PDA

View Full Version : НЗ КАКВО НИ ДЪРЖИ ?



happy end
02-25-2008, 20:33
С МОЯ ФР(който на 14 .02 ме остави да го чакам цяла вечер) ,на последък не си говори ме мн .Или някой от нас ще учи ,или е на трен,или съм с приятелки или някой от нас гледа мач :(
преди време бях ме заедно подчти 24 часа на ден . :?
вчера сяда ме да си пише ме и той вика :" а СОРИ сега не мога гледм мач ."
аз го питам ок . :Кое от повече обичаш мен или футбола ? :-k
И ТОЙ ВИКА СОРИ АМА ФУТБОЛА .
И НА МЕН МИ СТАНА ГАДНО ВСЕ ПАК АЗ ЖИВОТА СИ ДАВАМ ЗА НЕГО :#
НЗ КАКВО НИ ДЪРЖИ ?МОЖЕ БИ ЛЮБОВТА НИ .... :cry:
ХОРА НЗ КВО ВЕЧЕ ДА ПРАВЯ ?
БЛАГОДАРЯ ЧЕ ПРОЧЕТОХТЕ ТОВА СОРИ ЗА ГРЕШКИТЕ... :(

petyrit
02-25-2008, 20:36
Еми май вече не те обича.Седнете и поговерете сериозно.


офф/
По-хубаво не пиши с caps look, защото се смята за викане.

krisscho
02-25-2008, 20:38
8) Учудваш ли се, че е избрал футбола?

happy end
02-25-2008, 20:43
8) Учудваш ли се, че е избрал футбола?
до някъде не,защото за него футбола винаги ще е на първо място,но да ми го каже в очите че обича футбола повече.....той ме обича по някакъв си негов начин ....по някога не го разбирам .на последък неможе да се говори серьозно с него ,в даскалот се лигавиме ,а в скайпа все е зает...

NoGivinUp
02-25-2008, 20:48
Вземи се освести ар ю оукей ?

sLaDkA_GrEsHkA
02-25-2008, 20:49
toq mai ne mu puka za tebe...

VinDiesel
02-25-2008, 20:49
май вече сте си омръзнали според мене излезте на кафе и обсъдете въпроса :-o

happy end
02-25-2008, 20:51
май вече сте си омръзнали според мене излезте на кафе и обсъдете въпроса :-o
ние не излиза ме по кафета :cry: не се вижда ме другаде освен в даскалото аз на живо се притеснявам и затова повече си пише ме :-#

VinDiesel
02-25-2008, 21:08
опитай се да не се срамуваш и излезте или пък в даскало го дръпни някаде насаме да сте и разрешете въпроса въпреки че той там пак ще се излигави се пак е на даскало

VinDiesel
02-25-2008, 21:09
Другия вариант е както ти викаш че в началото сте били постоянно заедно той има нужда да има повече свободно време както е било по старо му преди да тръгнете

happy end
02-25-2008, 21:12
само веднъж сме си говорили след даскало серьозно,но беше голяма гоненица той тича аз тичам след него....абе и двамата не може да говори в очите ли някой ще ни пречи или ще се притеслява ме.... :(
направо нз кво да правя?тръдно се говори с това момче те учители му вадят думите едва едва...

VinDiesel
02-25-2008, 21:28
е той така по скайпа може да те избягва цял живот тряя да го спипаш на тясно скарай му се малко попитай го Ако държиш на мене искам да уточним 1 въпрос и виж реакцията му

happy end
02-25-2008, 21:31
е той така по скайпа може да те избягва цял живот тряя да го спипаш на тясно скарай му се малко попитай го Ако държиш на мене искам да уточним 1 въпрос и виж реакцията му
ще пробвам ,дано да оспее ме един ден да си говори ме по-дълго сирьозно

tqnko1
02-25-2008, 21:37
С МОЯ ФР(който на 14 .02 ме остави да го чакам цяла вечер)

spored men opitai pak da go sablazni6 ama mnogo MNOGO da go vazbudi6 oba4e ne pravi seks prosto nz vazbodi go i nakraq spira6 stava6 i mu kazva6 4e iskate da si pogovorite seriozno..

PoisoNGirL
02-25-2008, 22:39
С МОЯ ФР(който на 14 .02 ме остави да го чакам цяла вечер)

spored men opitai pak da go sablazni6 ama mnogo MNOGO da go vazbudi6 oba4e ne pravi seks prosto nz vazbodi go i nakraq spira6 stava6 i mu kazva6 4e iskate da si pogovorite seriozno..

tova me izkefi kato ideq...pone i na nego shte mu stane kofti kato za macha.
Ama az dr bih napravila...za da mu go vyrna...shte se zanimavam s moito si hobi tochno kogato toi iska da izlezem.. i shte mu kaja sorry pich dr..dneska izlez s televizora da gledate mach..aideee :-D

tqnko1
02-25-2008, 22:51
С МОЯ ФР(който на 14 .02 ме остави да го чакам цяла вечер)

spored men opitai pak da go sablazni6 ama mnogo MNOGO da go vazbudi6 oba4e ne pravi seks prosto nz vazbodi go i nakraq spira6 stava6 i mu kazva6 4e iskate da si pogovorite seriozno..

tova me izkefi kato ideq...pone i na nego shte mu stane kofti kato za macha.
Ama az dr bih napravila...za da mu go vyrna...shte se zanimavam s moito si hobi tochno kogato toi iska da izlezem.. i shte mu kaja sorry pich dr..dneska izlez s televizora da gledate mach..aideee :-D
az mislq 4e te tova sa pravili ot mnogo vreme nasam i toi e iskala tq e imala rabota i tq e iskala toi e imal rabota i mislq 4e nqma da e ni6to novo :D

acidburn1
02-25-2008, 22:52
8) Учудваш ли се, че е избрал футбола?

правилен избор

nether
02-25-2008, 23:18
Абе внимавайте какви съвети давате... Не те знам на колко си години нито той, но щом играете на гоненица към 6-7 клас предполагам. Ами единствения вариант е да говориш сериозно с него и да си изясните отношенията. Като гледам не му пука много за тебе. Поговорете си сериозно, и ако не си промени отношението го разкарай. Това за футбола, наистина има момчета, които поставят футбола на първо място пред всичко, но не знам какъв трябва да си за да кажеш на приятелката си, че футбола е преди нея, или някакъв малък глупендър или просто много зле. Дори футбола да е на първо място не трябва да ти го казва. Освен, ако това не е знак, че иска да те разкара като те отбягва. Ако питаш мене, забрави го късайте и да се маха. И пак питам на колко си години.

nether
02-25-2008, 23:19
8) Учудваш ли се, че е избрал футбола?
Ж, бате уфашаам та, само заради това на подписа ти. 8-)

fr3e_s7yle
02-26-2008, 06:17
Явно пича е адски несериозен .. поговори с него ако тря гръмни му бушоните да го оставиш без ток за ТВ-то но поговори с него .. и вече ти сама решиш дали ще си с него. :)

happy end
02-26-2008, 07:06
Абе внимавайте какви съвети давате... Не те знам на колко си години нито той, но щом играете на гоненица към 6-7 клас предполагам. Ами единствения вариант е да говориш сериозно с него и да си изясните отношенията. Като гледам не му пука много за тебе. Поговорете си сериозно, и ако не си промени отношението го разкарай. Това за футбола, наистина има момчета, които поставят футбола на първо място пред всичко, но не знам какъв трябва да си за да кажеш на приятелката си, че футбола е преди нея, или някакъв малък глупендър или просто много зле. Дори футбола да е на първо място не трябва да ти го казва. Освен, ако това не е знак, че иска да те разкара като те отбягва. Ако питаш мене, забрави го късайте и да се маха. И пак питам на колко си години.
и двамата сме на 14г. 9 клас сме.. :-D

happy end
02-26-2008, 07:35
С МОЯ ФР(който на 14 .02 ме остави да го чакам цяла вечер)

spored men opitai pak da go sablazni6 ama mnogo MNOGO da go vazbudi6 oba4e ne pravi seks prosto nz vazbodi go i nakraq spira6 stava6 i mu kazva6 4e iskate da si pogovorite seriozno..

tova me izkefi kato ideq...pone i na nego shte mu stane kofti kato za macha.
Ama az dr bih napravila...za da mu go vyrna...shte se zanimavam s moito si hobi tochno kogato toi iska da izlezem.. i shte mu kaja sorry pich dr..dneska izlez s televizora da gledate mach..aideee :-D

и това съм го правила в събота обикновено аз ходя на стадиона да гледам мач,а той иска да си пише ме... :D ,ние сме като куче и котка
:-D

happy end
02-26-2008, 09:31
нз кво да правя?
искам да съм с този човек,но нещо све ни пречи или той е зает или аз защо живота ми е толкова тръден ?
:-# никой ли не ме разбира :cry:

koalka
02-26-2008, 12:47
Нормално е да ти отговори "футбола" при положение, че задаваш толкова глупави въпроси - нормално е човек да се ядоса."кое обичаш повече - мен или футбола", голяма работа, че отива да гледа мач и няма да си пишете.Не е ли по-важно дали се виждате?
За това трябва да поговорите, защо преди сте намирали време един за друг, а сега все сте заети.Когато обичаш някой търсиш всевъзможните начини да се виждаш с него, колкото се може повече, а вие...всичко друго, но не и да останете насаме.

happy end
03-01-2008, 21:31
хора мерси мн за коментара
да ви кажа последните наща около нас :
това ,че не си пишем често не значи че не се обича ме :grin:
преди си пишех ме повече в скайпа,защото се притеснявах ме да си говори ме в очите.Но сега мн повече си говориме в даскалото. :grin:
и не ни пука кво се говори за нас.
В петък например той ми вика :ставай от стола ,и застана зад мен и ме гушна ама така ме прегърна с ръце от пред ,че едвам дишах.. :lol:
беше мн готино тея от клас ни гледаха като паднали от луната ... :lol:
и така глушната силно стоях ме 20 минути...абе моето момче е велико... :-)

Made_of_Pain
03-01-2008, 21:42
Ми примерно... ДА ПОРАСТНЕШ?

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-01-2008, 22:03
напълно съм съгласна с мнението на коалка .. а и това че не си говорите мн по скаип както ти каза не значи че не се обичате .. абе не се впрягаи толкова :)

zvezdichka777
03-02-2008, 06:34
Да не би да ти се е разсърдил за нещо .. и тфа че на 14 те е оставил да го чакаш .. хммм май не те обича..поговори с него

sexy_momi4e
03-02-2008, 07:59
и двамата сме на 14г. 9 клас сме.. :-Dне сте ли 8 клас?Братовчедка ми е 9 клас и е на 15,даже след няколко месеца прави 16 8) както и да е...за пръв път чувам това-ние не излиза ме по кафета не се вижда ме другаде освен в даскалото аз на живо се притеснявам и затова повече си пише ме :-o как може да те е срам да излезеш с гаджето си и да предпочиташ да си пишете?Така до никъде няма да стигнете,може би още не си готова за връзка :?

gandji
03-02-2008, 08:01
Те ходят виртуално :razz: ;)

sexy_momi4e
03-02-2008, 09:45
Те ходят виртуално :razz: ;) :razz: еми да,кво ще се срамува да излиза с него като може по скайпа да си пишат :D

evelinka1122
03-02-2008, 09:52
Нормално е да ти отговори "футбола" при положение, че задаваш толкова глупави въпроси - нормално е човек да се ядоса."кое обичаш повече - мен или футбола", голяма работа, че отива да гледа мач и няма да си пишете.Не е ли по-важно дали се виждате?
За това трябва да поговорите, защо преди сте намирали време един за друг, а сега все сте заети.Когато обичаш някой търсиш всевъзможните начини да се виждаш с него, колкото се може повече, а вие...всичко друго, но не и да останете насаме. +1

happy end
03-02-2008, 11:14
и двамата сме на 14г. 9 клас сме.. :-Dне сте ли 8 клас?Братовчедка ми е 9 клас и е на 15,даже след няколко месеца прави 16 8) както и да е...за пръв път чувам това-ние не излиза ме по кафета не се вижда ме другаде освен в даскалото аз на живо се притеснявам и затова повече си пише ме :-o как може да те е срам да излезеш с гаджето си и да предпочиташ да си пишете?Така до никъде няма да стигнете,може би още не си готова за връзка :?
да де на 16 сме и двамата :D сори...

nencuHka
03-02-2008, 12:00
Що пък да не я обича ? Искал е да гледа мача .. :( Пък и тя катто му зададе такъв въпрос .. никога не ограничавай един човек от нещо , защото той все повече ще се стреми към него..
Искал е да гледа мач - окей , по късно ще си пишете :)

happy end
03-02-2008, 13:21
Те ходят виртуално :razz: ;) :razz: еми да,кво ще се срамува да излиза с него като може по скайпа да си пишат :D

дам точно така първите месеци ходех ме само виртуално,сега нещата са различни.но не излиза ме защото аз се притиснявам до някъде от него... :-D ужасно срамежливо момиче съм :)
той винаги ще обича футбола повече от някоя жена ,защото от малък гледа и тренира футбол
с предишното си гадже се раздели защото и казал че обича футбола повече от нея....и днес ми благодари ЧЕ СВЕ ОЩЕ СЪМ С НЕГО ВЪПРЕКИ ТОВА ,КОЕТО МИ КАЗА... :-)
ТОЙ И АЗ ГЛЕДАМ ФУТБОЛ ,НО НЕГО МАЙ ГО ОБИЧАМ ПОВЕЧЕ ОТ ФУТБОЛА 8)
ПО ВАЖЕН МИ Е ТОЙ ,ЗАЩОТО Е ВЕЛИКО МОМЧЕ...

happy end
03-03-2008, 20:41
хора не мога да ви опиша колко мн бях щастлива днес !!! :grin:
за пръв път с МОЯ ФР ИЗЛЯЗОХМЕ НА КИНО... :grin: :grin: :grin:
нашите приятели решили да направят така ,че в един и същи ден да сме в едно и също кино в един и в същи час беше мн готино :-)

Жилав Сатър
03-03-2008, 20:47
за пръв път с МОЯ ФР ИЗЛЯЗОХМЕ НА КИНО... :grin: :grin: :grin:

АЗ С МОЯ ФРИТЮРНИК ПРЕДИ ЕДНА СЕДМИЦА ИЗЛЯЗОХМЕ ЗА ПРЪВ ПЪТ НА КИНО!!... :grin: :grin: :grin:

muhlqsal_4orap
03-03-2008, 20:52
Някъзе над киното ли живеете?

Жилав Сатър
03-03-2008, 20:54
Откъде си толкова сигурна че живеем някъде? Че въобще съществуваме?

tvoitobebche
03-03-2008, 20:56
Вие от колко време сте заедно? Той доказвал ли ти е до сега,че държи на теб? А ти държиш ли на него?

Ако дълго време сте били заедно и той много кратно ти е доказвал,че има чувства към теб,то може би сега просто сте в труден момент и той се нуждае малко от лична свобода...

Не забравай,че за да ти се усмихне живота първо трябва ти да се усмихнеш... Успех! :-)

muhlqsal_4orap
03-03-2008, 20:56
Бе нали аз ви създадох бе неблагодарници х)

Жилав Сатър
03-03-2008, 21:02
По темата:

Аз знам! Мен още ме държи виното от вчера.

MoHuTo
03-04-2008, 08:52
май вече сте си омръзнали според мене излезте на кафе и обсъдете въпроса :-o
ние не излиза ме по кафета :cry: не се вижда ме другаде освен в даскалото аз на живо се притеснявам и затова повече си пише ме :-#
Само си пишете... а от колко време сте заедно?!Виртуално ли ходите... :D

happy end
03-04-2008, 09:24
първите месеци ходих ме само витртуално,но вчера бях ме НА КИНО... :grin: :grin:
ХОДИМ ИМАЧЕ ВСЕЧЕ ГОДИНА :)

hooliganka89
03-04-2008, 10:35
първите месеци ходих ме само витртуално,но вчера бях ме НА КИНО... :grin: :grin:
ХОДИМ ИМАЧЕ ВСЕЧЕ ГОДИНА :)

Мила не се засягай,но каква е тази връзка?Толкова много време заедно,а сега за пръв път ходите на кино заедно,и то не сте се оговорили ами там си някой ви помогнал.Не бях чувала до сега,за така странна връзка,и от наблюденията ми ти много го оичаш,но ти казах в предишната ти тема,че това твоето е детска любов и казваш,че умираш за него и така на татака,но един ден ще се смееш на тези неща.
И как така си толкова срамежлива?На какво ви се крепи връзката,след като само в училище се срещате?И като знам колко е едно междучасие...

happy end
03-05-2008, 07:48
първите месеци ходих ме само витртуално,но вчера бях ме НА КИНО... :grin: :grin:
ХОДИМ ИМАЧЕ ВСЕЧЕ ГОДИНА :)

Мила не се засягай,но каква е тази връзка?Толкова много време заедно,а сега за пръв път ходите на кино заедно,и то не сте се оговорили ами там си някой ви помогнал.Не бях чувала до сега,за така странна връзка,и от наблюденията ми ти много го оичаш,но ти казах в предишната ти тема,че това твоето е детска любов и казваш,че умираш за него и така на татака,но един ден ще се смееш на тези неща.
И как така си толкова срамежлива?На какво ви се крепи връзката,след като само в училище се срещате?И като знам колко е едно междучасие...
мила благодаря ти ,че взимаш отношение в всяка една моя тема мерси.... :-)
дам наистина наща връзка е страна
аз съм мн срамежлива ...има ли сме само 3 срещи ,на първата аз не отидох от притеснение,на 2 14 февлуари той не дойде ,и в понеделник ни беше 1 излизане заедно... :grin:
ние повече се вижда ме в даскало.през часовете той седи зад мен,има време когато сме заедно.. :)
НАЙ- СТАНОТО Е ЧЕ ОЩЕ НЕ СЪМ МУ КАЗАЛА В ОЧИТЕ ОБИЧАМ ТЕ...
А ТОЙ МИ ГО КАЗВА ВСЕКИ ДЕН.. :(

hooliganka89
03-05-2008, 09:30
първите месеци ходих ме само витртуално,но вчера бях ме НА КИНО... :grin: :grin:
ХОДИМ ИМАЧЕ ВСЕЧЕ ГОДИНА :)

Мила не се засягай,но каква е тази връзка?Толкова много време заедно,а сега за пръв път ходите на кино заедно,и то не сте се оговорили ами там си някой ви помогнал.Не бях чувала до сега,за така странна връзка,и от наблюденията ми ти много го оичаш,но ти казах в предишната ти тема,че това твоето е детска любов и казваш,че умираш за него и така на татака,но един ден ще се смееш на тези неща.
И как така си толкова срамежлива?На какво ви се крепи връзката,след като само в училище се срещате?И като знам колко е едно междучасие...
мила благодаря ти ,че взимаш отношение в всяка една моя тема мерси.... :-)
дам наистина наща връзка е страна
аз съм мн срамежлива ...има ли сме само 3 срещи ,на първата аз не отидох от притеснение,на 2 14 февлуари той не дойде ,и в понеделник ни беше 1 излизане заедно... :grin:
ние повече се вижда ме в даскало.през часовете той седи зад мен,има време когато сме заедно.. :)
НАЙ- СТАНОТО Е ЧЕ ОЩЕ НЕ СЪМ МУ КАЗАЛА В ОЧИТЕ ОБИЧАМ ТЕ...
А ТОЙ МИ ГО КАЗВА ВСЕКИ ДЕН.. :(

Разбирам,че си срамежлива,но моето мнение е да се опитваш малко да се промениш,сигорна съм,че тогава връзката ви ще бъде много по-хубава.

Wrathchild
03-05-2008, 10:58
Е 1 година да се държиш като дърво е страшно глупаво...
И моля те, научи се да пишеш грамотно...

Alabalaportokala
03-05-2008, 12:20
Много ясно че ще избере футбола още повече задавайки му такъв глупав въпрос. Какво ще се сравнява с биричка картофки с приятели пред телевизора ? Жените ? Хахах друг път. Жените са за удовлетворяване на сексуланите нужди и толкоз :D :-D