PDA

View Full Version : Как да върна предишното желание за секс?



alex777
02-26-2008, 11:27
tam za ekstazito det bqthe pisali 4e ot nego ima po malko jelanie za sex. az tfa go polu4ih ot amfetamina i poslednite 6 meseca sam taka vapreki 4e ne sam 6markal. kakvo bih mogal da napravq za da otnovo da imam po golqmo jelanie?

т.7
krem4et0

amatorium
02-26-2008, 11:35
Bih ti preporuchal malko asketizum i lisheniq. Sport i piene na Mate i Gen Shen. Sled nqkolko sedmitsi shte si naporist duh v naporisto tqlo 8-)

alex777
02-26-2008, 11:43
Bih ti preporuchal malko asketizum i lisheniq. Sport i piene na Mate i Gen Shen. Sled nqkolko sedmitsi shte si naporist duh v naporisto tqlo 8-)
zna4i mn se radvam za barziq odgovor no moje li malko po podrobno 6toto sam nevej.... kakvo e asketizum i lisheniq? i sa6to Mate nz kakvo e a Gen Shen sam go 4uval no i za nego nqmam mn informaciq. a za sport az mn obi4am da ti4am dali bi bilo ot polza?

comics
02-26-2008, 11:46
tam za ekstazito det bqthe pisali 4e ot nego ima po malko jelanie za sex. az tfa go polu4ih ot amfetamina i poslednite 6 meseca sam taka vapreki 4e ne sam 6markal. kakvo bih mogal da napravq za da otnovo da imam po golqmo jelanie?
Еми не бий т0лкова мн чекии

alex777
02-26-2008, 11:50
tam za ekstazito det bqthe pisali 4e ot nego ima po malko jelanie za sex. az tfa go polu4ih ot amfetamina i poslednite 6 meseca sam taka vapreki 4e ne sam 6markal. kakvo bih mogal da napravq za da otnovo da imam po golqmo jelanie?
Еми не бий т0лкова мн чекии
не бием 4екии щото имам гадже и последната година и половина получавам достатъчно секс. ама от тия амфети па на мене не ми се прави а съм ги спрел и немога да се оправя... даже понякога го правя само заради нея а не щото аз искам... деба и наркотиците... :-x

theworldleader
02-26-2008, 11:51
Сложи си малко кока на главичката и гледай какво става.

hottie
02-26-2008, 12:04
Да не би наркотиците да са нещо като "извинение", а всъщност да не ти се прави с нея? Да сте си омръзнали един вид? Възбуждаш ли се от друга?
Само питам, не казвам, че е така.
Иначе не знам какво да ти препоръчам...

SkiT
02-26-2008, 12:17
Кой та би по главата проста да шмъркаш? Ми спарил си мно ясно че ш спариш...кой те знай колко си предрусал пич...въри земи едно екстази ся и една курва и ш са опрайш :D

alex777
02-26-2008, 12:28
Да не би наркотиците да са нещо като "извинение", а всъщност да не ти се прави с нея? Да сте си омръзнали един вид? Възбуждаш ли се от друга?
Само питам, не казвам, че е така.
Иначе не знам какво да ти препоръчам...
ne mi e omraznala. po prinip mnogo me vazbujda ama ako ne sme pravili sex nqkolko dni i kato praime... krai! awe vazbujda si me mackata dosta no ponqkoga primerno sled 2-3 biri ili 2-3 kafeta a predi amfeta pravehme postoqnno sex ina4e pravime mnogo raznoobrazen sex i vob6te ne mi e omraznal.

amatorium
02-26-2008, 12:38
Malko po-dulug i izcherpatelen otgovor. Stoi malko nastrana ot svetskiq jivot s amfetki i olivaniq. Pochivai si bez chekii i davai aktivno sus sport. Pogriji se za tqloto si malko za samoto chuvstvo ot tova da mu otdelqsh vnimanie. Pii Mate (tova e paragvaiska bilka). To e mnogo silno stimulirashto i se pie kato chai. Gen Shena (na angliiski Ging Seng) e extract ot koren, koito podsilva polovata systema na mujete i desitva dosta prevuzbujdashto. S tiq raboti i edno dobro hranene za 2 sedmitsi shte ti se nnasubere mnogo kruv za "zavirane" 8)

alex777
02-26-2008, 14:21
10x amatorium