PDA

View Full Version : това не е най-важното...



Amelly
02-26-2008, 16:16
Добре видях и друга такава тема,но идеята ми е различна ,та значи гръдната обиколка ми е 80 ,да знам малко е,но искам да питам същества от всякакъв пол,не е ли по добре да имаш малки и стегнати ц**и отколкото млекозавод,не че имам нещо против момичетата в големи ц**и,но за бога тва изобщо не е толкоз важно.Не знам според мен е изключително повърхностно да ходиш или дружиш с някой само заради надареността му и най-тъпото е че има хиляди такива хора.ТА кажете мнението си по въпроса.

Presley
02-26-2008, 16:19
Противоречиш си много яко.Хем каэваш,че според теб не е важно,хем с ентусиаэъм пускаш тема във форума.Това покаэва,че тоэи проблем жиэнено те эасяга и ,че си комплексирана,макар и да твърдиш,че не е така.Но както и да е ,нека не се правя на психолог,въпреки,че умея :D Да,по-яко е да са по-малки и стегнати.А най-яко е да са умерено голями и стегнати. :D

Alabalaportokala
02-26-2008, 16:23
Момиче, никой не ходи с 1 човек само заради това че има 120см гръдна обиколка. То не пречи да са големи и пак да са стегнати, сочни и арни. Разбери големите цицки се харесват на мъжете от естетическа гледна точка.Красиво е.А и вървят идеално за турска чекия. Е не сам пробвал, но сам разговарял с хора които са :D . Тъпо е да говориш че едва ли не ходим с момичетата само заради големите бомби. Има и ги такива цицомани де, но не са "хиляди"

Amelly
02-26-2008, 16:25
Да проблема ме засяга,защото попадам на толкова повърхностни хора,и не мисля или поне не искам да мисля така.И разбира се ,че е май-яко да си с умерено големи и стегнати,но не можеш да имаш всичко...

Pepon
02-26-2008, 16:28
Нищо не ми говори това 80 ...ако ти кажа,че е малко вените ли ще режеш...Колкото по-навреме осъзнаеш каква си,толкова по-навреме ще те харесат...изпъквай с добрите си страни,не с лошите,или тези които мислиш за лоши...

MartyParty
02-26-2008, 16:32
Ееем мойта пък е 85 не съм умряла 8-) Повечето ми съученички имат 3 пъти по-големи,ама като си помисля ,че като станат на 40,ще си ги настъпват като ходят...Жал ми става!

Alabalaportokala
02-26-2008, 16:33
Само да ви светна нещо. Тези които са с много големи гърди имат големи шансове да заболеят от рак на гърдата който не е никак рядък...

la4ezara
02-26-2008, 16:49
Всяка жена е предразположена към рак на гърдата.
Проблемът е, че някои момчета обичат "млекозаводи", а други.... по-малки "млекозаводи" :D

rame
02-26-2008, 17:01
Мойта е 86,но съм слабичка и не мога да кажа че са ми малки :D Както казва моя :"Перфектни са!" :-) :D А иначе по темата съмнявам се например да тръгнеш с някой,да сте стигнали до леглото,а той да те "върне" или да те зареже щото са ти били малки :P Така че момчетата може мн да говорят как ще скъсат некоя мацка с големи,но всъщност не мисля че си избират приятелката по едни гърди. :) А лично мен като момиче ме кефят стегнатите и добре оформени гърди. :P

maybelline
02-27-2008, 05:55
Предимството на големите гърди е че привличат много момчета, изглеждаш много женствено (или курвенско ако облечеш подходящите дрехи). Предимството на малките гърди е че винаги знаеш - "това момче не ходи с мен заради циците ми, а заради мен самата". Познавам момичета, които в 7 клас имаха гърди като на Памела Андерсън (и то без силикона) и други момичета, които в университета мечтаят за гръдна обиколка поне 80 (представи си за какво става въпрос). И двата типа момичета си намират гаджета без проблеми. Затова бих казала, че гръдната обиколка е без значение.

PaChanGa_GiRl
02-27-2008, 06:00
Да проблема ме засяга,защото попадам на толкова повърхностни хора,и не мисля или поне не искам да мисля така.И разбира се ,че е май-яко да си с умерено големи и стегнати,но не можеш да имаш всичко...

Така е, ти да не си банка ДСК ?! :D

Мен циците не ме засягат изобщо (говоря за моите :D ). Ама то е ясно, че по-големите се харесват повече на момчетата. Моите не са големи, ама не се опалквам. :)

Screen
02-27-2008, 06:14
малки и стегнати РЛЗ :razz: аз лично ги предпочитам..има и хора които си обичат "млекозаводите" какво пък-всеки с предпочитанията си ...не можеш да ги съдиш за това което харесват..не се притесняваи за гърдите си ..до ри да са малки можеш да ги компенсираш с много дръги рабори и момчетата няма да ги забелязват :grin:

Spider4eto
02-27-2008, 07:10
аз пък съм със 98 санта обиколка и се ужасявам. Предствям си като забременея някой ден сиг ще ми трее чашка Д като дойна крава. 8-) ам иначе си ме кефат. И не мисля че момичетата трее се избират според тва колко са им големи млекозаводите :D

hooliganka89
02-27-2008, 07:20
Моята обиколка не съм я мерила,но и да я премеря...
И аз съм с малки гърди.Когато бях в пубертета,много ми се "подиграваха",за малкият ми бюст :lol: Имах много комплекси за това,но сега вече не ми пука,осъзнах,че това не е най-важното.
И ти го осъзнай! :)

Nasindo
02-27-2008, 07:34
Добре видях и друга такава тема,но идеята ми е различна ,та значи гръдната обиколка ми е 80 ,да знам малко е,но искам да питам същества от всякакъв пол,не е ли по добре да имаш малки и стегнати ц**и отколкото млекозавод,не че имам нещо против момичетата в големи ц**и,но за бога тва изобщо не е толкоз важно.Не знам според мен е изключително повърхностно да ходиш или дружиш с някой само заради надареността му и най-тъпото е че има хиляди такива хора.ТА кажете мнението си по въпроса.

Добре е гърдите на мацката да са големи - НЕ ОГРОМНИ ! , и да са стегнати !!!!

Pliok0019
02-27-2008, 08:19
Това не е важно... Просто един физически белег.