PDA

View Full Version : Помогнете ми..имам нужда..!



sexymalinkaa
02-25-2008, 20:17
Здравейте..аз съм едно момиче което напоследък незнае какво да прави и тъй като съм в трудна ситуация реших да ви помоля за подкрепа и съвет.От основното ми училище първата година..ме кефеше адски много всичко беше фантастично..! Имах ужасно много приятели и всеки ден си прекарвах страхотно...След една година...училището се промени почнаха всек иден да идват мангали и да ни "тормозят" така да бъде думата ..имаше много уплаквания..но нищо...тогава с 2 приятелки други решихме да се изместим от това училище..те двете отидоха в едно друго където на тях им е по близко.. а аз където на мен..е попаднах в стария си клас още от както бях в началното..с тези момичета се познаваме още от яслата..и се събрахме..пак..има едно момиче от тяхната компания с която още от яслата се познаваме и сме една зодия на една дата родени всичко ни е еднакво дори понякоа мислим еднакво.. :) ,но тя е като мен.. тоест не много надута но и мисли и за момчета за гаджета и т.н. винаги двете мислим еднакво,но както и да е.Важното е че другите от нейната компания..(е аз и аз скоро се нанесох нали се приместих в тва училище) ако разберат че тя мисли така..може би ще се отръпнат от нея.. а откакто сам там ние с нея си възвърнахме нашето приятелство..помагаме си споделяме си..но явно тя зачита и тях много..както и да е в понеделник аз не отидах на училище..когато се върна моета приятелка от училище ми писа по скайп "6то не доиде на даскало??? " и аз и казах и тя следващата и дума беше"кога ще дойдеш..и аз и казах....след извесно време тя излезе от скайп-а а на мен ми трябваха домашнитее..попитах друга приятелка от класа и тя ми отговори "не няма да ти ги дам" и аз попитах защоо..какво ви става..и тя ми каза че тази моета приятелка им е казала където съм казала за тва момиче че ми писна да ме командори...и моета бест фр.. сичко и е казала..тва момиче ми каза че не иска да сем фр..е после се оправихме..но истината е моета бест фр..тя говореше в петък наи много против тях..и изведнъж какво става.. цяла нощ плача...и реших да ви напиша тва.. :cry: :cry: :cry: :cry:
:cry: скоро се видях с бившите ми приятелки от старото училище от което бях се махнала ...класната ми всички ми липсват ужасно много..там си прекарах най-хубавите моменти от живота..които никога няма да забравя...та ..тази нощ се замислих дали пак да не се приместя..но проблема е нашите..какво ли ще кажат..а там на всички им липсвам и ми е адски трудно да свикна с тва новото училище :( съжалявам дори че се приместих..искам да върна времето назад...там бях много щастлива..а откакто се приместих..не общувам с никой ..някак си се чуствам затворена в себе си и сестра ми мислитака.. незнам имам нужда от помощ..всички са щастливи но аз немога да намеря щастието..сутрин когато се събудя се замислям какъф е смисала да живея след като не съм щастлива..? Моля ви помогнете ми..според мен най добрия начин е да се махна и да отида в старото училище всички там са много щастливи и имам ужасно много приятели !!! :oops: :neutral: :cry: 8-[ умолявам ви..помогнете ми дайте ми насока :(

SoVieT
02-25-2008, 20:59
Трудна възраст, повятрвай че това няма да са най-хубавите ти дни в живота! Един въпрос: Какъв щеше да е живота ти без пролеми-тъп! Живта са объркванията които настъпват между плануването и осъществяването.
Какво са приятелите без гафове и караници,ама не забравяй че има хора с които се караш И НЕ СА ИСТИНСКИ ПРИЯТЕЛИ! Помисли с кого как говориш, и провери(симулирай) , ако пак се издъни просто кажи в очите на човека че няма да му направиш гадно, и че с приятелството е свършило, каквото е било е само минало и занапред сте неутрални непознати! Но вникакъв случай не показвай отчаяност пред хора които имат строги цели, те са само за споделянето(което ти дава сили) между истински приятели! Бъди момиче/момче а не бъди дете( ДА ВЪРШИШ ЛЕКЛОМИСЛЕНО БЕЗ ДОРИ ДА ОСЪЗНАВАШ ТЯХНАТА СЕРИОЗНОСТ!) Надявам се помогнах, ако има нещо нерзбрано ЛС с радост ще помагам!

NoGivinUp
02-25-2008, 21:06
Яж повече пържоли и всичко ще е ок