PDA

View Full Version : Виртуална любов! Има ли я или е просто внушение



ivetoOo
02-25-2008, 17:52
Нали се сещате за тая виртуалната любов супер яко няма що :-# и така започна нашата любов чрез скаип всичко перфектно и тн вече повече от 4 месеца малко се караме но случва се проблема е там че той ме пита искам ли да бъда с него наистина при което казах да и че го обичам много и наистина го мислех ,но той каза сигурна ли си че ме обичаш а не си просто привързана и аз :? нз обичам ли го или наистина свикнах с него и толкова но това момче значи изключително за мен и наистина мисля че го обичам но ако просто си внушавам :( Мислите ли че може наистина да го обичам или просто свикнах с него ? :?

kifla
02-25-2008, 17:56
Просто внушения... :?

natity91
02-25-2008, 18:00
тези ваши "срещи" в скайп няма никога да могат да заменят реалното чувство момчето да е до теб Да те прегръща и целува,да го чувстваш до теб...вие какво пращате си целувки по скайп...???неискам да те обидя с този коментар просто едно е на живо др е по мрежата За мен това не е любов :?

tuzaro
02-25-2008, 18:00
виждала ли си го на живо??

AR147
02-25-2008, 18:03
Внушения са.....

LadyDy
02-25-2008, 18:05
Внушения са.....

nadincety
02-25-2008, 18:14
Тфа по скайп е тъпо :? Кфо ако искаш да го целунеш или до го гушнеш компютъра ли треа прегращаш и целуваш #-o

sasha_90
02-25-2008, 18:23
Свикнала си с него и това те кара да си внушаваш,че го обичаш.А това изобщо не е така.Не е възможно да обичаш човек,с когото само си пишеш и не си виждала нито веднъж.

TheRunaway
02-25-2008, 18:38
Простотии..

WithLove
02-25-2008, 18:42
Ами чак обич не,но силна привърэаност да.Напълно въэможно е да почувстваш един човек,с който си раэговарял на всякакви теми дълго време блиэък.Неэависимо дали сте били очи в очи или само в чата.Нормално е.И може да иэпиташ силна привърэаност,дори желание эа съвместно бъдеще.И ако се срещнете може и да се получи :) Аэ така се эапоэнах с един бивш мой приятел.Беше прекрасно иэживяване и и на живо се раэбирахме,даже беше още по-яко :)

GabisiTa
02-25-2008, 18:43
И само с този скайп, това ли ви е ходенето? :? За мен това не е изобщо някаква връзка. Не може да обичаш някой, който не си виждал дори :? А вие от различни градове ли сте, на колко години? Няма ли някаква вероятност да се виждате ? :(

ivetoOo
02-25-2008, 19:14
mi to ne e hodene ami nz to4no kvo e :? az sam na 15 toi e na 17 az toi e ot sf az ot kavarna i prosto ne moje da se vidim smisal prekaleno dale4e sme :( ne ne sum go vijdala na jivo nikoga

tuzaro
02-25-2008, 19:17
не че искам да те обида, ама си на 15 и нямаш никъв акъл у главата....

ivetoOo
02-25-2008, 19:24
:-D vijte sega smisal az si hodq s dr mom4eta toi s dr ne da kajem celiq mi svqt da e v p-c prosto tova mom4e zna4i mn za men kazvala sam mu stra6no mn ne6ta koito ne sam kazvala na nikoi i moje bi na nikoi nqma da kaja no moje bi naistina si vnu6avam :?

tuzaro
02-25-2008, 19:28
:-D vijte sega smisal az si hodq s dr mom4eta toi s dr ne da kajem celiq mi svqt da e v p-c prosto tova mom4e zna4i mn za men kazvala sam mu stra6no mn ne6ta koito ne sam kazvala na nikoi i moje bi na nikoi nqma da kaja no moje bi naistina si vnu6avam :?а мислила ли си, че той може да е 35 годишен чичко? пък щом си ходиш с други момчета къв е смисала дали го обичаш или е внушение като се има в предвид че няма се видите?
неска пиша много умни работи :razz:

sh3_1s_7h3_0n3
02-25-2008, 19:29
Колко от вас са преживели 'тръпката' от тая 'чат-любов'? Иначе големи разбирачи всички.

Можеш да обичаш някого само когато го видиш в 'естествената му среда'. Как се държи сред други хора, сред приятелите си най-вече. Като излизате, едно-друго. В скайп си създаваш доста илюзорна представа за Него. Не го ли видиш на живо... започваш да си представяш първата ви среща, че и 2рата, и т.н, някакви 'общи' планове си правиш... и се привързваш към него. Ако изведнъж го изгубиш.. всичките ти тези мечти, илюзиии, всичко това се разбива на парчета, защото осъзнаваш колко нереалистично и налудничаво е било, и колко ти е сиво ежедневието без Него. Той естествено може да не е бил това, което ти си си представяла, но представата за него е била достатъчна, за да се чувстваш щастлива и спокойна, че го има. :)
От тази гледна точка може да се каже, че го 'обичаш'...

Yanichka
02-25-2008, 19:32
Влечение или интерес да ..обаче за любов едва ли може да става дума :?

ivetoOo
02-25-2008, 19:37
Stiga be az pusnah tema tuka da mi dadete nqkav savet ili mnenie ne6to ti pak moje da e na 35 napravo ma izpla6i :razz: da ama ne mi se vqrva 6tot az se zapoznah s nqkvi negovi priqteli tam s edno gadje tva onova tai 4e mislq 4e e na kolkoto kazva :-P mi to4no tva e az si hodq s dr mom4e a samo toq mi e v glavata i postoqnno s tela da zvanne ili sms ne6to :?

tuzaro
02-25-2008, 19:39
чакай още 3-4 години и може да идеш в каварна да си станете близки 8-)

Alabalaportokala
02-25-2008, 19:46
Виртуална любов --> само за хора които не могат да си фанат гадже в реалния живот. Една жалка заблуда и малка утеха от целувки и прегръдки по скайп която те съпровожда докато си пишеш с дадената личност, но накрая пак идва реалността - ти пак си без гадже, пак нямаш човек до себе си, секса липсва, пак си все така самот/ен/на. Виртуална любов = булшит. Не е ли аз да отида при мацката и да си я заговоря очи в очи... 8)

Pliok0019
02-25-2008, 20:19
Виртуалната любов

За мен това е един образ на човек...действителен, реален, съществуващ в определена среда. Разликите, които не можеш да видиш поради липсата на визуален контакт, среща с човекът...всичко това се допълва с фантазии.

Така се изгражда една полуилюзорна представа за даден човек. След 1вата среща нещата рядко са такива, каквито си мисиш че са. Но все пак и в това има голяма тръпна. Стига да я усетиш и разбереш.

nether
02-25-2008, 22:26
Доста коментари се изпонаписаха, така че може би ще повторя някой... просто хората в скайпа и в интернет не са винаги такива каквито са в смисал може тоя човек да напише хиляда неща, но когато го срещнеш на живо ще е напълно различен. Абе зарежи го тоя щом си пише с някакво момиче, където няма никакъв шанс да види и е на 17 години явно е зле момчето. Блоквай там дилийт никнейма фани си гадже където го виждаш с очите си, или поне ако е виртуална любов да е с някой, с който може да се виждаш често о.о от твоя град примерно.

PoisoNGirL
02-25-2008, 22:31
нали се сещаш,че си "влюбена" в образ,който няма да има почти нищо общо с реалността.Я се осъзнай и си намери момче в реалното пространство...стига с тоя skype,irc,icq и не знам си още какво...

xxxSS
02-25-2008, 23:16
Е виж сега ако сте се запознали еи така в скайп и след това да излезнете и да се харесате да но иначе само да си пишете в скайп е некво тъпо и незнам аз едвам издържам 3 дена си пиша с някоия в скайп пък вие ако си пишете месеци незнам не ви ли писва хаха според мен не си струва само си губите времето..

poltergais
02-26-2008, 06:19
Тфа по скайп е тъпо :? Кфо ако искаш да го целунеш или до го гушнеш компютъра ли треа прегращаш и целуваш #-o

ЯЯЯЯЯ FUCK OFF ALL :-x :-x :-x
С приателката ми се запознахме по прословутия СКАЙП и вече година и почти 2 месеца... От скайп се почва после са срещите стига да искат ще се видят на живо а не по скайп...

tuzaro
02-26-2008, 09:07
Тфа по скайп е тъпо :? Кфо ако искаш да го целунеш или до го гушнеш компютъра ли треа прегращаш и целуваш #-o

ЯЯЯЯЯ FUCK OFF ALL :-x :-x :-x
С приателката ми се запознахме по прословутия СКАЙП и вече година и почти 2 месеца... От скайп се почва после са срещите стига да искат ще се видят на живо а не по скайп...Пич ти преди да пишеш четеш ли?? Явно не. Момичето каза че момчето е на 400км от нея, а тя е на 15 дали скоро време ше почнат връзка??
п.п. кат знам кой ти е гадже и кви теми пуска, просто няма как да си се запознал в някое кафе с нея...

poltergais
02-26-2008, 09:15
Тфа по скайп е тъпо :? Кфо ако искаш да го целунеш или до го гушнеш компютъра ли треа прегращаш и целуваш #-o

ЯЯЯЯЯ FUCK OFF ALL :-x :-x :-x
С приателката ми се запознахме по прословутия СКАЙП и вече година и почти 2 месеца... От скайп се почва после са срещите стига да искат ще се видят на живо а не по скайп...Пич ти преди да пишеш четеш ли?? Явно не. Момичето каза че момчето е на 400км от нея, а тя е на 15 дали скоро време ше почнат връзка??
п.п. кат знам кой ти е гадже и кви теми пуска, просто няма как да си се запознал в някое кафе с нея...
Пич аз бях в Англия незнам колко киломитра са но са повече от 400.
Сега се намирам на около 300 км от града и, мисля че знам за какво става на въпрос или съм недорасъл и неразбирам как е положението...

CaSsIe
02-26-2008, 09:16
хм...знам за какво говориш, преживяла съм го същото... и на пук на всички наистина тази любов съществува, обаче просто няма смисъл, нещата ще завършат много трагично повярвай ми просто не се занимавай. Любовта по скайп съществува, обаче няма бъдеще. Само тъпчете на едно място и това е. Може да го обичаш, обаче любовта се доказва, а като сте на такова голямо разстояние няма как да я докажеш. Просто не се занимавай, намери си някой от твоя град и готово :)

tuzaro
02-26-2008, 09:18
Тфа по скайп е тъпо :? Кфо ако искаш да го целунеш или до го гушнеш компютъра ли треа прегращаш и целуваш #-o

ЯЯЯЯЯ FUCK OFF ALL :-x :-x :-x
С приателката ми се запознахме по прословутия СКАЙП и вече година и почти 2 месеца... От скайп се почва после са срещите стига да искат ще се видят на живо а не по скайп...Пич ти преди да пишеш четеш ли?? Явно не. Момичето каза че момчето е на 400км от нея, а тя е на 15 дали скоро време ше почнат връзка??
п.п. кат знам кой ти е гадже и кви теми пуска, просто няма как да си се запознал в някое кафе с нея...
Пич аз бях в Англия незнам колко киломитра са но са повече от 400.
Сега се намирам на около 300 км от града и, мисля че знам за какво става на въпрос или съм недорасъл и неразбирам как е положението...епа бах тва гадже да е на 300км от тебе... не го знаеш кво прави с кой го прави... според мене такава връзка не може да има или трябва и двамата да са много "красиви" и никой друг да не ги иска...

poltergais
02-26-2008, 09:25
Тфа по скайп е тъпо :? Кфо ако искаш да го целунеш или до го гушнеш компютъра ли треа прегращаш и целуваш #-o

ЯЯЯЯЯ FUCK OFF ALL :-x :-x :-x
С приателката ми се запознахме по прословутия СКАЙП и вече година и почти 2 месеца... От скайп се почва после са срещите стига да искат ще се видят на живо а не по скайп...Пич ти преди да пишеш четеш ли?? Явно не. Момичето каза че момчето е на 400км от нея, а тя е на 15 дали скоро време ше почнат връзка??
п.п. кат знам кой ти е гадже и кви теми пуска, просто няма как да си се запознал в някое кафе с нея...
Пич аз бях в Англия незнам колко киломитра са но са повече от 400.
Сега се намирам на около 300 км от града и, мисля че знам за какво става на въпрос или съм недорасъл и неразбирам как е положението...епа бах тва гадже да е на 300км от тебе... не го знаеш кво прави с кой го прави... според мене такава връзка не може да има или трябва и двамата да са много "красиви" и никой друг да не ги иска...
Ей аз не съм много красив виж ми линка под подписа абе щом е просъществувала до сега връзката ни, а и аз имам роднини там никой на никого неизневерява ...

ivetoOo
02-26-2008, 11:58
da moje bi naistina nqma smisal ama prosto ako ne si pi6em daje malko i celiq mi den e nqkav zduhan takav ili pak naistina da napravq nqkvo usilie i da se opitam nqkolko dni da ne mu pi6a ...mn tupo povqrvaite mi ne vi trqbva takova ne6to ne se zanimavaite 6tot e mn gadno i mn boli naistina :?

koalka
02-26-2008, 12:02
Какво ще рече това "виртуална любов".Както казват хората "такова животно нЕма".Ако не сте се виждали на живо направо няма какво да обсъждаме.Чисто и просто някакви внушения.

BlueFace
02-26-2008, 12:38
Може да има ,ама не в теен годините.Ако имат възможност да се виждат защо не???Ако след време още се обичат може единия да заживее при другия.Подкрепям това ,че "няма такова животно" като виртуална любов...Ако е само в нета забрави ама ако може да се виждате няма проблеми!! :)

Alabalaportokala
02-26-2008, 13:41
Ей полтъргайс, кретен каква е тази ваша прословута връзка - на 300 км от гаджето си? Какво голяма работа ли си ? Виждате се на 3 месеца 1 път и си мислиш че си създал голяма връзка ? Ти се задоволяваш на милувки по скайп - браво, само че хората не смятат това за правилния начин да покажеш на 1 момиче обичта си. Затова не се хвали с такива малоумни връзки щото ставаш яко смешен. :-D . Деца, какво да правиш :grin:

tuzaro
02-26-2008, 15:50
Ей полтъргайс, кретен каква е тази ваша прословута връзка - на 300 км от гаджето си? Какво голяма работа ли си ? Виждате се на 3 месеца 1 път и си мислиш че си създал голяма връзка ? Ти се задоволяваш на милувки по скайп - браво, само че хората не смятат това за правилния начин да покажеш на 1 момиче обичта си. Затова не се хвали с такива малоумни връзки щото ставаш яко смешен. :-D . Деца, какво да правиш :grin: =D> =D> =D>

poltergais
02-26-2008, 16:38
Ей полтъргайс, кретен каква е тази ваша прословута връзка - на 300 км от гаджето си? Какво голяма работа ли си ? Виждате се на 3 месеца 1 път и си мислиш че си създал голяма връзка ? Ти се задоволяваш на милувки по скайп - браво, само че хората не смятат това за правилния начин да покажеш на 1 момиче обичта си. Затова не се хвали с такива малоумни връзки щото ставаш яко смешен. :-D . Деца, какво да правиш :grin:
1-во Дръж се малко по нормално щот не съм те обиждал или нещо такова ако имаш някви проблеми спрямо мен написал съ си скаипа пиши...
2-ро Виждаме се достатъчно често
И нито знаеш за какво става на въпрос нито нищо (дребен)...

princesa_viki
02-26-2008, 16:38
Ей полтъргайс, кретен каква е тази ваша прословута връзка - на 300 км от гаджето си? Какво голяма работа ли си ? Виждате се на 3 месеца 1 път и си мислиш че си създал голяма връзка ? Ти се задоволяваш на милувки по скайп - браво, само че хората не смятат това за правилния начин да покажеш на 1 момиче обичта си. Затова не се хвали с такива малоумни връзки щото ставаш яко смешен. :-D . Деца, какво да правиш :grin: =D> =D> =D>

Научи се как да обиждаш :wink:
Ти не можеш да кажеш каква е любовта ни,защото дори и не си наясно как стоят нещата,а и нямам намерение да ти обяснявам.
Показвал ми е любовта си по начин,по който ти дори и насън няма да се осмелиш да направиш.
Недей да съдиш другите по себе си,ако ти си кретен не означава,че и другите са като теб,нали се сещаш.
А и ставаш смешен...
Така че си задръж критиките за себе си.
Ще ти е в плюс.
:wink:

princesa_viki
02-26-2008, 16:46
Тфа по скайп е тъпо :? Кфо ако искаш да го целунеш или до го гушнеш компютъра ли треа прегращаш и целуваш #-o

ЯЯЯЯЯ FUCK OFF ALL :-x :-x :-x
С приателката ми се запознахме по прословутия СКАЙП и вече година и почти 2 месеца... От скайп се почва после са срещите стига да искат ще се видят на живо а не по скайп...Пич ти преди да пишеш четеш ли?? Явно не. Момичето каза че момчето е на 400км от нея, а тя е на 15 дали скоро време ше почнат връзка??
п.п. кат знам кой ти е гадже и кви теми пуска, просто няма как да си се запознал в някое кафе с нея...
Това че на теб не ти изнасят темите ми няма връзка.
Казах ти,комплексар си,няма нужда да си го изкарваш на другите.
Като гледам все мацки около тебе(не е казано с ирония),изкарвай си го на тях ве
Или ако имаш да ми казваш нещо-давай на личен :?

Alabalaportokala
02-26-2008, 16:53
Ахахаха. Любовната скайп двойка се нахвърли върху мене. Това е добре. Я ми кажи как ти е доказвал любовта си по скайп ? Включва си камерката и почва да мастурбира за тебе ли ? :grin: :D


А и ставаш смешен...

Не ме копирай и повтаряй, защото е смешно


Така че си задръж критиките за себе си.
Ще ти е в плюс.

Критиките няма да ги задържам за себе си. Това определено няма да ми е в плюс. Демокрация е - имам мнение изказвам го.


1-во Дръж се малко по нормално щот не съм те обиждал или нещо такова ако имаш някви проблеми спрямо мен написал съ си скаипа пиши...

Само кретен който не може да си намери някво нормално гадже от собствения си град може да подкрепя такива връзки. Аз не обиждам без причина хората, а в твоя случай определно има .


2-ро Виждаме се достатъчно често
И нито знаеш за какво става на въпрос нито нищо (дребен)...

Колко достатъчно често ? Защо говориш с относителни отговори ? Какво стана май 300 км са прекалено много за да си признаеш че се виждате през ваканциите за ден два ? Аз не знам за какво става въпрос, но и не би ме заинтругвала таква връзка базирана на чатове по скайп. И знаеш ли "дребен" не е синомин на "дете". Работата е там че аз не съм нито дребен нито дете. Потърси си друг начин...

Принцеса вики намали си малко подписа защото не мисля всеки път да ти скролирам мнението !

princesa_viki
02-26-2008, 17:04
Хубаво,искаш да знеш-добре,ще ти кажа!
Има много роднини в моя град.
Виждаме се през за по 1 седмица,след това почивка 1-2 седмици и пак идва.
Целият януари е бил тук.Дори и половината февруари,
Как ми е доказвал ли-върна се от Англия,заради мен.Нямаш си и идея какво сме преживели.И кой ти е казал,че сме скайп двойка?
Това,че там са започнали отношенията ни,не означава,че връзката я водим там.
Ако имаш нещо да казваш-на лично.Ок?
А и щях да забравя-на мен подписа си ми харесва така.Не ми пука за това колко трябва да скролваш ти :)

tuzaro
02-26-2008, 17:05
скайп двойката се нахвърли на нормалните хора... освен да си направим един виртуален бой :o
комплексар съм кво да се прави, ама мога да си фана гадже от моя град не да хода по други на 300км.
Щом ви харесва скайп любовта няма лошо 8-) 8-)
п.п.принцеса вика питаше как се целуваме, сигурно другия път като идеш ше те целуне :lol: :lol:

Alabalaportokala
02-26-2008, 17:15
Вики Вики малка и заблудена си затова ти го прощавам.


Това,че там са започнали отношенията ни,не означава,че връзката ни която се ОСНОВАВА САМО НА СКАЙП ЧАТОВЕ я водим там.

Една малка корекцийка


Виждаме се през за по 1 седмица,след това почивка 1-2 седмици

Ахам почивка казваш. Добре ясно :-D :D . Дано час по скоро ви дойде акъла в главите че работата яко зле

Как е най лесно да си намерим гадже ? Влизате в скайп давате на абонати --> търсене на абонати. Пишете нещо с _f / _m накрая и готово. Любовта е в кърпа вързана.

princesa_viki
02-26-2008, 17:16
скайп двойката се нахвърли на нормалните хора... освен да си направим един виртуален бой :o
комплексар съм кво да се прави, ама мога да си фана гадже от моя град не да хода по други на 300км.
Щом ви харесва скайп любовта няма лошо 8-) 8-)
п.п.принцеса вика питаше как се целуваме, сигурно другия път като идеш ше те целуне :lol: :lol:
Ако ти и другия се смятате за нормални...добре.
Аз не виждам някой друг да го интересува моята възка,колко вас двамата.Учете се :wink:

Alabalaportokala
02-26-2008, 17:23
Ако ти и другия се смятате за нормални...добре.
Аз не виждам някой друг да го интересува моята възка,колко вас двамата.Учете се

Ненормални защото ние можем да си намерим гаджета от собствените градове които не са били заговорени от скайп ? Ненормални защото намираме връзка при която двата човека са на 300 км един от друг за не чак толкова перспективна. Да тогава - аз се смятам за ненормален. Какво да се уча от вас ? Как да мастурбирам докато гаджето ми ми се усмихва от уеб камерата ? :D :D

Принсеса_Вики затова колко често се виждате попитах "гаджето" ти, а не тебе. Добре импровизираш, но поне не лъжи и не се мъчи да прикриеш смешното и комичното :grin: :D

tuzaro
02-26-2008, 17:32
Ако ти и другия се смятате за нормални...добре.
Аз не виждам някой друг да го интересува моята възка,колко вас двамата.Учете се

Ненормални защото ние можем да си намерим гаджета от собствените градове които не са били заговорени от скайп ? Ненормални защото намираме връзка при която двата човека са на 300 км един от друг за не чак толкова перспективна. Да тогава - аз се смятам за ненормален. Какво да се уча от вас ? Как да мастурбирам докато гаджето ми ми се усмихва от уеб камерата ? :D :D

Принсеса_Вики затова колко често се виждате попитах "гаджето" ти, а не тебе. Добре импровизираш, но поне не лъжи и не се мъчи да прикриеш смешното и комичното :grin: :DБаце ненормални сме да го еба :shock: :shock: Трябва да търсим гаджета на 300км :lol: :lol: :lol:

fr3e_s7yle
02-26-2008, 17:33
Има вируална любов .. така изгубих майка си :( .. запозна се с някаф от друг град и хайде ОП .. :D :)

koalka
02-26-2008, 17:33
Е, да, но са се запознали и тогава се е случило нещо...А те май дори не се познават, което е странното.

princesa_viki
02-26-2008, 17:43
Ако ти и другия се смятате за нормални...добре.
Аз не виждам някой друг да го интересува моята възка,колко вас двамата.Учете се

Ненормални защото ние можем да си намерим гаджета от собствените градове които не са били заговорени от скайп ? Ненормални защото намираме връзка при която двата човека са на 300 км един от друг за не чак толкова перспективна. Да тогава - аз се смятам за ненормален. Какво да се уча от вас ? Как да мастурбирам докато гаджето ми ми се усмихва от уеб камерата ? :D :D

Принсеса_Вики затова колко често се виждате попитах "гаджето" ти, а не тебе. Добре импровизираш, но поне не лъжи и не се мъчи да прикриеш смешното и комичното :grin: :D
Достатъчно съм пораснала за възрастта си.Няма нужда да ни поучавате.Това си е нашия живот,няма нужда да се бъркате в него :)
И не знам защо си решил,че лъжа :x Над тези неща съм,а и не виждам да има смисъл да ти давам обяснения или на който и да е.

Alabalaportokala
02-26-2008, 17:47
Достатъчно съм пораснала за възрастта си.Няма нужда да ни поучавате.Това си е нашия живот,няма нужда да се бъркате в него Smile
И не знам защо си решил,че лъжа Mad Над тези неща съм,а и не виждам да има смисъл да ти давам обяснения или на който и да е.

Брей. Детето станало на 15 и си мисли че надживяло живота. Никой не ти се бърка във "връзката" ако можем така да го наречем.
А като не виждаш дали има смисъл да даваш обяснения на който и да е за каквото и да е защо отговаряш на въпрос който не бе адресиран до тебе, а до приятеля ти който остана в тъмното.


Баце ненормални сме да го еба Shocked Shocked Трябва да търсим гаджета на 300км

Мани мани...Ставаме свидетели на някаква трагикомедия тука :D

tuzaro
02-26-2008, 17:57
Достатъчно съм пораснала за възрастта си.Няма нужда да ни поучавате.Това си е нашия живот,няма нужда да се бъркате в него Smile
И не знам защо си решил,че лъжа Mad Над тези неща съм,а и не виждам да има смисъл да ти давам обяснения или на който и да е.

Брей. Детето станало на 15 и си мисли че надживяло живота. Никой не ти се бърка във "връзката" ако можем така да го наречем.
А като не виждаш дали има смисъл да даваш обяснения на който и да е за каквото и да е защо отговаряш на въпрос който не бе адресиран до тебе, а до приятеля ти който остана в тъмното.


Баце ненормални сме да го еба Shocked Shocked Трябва да търсим гаджета на 300км

Мани мани...Ставаме свидетели на някаква трагикомедия тука :Dбаце гаджето сигурно е фанало влака да иде да я види 8-)

happy end
02-26-2008, 17:59
има такава любов :-) ...вярвате ми :D

princesa_viki
02-26-2008, 19:04
Достатъчно съм пораснала за възрастта си.Няма нужда да ни поучавате.Това си е нашия живот,няма нужда да се бъркате в него Smile
И не знам защо си решил,че лъжа Mad Над тези неща съм,а и не виждам да има смисъл да ти давам обяснения или на който и да е.

Брей. Детето станало на 15 и си мисли че надживяло живота. Никой не ти се бърка във "връзката" ако можем така да го наречем.
А като не виждаш дали има смисъл да даваш обяснения на който и да е за каквото и да е защо отговаряш на въпрос който не бе адресиран до тебе, а до приятеля ти който остана в тъмното.


Баце ненормални сме да го еба Shocked Shocked Трябва да търсим гаджета на 300км

Мани мани...Ставаме свидетели на някаква трагикомедия тука :D
А аз може ли да те питам нещо?Кво прави 30 годишен мъж(доколкото разбрах от профила ти в сладур)във форум за тийнейджъри?
:?

tuzaro
02-26-2008, 19:13
Достатъчно съм пораснала за възрастта си.Няма нужда да ни поучавате.Това си е нашия живот,няма нужда да се бъркате в него Smile
И не знам защо си решил,че лъжа Mad Над тези неща съм,а и не виждам да има смисъл да ти давам обяснения или на който и да е.

Брей. Детето станало на 15 и си мисли че надживяло живота. Никой не ти се бърка във "връзката" ако можем така да го наречем.
А като не виждаш дали има смисъл да даваш обяснения на който и да е за каквото и да е защо отговаряш на въпрос който не бе адресиран до тебе, а до приятеля ти който остана в тъмното.


Баце ненормални сме да го еба Shocked Shocked Трябва да търсим гаджета на 300км

Мани мани...Ставаме свидетели на някаква трагикомедия тука :D
А аз може ли да те питам нещо?Кво прави 30 годишен мъж(доколкото разбрах от профила ти в сладур)във форум за тийнейджъри?
:?ми в тоя форум ако има само тийнове кой ше им помага а? ако не са тея по големите дето са минали по тоя път. :-P :-P

Kamel4enceto
02-26-2008, 19:56
Внушение, внушение и пак внушение!

sLaDkA_GrEsHkA
02-26-2008, 20:03
znam za kakvo govorish ! vnushavash si :)

Iv4eTy
02-26-2008, 20:10
При положение, че ходенето ви, ако може да се нарече така, е само в скайп не смятам че го обичаш. Просто си свикнала с него, с разговорите ... за да има нещо повече м/у вас излезте ии се опознайте наистина, защото чата никога недава ясна представа за човек...
А да и един въпрос защо досега през тези 4 месеца не сте се видели :-o

ivetoOo
02-26-2008, 20:14
ami prosto nqmame taq vazmojnost tva sa mn km i prosto .. :? Osven sega lqtoto :P

Alabalaportokala
02-26-2008, 20:33
Достатъчно съм пораснала за възрастта си.Няма нужда да ни поучавате.Това си е нашия живот,няма нужда да се бъркате в него Smile
И не знам защо си решил,че лъжа Mad Над тези неща съм,а и не виждам да има смисъл да ти давам обяснения или на който и да е.

Брей. Детето станало на 15 и си мисли че надживяло живота. Никой не ти се бърка във "връзката" ако можем така да го наречем.
А като не виждаш дали има смисъл да даваш обяснения на който и да е за каквото и да е защо отговаряш на въпрос който не бе адресиран до тебе, а до приятеля ти който остана в тъмното.


Баце ненормални сме да го еба Shocked Shocked Трябва да търсим гаджета на 300км

Мани мани...Ставаме свидетели на някаква трагикомедия тука :D
А аз може ли да те питам нещо?Кво прави 30 годишен мъж(доколкото разбрах от профила ти в сладур)във форум за тийнейджъри?
:?

Явно е станала някаква грешка. Нямам профил в сладур и не съм на 30 години а 11 години по млад. От къде ви идват тези работи на акъла не мога да разбера. Сайтове за запознанства не ползвам...

princesa_viki
02-27-2008, 15:23
Достатъчно съм пораснала за възрастта си.Няма нужда да ни поучавате.Това си е нашия живот,няма нужда да се бъркате в него Smile
И не знам защо си решил,че лъжа Mad Над тези неща съм,а и не виждам да има смисъл да ти давам обяснения или на който и да е.

Брей. Детето станало на 15 и си мисли че надживяло живота. Никой не ти се бърка във "връзката" ако можем така да го наречем.
А като не виждаш дали има смисъл да даваш обяснения на който и да е за каквото и да е защо отговаряш на въпрос който не бе адресиран до тебе, а до приятеля ти който остана в тъмното.


Баце ненормални сме да го еба Shocked Shocked Трябва да търсим гаджета на 300км
Еми извинявам се тогава

Мани мани...Ставаме свидетели на някаква трагикомедия тука :D
А аз може ли да те питам нещо?Кво прави 30 годишен мъж(доколкото разбрах от профила ти в сладур)във форум за тийнейджъри?
:?

Явно е станала някаква грешка. Нямам профил в сладур и не съм на 30 години а 11 години по млад. От къде ви идват тези работи на акъла не мога да разбера. Сайтове за запознанства не ползвам...

Ами извинявам се тогава!Смятам спора за приключен,защото ми писна да се заяждаме :?

Abigoria
02-27-2008, 15:37
Простотии..
=D> \:D/ :smt075

moon_flower
02-27-2008, 15:41
Не мисля,че това е любов.Просто си се привързала към него и ти е станал нещо като навик.Вече си свикнала напрекъснато да си пишете и тн,но това не е любов,а по скоро привързаност.Да,също така и внушение.

az17
02-27-2008, 15:56
Просто внушение !! Привързала си се към тоя човек естествено че не го обичаш какви са тея глупости просто помисли малко и ще разбереш че е просто едно внушение и навик :)

[B]a[N]D[i]T[k]a
02-27-2008, 17:28
я сстига глупости.. нима скаип ти дава подкрепата от която имаш нужда в тъжни моменти ? нима скаип ти дава разходките под дъжда с любимия човек ?! нима скаип ти дава целувките които толкова жадуваш.. не не хаиде стига.. пълни ГЛУПОСТИ са това.. щом момчето с което си пишеш смята че имате такава връзка прави си извода за него.. щото само тези които не могат да си хванат гадже наистина си търсят такова в скаип.. пф..

Wizard__
02-27-2008, 18:11
Нали се сещате за тая виртуалната любов супер яко няма що :-# и така започна нашата любов чрез скаип всичко перфектно и тн вече повече от 4 месеца малко се караме но случва се проблема е там че той ме пита искам ли да бъда с него наистина при което казах да и че го обичам много и наистина го мислех ,но той каза сигурна ли си че ме обичаш а не си просто привързана и аз :? нз обичам ли го или наистина свикнах с него и толкова но това момче значи изключително за мен и наистина мисля че го обичам но ако просто си внушавам :( Мислите ли че може наистина да го обичам или просто свикнах с него ? :?
Сигурно си много грозна и не излизаш навънка и за тва си стоиш вкъщи и не излизаш и те е страх че ше те види нали.

ivetoOo
02-28-2008, 09:01
Просто внушение !! Привързала си се към тоя човек естествено че не го обичаш какви са тея глупости просто помисли малко и ще разбереш че е просто едно внушение и навик :) Go6e to4no ti li go kazva6 tova :razz: aide samo ne badi licemeren ako obi4a6

ivetoOo
02-28-2008, 09:02
Нали се сещате за тая виртуалната любов супер яко няма що :-# и така започна нашата любов чрез скаип всичко перфектно и тн вече повече от 4 месеца малко се караме но случва се проблема е там че той ме пита искам ли да бъда с него наистина при което казах да и че го обичам много и наистина го мислех ,но той каза сигурна ли си че ме обичаш а не си просто привързана и аз :? нз обичам ли го или наистина свикнах с него и толкова но това момче значи изключително за мен и наистина мисля че го обичам но ако просто си внушавам :( Мислите ли че може наистина да го обичам или просто свикнах с него ? :?
Сигурно си много грозна и не излизаш навънка и за тва си стоиш вкъщи и не излизаш и те е страх че ше те види нали. Ti pa are kat ne 4ete6 nedei davai mneniq stava li?

wehrmacht
02-28-2008, 09:14
според мен не са внучения защото се запознах с едномомиче в един сайт за запознанства и след 1 месец писаме се видяхме, след няколко срещи вече бяхме заедно, а бяхме заедно 3 години .......

Alabalaportokala
02-28-2008, 10:11
според мен не са внучения защото се запознах с едномомиче в един сайт за запознанства и след 1 месец писаме се видяхме, след няколко срещи вече бяхме заедно, а бяхме заедно 3 години .......

При вас любовта протича в реалността със стартов двигател сайт за запознанства. Това не прави любовта ви виртуална. Виртуалната любов е да сте някви от различни градове, само да си пишете и да сте гаджета по интернет без да сте се виждали на живо. Има разлика !

NekkafFf_NesHtasTniK
02-28-2008, 10:31
llellele Ive ti si ,,beznadejden slu4ai ,,toq ne ti izliza ot glavata nqma kak da sa oprai6 tei 6e e trqq toi da spre da te t1rsi ili ti ama e nev1zmojno 6toto sa ,,obi4ate,, trqq sa viite da sa opoznaete sq lqtoto i toi sam 6e sa otkaje 4oveka i si4ko 6e prikliu4i.nadqvam se! :)

az17
02-28-2008, 11:08
Просто внушение !! Привързала си се към тоя човек естествено че не го обичаш какви са тея глупости просто помисли малко и ще разбереш че е просто едно внушение и навик :) Go6e to4no ti li go kazva6 tova :razz: aide samo ne badi licemeren ako obi4a6


axhxahxahxa :razz: :grin: :-D :D to4no taka e samo si vnushavash axhaxhxah :-P

asi_basi
02-28-2008, 12:45
Neznam... spored men tova s virtualnata lyubov e prosto vnu6enie i svikvane s 4oveka. No razbirase vinagi ima izklyu4eniq! No mnogo 4estop e vnu6enie, a posle raxzbira6 4e 4oveka otsre6ta te e lagal za mn ne6ta ;) i ne vinagi se predstavqt za tova koeto vsa6tnost sa

kasiopea
02-28-2008, 13:37
Самата интернет-мрежа е едно голямо внушение,една голяма измислица и лъжа. Смея да го твърдя,защото и на мен ми се случи подобна историйка : Пратихме си снимки, той започна да ми пише дълги любовни писъмца, да ми казва, че ме обича и аз изведнъж си рекох,че съм влюбена в него и че го искам до себе си. Така се бях увлякла,че нямах търпение да включа скайпа и да почне чата. Обаче момчето беше далече от мен и въпреки страха,много искахме да се видим. Но мама не позволи и може би е била права. Аз усъзнах,че съм се привързала към него, че няма как начин да бъде до мен всяка минута,всяка секунда-километрите ни разделят,а не върви да го виждам примерно 2 в годината,а и ако не е той,а някой 'чичко',педофил,наркоман... :(
Така че внимавай , недей се увлича ,защото може и да страдаш.За мен интернета си е много голяма илюзия, всеки може да се заблуди или пък да представи себе си в друга светлина.

snowgirl
02-29-2008, 14:30
Няма такова нещо... виртуална любов... да бе!

SiNiStEr
02-29-2008, 15:04
Не съществува такова нещо ! ! !

MaD BuNnY
03-01-2008, 17:40
abe i az taka predi si pisah s eno mom4e po skype.az mn go obi4ah i toj men (pone taka mi kazva6e).no posle se okaza 4e toj me e mamil prez cqloto vreme.. :( taka 4e az mislq 4e virtualnata lubov ne sy6testvuva.mn po hubavo e da ima6 mom4e do sebe si koeto 6te te gu6ka i 6te te celuva otkolkoto da gleda6 celuv4icite na typiq komputyr! :?

~~lalala~~
03-01-2008, 17:47
Eeem produljavaite s :* i (huG) po skype i do nikude nqma da stignete :-D Shto ne zemete da se vidite :)

~~lalala~~
03-01-2008, 17:49
IiI vuzmojno e da se vlubi6 v nqkoi po netaaa, no ne i da xodite po skype ili irc :-D tFa e sme6ka... i e kofti ako ste ot dr gradove ;)

CuRly_Doll
03-01-2008, 17:56
Просто внушения... :?
И аз съм на това мнение.По скайп не се получава,макар че аз имам приятел,на който гаджето му живее в Сливен и се виждат макс 6 пъти в годината.Не знам как се справят,но отношенията им са чудесни.НО аз не приемам такава връзка,просто защото не е пълноценна.В твоя случай мисля,че са само внушения и че просто си свикнала с него,а не,че го обичаш. :?