей го на и аз съм сама
Очевидно нещо светът се е сбъркал. :o :o :o

MindYourMind
02-25-2008, 17:49
Има онлайн публични домове като impulse.bg, sladur.com, flirt4e.com...

nempoB
02-25-2008, 17:50
Мацко я се огледай за някой пич .. Явно не се оглеждаш добре .. Дори да е някой от училище то си личи когато едно момче харесва някое момиче (поне на мен ми личи :) ) Какви депресии ала бала .. Едно съветче от мен .. Започни да връткаш дупе из коридорите на училище ,усмихвай се и все някой ще те забележи ;)



п.п.Успех ! :) и бай дъ уей пиши после какво е станало ;)

so^sweet
02-25-2008, 17:51
баце треа ти здрав секс за да те извади от тия глупости

пп аз искам Порше - толкова ли много искам ... :(
аз секса много лесо мога да си го получа но не е това целта....
навитаци ковкото искаш А за поршето ще поработиш и може би....някой ден

nicolepcd
02-25-2008, 17:52
Ми ако ще ти стане по - добре... и аз съм така :( И аз искам някой да ме обича, но виж... никой не се престрашава да ми признае 8-) Ще си чакам... Кой ме подминал - загубил е :D Има време за всичко, спокойно :)

kifla
02-25-2008, 17:55
Всеки човек иска да бъде обичан и това е напълно нормално!Разбира се ,че не искаш твърде много напротив! Рано или късно и твоя момент ще дойде и някой ще се влюби до полуда в теб.
Аз не вярвах ,че някой би ме обичал толкова много, но приятеля ми ми доказва с всеки изминал ден ,че ще се бори за моята любов ! Просто всичко идва с времето си ! :-)

Angel_of_the_Night
02-25-2008, 18:09
Напълно съм сагласен с kifla,така е рано или късно всичко ще се нареди така че горе главата,и бъди каквато си.

sasha_90
02-25-2008, 18:13
Искаш някоя добра дума?Добре,но ще ти кажа повече,дори и да прозвочат банално:"За всеки влак си има пътници-и ти ще срещнеш твоето момче"!

evelinka1122
02-25-2008, 18:20
Ох, миличка допреди една седмица бях като теб! Намерих си някой и ми разбиха сърчицето по най-гадни начин...!!! :cry: :cry: :cry: Значи щом си привлекателно момиче огледай се малко :) Харесай си някой и действай! Щом си красивичка предполагам няма да е проблем някой да те заобича :grin: Съвета ми е внимавай с кого ще се захванеш за да не ти разбият мечтите... както моите! :-# И аз много исках да съм с някой... и аз исках някой да ме обича... но ако знаех че ще стане така... нямаше да се захващам! Успех от :smt007 \:D/ :-)

tuzaro
02-25-2008, 18:26
дай снимка да те видя, може да почна да те обичам :grin:

Bubbly
02-25-2008, 18:32
[quote="so^sweet"]Искам някой да ме обича!!!!!-толкова много ли искам...
И аз това искам :D

VinDiesel
02-25-2008, 18:36
Промени държанието си почни да мяташ погледи на някое момче той ще те забие :) пък обичта ще си дойде с времето просто тряя да уцелиш точния човек

GabisiTa
02-25-2008, 18:38
Може би не срещаш подходящ човек за теб :neutral: Огледай се малко, може да видиш случайно някое момче, да си го харесаш и щом казваш, че си хубава и т.н. сигурно няма да има проблем ;) Изчакай малко и може любовта сама да се появи :P :-)

Pliok0019
02-25-2008, 18:39
Струваш ми се много надута... Е все някога ще срещнеш някой.

skatemore
02-25-2008, 18:43
баце те и клошовете събират погледи.. :booooomb:

tuzaro
02-25-2008, 18:45
чакам снимка 8-) 8-)

KypBap
02-25-2008, 18:46
И какво ще постигнеш като те обича някои след една година ще кажеш тоя само ми досажда искам всички да ме обичат един неми стига това са пълни глупости няма любов вече едно време може да е имало но не е било всичко курвентии 8-[ и да се чудят къде да се наебат както е сега за да има :smt007 трябва $$$ кола (не руска) и много подаръци какво да ти кажа още само може би извинявай че трябваше да те разочаровам още повече.

П.С. Така ти е по добре не ти трябва да обичаш никого или теб да обичат защото това е най голямото главоболие на света :?

nicolepcd
02-25-2008, 19:00
чакам снимка 8-) 8-)
Тоя па с цЕл форум иска да се жени :razz: :D :lol: Айде укроти се бе пич 8-)

tuzaro
02-25-2008, 19:13
чакам снимка 8-) 8-)
Тоя па с цЕл форум иска да се жени :razz: :D :lol: Айде укроти се бе пич 8-) нема такъв филм 8-) искам да помогна на момичето, ако е хубаво що да не я обичам?!? :x

nicolepcd
02-25-2008, 19:32
чакам снимка 8-) 8-)
Тоя па с цЕл форум иска да се жени :razz: :D :lol: Айде укроти се бе пич 8-) нема такъв филм 8-) искам да помогна на момичето, ако е хубаво що да не я обичам?!? :x
Ооо, от теб любов може ли да се очаква :razz: Лично мнение, де... Не ме слушай :lol: Обичай... ти го можеш най - добре 8-)

tuzaro
02-25-2008, 19:34
чакам снимка 8-) 8-)
Тоя па с цЕл форум иска да се жени :razz: :D :lol: Айде укроти се бе пич 8-) нема такъв филм 8-) искам да помогна на момичето, ако е хубаво що да не я обичам?!? :x
Ооо, от теб любов може ли да се очаква :razz: Лично мнение, де... Не ме слушай :lol: Обичай... ти го можеш най - добре 8-) че мен тва ми е професията да обичам, ако си хубава и тебе ше те обичам :-o 8-) 8-)

so^sweet
02-25-2008, 19:41
чакам снимка 8-) 8-)
Тоя па с цЕл форум иска да се жени :razz: :D :lol: Айде укроти се бе пич 8-) нема такъв филм 8-) искам да помогна на момичето, ако е хубаво що да не я обичам?!? :x
Ооо, от теб любов може ли да се очаква :razz: Лично мнение, де... Не ме слушай :lol: Обичай... ти го можеш най - добре 8-) че мен тва ми е професията да обичам, ако си хубава и тебе ше те обичам :-o 8-) 8-)
ahahahaha
vze da stava veselo :D
vse pak stava duma za men-koeto e o6te po zabavno

tuzaro
02-25-2008, 19:48
давай снимка да видим ставаш ли за обичане 8-) 8-)

AFT
02-25-2008, 19:50
^ let him да те love you! 8-)

petyrit
02-25-2008, 20:38
Епа и аз искам да ме обичат ама...

NoGivinUp
02-25-2008, 20:46
Много искаш то човек никога не получава това което иска

ANTI
02-25-2008, 21:15
е и аз го искам тва.
Мислех си ,че го имам , ама се оказа ,че не е така.
на момичетата им е по лесно.

ThE PrInCeSs AvI
02-25-2008, 21:19
em..i az go imam toq problem...sq si namerih fr,ama pak mn mn ne vi=urvi..prosto trqa da hoi6 po pove4e mesta det se subirat mladi hora..trqa da si malko otrakana i kat ti haresa nekoi pi4 naprao otiva6 i se zpoznava6 s nego,ili prosto go zagovarq6..iligledai teq saitove za zapoznanstva...impulse,flirt4e,sladyr..az taka se zapoznah s moq fr.....yspeh =D> =D> =D>

nether
02-25-2008, 22:35
Я дай снимка да те видя, на колко си години? Със сигурност си хубаво момиче. Ако питаш мене не ти трябват гаджета, пълна глупост. Да се занимаваш с момчета, само да мислиш за тях, да те обхваща параноя, да късате, да се събирате да си изневерявате... няма смисъл. Може би съм момче и много ша ма псуват като го видят тоя коментар момчетата, ама си е така. А пък ако си твърдо решена... просто недей чака на готово ами прави ти първата стъпка, преодолей срама. Ама ако питаш мене не се занимавай хич не ти трябва. Учи си, живей си живота, пък то само ще дойде.

tqnko1
02-25-2008, 22:58
Искам някой да ме обича!!!!!-толкова много ли искам...
Знам че ние момичетата често испадаме в любовни депресии и в главата ни започват да се въртят какви ли не мисли:))))
Единственото нещо което ми хрумна да направя е да напиша нещо тук макар че надали някой ще ми обърне внимание:))))
Не съм грозно момиче дори доста красиво -привличам погледите
умна съм -с най дъбър успех в класа
ходя на театрален, на балет ...
нямам проблем с контактите-приказвам даже повече от обикновенното
....
Но съм сама вече 3 години и ще полудея!!!!
не ме нямам и по големи проблеми но този на моменти просто не ми позволява да мисля за друго
МОЛЯ НАПИШЕТЕ МИ НЯКОЯ ДОБРА ДУМА:)
ex nesam sedql zna4i mnogo imalo e xora koito sa sedqli i pove4e ot men taq tema me trogna mnogo kakto ida e..
Nqkoi kazali ti dneska "OBICHAM TE" .. ako nikoi neti e kazal tova pozvoli mi az da ti go kaja OBICHAM TE :smt049
i tova predi vreme mnogo me be6e trognalo

jarod
02-26-2008, 10:50
Искам някой да ме обича!!!!!-толкова много ли искам...
Знам че ние момичетата често испадаме в любовни депресии и в главата ни започват да се въртят какви ли не мисли:))))
Единственото нещо което ми хрумна да направя е да напиша нещо тук макар че надали някой ще ми обърне внимание:))))
Не съм грозно момиче дори доста красиво -привличам погледите
умна съм -с най дъбър успех в класа
ходя на театрален, на балет ...
нямам проблем с контактите-приказвам даже повече от обикновенното
....
Но съм сама вече 3 години и ще полудея!!!!
не ме нямам и по големи проблеми но този на моменти просто не ми позволява да мисля за друго
МОЛЯ НАПИШЕТЕ МИ НЯКОЯ ДОБРА ДУМА:)

е то всеки иска нещо....ама трудно го получава, трябва още хляб да ядеш май 8)

ПП нестава само с ядене ....става и с акъл

BlueFace
02-26-2008, 11:46
[quote=so^sweet]Искам някой да ме обича!!!!!-толкова много ли искам...
И аз това искам :D
Сички тва искаме :grin: :grin: ама все още няма :-#

koalka
02-26-2008, 11:51
То не става ей така от само себе си.Ти въобще харесваш ли някой, че да искаш да падне от небето това момче?Ако си си харесала, действай.иначе така е тъпо да се вайкаш, а ти дори нямаш чувства към някой.

_BuNnY_
02-26-2008, 11:59
На мен също ми се иска същото ... някое сериозно момче, което да си ме обича! Иначе мераклии много и като вземе да става сериозно и все бягат. И аз съм като теб, но мисля, че срещнах подходящия човек - дано! Не се отчаивай - ще срещнеш подходящия човек :) :-)

honey91
02-26-2008, 15:25
Всеки човек иска да бъде обичан и това е напълно нормално!Разбира се ,че не искаш твърде много напротив! Рано или късно и твоя момент ще дойде и някой ще се влюби до полуда в теб.
Аз не вярвах ,че някой би ме обичал толкова много, но приятеля ми ми доказва с всеки изминал ден ,че ще се бори за моята любов ! Просто всичко идва с времето си ! :-)
Suglasna sum..! :)

zvezdichka777
02-26-2008, 15:29
Очевидно проблема е некъде в теб,щом си красива разговорлива,добра,би трябвало доста момчета да ти обръщат внимание,незнам къде е проблема... :o

sapphirr
02-26-2008, 15:33
хубост,мила,на сила не става.сама ще видиш,4е като спреш да си го поставяш за цел номер 1 и спреш да се напъваш,си4ко ще се слу4и от само себе си!

la4ezara
02-26-2008, 16:15
Споко, аз ден след като изпаднах в такава истерия, че никой не ме обича, си намерих мойту момченце, с което сме вече повече от 8 месеца. :-) И ти ще си намериш някой. :P

WaterLilly
02-28-2008, 11:08
охх...какво да ти кажа.И аз събирам погледите и мене много ме харесват и аз съм мила и добра ама ей го на и аз съм сама
Очевидно нещо светът се е сбъркал. :o :o :o
Светът наистина си е объркан. :) Сега е модерно да си тъпа, косата ти да е като на първобитен човек и излглежда все едно не си я ресала с години, да носиш очила, които да ти покриват половината лице (поне да скрият грозотата) и да се мацаш с грим, все едно си някакво зомби. Но пък съм спокойна, защото знам, че на нас, наистина хубавите дори и без грим и умни момичета, времето ни да сме обичани идва по-късно. Но когато то дойде, наистина всичко е много по-специално! :-) Аз също постоянно се депресирам заради тази тема, но се успокоявам с това, което написах! :D Може да не съм модна кукла, но пък съм много по-специална от която и да е такава лигла! :-P

BlueCat
02-28-2008, 14:21
охх...какво да ти кажа.И аз събирам погледите и мене много ме харесват и аз съм мила и добра ама ей го на и аз съм сама
Очевидно нещо светът се е сбъркал. :o :o :o
Светът наистина си е объркан. :) Сега е модерно да си тъпа, косата ти да е като на първобитен човек и излглежда все едно не си я ресала с години, да носиш очила, които да ти покриват половината лице (поне да скрият грозотата) и да се мацаш с грим, все едно си някакво зомби. Но пък съм спокойна, защото знам, че на нас, наистина хубавите дори и без грим и умни момичета, времето ни да сме обичани идва по-късно. Но когато то дойде, наистина всичко е много по-специално! :-) Аз също постоянно се депресирам заради тази тема, но се успокоявам с това, което написах! :D Може да не съм модна кукла, но пък съм много по-специална от която и да е такава лигла! :-P
Напълно съм съгласна с теб. Само че пропусна да кажеш, че сега е модерно и да си кучка. И лошото е че и момчетата почнаха повече да търсят такива :x А пък ние разбраните останахме на заден план...Но в тоя свят на простотия...

wehrmacht
02-28-2008, 14:26
ми и аз Искам някой да ме обича!!!!!-толкова много ли искам...

lqlqlqlq
02-28-2008, 14:35
Аз пък искам мусака....толкова ли много искам :/

tqnko1
02-28-2008, 14:37
az p1k iskam nqkoq sladurana da mi go zaxape? tolkoz li mnogo iskam :razz:

mickelangelo
02-28-2008, 15:02
Да кажем, че съм момче в подобна ситуация .. не съм кои знае какво .. но винаги съм бил нещастник що се отнася до момичетата ..
ПС: и аз приказвам по някога повече ... :D ;)


ПС2 : ако някой иска да се свърже с мен .. да ми пише на ЛС :)
н00 нали за това любовта е толкова сладка .. - защотото си нараняван много пъти .. и накрая когато я намериш си на 7 не ами 8-мото небе ;)

Nik4o_Spain
02-28-2008, 22:27
Dam kofti e i az sam sam ve4e blizo 1 godina pri men e po razli4no sled parvata liubov sled razdqlata znam to4no kakvo tarsq i ne e si4ko v krasotata ne samo pri men e taka darjanieto uvajenieto haraktera ... nie mom4etata gledame po hubavo za sex i za obi4 sled vreme po4vame da mislim po realno i ne tarsim manekenki i tem podobni noooooo az sam s mnenieto si4ko idva s vremeto si :D

aftercollabz
02-29-2008, 05:46
Хахах, не приказвайте така.И аз до преди 4-5 месеца ходех като монах, ама пък сега знаиш ли кво ми е на главата?Не ме оставят... :x Както нямах нито една ми се стовариха таман две, а и двете много си ги уважавам и тряаше да нараня едната... :? Затуй спокойно, ще дойде време, когато всичко ще ви се нареди на 6. ;)

moon_flower
02-29-2008, 07:11
em..i az go imam toq problem...sq si namerih fr,ama pak mn mn ne vi=urvi..prosto trqa da hoi6 po pove4e mesta det se subirat mladi hora..trqa da si malko otrakana i kat ti haresa nekoi pi4 naprao otiva6 i se zpoznava6 s nego,ili prosto go zagovarq6..iligledai teq saitove za zapoznanstva...impulse,flirt4e,sladyr..az taka se zapoznah s moq fr.....yspeh
Това са по скоро флиртове и забивки,тя иска наистина някой да я обича.
А иначе,всички това искат. :) И твоят ред ще дойде,от любов няма да се оттървеш. :D Не се притеснявай,просто още не си срещнала човека за теб. :)

sweatkiss
02-29-2008, 07:20
Ако това ще те успокои и аз съм така.Красива съм,умна съм,забавна,ама съм сама.

mickelangelo
02-29-2008, 08:35
Ако това ще те успокои и аз съм така.Красива съм,умна съм,забавна,ама съм сама.
а от къде знаеш ? ? ? нищо лично но не мисля че ти си човекът който трябва да прецени това ... 8)

BlindedAngel
02-29-2008, 08:38
Все ще се намери някой не останаха много свестните момчета но ги има...Тъпото е че заради нахакани к*рви без покритие сме на изчезване :oops:

BlueFace
02-29-2008, 13:03
Все ще се намери някой не останаха много свестните момчета но ги има...Тъпото е че заради нахакани к*рви без покритие сме на изчезване :oops:
+1 Така е ама и момичетата в днешно време гледат толкова мн външността :? :?
П.П. За после попиталите не съм нито комплексар,нито съм грозен!!

Kukurigo Petko
02-29-2008, 13:10
Няма да ти напиша никакв добра дума,НЕ,няма! :D
тва,което ще ти кажа е да си хванеш шапката,да излезеш с приятелите си..да намираш нови приятели,така ще го намериш "човека"..

Офф Леле..била добра в училище!На кого му пука?!?!Важното е да си яка весела мадама,позитивна..да развеселяваш хората,интересна..какви са тея драми и депресии :shock:

и като намериш пич..яко секс и веднага ще излезеш от депресията :D

Nik4o_Spain
02-29-2008, 17:53
Jivei si jivota liubovta 6te doide kogato mu e vreme :) ne moje prosto s 6trakane na prasti da stane si4ko koeto iska6 prosto 4akai no ne misli a JIVEI 8)

shefa
02-29-2008, 18:37
Ако това ще те успокои и аз съм така.Красива съм,умна съм,забавна,ама съм сама.
Е.ати самочувствието :D
По темата: и аз съм сам, ма не се оплаквам...
Излизай повече!

bEbsI
02-29-2008, 18:59
Просто знай,че любовта идва тогава когато най-много не я очакваш и не я искаш..