PDA

View Full Version : Много гадна ситуация



teric
02-26-2008, 13:11
Здравейте всички :)
Сега съм в една шантава ситуация и може да се получи много гадно за това ви моля за съвет :(
Значи проблема е ,че аз харесвам едно от момичетата в класа , но и най-добият ми приятел също :booooomb:
Аз се мъчех да си я избия от главата доста време ( около месец ) защото връзките в класа по принцип казват,че са гадно нещо пък си имах и проблеми и не ми беше до това.
Сега вече след като осъзнах,че не мога да си я изкарам от главата забелязвам,че приятелят ми деиства напред :booooomb: .
И за това се чудя вече 2 дена дали да запазя приятелството ни и да се преструвам,че тя не значи нищо за мен или и аз да се впусна в приключението :-D
Момичето ми се струва,че има някакви симпатий към мен защото приятелят ми сам ходи да я закача а тя идва при мен като си тръгваме и онзи ден се опита да ме хване за ръка, но аз като първия идиот нищо не направих и често като си ходиме идва по назад с мен и си говориме по пътя :?
До сега забелязах,че тя катто че ли не отвръща на неговите закачки, но също така и осъзнавам,че ако придължавам така да мисля и да не деиствам ще я загубя с сигурност :(
Мисля, че имам шанс с нея, но в този случай може да загубя приятеля ми а и това не искам да става защото с него се познаваме от 5 клас и винаги сме си помагали :|
За това ви моля за съвет какво да направя??? :?

bolnoty
02-26-2008, 13:16
Никога .. ама никога не рискувай приятелството си с хората, които познаваш и уважаваш отдавна .. просто си продължавай като досега .. остави го да си я "закача", защото ако той си я е "заплюл" и ти направиш каквато и да е крачка може да видиш приятеля си в коренно различна светлина .. опитай се да избегнеш това .. а и това е само едно момиче .. знам, че пишеш тук за да видиш окуражаващи отговори, но това, което ти казвам е по-разумно ..

п.п. "действай само ако приятелят ти се отдалечи от нея ..

VinDiesel
02-26-2008, 13:16
Разбери се с приятеля ти ти да се пробваш с нея ако не стане после той да се пробва

Angel_kiss
02-26-2008, 13:18
Ами бих ти предложила да поговориш с приятеля си и след това да прецениш дали искаш да деистваш,а другия варият е да поговорите двамата с нея,за да видите дали тя има симпатии към някого от вас или просто иска да сте приятели.Мн важно в случая е да запазиш приятеля си....поне според мен,защото преди известно време аз действах без да мисля и заради момче загубих най-близките си приятелки.Успех :)

teric
02-26-2008, 15:52
От една страна наистина не искам да го загубя като приятел, но пък от друга наистина я харесвам, ако се получи между тях ще ми е гадно да ги гледам всеки ден и сигурно няма да са същите отношенията с приятеля ми :?

hooliganka89
02-26-2008, 16:01
От една страна наистина не искам да го загубя като приятел, но пък от друга наистина я харесвам, ако се получи между тях ще ми е гадно да ги гледам всеки ден и сигурно няма да са същите отношенията с приятеля ми :?

Мислех,че с момчетата нямате такива проблеми.
Би трябвало да се разберете,че и двамата имате някакви симпатии към нея,и двамата имате право да се опитате да имате някакви взаимоотношения с нея.
Най-добре е,да поговориш с приятелят си,да му обясниш това,че си се опитал да я забравиш,но все още имаш симпатии към нея,и че двамата не трябва да ставате путки заради едно момиче.

WithLove
02-26-2008, 16:04
Просто прецени кое эа теб е по-важно-приятелството ти с онова момче,или това момиче.Помисли наистина по-мащабно,эащото според мен е важно.При всяко положение,акотръгнеш да я эарибяваш и нещата станат,с приятеля ти 100% ще се скарате и то лошо.То точно ето от такива ситуации се раэвалят много приятелства.Но то пък какви приятели сте,щом ти се колебаеш?Аэ например имам приятели,эа които в подобна ситуация дори не бих се поколебала,а бих им останала вярна и солидарна :) Така,че мисля,че вие никакви приятели не сте.Погледнато от тук,действай беэ много да мислиш и эабий мацката.И ако все пак съвестта ти се обажда,послушай я ,эащото тя винаги е права :P

Alabalaportokala
02-26-2008, 16:12
Тези неща които тя ги прави са на приятелска основа и за момента не вярвам да има чувства от нейна страна. Но е факт че тя предпочита твоята компания пред неговата. С предимство си , възползвай се ! И не се предавай и не отстъпвай. Той си я заплюл и какво от това ? Ти не си ли си я заплюл ? Разликата е в това че той явно е по отраканият и действа докато ти си по нерешителен и срамежлив. Коригирай тези неша защото могат да ти изиграят неприятна шега. Не се карайте в никакъв случай с приятеля си. Бъди дипломат. Ако трябва говорете с нея и я заставете да избере. Един изгорял ще има, може и двама :D , а може и нито един ако е кучка :grin: :D :D, но няма смисъл от скандали.

Моля спрете с малоумните съвети да я остави за да може неговия приятел да я зарибява. Добре знаете че това е болезнено и води до ревност което е по - добра причина да се скарат. Бори се пич

Айде успехи 8)

Presley
02-26-2008, 16:13
Сам прецени кое эа теб е по-важно-приятелството ти,или евентуално това момиче.Само едно е сигурно.Ако се уредиш с момичета,с приятеля ти ще се скарате доста сериоэно.Сам решаваш.Но фактите са си факти :D

teric
02-26-2008, 17:16
Еми приятеля днес ми показа хронология от скайп и вече май съм загубил битката така,че изхода е ясен.
Благодаря на всички за съветите :)

koalka
02-26-2008, 17:44
Все ще се примириш, не е само тя.Може да има симпатии към него и просто така по своя си начин да виждаш нещата, че само той я закача.Гадно ти е, знам, но трябва да ти мине, живота продължава както се казва.Горе главата. :)

sLaDkA_GrEsHkA
02-26-2008, 19:15
6tom ste nai dobri priqteli mislq 4e nqma da ima problem ako dvamata obsudite situaciqta ;) i taka nqma da ima surditi ;] uspeeeh =]

moon_flower
02-26-2008, 19:18
Никога,никога,никога не разваляй приятелството си заради момиче.В случая сте и най добри приятели.Приятелството е много по дълготрайно,ако е истинско е вечно.А момичета има много,няма да е първата,няма да е и последната. :)

KimBerLy1912
02-27-2008, 06:45
Заради путка,путка не ставай ... : )) Сам си вади изводи и търси компромисен вариант....

tisho21
02-27-2008, 07:20
Пич аз като бях ученик с един от най-добрите ми приятели си харесахме една и съща и почнахме да я зарибяваме, без да знаем, че другия я хресва. Като разбрахме излязохме в една хубава пролетна вечер, поговорихме си и си казахме, че всеки си действа, пък ако някой има успех да е жив и здрав. накрая и двамата го задухахме, просто щото тя си харесваше друг наш приятел :D Така че си поговори с него, кажи му нещата, които ни казваш на нас тук. На него нема да му стане приятно, но в края на краищата ти не трябва да живееш само заради другите, трябва да помислиш и за себе си. особено в тази ситуация, когато виждаш, че имаш шанс, а той не.

П.П. А това с хронологията да не те бърка, ако тя има симпатии към тебе с една дума можеш да обърнеш всичко на 180 градуса.

Nasindo
02-27-2008, 07:37
Здравейте всички :)
Сега съм в една шантава ситуация и може да се получи много гадно за това ви моля за съвет :(
Значи проблема е ,че аз харесвам едно от момичетата в класа , но и най-добият ми приятел също :booooomb:
Аз се мъчех да си я избия от главата доста време ( около месец ) защото връзките в класа по принцип казват,че са гадно нещо пък си имах и проблеми и не ми беше до това.
Сега вече след като осъзнах,че не мога да си я изкарам от главата забелязвам,че приятелят ми деиства напред :booooomb: .
И за това се чудя вече 2 дена дали да запазя приятелството ни и да се преструвам,че тя не значи нищо за мен или и аз да се впусна в приключението :-D
Момичето ми се струва,че има някакви симпатий към мен защото приятелят ми сам ходи да я закача а тя идва при мен като си тръгваме и онзи ден се опита да ме хване за ръка, но аз като първия идиот нищо не направих и често като си ходиме идва по назад с мен и си говориме по пътя :?
До сега забелязах,че тя катто че ли не отвръща на неговите закачки, но също така и осъзнавам,че ако придължавам така да мисля и да не деиствам ще я загубя с сигурност :(
Мисля, че имам шанс с нея, но в този случай може да загубя приятеля ми а и това не искам да става защото с него се познаваме от 5 клас и винаги сме си помагали :|
За това ви моля за съвет какво да направя??? :?

Хващай я ! ! ! !

mickelangelo
02-27-2008, 16:08
направете тройка :)

ПС : и по темата ... ами според зависи .. колко я харесваш ... но по на горе четох .. не рискувай приятелството си дрън- дрън и все пак няма да спра да я давам за пример - Троянската война ... хората война правят заради жена ..
ПС2: и все пак зависи какво е момичето .. ако просто ви харесва външността по добре въобще не се занимавайте с нея и ти и приятеля ти ;)