PDA

View Full Version : Имам проблем с приятелките на момичето което харесвам :(



rip2
02-26-2008, 16:19
От доста време си харесвам едно момиче от моя клас и се опитвам и да и го покажа по някакъв начин, само че когато се опитам да завържа разговор с това момиче приятелките и се включват в разговора и не ми дават шанс да й кажа едно дума. Преди няколко месеца като почнах да флиртувам с момичето което харесвам, приятелките й се включваха в разговора и гледаха само как да ме засрамят , а сега вече репликите им са от типа на "Ай млъкни!" и " От не земиш да бегаш!" и др. а иначе ако искам да си говоря с тези момичета всичко си е ок !?!? само че когато става въпрос за съответното момиче веднага стават гаднярки :-x

mhmhmhmhm
02-26-2008, 17:22
^и аз така мисля ....
щом,когато я няма се държат нормално,значи има нещо ;р

tigity
02-26-2008, 17:29
kato jenska zloba mi zvu4i tui!:D

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
02-26-2008, 17:57
kato jenska zloba mi zvu4i tui!:D И на мен :D Е, може и др да е, но се съмнявам :D Ами, хвани я насаме и така, сам разбери изпитва ли нещо и имаш ли шанс ;)

4eere6ka_kiss
02-26-2008, 20:19
Другия път като се опитат да дрънкат много просто им кажи да млъкнат поне за малко и се опитай да говориш с тая твойта там :D ии ако не стане ги задрами ти ! Защо те теб да засрамват :D

petyrit
02-26-2008, 20:21
Абе нали сте от 1 клас, нещо скайп нямате ли.Пишете си или се чуйте, или кажи и да се срещнете преди училище ама сами или нещо такова.