PDA

View Full Version : Сърбите започнаха саморазправа с българите



tankistabg
02-25-2008, 21:18
За Бога! НЕ ПЪТУВАИТЕ ПРЕЗ СЪРБИЯ!
ДА ЖИВЕЕ ДУНАВ МОСТ 2!

Преди още да сме признали Косово, сърбите заочнаха саморазправата с българите, така както са го правили винаги, като се почне от това, че във юговойните изпращаха българи от западните покрайнини на първа линия на фронта и се стигне до това, че не им даваха работа и не им позволяваха откриването на читалища и изучаването на роден език.

"Двама българи бяха осъдени в Сърбия заради кражба на кивот с частици от мощите на Свети Георги от манастира Врачевшница, съобщава белградският вестник "Вечерне новости", цитиран от БТА.

Минко Михайлов, на 42 години, от Стара Загора, бе осъден на една година затвор, а 37-годишният Николай Ранчев - на 10 месеца затвор. След изтичане на присъдите ще им бъде забранено влизането в Сърбия за срок от три години, реши Общинският съд в Горни Милановац.

Кражбата, извършена на 13 октомври 2007 г., още не е разкрита. Още не е известно къде се намира кивотът. Разследването продължава, съобщава вестникът."

http://dnevnik.bg/show/?storyid=462734


Забележете, че разследването продължава, но българите вече са осъдени.
Тепърва ще се очакват още такива наказателни мероприятия срещу българи.

izzy
02-26-2008, 00:07
4estno ti kaja nema se o4uda ako verno sa go otkradnali. sumnqvam se da gi osudqt zarad tva 4e sa bulgari. ako puk sa sgre6ili, emi ko da se pravi to i na6ta sudebna sistema ne e tzvete za mirirsane da ne kajeme dori 4e e po zle.

NSDAP
02-26-2008, 19:13
Сърбите по 5 на нож, граница с Хърватско

NSDAP
02-26-2008, 19:35
Братле, нека те питам нещо!!! Кво знаеш ти за днешните сърби? Общувал ли си със сърби от младото поколение???
Добре не по 5,а по 10!Ела в bg-naciobalisti форум,Стоманените шлемове или панарииския форум да видиш какво им е мнението!Същите шумадийски шовинистически курви са!
Србе на Врбе!

tankistabg
02-26-2008, 21:23
сръбския герой арканус:

http://i212.photobucket.com/albums/cc81/tankistabg/sklaw/normalattachment002kc5.jpg

Valentin123
02-27-2008, 17:19
Сърбите по 5 на нож, граница с Хърватско

WhiteOneBG
02-27-2008, 22:04
Тва ми напомня 1 история
Един човек , едър на вид ( тренирал бокс лека атлетика вратар на Септември , хвърляне на копие , 2 години десатни части в казармата ) минава през сърбия ( вече на е 25 ) и прави катастрофа заради молумността на някъв със ЗиЛ
Според законите им имат право да те съдят за нарушаване на частна собственост , защото си се обърнал в няква нива
Вкарват тоя човек в управлението , става дума за тва че Българин и едно офицерче се изцепва "Йебем ти мачко българчина" ( май мачко беше майка ). Въпросният човек като чува това както е вързан за стола пребива 8 човека , 4ма в кома 3ма потрошени , 1 се отърва само с синини
Та тоя човек е баща ми :) Ето 1 много добър пример за това какво трябва да причиняваме не сърбите
ПС тва е нация която на маса е много силна , но когато тряя да се действа са големи путки .
Но зарад тва кат ни нападат копелетата се връщаме от турският фронт пребиваме ги и ако не ни спират "щиковете" сме щели да им ебем майката ... !

demons_of_my_soul
02-28-2008, 18:37
Сърбите по 5 на нож, граница с Хърватско

И аз се присъединявам!
Няма ли най сетне да се повтори сръбско-българската война, мамиците им ще разплача! :-x

InitialD
02-29-2008, 19:56
Аз сърбоман ли съм заради това че ги подкрепям за Косово?!!?

InitialD
02-29-2008, 20:43
Аз сърбоман ли съм заради това че ги подкрепям за Косово?!!?
ти си по други причини, голям си "делија" :-x

Mерси мерси!!! :grin:

tankistabg
03-01-2008, 09:46
все против сърбии

http://youtube.com/watch?v=X5ImwwM6FcU

ancika
04-04-2008, 05:31
За Бога! НЕ ПЪТУВАИТЕ ПРЕЗ СЪРБИЯ!
ДА ЖИВЕЕ ДУНАВ МОСТ 2!

Преди още да сме признали Косово, сърбите заочнаха саморазправата с българите, така както са го правили винаги, като се почне от това, че във юговойните изпращаха българи от западните покрайнини на първа линия на фронта и се стигне до това, че не им даваха работа и не им позволяваха откриването на читалища и изучаването на роден език.

"Двама българи бяха осъдени в Сърбия заради кражба на кивот с частици от мощите на Свети Георги от манастира Врачевшница, съобщава белградският вестник "Вечерне новости", цитиран от БТА.

Минко Михайлов, на 42 години, от Стара Загора, бе осъден на една година затвор, а 37-годишният Николай Ранчев - на 10 месеца затвор. След изтичане на присъдите ще им бъде забранено влизането в Сърбия за срок от три години, реши Общинският съд в Горни Милановац.

Кражбата, извършена на 13 октомври 2007 г., още не е разкрита. Още не е известно къде се намира кивотът. Разследването продължава, съобщава вестникът."

http://dnevnik.bg/show/?storyid=462734


Забележете, че разследването продължава, но българите вече са осъдени.
Тепърва ще се очакват още такива наказателни мероприятия срещу българи.
Ni6to ne im e zabraneno na horata ot Zapadnite pokrainini- tova si e samo tvoj (i na mnozina typi hora kato tebe) blqn. Te imat pravo da si izbirat na koj ezik iskat da se obu4avat. Do predi dvaestina godini tam se u4e6e izcqlo na bylgarski.