PDA

View Full Version : Тотално объркана... :(



honey92
02-25-2008, 21:30
С едно момче се познаваме от около четири месеца. Още в началото на запознанството ни погредът му беше прикован в мен. На 14-ти дойде до нас и ми каза, че много ме обича. Държи се много мило,романтичен е, много е забавно с него... Сякаш чете мислите ми.... Моето второ аз.... Когато за първи път ме прегърна се почувствах някак си странно, но ми беше хубаво.От няколко седмици мзех да гледам на него с други очи. Дори започнах да се увличам по него, а това прерастна в харесване.....:oops:
Дотук всичко звучи готино! Да сега всичките ми гаджета са били гъзари и това момче и напълно нетипично за вкуса ми. Приятелките ми и доста други хора не го възприемат като външност /а уж предимно трябвало да се гледа характера/. Той не е толкова зле, но за съжаление няма добър стил на обличане. Не е някой гнусар или нещо подобно. Просто е пълната противоположност на този тип момчета, с които съм била до сега. Просто... страхувам се да не падна в очите на другите като "момичето, което излиза с...." :(
Искам мда ме посъветвате как да постъпя в случая? Да му кажа, че го харесвам само като приятел /каквото ме съветват приятелките ми/ или да му разкрия какво чевствам към него... Знам ли, може пък да имаме тайна връзка.... На моменти чак като се замисля по въпроса и ми се насълзяват очите... :cry:

PoisoNGirL
02-25-2008, 22:28
ама и ти не знаеш какво искаш а?Какво ти пука какво мислят приятелките ти?Аз преди харесвах само високи,чернокоси метали...а се оказа,че тръгнах с рус синеок рапър и даже се влюбих в него.Ако толкова ти пречат дрехите...излизаш и го префасонираш след време.Мога да ти кажа,че е много по-забавно когато се отклониш от стериотипа.Има по-голяма тръпка.Но ако си от онези снобарки,които ходят с някой заради парите и колата...може да ти се окаже проблем.Прецени си доколко искаш да си с него...и доколко се водиш по мнението на приятелките си.Ако няма да си с него реши го поне заради себе си,а не заради чуждото мнение. =; ;-)

acidburn1
02-25-2008, 22:43
Ей заради такива ЛАПАЧКИ като теб не може да просъществува ЛЮБОВТА!

nether
02-25-2008, 22:48
Не слушай приятелките ти. Ако го харесваш и той те харесва другото не е важно. Какво щели да кажат приятелките ти... Както ми го описваш е свястно момче излизай с него като ти харесва, а след време го просветли в насоката с дрехите и го фешънизирай, модифицирай както на теб ти харесва. Ако ти харесва, недей му казва да си останете приятели. Внимавай с приятелките ти, могат да ти влияят зле... не ги слушай, ако си го харесваш, а те се базикат и заяждат с тебе, трябва да се замислиш дали са ти наистина приятелки.

aciburn1, трай пък и ти ве... какво обиждаш момичето, лапачка била... селяк.

tqnko1
02-25-2008, 22:49
Ей заради такива ЛАПАЧКИ като теб не може да просъществува ЛЮБОВТА!
1+ искам да добавя о6те не6то
прави6 мн глупави не6та
1vo za teb se obli4a glupavo za nego e obiknoveno ( i mislq 4e izob6to netrqbva da gleda6 tova)
2ro kakvo zna4enie ima dumata na priqtelkite ti? tova 4e 6te ti se ebavat 4e si xodila s nqkakvo mom4e koeto nego razbirat nqkoi xora i mislqt za po dolen ot tqx, tova e mnogo detsko i t1po i glupavo i netrqbva da s1di6 po tova kakvo 6te kajat drugite
3ri spored men tova mom4e e bilo po dobro ot vsi4kite ti predi priqteli "gazarite" no tova edva li 6te go osaznae6 nqkoga, ni6to li4no no prosto kato vidqx kak rasajdavate ti i priqtelkite ti gazarki mi stana qsno
(i mislq 4e ne zaslojava6 mom4eto, ni6to li4no..) :)

acidburn1
02-25-2008, 22:55
Не слушай приятелките ти. Ако го харесваш и той те харесва другото не е важно. Какво щели да кажат приятелките ти... Както ми го описваш е свястно момче излизай с него като ти харесва, а след време го просветли в насоката с дрехите и го фешънизирай, модифицирай както на теб ти харесва. Ако ти харесва, недей му казва да си останете приятели. Внимавай с приятелките ти, могат да ти влияят зле... не ги слушай, ако си го харесваш, а те се базикат и заяждат с тебе, трябва да се замислиш дали са ти наистина приятелки.

aciburn1, трай пък и ти ве... какво обиждаш момичето, лапачка била... селяк.

Първо кат ми пишеш ник-а го пиши правилно и не си никъв да ми кажеш кфо ша пиша.


П.С. - ходи си при приятелките и фешанчетата и емо-тата па пич-а че е НОРМАЛЕН кво значи ? няма по 100 лв на ден в джоба , ОБЛИЧАЛ СЕ СТРАННО ? кви хора сте ве...

tqnko1
02-25-2008, 23:04
П.С. - ходи си при приятелките и фешанчетата и емо-тата па пич-а че е НОРМАЛЕН кво значи ? няма по 100 лв на ден в джоба , ОБЛИЧАЛ СЕ СТРАННО ? кви хора сте ве...
100% ;) 6+

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
02-25-2008, 23:16
Хах, аман от такива "приятелки".. Ама и твоя акъл къде е, не знам:) Това е твое решение, но съм позабравила какво е да си в такава група, така, че, извинявай.. Аз ако бях на твое място, щях да им тегля майната, защото това си е моя живот и ако не им изнася, да се изнасят те :D Смятай колко са ти приятелки, щом определят човека по такива повърхностни неща. И в чии очи си мислиш, че ще изглеждаш изпаднала.. в на тези.. хора:) А те не знам колко са изпаднали, за да говорят така:) Извинявай, че съм толкова груба, но достатъчно ми е писнало от такива хора, които са били покрай мен и от тъпите им номера и "разсъждения" :? Гледай си живота и ги зарежи тия патки :wink:

MiMcHeToOo
02-26-2008, 00:49
Извинявам се, глупава си!

Pliok0019
02-26-2008, 01:22
Извинявам се, глупава си!

fr3e_s7yle
02-26-2008, 06:11
Хахахаха .. ако го харесваш наистина няма да ти пука за мнението на другите. И немога да разбера те защо ти се бъркат ф личния живот (лично аз бих разкарал такива "приятели") . А това че си падаш по "Гъзари" не ти пречи да си харесаш и някой по обикновен ..

N0_feAR
02-26-2008, 06:16
кво пък ти пука кво мислят приятелките ти?! Те не са на твое място и им е много по-лесно да кажат "Отрежи го" . Ако наистина го харесваш не си пропилявай шанса заради "външния му вид" Тва че не се облича кат някой фешън и носи нормални дрехи не го прави по-долу от теб. Пък щом държиш толкова на външния вид не му трови живота на човека, а го остави на мира...такива екстри като тайна връзка не знам кой нормален би се навил да има...прекалено повърхностна си или по-точно прекалено много се влияеш от чуждото мнение. Можеш да поработиш и върху това

tisho21
02-26-2008, 06:27
Мноо си зле :razz: Тва момче явно само ядове ще бере с тебе от тъпи прищевки и смяна на настроенията...

natity91
02-26-2008, 07:35
ami 6tom go haresva6 si s nego mn qsno!ti po drehite li gi izbira6
ami ako tova e edinstveniq 4ovek koito 6te te obi4a pove4e ot si4ko...davai be momi4e!stegni se !!! :grin:

KimBerLy1912
02-26-2008, 07:48
Хм...щом ти пука как изглежда...и се тревожиш че "не е гъзар" ....хм....явно не го харесваш...Или само ти си мислиш че е така...тва е супер повърхностно...Бахти лапешката история...Супер тъпо е "ша имаме тайна връзка.." блях...не....Мога само да ти кажа-ти не го заслужаваш тва момче...Хои си намери някъв гъзар а дано той да срещне момиче,което го заслужава и да бъдат щастливи... : ))

honey92
02-26-2008, 08:16
Не съм от онзи тип момичета, дето се интересуват от пари, коли и други такива. Нито аз нито приятелите сме от хората с етикети/фешани, емота, гъзари и други подобни/. Не съм и от тези момичета, дето ходят с топирана коса, 1 тон грим по лицето и други такива. Съвсем нормална съм.Това за дррехите го дадох само като пример, а не като нещо от особено значение ;)
Благодаря за честните мнения :)

Не слушай приятелките ти. Ако го харесваш и той те харесва другото не е важно. Какво щели да кажат приятелките ти...
Ето това ми трябваше да чуя! Благодаря ти за подкрепата! :)

folly__
02-26-2008, 08:32
аз имам една философия... Бъди тъп!
май се отнася и за твойте приятелки 8-) от сега ти казвам,ако се водиш по ъкъла на другите никога няма да можеш да изразиш мнението си,защото никои няма да го зачита (знам го от опит :( ) прави тва,което искаш а не това,което другите смятат за добро за теб

AngelGirl
02-26-2008, 08:37
Съгласна съм с folly__ Какво ти пука другите какво мислят? Това си е твоят живот и ти решаваш. Да не ти пука какво мислят другите ;) Апък и както го описваш, пто веднъж се появява шанс да си с такова момче. Ако бях на твое място до сега да съм се събрала с него. :-)

evelinka1122
02-26-2008, 08:56
Ем сори ама според мен това момче не го харесаш!!! :? :? :? Ако го харесаше толкова колкото твърдиш изобщо нямаше да ти пука какво щели да кажат другите за теб... или пък как се обличал... нали ти било много хубаво с него?!? ПфФфФ... нз... това е моето мнение ...

megiii
02-26-2008, 09:06
:-o Как е възможно да се влиаеш от 4уждо мнение :? Ако мом4ето ти харесва пробвай с него :) все пак ти ще бъдеш с него,а не приятелките ти :) :?

bolnoty
02-26-2008, 09:15
Да ти кажа честно .. ти въобще не си виновна .. просто в такъв свят живеем, че и да имаш собствено мнение, което се различава от чуждото ще бъдеш игнорирана от всички .. незнам дали просто българите са си такива, но когато си малко или да кажем по-различен и всички гледат да странят от теб, продължавайки да се копират един друг .. лятото ходех с едно момиче, което харесваше и моя "най-добър" приятел .. той си е фешън и все още си лети високо .. дано сте разбрали какво имам предвид .. тя ме обичаше много заради самия мен .. не защото копирам някой друг или защото предавам важности .. и също така сестра и я отдалечаваше от мен .. защото съм си по-различен .. смисъл такъв, че правя това, което е добре за мен и не се водя по чуждите мнения, както някои по горе беше написал и аз бегло прочетох .. ако трябва да бъда честен (правя го само защото раздаваш благодарности за това) - по-добре го остави .. остави го на тези момичета, които наистина притежават собствено мнение .. не му натрупвай глупавите си проблеми .. не му причинявай и довличай глупавите шеги струпващи се наглавата му, идващи от устите на надутите ти "приятелки" ..

CaSsIe
02-26-2008, 09:24
хаххаха ти си много тъпа знаеш ли? :D сори за изказването ама е така...поставяш мнението на другите, пред това дали ще ти е готино на тебе 8-) к'во ти пука какво мислят бе, нали на тебе ти е яко с него...баси майката тиии за всичко ли се консултираш с приятелите си...ОМГ!!!!!!!!

snowgirl
02-26-2008, 17:00
Абе опитай с момчето щом го харесваш! Как може въобще да ти мине през ума да му кажеш, че искаш да сте само приятели, заради чуждо мнение! Не съм сигурна, че той те заслужава обаче.... :?