PDA

View Full Version : Объркан съм



Specialle
02-25-2008, 20:55
Vijte davam napravo...Az sym biseksualen.No sma prikrit est z da ne me mrazi ob6testvoto i da me so4i s prast.Kazal sam samo na 2 best fr... No imam problem!Vlubih se ..za prav pat..Nz dali e za6toto mi e za prav pat e tolkova stranno 4uvstvoto ili za6toto taka se slu4i 4e da e v mom4e..vsi4ko e tolkova stranno... v edin moment me pra6ta na sedmoto nebe s miloto si li4ice i tipi4no gei darjanie...a v drug me obarkva i me kara da si mislq 4e e hetero i mi razbiva sarceto... Faktite sa tezi...imame prekaleno mnogo i specialni momenti nasame... No v razli4na kompaniq ot moqta stava poredniq tipi4en majkar.. prekaleno e misteriozen..i nito az znam vsi4ko za nego nito toi za men i e edna ka6a..nqmam dostatu4no dumi v re4nika da vi opi6a. No sas sigurnost sam vluben i tova me dokarva do sriv v sistemata i naposledak si zadavam prekaleno mnogo vaprosi na koito ne moga da si otgovorq sam! Vaprosat mi e : Kak da razbera dali ima razli4ni ot hetero naklonnosti bez da se izdavam ? I vaob6te kakvo mislite 4e moga da napravq za da doida na sebe si ot emocionalna gledna to4ka ...

Blab
02-25-2008, 20:59
Хъммм, хъммм... нек'ви пъклени планове ти трябват, щом не щеш да го питаш направо...
Некое поставено лице да му се посваля?
Допитване до познатите му?

covergirl23
02-25-2008, 21:02
съгласна съм с по-горния комантар :)
ако не стане пък отиваш и питаш направо , се някога трябва :P

VinDiesel
02-25-2008, 21:04
според мене опитай се да се влюбиш в момиче така трябва да е а другите момчета по принцип аз ги различавам по говора по стойките които правят и по женствените маниери 8)

Specialle
02-25-2008, 21:10
Emi moga da zaqvq 4e nito na men mi li4i nito na nego ot prav pogled i ot meseci poznanstvo i t.n. Gdi mi se ot pederasi koito se grimirat i govorqt ovalqno i ..Yak...prosto ispitvam silni 4uvstva kam nego..kakto kam momi4e nqkoga 6te izpitvam moje bi ..no nali .... kefi me da sam s misalta 4e imam dvoen 6ans i dokato sam teen mi e vremeto da se zabavlqvam...no kogato doide i tova ina4e ebasi strannoto 4uvstvo kam mom4e.. koeto smeq smelo da nare4a lubov ...vijdate dori ne si sledq misalta :)

VinDiesel
02-25-2008, 21:12
Не че имам нещо против бисексуалните но ако имаш шанс да си с момиче по добре бъди с женско

Specialle
02-25-2008, 21:14
Ami ako trqbva da sam 4esten i tova predpo4itam ..no tq lubovta e slqpa :smt007

VinDiesel
02-25-2008, 21:22
Според мене имаш някакво хормонално объркване и си внушаваш че си такъв но ако само за това момче мислиш и искаш да си постоянно с него значи си влюбен

Specialle
02-25-2008, 21:27
Да влюбен съм..Ако успявах да го избия от главата си можеше да не опра до форум..

tqnko1
02-25-2008, 21:32
много гадно питаи го какво мисли за би сексуалните и го питаи дали би искал някога да е т1к1в а ако тои не6то разбере и те попита ти мо отговори нап1лно нормално примерно зависи от неговия отговор ако каже 4е може да отпита или не6то тоя род б1ди сериозен и открии 4уствата си а ако каже 4е неиска да б1де спред мен трябва да му признае6 истината :|

honey92
02-25-2008, 21:38
Ами ако той е би или хомо и се окаже, че също си пада по теб ще тръгнете предполагам. ОК дотук добре, но помисли си, какво би станало в бъдеще? Ако той има изявено хомо държание и ти си с него, другите също ще се досетят за наклонностите ти. Бих те посъветвала да говориш с психолог или да седнеш и да помислиш какво би било бъдещето ти като би и какво би било то като хетеро.
Ти си решаваш! Успех каквото и да решиш да правиш :)

Specialle
02-25-2008, 21:48
mi ne toi opredeleno ne e izqven..az zatova se samnqvam 4e e bi..za6toto se darji stranno za hetero s men... a bade6te kato bi.. ne mislq da se biq v gardite nito da se kriq ot sveta...6te sam sebe si s koito si zaslujava.. a i edna zabranena vrazka ne e li nai-sladkoto ne6to...

honey92
02-25-2008, 21:52
Да. Определено забраненият плод е най-сладък. Казваш, че не е с изявено хомо или би държание... Тогава го попитай за Скайпа му. Опознай го и така изведнъж отвори темата за сексуалните наклонности. Накарай го първи да ти отговори на въпроса. Задай го някак си небрежно. :)

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
02-25-2008, 23:26
Или му се включи от друг скайп и засегни тая тема по някое време, ей така, уж че ти е интересно да разбереш какво мисли по въпроса.. И можеш да го питаш случвало ли му се е такова нещо и така.. Можеш да се представиш за момиче или момче, ти избираш, само това ми хрумва като идея, без да разбере, че става въпрос за теб.. Успех..

nether
02-25-2008, 23:32
НЕНЕНЕНЕННЕНЕЕ. Принципно давам компетентни мнения и лично според мене добри съвети и тука ще дам съвет, но ще е по груб. АБЕ ТИ МЪЖ ЛИ СИ ИЛИ КАКВО>!!?!??!?! ЩОМ ГОСПОД ТИ Е ДАЛ ПИШКА В ГАЩИТЕ ЗНАЧИ ТРЯБВА ДА СИ С МОМИЧЕТА А НЕ МОМЧЕТА. Извинявам се ама не се сдържах..... Тая педерастия погубва света и по добре се осъзнай и недей бъди гей. Надъхай се прави каквото искаш но осъзнай че си мъж трябва да се държиш мъжки и не трябва да бъдеш педераст. Не знам какво те е накарало да станеш такъв може би някой те е зарибил, нещо в детството ти.... ние сме мъжката част в това общество и трябва да се държим и да бъдем такива. Извинявай пак ако е прозвучало гадно но си е така. Намери си момиче потърси помощ но не се примирявай и не бъди педераст. Последно време обществото кара хората да мислят че това е нещо нормално и да не се притесняват ако са такива ама не се подлъгвай това е най-долното нещо и много се разпространява и най-лошото е че би ти провалило живота. замисли се.. намери си приятелка и се осъзнай, не се примирявай стегни се БЪДИ МЪЖ !!!!

d@_evil
02-26-2008, 01:19
НЕНЕНЕНЕННЕНЕЕ. Принципно давам компетентни мнения и лично според мене добри съвети и тука ще дам съвет, но ще е по груб. АБЕ ТИ МЪЖ ЛИ СИ ИЛИ КАКВО>!!?!??!?! ЩОМ ГОСПОД ТИ Е ДАЛ ПИШКА В ГАЩИТЕ ЗНАЧИ ТРЯБВА ДА СИ С МОМИЧЕТА А НЕ МОМЧЕТА. Извинявам се ама не се сдържах..... Тая педерастия погубва света и по добре се осъзнай и недей бъди гей. Надъхай се прави каквото искаш но осъзнай че си мъж трябва да се държиш мъжки и не трябва да бъдеш педераст. Не знам какво те е накарало да станеш такъв може би някой те е зарибил, нещо в детството ти.... ние сме мъжката част в това общество и трябва да се държим и да бъдем такива. Извинявай пак ако е прозвучало гадно но си е така. Намери си момиче потърси помощ но не се примирявай и не бъди педераст. Последно време обществото кара хората да мислят че това е нещо нормално и да не се притесняват ако са такива ама не се подлъгвай това е най-долното нещо и много се разпространява и най-лошото е че би ти провалило живота. замисли се.. намери си приятелка и се осъзнай, не се примирявай стегни се БЪДИ МЪЖ !!!!


Напълно те подкрепям брато! ЕВАЛА! Не съм само аз тука останал разумен човек, мразещ педерастията. Света се изпедерасти и това си е. Всеки вече толерира този вид същества (за мен това не са хора
АБЕ ТИ МЪЖ ЛИ СИ ИЛИ КАКВО>!!?!??!?! ЩОМ ГОСПОД ТИ Е ДАЛ ПИШКА В ГАЩИТЕ ЗНАЧИ ТРЯБВА ДА СИ С МОМИЧЕТА А НЕ МОМЧЕТА.) СМЪРТ ЗА ПЕДАЛИТЕ!!![/i]

fr3e_s7yle
02-26-2008, 06:05
Пфф .. тфа е тъпото ф България .. почти всеки гледа накриво на различните от тях. Лично за мене е важен чожека а не тфа кф'о го привлича. Иначе по темата коментара на "be_true" ми допада :P

Specialle
02-26-2008, 06:36
Trudno razbiram homofobiqta... Vseki ima svoeto pravo na izbor..Kogato ot amerikanskite fermi sa do6li ina4e rabotnite drehi..t. nar danki..vsi4ki ste se navlqkli s tqh. E pri men e savsem malko po-rali4no...Sled kato osven s momi4eta moga i s mom4eta,a momi4etata okolo men ne stavat.. I imam 4uvstva..Az sam osobeno 6tastliv 1 4e sam bi 2.4e sam vluben i 3.4e sam razli4en i 6irokoskroen polojitelno misle6t 4ovek...

:grin:

БЛагодаря все пак дори на вас.Въпреки,че какво ви пука..какъв съм...не съм искал да влизам във вашите гащи.. :P