PDA

View Full Version : Каква ви е мечтата?



Mitsa
02-26-2008, 13:48
ei hora q kaje6e kakva vi e me4tata i za6to? :)

chipi_kaoo
02-26-2008, 13:52
Първо си сгрешила раздела. Второ ПИШИ НА КИРИЛИЦА!!! Хората за удобство са ти направили във форума да си го смениш на кирилица. Там където пише KREDOR като кликнеш до него и сменяш латиница кирилица. Така, че ползвай тази опция


пп. По темата: Май вече имаше такава тема, но аз си мечтая за много неща. Не мога да определя точно, но в момента искам да завърша и да си подреда живота :P

LipSoFAnAnGel
02-26-2008, 15:00
Да стана баскетболистка...това е любимия ми спорт

mgxpower
02-26-2008, 15:11
Да карам като на шефа chairman-а и в момента Q7-чката ми да не е само служебна!

monkata93
02-26-2008, 15:51
да отида на Луната с колата :-o :-D :-P :grin: :grin:

Seducti0n
02-26-2008, 15:53
За едно по-добро и перспективно бъдеще, изпълнено с много любов, усмивки и щастие.За един приказен свят, в който да бъдем аз и любимия човек, нищо друго не искам. :) Хммм, мечтите са хубаво нещо...

petyrit
02-26-2008, 20:28
Като малък мечтата ми беше да стана космонавт, ама като видях колко трябва да се учи и се отказах

BioX
02-26-2008, 21:36
da stana DJ kato za na4alo posle da si napravq zvykozapisna kompaniq i da stana prodycent na rapari :)
ob6to vzeto sam skromen. nali? :D

mgxpower
02-26-2008, 21:39
da stana DJ kato za na4alo posle da si napravq zvykozapisna kompaniq i da stana prodycent na rapari :)
ob6to vzeto sam skromen. nali? :DМен ме уреждаха за DJ ама аз отказах сега се чудя защо.., но по-добре стани един Timbaland 2 :-D

BioX
02-26-2008, 21:48
da stana DJ kato za na4alo posle da si napravq zvykozapisna kompaniq i da stana prodycent na rapari :)
ob6to vzeto sam skromen. nali? :DМен ме уреждаха за DJ ама аз отказах сега се чудя защо.., но по-добре стани един Timbaland 2 :-D
az sam o6te lape6tak :D i imam vreme da se y4a za DJ sega na tam se yrientiram ama nz o6te...
timbarland nz..bogat :D :D kato nego da stana ama nqma da se nari4am taka :D MC Mab sam si az :D

pp.pi4kata ot ava ti e mn gotina da ne e gadjeto? :oops:

mgxpower
02-26-2008, 22:24
Ами не не е !
Ако ми беше жена едва ли в момента щях да съм във форума !
Не мислиш ли ?! :-D :-D :-D

BioX
02-26-2008, 22:44
Ами не не е !
Ако ми беше жена едва ли в момента щях да съм във форума !
Не мислиш ли ?! :-D :-D :-D
mhm naistina nqma6e da si vav foruma...
to i az da imah takava nqma6e da sam tyka...ne 4e sega6nata e po lo6a ama se nqmame vreme tq na rabota az na daskalo i posledno vreme se po lekari :? :? :?

alex
02-27-2008, 14:56
Аз обичам да слагам краен срок на мечтите - така те се превръщат в планове. Та планувам да скочка с парашут това лято и лед 2 години планирам да се науча да политирам самолет както и да получа свидетелство за пилот :) (тогава ще трябва да се пазите не само от колите по улиците : ))

Друго... абе мнго неща има ама всяко нещо с времето си...

swords1010
02-27-2008, 15:29
Аз обичам да слагам краен срок на мечтите - така те се превръщат в планове. Та планувам да скочка с парашут това лято и лед 2 години планирам да се науча да политирам самолет както и да получа свидетелство за пилот :) (тогава ще трябва да се пазите не само от колите по улиците : ))

Друго... абе мнго неща има ама всяко нещо с времето си...
Хехе, стани ти пилот! Хем ще ме навестяваш по-лесно тук в Асеновград.

hamilcar
02-27-2008, 15:34
С удоволствие бих се запознал със Силвестър Сталоун. Но едва ли някога ще стане.

miloto_girl_4e
02-27-2008, 16:38
Мечта ми е да си имам кола - Peugeot :)
Мечта ми е да съм финансово подсигурена доооста добре, защото си падам материалистка :)

Miss_Perfekt
02-27-2008, 18:44
Пластична операция :(

hottie
02-27-2008, 19:02
me4tata mi e da obikolia sveta za 1 godina s priqtelq mi :)

B3B0K
02-27-2008, 19:09
Да карам като на шефа chairman-а и в момента Q7-чката ми да не е само служебна!
aide da me povozi6 :-) az v momenta si me4taq za edno bigal4e ama .. ins4 epoprincip 6te si imame ferma s kone kato porasna goooolqqqqqqqqqqqqqqqqqma i tuareg 6e si kuapa i bagi

DieselBlood
02-27-2008, 19:09
да ида на луната с колата да *** жената

thefreakykid
02-27-2008, 19:15
Да съм мъж за един ден, за да разбера какво е да имаш *лялялляля*. :oops: :D Ама не някой чикиджия, а активен плейбой. :-D Друго.., да завърша с отличен, класа всички да сме много добри приятели, а не да се цепим на групички (22 момичета и 3 момчета), да изпотроша топките на няколко момчета :oops: и може би да си изкарам изпита по испански в края на годината.

shadow4e
02-27-2008, 19:19
Да мога да виждам нормално и това да е завинаги....а на въпроса "защо"- защото съм с -4 диоптъра и особено сутрин въобще не виждам, това много ми пречи.

Gothique♫
02-27-2008, 21:25
Добро образование,стабилна добре платена работа в някой голям офис,приятна къща на морския бряг,малка практична спортна кола на алеята пред къщата,и мъжа мечта ест. ех мечти мечти :D :D

OtherDimension
02-27-2008, 21:47
на Луната, с колата, да возя жената :---)

Lestat357
02-28-2008, 09:57
За Mclaren F1, Audi R8, Bugatti EB 116 Veyron и Peugeot 607 Feline(нищо, че е концепция само последното). Онзи мезонет с изглед към Южния, къща на морето, една на планината, околосвестко пътешествие, пълна финансова независимост и по възможност добре подплатена... хахаха. За мен това могат да бъдат цели, неща които, ако реша знам, че мога и ще постигна. Не и мечти. Мечтая за малко по съвършени неща от купчина ламарина, и въобще какви да е.. предмети!;]

Мечтая да мога да помагам на хората, но наистина. Не онлайн, може би и онлайн, но в друга степен. Имам нещо конкретно предвид, но ще го запазя за себе си. Да не разочаровам (повече) тези, които обичам, просто да помагам напук!.. На всичко. Ще стане твърде лично, но любима моя песен е “Ако си дал” на Емил Димитров. И да се получава. Не, не се изживявам като някакво псевдо-гуру, ако така му звучи на някого. Както и да е. За себе си... да Я срещна (може и вече да се е случило това,..), да Я позная, да Я спечеля и аз да съм Нейният Ян) и да съумея да Я задържа по-дълго! Да, хубаво е човек от време на време да може да си помечтае малко.. :)

propusk
03-12-2008, 15:46
искам да обикола целия свят и да има мир на Земята.. може да звучи банално,но напоследък често се замислям.. :---)

SuNsEt
03-12-2008, 15:48
Хаха...моята мечта...по-скоро,моята цел! :) Да се изградя като човек,да завърша висше и да стана журналистка :) ...Множко е... :-D :-D :-D

eu.hyricane
03-12-2008, 16:07
1. da imam dohodi mejdu 3-15 miliona godi6no
2. da imam prekrasna jena, koqto me razbira i haresva haraktera mi
3. da imam mom4e, s koeto da se zanimavam prez svobodnoto si vreme
4. da ne po4ina mlad

bulgarche
03-12-2008, 16:19
Да преплувам бургаския залив

Blacklisted
03-12-2008, 16:36
Мечтата ми е всички да ми завиждат :smt029

TellMeYourName
03-12-2008, 16:45
Мечтата ми е всичките ми мечти да се изпълнят 8-)

teenkopele
03-12-2008, 17:11
Самостоятелен живот в България...една от многото ми мечти. :)

Saymon90
03-12-2008, 19:13
Хм... доста са. Пари, работа... обичайните. Може би да нямам такова желание за секс - само вреди ми носи. Хм... абе, много неща са.

rakiQ
03-12-2008, 19:58
коя от всичките 8-)

Lunatic-
03-12-2008, 20:04
conquer the world :D

LiLGrizzly
03-13-2008, 18:03
моята мечта е да играя във най-великия футболен отбор.. на света за всички времена - Реал Мадрид!!! И то да премине цялата ми кариера там.. и да стана идол на другите.. ! Ахх мечтии.......

November
03-13-2008, 18:06
Аз искам да стана балерина или космонавт.... :D :lol: :razz:

s1NNer
03-14-2008, 11:23
Искам ... искам ВСИЧКО!!! :)

Искам да има едно по-добро място за живот където да можеш да се разхождаш спокойно и без страх ,че от отсрешния ъгъл те дебне някой.Искам да нямам ограничения и да мога да отида ня всякъде когато си пойскам =) Искам да мога да летя със балони с хелий из облаците ... искам да има само пролет и лято =) Искам да мога ако се ударя или си счупя нещо веднага да се оправя ... искам парите да растът по дърветата ,реките да са коя от натурален сок коя от мляко .. а асвалтът от шоколад =))))

И понеже нищо от това няма да стане продължавам да си живея в реалния свят :-D

Felis_Dirus
03-14-2008, 13:26
Да разбера какво искам.. да дойде моментът, в който ще си кажа "Наясно съм със себе си".

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-14-2008, 19:21
me4ta hmm ... ve4e nqmam ... ;) :shock:

_showy_
03-14-2008, 19:24
Да стана безсмъртна. :D

Madness
03-15-2008, 08:12
Мечти.... Силно казано, не знам точно какво е мечта... :)
Но все пак това са нещата, за които мисля,когато заспивам, и заспивам усмихната, мислейки за тях... Значи са мечти. :)
Уличното осветление да са неонови лампи :P
Гола египетска котка- сфинкс, цялата изрисувана с татуси- биомеханика- на цялото тяло...
И плодове и зеленчуци с различни от нормалните цветове... Лилави портокали, сини ягодки... Салата от светло сини домати, розови краставици, цикламени чушки и оранжев лук...
Мечтая си учените да напреднат и когато забременея да може да побутнат гените на детето ми така,че да се роди с розова коса... :P
Или да бъда русалка... :) И да плувам заедно с шарените риби във светло-синята вода на тихоокеанските коралови рифове...
Или да имам опашка... Като на лъвче, много дълга и с пухче накрая... Розова опашка с лилаво пухче... :)
И така нататък, докато не ме вкарат в лудница... :-D
Тези неща са неосъществими... затова са мечти... другите подобни неща ги наричам цели. :)
Лелеееееее :grin:
Даааа...
И да си вървиш,е така по пътя и сичко да е някво шарено...и блоковете и къщите...
Или,не,да няма блокове и къщи...ми да са триъгълни и кръгли.В различни цветове и големина,като по детските филмчета....
А небето да е винаги розово...или поне облаците.Няма как да не са розови...
И да има повече животинки.Искам като вървя по улицата да виждам много катерички,мишки,котета,пти ета...

Lunatic-
03-15-2008, 08:27
Мечти.... Силно казано, не знам точно какво е мечта... :)
Но все пак това са нещата, за които мисля,когато заспивам, и заспивам усмихната, мислейки за тях... Значи са мечти. :)
Уличното осветление да са неонови лампи :P
Гола египетска котка- сфинкс, цялата изрисувана с татуси- биомеханика- на цялото тяло...
И плодове и зеленчуци с различни от нормалните цветове... Лилави портокали, сини ягодки... Салата от светло сини домати, розови краставици, цикламени чушки и оранжев лук...
Мечтая си учените да напреднат и когато забременея да може да побутнат гените на детето ми така,че да се роди с розова коса... :P
Или да бъда русалка... :) И да плувам заедно с шарените риби във светло-синята вода на тихоокеанските коралови рифове...
Или да имам опашка... Като на лъвче, много дълга и с пухче накрая... Розова опашка с лилаво пухче... :)
И така нататък, докато не ме вкарат в лудница... :-D
Тези неща са неосъществими... затова са мечти... другите подобни неща ги наричам цели. :)
Лелеееееее :grin:
Даааа...
И да си вървиш,е така по пътя и сичко да е някво шарено...и блоковете и къщите...
Или,не,да няма блокове и къщи...ми да са триъгълни и кръгли.В различни цветове и големина,като по детските филмчета....
А небето да е винаги розово...или поне облаците.Няма как да не са розови...
И да има повече животинки.Искам като вървя по улицата да виждам много катерички,мишки,котета,пти ета...
е по улиците си е пълно с катерички :-D

Devilsplaymate
03-15-2008, 21:11
Искам да видя Земята от Космоса.

ScionOfStorm
03-16-2008, 08:03
Светът да е малко по-магичен и хората да се попроменят към добро...

Иначе са доста, няма смисъл всите да ги изреждам. :)

HePeAJIeH
04-05-2008, 18:52
С Алберт да си правим бийтовете и да направим мини студийце и да си правим траковете 8)

insomnia2008
04-05-2008, 21:14
Искам да имам апартамент в Амстердам и къща в Калифорния :grin: Също така частен самолет и достатъчно пари да си купувам квото ми скимне :D

GreenFairy
04-05-2008, 21:24
Искам скромна къщурка някъде из планината, само че да има нет :lol: Или да имам ферма за лъвове :razz:
Абе все обикновенни неща...