PDA

View Full Version : Как да компенсирам дължината на пениса си



Rozav`kosam
02-25-2008, 18:34
ем начи "членът" ми е 14см и не съм от тея дет ша седнат се вайкат "аАААА имам малка пишкаАААА" и нека момичетата да кажат кво искат което горе долу да комплексира този недостатък щот искам се пак да и доставя на момичето някво удоволствие

т.7
krem4et0

Untitled
02-25-2008, 18:37
aбе пич , гледах днес едно мнение , забравих на кой беше но го каза доста правилно... Не е важно колко ти е голяма вълшебната прачица- важно е колко е вълшебна .. за това че няя се притесняваш бе :grin: пускай език , тук - там , достави й удоволствие... :)

TopTa
02-25-2008, 18:38
14 ne e tolkovaaa malko kolkot si misli6 no za da otgovorq na vuprosa ti - ako se celuva6 dobre i strastno 6te kompensira6 :) ako si dobur v frenskata su6to :)

Rozav`kosam
02-25-2008, 18:39
да ясно просто ссяко мом4е иска да знае моми4ето ко иска освен вълшебна пръчица : )
а по принцип сяко момиче казва че се целувам супер... ама де да знам не съм се пробвал : )

bibo
02-25-2008, 18:40
т'ва не е толкова трагично..притеснява ме никът ти :D :lol:

hottie
02-25-2008, 18:51
Наблегни на оралната любов и въртеливите движения :oops:

GetNasty
02-25-2008, 18:52
хич никфо значение няма :) за мене... ;)

ksz
02-25-2008, 19:00
Ами да ти кажа 14 не е малко... пък и зависи на колко си...

love_girls
02-25-2008, 19:03
14 хм сантиметри , милиметри , метри? за какво си говориме :)
Размери всякакви , но мен друго ме диви , колко време аджаба го задържате максимално надървен при мен е последните минути преди да свърша :) ама да си призная още не съм го мерил когато е такова положението ,понеже други мисли са ми в главата /ако изобщо има мисъл в горната глава в такива момнти/ :razz:

trittico
02-25-2008, 19:04
т'ва не е толкова трагично..притеснява ме никът ти :D :lol:

Ахаххахахха лудоооо :razz: :razz:

Rozav`kosam
02-25-2008, 19:04
ем на 16 съм нема да расте повече ама кой знай ако порастне едва ли ще е много... абе момичето да е доволна от секса не ми пука че нямам кат на някой "афроамериканец" :)
апък за ника ми кво бе готин е :) :-P

LoLLi4kA
02-25-2008, 19:17
Не е важно колко ти е голяма вълшебната прачица- важно е колко е вълшебна .. nap1lno tai si e... :grin:

splendour
02-25-2008, 19:32
споко не е нещо лошо.зависи от други неща .ко не др поне момичето има по голям шанс да се покаже кат мръсница и да го налапа целия :D :D

hottie
02-25-2008, 19:36
ем на 16 съм нема да расте повече ама кой знай ако порастне едва ли ще е много... абе момичето да е доволна от секса не ми пука че нямам кат на някой "афроамериканец" :)
апък за ника ми кво бе готин е :) :-P

ее къв е тоя мит с негрите. Бългатире са много по-добре !!Вярвайте ми!

bibo
02-25-2008, 19:38
ем на 16 съм нема да расте повече ама кой знай ако порастне едва ли ще е много... абе момичето да е доволна от секса не ми пука че нямам кат на някой "афроамериканец" :)
апък за ника ми кво бе готин е :) :-P

ее къв е тоя мит с негрите. Бългатире са много по-добре !!Вярвайте ми!

специално на теб ти вярвам изцяло...

hottie
02-25-2008, 19:39
ем на 16 съм нема да расте повече ама кой знай ако порастне едва ли ще е много... абе момичето да е доволна от секса не ми пука че нямам кат на някой "афроамериканец" :)
апък за ника ми кво бе готин е :) :-P

ее къв е тоя мит с негрите. Бългатире са много по-добре !!Вярвайте ми!

специално на теб ти вярвам изцяло...

И защо така?

bibo
02-25-2008, 19:43
щото съм се ровил из форума доста да ти кажа и съм чел тук таме някои твои изказвания и ако са вярни повярвай ми момичетата има к'во да научат от теб (това не е комплимент)...

hottie
02-25-2008, 19:45
щото съм се ровил из форума доста да ти кажа и съм чел тук таме някои твои изказвания и ако са вярни повярвай ми момичетата има к'во да научат от теб (това не е комплимент)...

Да,разбрах ти намека още преди малко. Искам аргументи.Какво толкова съм казала,което да е шокирало или което да е прозвучало лековато?

bibo
02-25-2008, 19:51
щото съм се ровил из форума доста да ти кажа и съм чел тук таме някои твои изказвания и ако са вярни повярвай ми момичетата има к'во да научат от теб (това не е комплимент)...

Да,разбрах ти намека още преди малко. Искам аргументи.Какво толкова съм казала,което да е шокирало или което да е прозвучало лековато?

не точно лековато ама не знам как да се изразя...абе то си е твоя работа ама по писанията си твърдиш че имаш доста опит с доста хора а на аватара ми изглеждаш на 16-17(може и да греша нз) и затова...

hottie
02-25-2008, 19:55
щото съм се ровил из форума доста да ти кажа и съм чел тук таме някои твои изказвания и ако са вярни повярвай ми момичетата има к'во да научат от теб (това не е комплимент)...

Да,разбрах ти намека още преди малко. Искам аргументи.Какво толкова съм казала,което да е шокирало или което да е прозвучало лековато?

не точно лековато ама не знам как да се изразя...абе то си е твоя работа ама по писанията си твърдиш че имаш доста опит с доста хора а на аватара ми изглеждаш на 16-17(може и да греша нз) и затова...

Ами не. Всъщност съм по-голяма. Имала съм 5 гаджета в живота си. Всички връзки бяха сериозни. Да, преживяла съм доста, но мисля, че е нормално за моите години. Не съм правила нищо шокиращо. Просто обичам секса. :)

amatorium
02-25-2008, 22:59
щото съм се ровил из форума доста да ти кажа и съм чел тук таме някои твои изказвания и ако са вярни повярвай ми момичетата има к'во да научат от теб (това не е комплимент)...

Да,разбрах ти намека още преди малко. Искам аргументи.Какво толкова съм казала,което да е шокирало или което да е прозвучало лековато?

не точно лековато ама не знам как да се изразя...абе то си е твоя работа ама по писанията си твърдиш че имаш доста опит с доста хора а на аватара ми изглеждаш на 16-17(може и да греша нз) и затова...

Ами не. Всъщност съм по-голяма. Имала съм 5 гаджета в живота си. Всички връзки бяха сериозни. Да, преживяла съм доста, но мисля, че е нормално за моите години. Не съм правила нищо шокиращо. Просто обичам секса. :)

Spored men tova e momiche, koeto znae kakvo govori i vsichko, koeto sum chel e absolutno na mqsto 8)

tqnko1
02-25-2008, 23:58
"Ами не. Всъщност съм по-голяма. Имала съм 5 гаджета в живота си. Всички връзки бяха сериозни. Да, преживяла съм доста, но мисля, че е нормално за моите години. Не съм правила нищо шокиращо. Просто обичам секса. " да ти имам живота :-o

LadyDy
02-26-2008, 10:17
14 см. са достатъчни, за да задоволиш едно момиче... :)

Angel_kiss
02-26-2008, 10:34
Съвсем в нормите си си :) Обаче тва с "вълшебната пръчица беше уникално" в интерес на истината имала съм сравнително малко сексуални партньори и повечето от тях,колкото и да са надарени....не го правят,така че да задоволят момичето,а себе си.Така де....наистина е важно колко си вълшебен и до колко мислиш за партьорката си,а не само за себе си. :)

rame
02-26-2008, 10:41
14 см не е малко,но колкото и да ти е голям,и 25 см да е,само тва да имаш голям не те прави добър в секса. :P Както каза Angel_kiss-трябва да мислиш за партньорката си,да си нежен,да използваш пръстчета и езиче,да издържаш повече от 5 мин 8-)

PatkoPatkov
02-26-2008, 12:12
ПОРЕДНАТА ТЕМА !!! Някой щи кажат че члена няма значение и че е важно да знаеш как да го използваш... някой щи кажат че има значение и че си за смях... а аз щи кажа : Натискаш на Търсене пишеш ключовите думи който те интересуват и си намираш дадената тема...

amatorium
02-26-2008, 13:16
Наблегни на оралната любов и въртеливите движения :oops:

Mdam. Chupi krusta dobre i si sluji neumorno s ustichkata i ruchichkite. :P

elitututu
02-26-2008, 13:40
ако моми4ето държи на теб няма да и прави впе4атление размера...тя ще се радва само 4е е с теб 8) пък и можеш да компенсираш..ако се целуваш добре и се отнасяш с девоиката добре

Uptown_soldier
02-26-2008, 14:49
ем начи "членът" ми е 14см и не съм от тея дет ша седнат се вайкат "аАААА имам малка пишкаАААА" и нека момичетата да кажат кво искат което горе долу да комплексира този недостатък щот искам се пак да и доставя на момичето някво удоволствие

т.7
krem4et0

4ове4е то пове4е не ти трябва. за да доставиш удоволствие на едно моми4е не ти трябва по-голяма щото вагината е около 12см. това не е недостатък.