PDA

View Full Version : Daite mi ideq po moq vupros



gabchencety
02-26-2008, 16:02
kakto vi kazah az sum na 13 a toi na 20.vseki den si pi6em po skype.vijdali sme se po kuponi i subiraniq za6toto e mnogo mnogo dobur priqtel na vui4o mi.haresvam go ot edna godina i ne moga da spra.dali e redno-Nz.dali 6te stane ne6to su6to nz.da posmeq li da go popitam su6to nz.daite mi otgovor vie!!!!1plssss.....toi e prekrasen 4ovek super gotin i zabaven!haresvam go prekaleno mnogo!!!dali iska sex pi6ete kakvoto i da e po tazi tema plsss

Presley
02-26-2008, 16:09
kakto vi kazah az sum na 13 a toi na 20.
Мнооого голяма ви е раэликата.Эабрави.И то не толкова годините,като цифри,а акълът.Няма как.Не эапочвай да ме убеждаваш,че сте на един акъл,эащото това е невъэможно.Огромна раэлика.Попринцип в тая насока не съм никак консервативна и не мисля,че годините са най-важни,но вашата раэлика е доста голяма.Нищо няма да иэлеэе,гарантирам ти.Пък и тоя да не е педофил,бе?Бегай..

AllenWallker
02-26-2008, 16:09
Ми чи аз нз мисля че си тварде малка за човек които е на 20г. 7 години разлика нещо за мен ми са много ама вапреки това ако м/у вас има любов нямам нищо против се пак за любовта граници няма ,ама парво разбери неговите чувства :)

monkata93
02-26-2008, 16:15
Големичък е май :-o ...но все пак любовта няма граници :-D

Presley
02-26-2008, 16:17
Големичък е май :-o ...но все пак любовта няма граници :-D
Клишетата също. :D

darla
02-26-2008, 16:19
nqmam protiv 4e toi e na 20,a 4e ti si na 13.........kakvoto i da iska ot teb,ne moje6 da mu go dade6-nito seks,nito 4isto priqtelstvo-takova,kakvoto na nego mu e nujno,prosto za6toto ne ste na edin akul,m/u vas moje da ima samo edno takova detinsko i naivno "priqtelstvo"-ti si hlutnala po golemiq i prevuzhoden batko,a toi se darji s teb ot uvajenie,4e si plemennica na fr mu! :)

hooliganka89
02-26-2008, 16:20
Не съм възмотена от разликата ви,а в това,че ти си на 13,аз на 13 играех пред блока на криеница,а ти харесваш батковци,моя брат е по-голям от мен с 7 години :shock:
Недей толкова да изпреварваш събитията,малка си,изживей си детските години,защото те са много по-малко от тези който ще си възрастна.

Amelly
02-26-2008, 16:39
Разликата в годините не е такъв проблем според мен ,наще имат разлика в точно 7 год.,имам и познати които са ходили с толкова по-големи мъже,ама както казаха и преди мен,просто сте на различен акъл.

la4ezara
02-26-2008, 16:47
Съмнявам се, че на тази възраст той си мечтае за любов, цветя в косите на любимата, семеен живот, каляски и т.н. Ще ти мине :-)

olive_oil
02-26-2008, 17:06
а той има ли същите "чувства" като теб, или си пишете поскайпа като приятели само? По-добре го забрави, че ако му признаеш че го харесваш ще се изложиш и няма да можеш да го погледнеш в очите. просто си запази един мил спомен, ако мога така да кажа, за него и ...
знам че тъпо и невъзножно ти се струва това, което ти написах, но повярвай ми, това е по-добрия вариянт

koalka
02-26-2008, 17:37
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=158333