PDA

View Full Version : Аз съм на 13, а той - на 20.



gabchencety
02-26-2008, 17:28
az sum na 13 a toi na 20.vseki den si pi6em po skype.vijdali sme se po kuponi i subiraniq za6toto e mnogo mnogo dobur priqtel na vui4o mi.haresvam go ot edna godina i ne moga da spra.dali e redno-Nz.dali 6te stane ne6to su6to nz.da posmeq li da go popitam su6to nz.daite mi otgovor vie!!!!1plssss.....toi e prekrasen 4ovek super gotin i zabaven!haresvam go prekaleno mnogo!!!dali iska sex pi6ete kakvoto i da e po tazi tema plsss dali iska sex i kak da razbera tova molq vi pi6eteeeeeeee horaaaaaa haresvam go mnogogoooooooooooooooooooooooooooo

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

natity91
02-26-2008, 17:34
momi4e ti mai naistina si luda po toq 4ovek...kolko o6te temi 6te napi6e6??? :-D

koalka
02-26-2008, 17:37
Нормален мъж на 20 години не може да не иска секс...
Пък и човека се смята за...знаеш какъв, защото ти нямаш 14, а той има 18 години.Не знам дали вуйчо ти би позволил да излизаш с негов приятел, като разликата ви е 7 години.И не, защото е толкова голяма, а просто си на 13.И ще има проблеми.Нормално е да те привлича като човек, защото е по-голям, по-зрял, но си харесай някой на твоята възраст.

Presley
02-26-2008, 17:39
Ааа не,не мога вече да се сдържа.
Ти си ебати тъпанарката.Куха лейка такава. :D момиченцеу,спри да пускаш еднакви теми.Това е третата.Не раэбра ли,че сме единодушни-малка си эа тоэи батко.

Presley
02-26-2008, 17:44
От: gabchencety
До: Presley`n`Sum
Пуснато на: Вто Фев 26, 2008 9:42 pm
Заглавие: ....................
ei ku4ko ti da mul4i6 qsno li ti ili....................kolko si iskam tolkova puti 6te puskam temata qsnyyyyyyyyy

ТЦтцт днешните деца са страшна работа :D :D

Seducti0n
02-26-2008, 18:05
Здравей.Глупаво е да обръщам внимание на разликата в годинити ви-тя е просто очеизвадна.Сега, само не ми казвай, че за любовта граници няма-да така е, но в случая едва ли става дума за любов.Сега е модерно 12-13 годишните да се правят на големи госпожици визуално, но същевременно не осъзнават колко глупаво изглеждат отстрани.Батковците се възползват от тази ваша детска наивност, вкарват малко хитрост и опит и с някоя друга среща плюс някакъв подарък ви омайват и сте лапнали въдицата.Свалят ви звезди, описват ви вашето приказно съвместно бъдеще, започват да се прокрадват намеци за интимна близост, убеждават ви в това колко внимателни ще бъдат... или пък някой просто ви поставят пред дилемата-"Или ще спиш с мен или късаме"-вътрешно не се чувстваш готова на тази крачка, но същевременно, не можеш да си позволиш да го изгубиш.Жертваш девствеността си за да "запазиш" нещо, от което няма смисъл и което няма да просъществува дълго.Навлезнах доста дълбоко в нещата, но няма как иначе.Не искам да развалям очакванията ти, но както каза koalka-замисли се сериозно над това какви нужди има симпатичния батко и дали ти си готова да ги задоволиш...

LipSoFAnAnGel
02-26-2008, 18:07
аз съм на принципа: Върши това, което те прави щастлив ;)

Angel_of^love
02-26-2008, 18:09
Здравей.Глупаво е да обръщам внимание на разликата в годинити ви-тя е просто очеизвадна.Сега, само не ми казвай, че за любовта граници няма-да така е, но в случая едва ли става дума за любов.Сега е модерно 12-13 годишните да се правят на големи госпожици визуално, но същевременно не осъзнават колко глупаво изглеждат отстрани.Батковците се възползват от тази ваша детска наивност, вкарват малко хитрост и опит и с някоя друга среща плюс някакъв подарък ви омайват и сте лапнали въдицата.Свалят ви звезди, описват ви вашето приказно съвместно бъдеще, започват да се прокрадват намеци за интимна близост, убеждават ви в това колко внимателни ще бъдат... или пък някой просто ви поставят пред дилемата-"Или ще спиш с мен или късаме"-вътрешно не се чувстваш готова на тази крачка, но същевременно, не можеш да си позволиш да го изгубиш.Жертваш девствеността си за да "запазиш" нещо, от което няма смисъл и което няма да просъществува дълго.Навлезнах доста дълбоко в нещата, но няма как иначе.Не искам да развалям очакванията ти, но както каза koalka-замисли се сериозно над това какви нужди има симпатичния батко и дали ти си готова да ги задоволиш...

+ 1

BWald0rf
02-26-2008, 18:12
Съгласна съм с Presley`n`Sum !! .. И с риск да обида ''високоинтелигентната'' ии ''много зряла за възрастта си'' авторка ще кажа само : ае ходи сии с приятелкитеее ф парка и се задявай с момченца кат тебе кфо си налапала по някаф дет сигорно го гледаш кат бебе лампа .. А стига бе .. ударил ви хормона та 2 не виждате .. УжъС върху ужЪС!!

A_JoLiE
02-26-2008, 18:14
Здравей.Глупаво е да обръщам внимание на разликата в годинити ви-тя е просто очеизвадна.Сега, само не ми казвай, че за любовта граници няма-да така е, но в случая едва ли става дума за любов.Сега е модерно 12-13 годишните да се правят на големи госпожици визуално, но същевременно не осъзнават колко глупаво изглеждат отстрани.Батковците се възползват от тази ваша детска наивност, вкарват малко хитрост и опит и с някоя друга среща плюс някакъв подарък ви омайват и сте лапнали въдицата.Свалят ви звезди, описват ви вашето приказно съвместно бъдеще, започват да се прокрадват намеци за интимна близост, убеждават ви в това колко внимателни ще бъдат... или пък някой просто ви поставят пред дилемата-"Или ще спиш с мен или късаме"-вътрешно не се чувстваш готова на тази крачка, но същевременно, не можеш да си позволиш да го изгубиш.Жертваш девствеността си за да "запазиш" нещо, от което няма смисъл и което няма да просъществува дълго.Навлезнах доста дълбоко в нещата, но няма как иначе.Не искам да развалям очакванията ти, но както каза koalka-замисли се сериозно над това какви нужди има симпатичния батко и дали ти си готова да ги задоволиш...

+ 1

+1

Snitch
02-26-2008, 18:45
От: gabchencety
До: Presley`n`Sum
Пуснато на: Вто Фев 26, 2008 9:42 pm
Заглавие: ....................
ei ku4ko ti da mul4i6 qsno li ti ili....................kolko si iskam tolkova puti 6te puskam temata qsnyyyyyyyyy

ТЦтцт днешните деца са страшна работа :D :D

ne 4e ia za6titaam ama nadali v slu4aia tia e ku4ka 6tom ti si na 13 i haresva6 nekf na 20 - sry ama tva si e pedofilia

Angel_kiss
02-26-2008, 18:48
Лелееееееееее колко пъти ще отговарям на едно и също.

По темата намери си батко до 15 години най-много и стия толко....

GabisiTa
02-26-2008, 18:53
По темата намери си батко до 15 години най-много и стия толко....

;-) :lol: :lol: :lol:

Obsession
02-26-2008, 18:56
Ти още колко теми мислиш да пуснеш? Ясно, много го харесваш, ама между вас няма възможност за "връзка", защото колкото и да повтаряме, че разликата в годините няма значение всички знаем, че тук не е така. Защото колкото е по-голяма тя (разликата), толкова интересите ви са по-различни, приоритетите също, също и нуждите (физически и душевни). Замисли се ти какво правиш и за какво мислиш най-често. Дали при него е същото? Надали...
В днешно време на мода са малките момиченца, които държат да прескочат частта с израстването и се помислят за зрели много от рано. Големи заблуждения са това... Колкото и грим да сложиш, колкото и високи да са токчетата, колкото и изписани редове в Skype да има, той си остава на 20, ти на 13. Не сте един за друг, преживей го, ще мине време и ще осъзнаеш каква грешка си щяла да направиш!

ПС: Сега да не пуснеш още 2-3-423565 теми?!

moon_flower
02-26-2008, 19:25
Баси тъпото парче си.Поредната 13 годишна,която се задява с батковци.Как пък един път не си намерихте некви на по 14,15,16,ами все с 20 годишни ходите...
А по темата,ми ние ли да знаем дали иска секс или не?!Ми сигурно иска,човек на 20 години е нормално да иска...пфф леле,баси тъпата тема..

Shu7teR
02-26-2008, 19:27
Здравей.Глупаво е да обръщам внимание на разликата в годинити ви-тя е просто очеизвадна.Сега, само не ми казвай, че за любовта граници няма-да така е, но в случая едва ли става дума за любов.Сега е модерно 12-13 годишните да се правят на големи госпожици визуално, но същевременно не осъзнават колко глупаво изглеждат отстрани.Батковците се възползват от тази ваша детска наивност, вкарват малко хитрост и опит и с някоя друга среща плюс някакъв подарък ви омайват и сте лапнали въдицата.Свалят ви звезди, описват ви вашето приказно съвместно бъдеще, започват да се прокрадват намеци за интимна близост, убеждават ви в това колко внимателни ще бъдат... или пък някой просто ви поставят пред дилемата-"Или ще спиш с мен или късаме"-вътрешно не се чувстваш готова на тази крачка, но същевременно, не можеш да си позволиш да го изгубиш.Жертваш девствеността си за да "запазиш" нещо, от което няма смисъл и което няма да просъществува дълго.Навлезнах доста дълбоко в нещата, но няма как иначе.Не искам да развалям очакванията ти, но както каза koalka-замисли се сериозно над това какви нужди има симпатичния батко и дали ти си готова да ги задоволиш...

+ 1

+1

Аз също съм съгласен с нея

aciko
02-26-2008, 19:35
Ебаси кухата тема.
Защо я пускаш,като знаеш,че всички твои връснички вече са такива.
Няма 13 годишна,която да ходи с някои на нейната възраст,ама и 2% няма.

Seducti0n
02-26-2008, 19:43
Авторката, няма ли да се включи в темата?За всички е ясно, какво баткото ще иска-а ти секс искаш ли, муцка?!

aciko
02-26-2008, 19:49
Авторката, няма ли да се включи в темата?За всички е ясно, какво баткото ще иска-а ти секс искаш ли, муцка?!
А тя може и да не иска,ама баткото ще я накара.
И нека да позная какво ще стане,ще я цепне 2-3 пъти и ще я захвърли като бала на Софийско сметище!

moon_flower
02-26-2008, 19:49
Авторката, няма ли да се включи в темата?За всички е ясно, какво баткото ще иска-а ти секс искаш ли, муцка?!
Мен ако питаш авторката взе,че се засрами от себе си. :D

Seducti0n
02-26-2008, 19:51
Дано да не е от най-празноглавите, че горко и иначе.Заблудено момиче+ загорял и хитър батко=взривоопасна комбинация... :?

BuBi008
02-27-2008, 02:50
Баси тъпото парче си.Поредната 13 годишна,която се задява с батковци.Как пък един път не си намерихте некви на по 14,15,16,ами все с 20 годишни ходите...
А по темата,ми ние ли да знаем дали иска секс или не?!Ми сигурно иска,човек на 20 години е нормално да иска...пфф леле,баси тъпата тема..
Само не мога да разбера какво лошо има 16 годишно момиче с 20 годишен ? Не е толкова голяма разликата. Просто ми стана интересно

Wrathchild
02-27-2008, 04:17
Мило момиченце (или пикло, сама си избери),
7 години не е голяма разлика. Но за възрастта на която сте и двамата това е недопустимо. Ти си 13 годишна пикла, той е 20 годишен мъж.
Дори да ти върже ще е само за единия секс, да не мислиш, че в теб ще има нещо, което да го привлече... :razz:
И така, мило момиченце, аз на 13 смятах за недопустимо със 17 годишен да ходя, ти ми говориш за 20...
И да, това би било педофилия.
Колкото до горните мнения, 16 и 20 са си съвсем нормална разлика. В тази възраст 4 години не е много, а повечето 16 годишни момчета просто са на различен акъл от това, което искат момичетата на същите години... Винаги е било така, така и ще бъде. Мъжът е по-голям от жената. Поне в повечето случай...

EmO_KiD_;(
02-27-2008, 04:52
О M G !!!!20 годишен ли?!?!?!?!!?WTF?!?!! ТвА е огромна разлика,ясно е,че ще иска само секс....наистина,какво може да го привлече в едно 13 годишно момиче?! :shock:

Spider4eto
02-27-2008, 07:03
ем разликата в годините не е толкова голяма колкото в акълите. Ти си още дете а той вече е израстнала личност 8-)

Nasindo
02-27-2008, 07:40
az sum na 13 a toi na 20.vseki den si pi6em po skype.vijdali sme se po kuponi i subiraniq za6toto e mnogo mnogo dobur priqtel na vui4o mi.haresvam go ot edna godina i ne moga da spra.dali e redno-Nz.dali 6te stane ne6to su6to nz.da posmeq li da go popitam su6to nz.daite mi otgovor vie!!!!1plssss.....toi e prekrasen 4ovek super gotin i zabaven!haresvam go prekaleno mnogo!!!dali iska sex pi6ete kakvoto i da e po tazi tema plsss dali iska sex i kak da razbera tova molq vi pi6eteeeeeeee horaaaaaa haresvam go mnogogoooooooooooooooooooooooooooo

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

Това не е добре ,защото могат да го обвинят в педофилия ,а и ти самата тряя си много тъпа ,че да си мислиш ,че може да имате нещо сериозно ... а и тоя пич да земе се стегне - дано не ти обърне внимание ... все пак е на 20 лол...

Pliok0019
02-27-2008, 08:14
Дори не е законно. Изчакай 3 години.

Angel_kiss
02-27-2008, 08:55
Дори не е законно. Изчакай 3 години.


И да изчака 3 години пак ще си останат 7 години разлика.Той може да е станал по сериозен,а тя ще е загоряла за ч*кане ученичка в гимназията..... 8)


п.п. И все пак да....може и да стане нещо.....да се е*нат :)

Snitch
02-27-2008, 09:25
Дори не е законно. Изчакай 3 години.

sry 4e pitam ama kuf e zakona?

Spider4eto
02-27-2008, 09:33
до 16 години е малолетен/а; от 16 до 18 непълнолетен/а. и попринцип е противозаконно пълнолетен да ходи с малолетна или да прави секс с нея. А ако е вече непълнолетна може но само с нейно съгласие.

Wrathchild
02-27-2008, 10:38
Ох бе, боже господи, като видя такива глупости просто ми идва не знам къде да си хвърля компютъра...
0-14 - малолетна
14-18 - непълнолетна
18 и повече - пълнолетна.
Глупости говорите ебати...

sladko_dete
02-27-2008, 10:53
Оф, на къде върви тоя свят, днешното поколение е супер затъпяло и заблудено...