PDA

View Full Version : Мноо голям проблем!!!



Endo
02-26-2008, 10:52
Проблема ми е следния:тей като не съм от най-силните ученици и ако не си напрая домашното сиг,ше ми остай 2 за срока!Та ..въпросното домашно е : "Моя измислен свят" в смисъл такъв...ако бях аз как бих създал света и т.н. Темата е аааааааааааадски проста,ама нали се сещате,че е от даскало :booooomb: Търсих къде ли не ,но немога да намеря в нета,аре някой ако намери да пише ПЛС,че не ми се остава в същия кл :(

P.S. Съчинението трябва да е на английски !

LipSoFAnAnGel
02-26-2008, 11:14
Проблема ми е следния:тей като не съм от най-силните ученици и ако не си напрая домашното сиг,ше ми остай 2 за срокаНапиши си го тогава от това по- лесно няма.. Ти какво очакваш да седна да ти я напиша, да я преведа и да ти я дам на готово......Не става мой човек...Размърдай си сивото вещество!

kael_thas_II
02-26-2008, 11:46
Еми сори ама [*Cr!ST!AnO`STyLe*] си е прав човека!Ако беше некоя друга темица ,може би щеше да се намери некои да ти помогне.Ама па с тая тема - Моя измислен свят - верно са те резнали яко.Наи добре е 6е да се опиташ сам.Пиши за какви неща мечтаеш ,какво искаш да постигнеш ,какво от реалния свят би вклиучил в измисления.Друг е вече проблема ако имаш и проблеми с англииския.

bebence_ff
02-26-2008, 11:54
pi6i si q sam be ,nikoi ne ti e dlajen :D

nikinkaa
02-26-2008, 12:11
Положи поне минимални усилия,госпожата ще забележи,че колкото и малко да е,си се интересувал от предмета и. ;) И госпожата ще оценява теб,а не някой си от някакъв си форум ;)

LipSoFAnAnGel
02-26-2008, 13:13
Еми сори ама [*Cr!ST!AnO`STyLe*] си е прав човека!Ако беше некоя друга темица ,може би щеше да се намери некои да ти помогне.Ама па с тая тема - Моя измислен свят - верно са те резнали яко.Наи добре е 6е да се опиташ сам.Пиши за какви неща мечтаеш ,какво искаш да постигнеш ,какво от реалния свят би вклиучил в измисления.Друг е вече проблема ако имаш и проблеми с англииския. аз съм момиче........ :D :D :D :D :D :D :D :D

Endo
02-26-2008, 19:00
Еми сори ама [*Cr!ST!AnO`STyLe*] си е прав човека!Ако беше некоя друга темица ,може би щеше да се намери некои да ти помогне.Ама па с тая тема - Моя измислен свят - верно са те резнали яко.Наи добре е 6е да се опиташ сам.Пиши за какви неща мечтаеш ,какво искаш да постигнеш ,какво от реалния свят би вклиучил в измисления.Друг е вече проблема ако имаш и проблеми с англииския.

Май не ме разбрахте :-D Имам в предвид,че ..трябва да напиша така,все едно аз съм създал земята,небето света,планетата,въздуха и т.н. абе помий :D

sherry
02-26-2008, 20:12
I wanted to create something beautiful, something good...The desolate space made me feel sad and incomplete. I felt as I had the ability to give life and colors. I closed my eyes and took a breath. My idea contained the willing to create human being, who would have similar image to me. I created a man from the soil. I gave him the name of Adam. He was lonely, so I decided to make a woman from his rib. She was very pretty but the sin was hidden deep in her soul...Six days were enough for me to give a life to many beautiful animals, aromatic flowers and green trees. I spent the last day taking a rest and delighting of what i have done.
Unfortunately, time passed by and everything began to change. Adam and Eva made a sin and I punished them by sending them back to the Earth. People began to breed, but as the number grew, the bigger sins became.
I created the man. I wanted to make a good world, filled with love and harmony. People could be happy. But they chose the sin. This is the reason they suffer now.

Endo
02-26-2008, 22:20
sherry обичам та {}