PDA

View Full Version : мненеието ви за мюзик айдъл 2 и журито



Irrepresible
02-26-2008, 18:01
според мен стария брой беше по добър! тези четиримата са отвратителни докато старото жури оценяваше по талант тези оценяват по това дали си дебел или не!+ това така се гаврят с участниците...

daisybaby
02-26-2008, 18:19
Да така е ужасни са не гледат таланта на хората а външния вид ........ а те ще кажеш са нещо съвършвнно... хахахаха :-D :o

mhmhmhmhm
02-26-2008, 18:29
^ не знам за другите,но тази Люси ми е супер красива...

psychopath
02-26-2008, 20:39
слави ми беше по-противен 8-)


фънки е изрод 8-)
есил дюран е тъпичка и ме дразни с 'терминологията',
ама ме кефи иначе :lol:

за другите нямам мнение

izmislenata
02-26-2008, 20:47
:lol: Днес гледахте ли тоя 'пич' от Варна с 'танцуването'? :lol:

kuklichka_bg
02-26-2008, 20:51
jalki podobiq na ....... samo unujavat i kritikuvat aa :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :booooomb: :booooomb: :booooomb: :booooomb:

OtherDimension
02-26-2008, 20:54
фънки е пич
говори направо, а не се обяснява
това естествено не се харесва на повечето лигли, отишли там, както и на разни тук форумни юзъри, които са свикнали само да им се мазнят и хората да се държат лицемерно с тях

izmislenata
02-26-2008, 20:57
Не мисля,че тоя,за когото говоря е Фънки ...

psychopath
02-26-2008, 21:21
е много ясно , че е пич :)

Blab
02-26-2008, 21:23
Еее, изпуснАх го днес... :?
Явно с'а са ставали разни работи...
Вдругиден ще се изкажа :-D

EarthShaker
02-26-2008, 21:24
пич-дръжки... супер повърхностно гледа на нещата...

есил дюран най-ме кефи

оная от Ноу енджълс може е певица ама жури :lol:

За арменеца съм неутрален

XaMcTePKa
02-27-2008, 06:17
тва жури е баси умрялото...

human
02-27-2008, 06:28
фънки е пич
говори направо, а не се обяснява
това естествено не се харесва на повечето лигли, отишли там, както и на разни тук форумни юзъри, които са свикнали само да им се мазнят и хората да се държат лицемерно с тях

Подкрепям :)

hooliganka89
02-27-2008, 07:32
Абе кога почна Musik Idol 2?Не съм разбрала :oops:
И от тва жури,единствено Есил Дюран познавам,другите какви са?За сефте ги виждам,някой да ми обясни,ако може :?

И тоя с дългата коса,ми прилича на един певец ама дето е руснак,а тоя дебелия къв е ?Пффф изобщо не знам какво става...

Nekasa4a
02-27-2008, 07:56
фънки е пич
говори направо, а не се обяснява
това естествено не се харесва на повечето лигли, отишли там, както и на разни тук форумни юзъри, които са свикнали само да им се мазнят и хората да се държат лицемерно с тях

Подкрепям :)

2 гласа за Фънки, нестига че ходят некви супер злетаци а и симислят че могат да пеят. Трябва да им се казва колко са некадърни и да не се показват изобщо пред хора. Немога да ги разбера хем немогат да пеят и танцуват хем ходят колко заблудени има в БГ не е истина просто 8-)

Темата за Есил Дюран няма я коментрим, не ми е направила нищо.
Люси е другия член на журито който ме радва мнгоо защото тя е участвала и спечелила подобно предаване и знае какво му трябва на човек за да стане Поп идол.
Вили Казасян е малко дразнеща натура... има соц мислене което изключително много ме нерви и ядосва, но че е велик деригент няма да споря :lol:

Pedigree
02-27-2008, 08:14
Пф,то не е Мюзик Айдъл,а Инвайдъл. 8-)
Повечето,които ходят са баси злетата,а самочувствието им е на небесата.То хубаво да имат самочувствие,но не е зле да има покритие.
За журито...ми става.Бтв Фънки е пич. :-) Готино е,че си казва всичко,без да се чуди и мае.

hooliganka89
02-27-2008, 08:30
На мен явно,никой няма да ми обясни,какво е тва жури,сабрано от не знам си къде.

Drogba
02-27-2008, 09:13
абе да ви кажа журито на 2-рия сезон е къде къде по-добро 8)
Първо Фънки си казва мнението без значение кой-я е пред него.
Есил - нямам мнение,но е по-добре от Глория 8)
Люси - еми щом е спечелила такова предаване и то в Германия,значи разбира от това,а пък е и по-добре тя отколкото Слави :-P
Вили Казасян - наистина е малко със старо мислене,но пък ако гледахте представянето на журито казаха,че Данчето Христова е възпитаничка на Вили Казасян та само това стига кой е по добре да е глава на журито :)

blackfate
02-27-2008, 12:17
Ми журито - жури кат жури... 8-)
Фънки най ме кефи щото не увърта ами направо казва всичко в очите.
Чалгаджииката нямам мнение за нея
И другите не ги знам :lol: леко съм зле с помнене на имена и тн :?

Swinkenhoffer
02-27-2008, 22:15
Гледам го във вибокс и не мога да повярвам... Все хубави неща съм чувала за Фънки, а то се оказа страшно тъпа твар. :x 5 пари не струва, а тръгнал сметка на другите да държи. Адски се ядосах значи.
И цялото жури е ей такова, гледат участниците все е едно са втора ръка хора... кви им били дрешките, колко били дебели, ала-бала. Вярно е, че има индивиди, които си нямат и идея кво правят там, ама тяхното всякви граници минава... пффф. :booooomb:

IdiOtKa
02-28-2008, 05:35
харабия журито е мно зле !

EarthShaker
02-28-2008, 08:02
ТОС ПРЕХВАЛЕНИЯ ФЪНКИ е нищо повече от глупак. Не изслушва хората докрай, говори винаги първи и смята че неговата дума е най-тежката а всъщност главния от журито е Казасян... не знае къде се намира, кръгъл малоумник.
Казасян и Дюран спасяват положението, защото поне разбират от музика...
Люцито може да пее добре ама да разбира от музика... ТЦ


с 2 думи: пълна боза

scorpias
02-28-2008, 09:08
Пф,то не е Мюзик Айдъл,а Инвайдъл. 8-)
Повечето,които ходят са баси злетата,а самочувствието им е на небесата.То хубаво да имат самочувствие,но не е зле да има покритие.
За журито...ми става.Бтв Фънки е пич. :-) Готино е,че си казва всичко,без да се чуди и мае.


Какво му е готиното?
че е селски простак и идиот ли?Неможе така да унижава хората и да ги обежда в ефир ,отишъл е там да изслушва всички а не да се гаври така
http://vbox7.com/play:c36c365e
http://vbox7.com/play:c36c365e
http://vbox7.com/play:c36c365e
http://vbox7.com/play:c36c365e
http://vbox7.com/play:c36c365e
http://vbox7.com/play:c36c365e
http://vbox7.com/play:c36c365e

mulgore
02-28-2008, 09:12
^ не знам за другите,но тази Люси ми е супер красива...
Ооо да..тя е голяма симпатяга..:>

Ама тоя Фънки незнам къде ми бърка...супер надут селяк..
Пък и тва да не им е Фешънайдъл..глупаци..
Като цяло журито е ужас.

KiFy
02-28-2008, 10:32
защо мислите Невена спечели в миналото предаване ;)



Хах.. ами защото Невена има глас и то много хубав глас.. просто още не е ошлайфана.. Макар да бях за Тео на финала, това че Невена спечели хич не си е само защото е жена и има добра визия (много не ми сгрява сърцето с визия, но е сладурана момичето.. :P ).
Просто си може да пее, отдава й се, има хубав глас, точно тя трябваше да спечели Music Idol 1.

А за новото жури - за сега ми харесва, просто по-стриктно си отбират кандидатите.. то верно имаше много, които не знам как не ги е срам да ходат там, много са зле :D :D :D . Ще видим как ще процедират после :) .

И Фънки си е пълен пич 8). Той просто си е рок парче, пък и си им казва на тия дето не стават за нищо. Даже много готина физиономия прави :lol: .

sweet_emotion
02-28-2008, 10:58
az mislq 4e jurito e mn stoynostno i znaqt kvo iskat i kvo tirsqt v horata ne moji nqkva debelana da stani music IDOl na bg FUnky E pi4 super e :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

stealthyGirl
02-28-2008, 11:21
Те тия от журито все едно са на кафенце.. еми пък по-делово ще се държат... разбирам да се разсмееш на някой истински музикален инвалид(не, че бяха малко и тия), ама т'ва вече е простотия. Фънки е толкова прост, чеее.. еми понякога пък се налага да си по-толерантен с хората (особено по ТВ). И най-тъпо беше когато си запуши ушите с хартия... Момичето не беше зле, просто не си беше подбрало песен. Имаше хора, която бяха смешни в сравнение с нея, а тия все едноо.. и нищо не смеят на кажат на тоя дебелак :lol:

Mooo6no
02-28-2008, 11:32
Тоя Фънки е адски противен. Доста от хората имат някакви данни, вярно не за певци, но имат данни... И с подобно селско отношение направо ще ги смачка и до нервна криза може да ги докара.

Поредното потвърждение, че телевизията е тъпа и не трябва да я гледаме... дори сега като ги коментираме колко зле са постига целта си, защото на всички им е интересно какво е толкова гадното отношение към хората.

Иначе че в България няма реални таланти - няма. Според мен от миналият Мюзик Айдъл само победителката имаше някакви по-сериозни гласови данни, но това е друга тема.

i love you
02-28-2008, 11:46
Журито е под всякаква критика,адски много ме дразни като цяло...особено тоя Фънки ли е къф е не знам(не съм го чувала даже) ама той егати просташкото поведение дето го има и как се отнася с хората просто нямам думи(кретен отвсякъде ...мисли се за не знам си кой...то пък тфа на нищо не прилича...егати надутия екземпляр...запушва си ушите и обижда как му падне) трябва малко толерантност все пак.Music Idol 2 ще се превърне в пародия на Music Idol 1...от това което видях до тук просто нямам думи... :?

Timbaland
02-28-2008, 12:54
Затова не се записвам в такива предавания където трябва да се съобразявам с простотията и лигавщината на журита или на участници като в Big Brother примерно.Такива предавания правят така,че да се смееш на тъпотията и сеира на хората:http://www.vbox7.com/play:f60f7f97.Засега такива формати не ми допадат единствено може би Surviver става защото там найстина се разбира кой е най-... от всички.(ма и то не е нещо особенно :? )засега най-добро е това и дано се появи в BG:http://www.youtube.com/watch?v=mWmXuW8lCno
(все пак наградата е 1, 000 000 $) :---) кандидат №1 ще съм аз,най-бързият печели или остава последен.
А тея тука са не хора, отвсякъде:http://www.vbox7.com/play:3168cdfc
Seeek:http://www.vbox7.com/play:3168cdfc :shock:
http://www.vbox7.com/play:c66e9d95

Mastodont
02-28-2008, 16:11
Аве журито моа ви кажа че е точно такова квото трябва да бъде. Вие ако помислите малко с тия глави ще се сетите че тва шоу се казва МУЗИКАЛЕН ИДОЛ , че на тия дето се явяват им се дава наготово транспорт, участия, възможности за кариера и куп други неща! Второ, проайте вие да прослушате 2400 човека за 2 дни да ви видя после дали като влизат по 10 олигофрена един след друг да грачат няма да ви нервят на макс. Тия капути дето се пробват да грачат там най-малкото трябва да са запознати с условията, които са ВИЗИЯ и МУЗИКАЛНИ ДАННИ, вие кво искате идола на България да е некво кюфте... мене кво ме ебе че може да пее ако на нищо не мяза.

Jeuelle
02-28-2008, 16:15
Фънки е пич.
Вярно , сарказмът му е прекален , държи се снобски и ругае :D , НО - такъв им трябва на тези които си мислят че МОГАТ ДА ПЕЯТ!!!
Ааааа ми то иначе куцо и сакато ще отиде на 2 кръг.
Много хубаво ги нарежда човека...Евала му :grin:

Есил - ммм след като беше гост в "Шоуто на Слави" и испя Natural Woman просто ми блесна в очите....

Люси - безлична ми е , това че е пяла в Ноу Ейнджълс не я перави богиня....

А за Казасян - шапка му свалям....
дори се учудих че се е съгласил да води такова "шоу" ... класата му просто не позволява....

DjBaloon
02-28-2008, 16:23
Провал :)
От всякаде погледнато... развалиха добрия формат

Samanta Jones
02-28-2008, 16:24
Бе журито си е добре,особено мъжката част! Какво,да не би само защото някакво циганче пее в механа,трябва да го допусне втори кръг? Или жена ,която пее " Can liiiiii to libidibi aut iuuuuuuuuuu" Айде пък сега! Пък и Фънки е прав,не може да искаш да станеш идол и да изглеждаш кат разпльокан парцал там! САркастичен,груб ,ироничен,всякакъв може да е,ама си поставя музикалните инвалиди на мястото.И така трябва да бъде ! :o 8)

Blacklisted
02-28-2008, 16:32
Иначе че в България няма реални таланти - няма. Според мен от миналият Мюзик Айдъл само победителката имаше някакви по-сериозни гласови данни, но това е друга тема.

Ти май не си акал днес сутринта и се наака тук, а? :D Нямало таланти :lol:

Точно пък победителката имаше толкова неспецифичен глас,
Тошко беше най - лудия и единствен ;p

KiFy
02-28-2008, 16:43
Точно пък победителката имаше толкова неспецифичен глас,
Тошко беше най - лудия и единствен ;p



Неспецифичен, ама глас.. Глас ве, глас има момичето :D . А и да сме си честни - такива гласове правят пари. И аз бях за Тео - той просто си ми е душичка отвсякъде и многог хубав тембър има, но тя спечели (аз даже плаках на тоя финал :lol: ) и като се дообработи, ще стане нещо от Невенчето.. :)

Qnchety
02-28-2008, 16:50
Нямам нищо против сегашното жури(въпреки, че предното беше мн по добро), ама тоя Фънки ли къф бил, ако не знае е там за да оценява гласовите данни, а не да гледа кой е дебел и кой не или кой с кфи ботуши е обут :( . Още не мога да повярвам как изгони момчето за дето било дебело. Той не стига, че е 5 пъти колкото онова момче, а и с придава важности. Е жури, жури, ама малко да се държи кат хората.

Insatiable
02-28-2008, 17:35
Абе къф е тоя Фънки да го еба? Певец ли е, чикиджия ли е .. къф е? Баси малоумника... жури ми бил божееее, да върви да се гръмне!
Като цяло журито на Мюзик Айдъл 2 изобщо ама изобщо не ми харесва. Наистина преценяват хората не по певческите им възможности, а по това как изглеждат, как са облечени и т.н.
Критикуват ги за сценично поведение ... че те от къде да знаят как да се държат на сцена?
Пълен провал е... още от сега го виждам :)

splendour
02-28-2008, 19:03
есил-кефи ма най мн (то пък 1 конкуренция....сган)
луси-ем стаа ни6то против
казасян-малко е за пенсия ама стаа
фънки-да му са издраифам у чорапите!!!!!!!!!ужас!кошмар!м ли мали..........
журито с1м го ебала кат цяло в 1 беше по добре

Blab
02-28-2008, 19:50
Иначе че в България няма реални таланти - няма. Според мен от миналият Мюзик Айдъл само победителката имаше някакви по-сериозни гласови данни, но това е друга тема.

Ти май не си акал днес сутринта и се наака тук, а? :D Нямало таланти :lol:

Точно пък победителката имаше толкова неспецифичен глас,
Тошко беше най - лудия и единствен ;p

А, баш! :D (за Тео)
В България има адски много талантливи деца!
'ма тука ни журито стува, ни масата участници...
Шъ мъ извинявате, 'мъ те си ги приемат баш, как' дойде, въпрос на настроение... Едно, по-пеещи - отхвърлени, други ... на средно(и под) ниво - вътре...
Ля, ля, ляяя... зле! :-D

psychopath
02-28-2008, 20:17
Преслава Пейчева пееше в пъти по-хубаво от Невена :)

Blab
02-28-2008, 20:32
Преслава Пейчева пееше в пъти по-хубаво от Невена :)
Точно тя ли, бре... :-D

Аз Мая харесвах... не разбрах само, минала ли е сега на следващия кръг. :)

Mooo6no
02-28-2008, 20:33
Гледах го тоя Тео на един концерт по телевизията (МСАТ). Ми то неговия глас е толкова спецефичен, че като пееше песен на Уайтснейк се мъчеше да докара стила на пеене на Ковърдейл, като пееше нещо друго се мъчеше да докара стилът на другия Тотална липса на спецефичен стил Да не говорим, че като се пробваше концерта да докара Фреди Мъркюри на моменти гласът му идваше фалшив...

Да ви имам и таланта.

Iv4eTy
02-28-2008, 20:47
Май май в този мюзик айдъл повечко гледат визията, а не таланта на участниците... което е тъпо...

psychopath
02-28-2008, 22:31
Преслава Пейчева пееше в пъти по-хубаво от Невена :)
Точно тя ли, бре... :-D

Аз Мая харесвах... не разбрах само, минала ли е сега на следващия кръг. :)ми мен ме кефеше 8-)

Suzie
02-29-2008, 11:11
Фънки дразни адски много >.<
Люси е яко красива ии... тя радва най - много
Иначе големи изроди се явяват на тия кастинги бее xD
Тая с КенЛий е най - великата xD
Тулибуди будалчуууу
Ама тоя с Шест Кокошки съм заклала си е класика, няма втори просто :)

SkiT
02-29-2008, 12:03
Тва е ебахти бозата :razz:

FatPanda
02-29-2008, 17:46
фънки е пич!

Irrepresible
02-29-2008, 18:18
мисля че поне малка разбирам от пеене и мога да пея защото съм хористка (не се фукам с това) и смятам че когато излезеш да покажеш таланта си неможе някой да седне да ти иска сметка защо си с дънки или че трябва да си по слаб особенно онова момиче-вокалистката на някаква група да вземе да и обяснява че не е излязла на пазар.Това не е сцена за да носиш сценично облекло а що се отнася до килограмите нека погледнем Ваня Костова-тежи колкото слон но е звезда и има прекласен глас и не е единствения пример за това

st1ka
02-29-2008, 19:06
Само Фънки нещо ми лази по-нервите,а иначе смятам че другите трима са достатъчно компетентни и не бъркат с оценките!

HePeAJIeH
02-29-2008, 19:30
По-обективно е от преди..не са толкова мекошави и са вдигнали летвата по-високо и с основание :)

voodoodoll1
02-29-2008, 20:09
Мии,вдигнали са летвата.По-трудно дават червения лист :D :D .Иначе мен журито въобще не ме кефи.Някаква си Люси,която за първи път я чувам(не слушам немска музика),Есил-абе без 1алгазвезда нямаше как да не минем,онзи по-стария мъж не съм го чувала никога(и ся не знам какъв е),и някакъв простак,който не се вижда какъв е ,а пък само псува,обижда другите и им казва да отслабнат.Първо той да отслабне,пък после да казва на другите какво да правят.

psychopath
02-29-2008, 20:27
Само Фънки нещо ми лази по-нервите,а иначе смятам че другите трима са достатъчно компетентни и не бъркат с оценките!"по-нервите" :razz: :razz: :razz:

mhmhmhmhm
02-29-2008, 20:29
^абсолютно никога не си чувала за Вили Казасян? О.о

st1ka
02-29-2008, 21:28
Само Фънки нещо ми лази по-нервите,а иначе смятам че другите трима са достатъчно компетентни и не бъркат с оценките!"по-нервите" :razz: :razz: :razz:

опс,грешка...нещо ПО инерция съм го написала :D :D :D

DisciplineAndOrder
03-01-2008, 06:48
фънки е пич
говори направо, а не се обяснява
това естествено не се харесва на повечето лигли, отишли там, както и на разни тук форумни юзъри, които са свикнали само да им се мазнят и хората да се държат лицемерно с тях

абсолютно съм съгласна

Есил Дюран дразни,не защото е фолк тъпачка,а просто е голема лигла...
Казасян си е легенда

Люси е интересна личност

nadincety
03-01-2008, 13:38
Според мен тоя брой е много по тъп от предишния :? И журито е адски зле :-x Особено тоа Фънки ли там къфто е :-s Въобще няма никфо уважение към участниците :? Мисли се за голяма звезда :shock: Аз дори не съм чувала за него :neutral: Нз за кфо са го сложили там ](*,)

Iria
03-01-2008, 14:40
Журито е ужасно.Фънки много ме дразни, негово то място не е сред журито.

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-01-2008, 19:10
от журито определено наи си харесвам люси :) мн сладко девоиче :Р другите .. за фънки нема кфо да говоря нема лошо да изискваш много ама чак пък до там че да разплакват хората леле .. оня другия мъж мнения за него нямам защото нито съм го чувала от преди тва нито някфо по особено впечатление прави а есил па къде са я сложили бе :grin: да да да хаха :grin: е таи де ок трябвало е явно да има някои от журито които да е чалга гирл :grin: .. ма сер не мисля че мястото и е там :( :) таи че люси рлзЗ 8)

sweet_baby_cool
03-01-2008, 20:02
predavaneto e interesno. Nqkoi otivat samo zaradi kamerite (da stanat izvestni) moje bi zatva se qdosva jurito

sweet_baby_cool
03-01-2008, 20:04
Ne e zdravoslovno da se nervqt tolkova ta vse pak tezi NE glasovo nadarenite hora pravqt 6oy. Funky e s nadnormeno teglo i ako se qdosvat tolkova mnogo moje da si dokara infarkt.

Vilsy
03-02-2008, 18:35
Фънки много ме дразни.Аз не знам Есил за какво е отишла там,като не може да пее.........

didivid
03-03-2008, 16:56
Ами за предаването като цяло.. мисля, че е яко, обаче журито е под всякаква критика! От къде ги събраха тия ве? Тоя Фънки къф е откъде е дошъл?! От къде го изровиха?!!! :shock: А и Есил е една.. нито може да пее, нито нищо.. може само кючеци да върти :D :D :D
И тоя Вили.. ами за него нямам мнение...
Най-много обаче ме кефи Люси.. тя изглежда най-свясна от всички!

Blab
03-03-2008, 18:11
Особено много ме кефи как некомпетентни относно музиката люде се изказват. Както беше казал някой "Правиш ми смях" :-D

necropolis
03-05-2008, 15:05
mmm spored men toq e po dobur ama 6e vidim... a jurito samo vili i lusi znaqt kvo pravqt tam. a i e dostatu4no da spomenem 4e ima 4algarka.. prosto no comment...

atasa25
03-05-2008, 16:15
Бг мюзик 2 .Некъдърно жури и 12 финалисти които пеят фалшиво и са избрани не по талант а по красота.
Предаването е скучно и безинтересно.На него можеш само да заспиш.
Заключение Бг мюзик идол 2 пълен провал на bTV и ",Междинна станция.
bTV беше ,достойна за уважение ,докато я управляваше Светла Василева,
докато разбираше ,че 7/8 разбира от шоубизнес повече от Иван и Андрей.

*Believe_In_Me*
03-05-2008, 18:07
Харесва ми предаването,даже засега повече и от първия сезон.Особено сега когато дават кастингите е супер смешно защото се появяват някви идиоти но поне правят шоуто,но има и доста които наистина показаха че могат да пеят,а не са някакви клоуни.Журито какво да кажа за него..Вили Казасян няма смисъл да коментирам-Велик човек.Люси-доказала се певица,шапка й свалям,много е пекана.Есил-чалгаджийка да,но поне има музикално образование за разлика от другите поп фолк певици,но не ме кефи.Фънки-пич,как ги нарежда само :) Груб е ама кефи.

mhmhmhmhm
03-05-2008, 19:08
А тая Есил пък от къде го вади т'ва самочуствие...

everything_ends
03-06-2008, 19:37
съкс съкс!!!

LP_GirL
03-12-2008, 20:27
Люси ме кефи, Фънки също ме кефи, др двама не . ... а предаването като цяло си го гледам значи и то ме кефи :)

bub4eto_933
03-13-2008, 06:43
Като изклъчим...ЕСИЛЧЕТООО...став а :) Истината,обаче е,че само един човек там знае що е музика!!!Фънки

fuckingwhore
03-13-2008, 06:58
А тая Есил пък от къде го вади т'ва самочуствие...
и аз това се питам..И във стремежа си да е велика и интересна се престарава..глупачка..пък Фънки го обикнах.. :D :smt007 :smt007

DeadpooL
03-15-2008, 23:45
В журито има един нормален и това е фънки.Той слуша истинска музика и признава истинцките идоли , които другите чалгари не приеха.Освен тома.

alehole
03-16-2008, 08:50
Абе журито са некви .... понякога готини ама иначе много ме дразнят като започнат да се подиграва на някой за външния му вид,как се е облякъл,че е дебел и нз си кво още ... Иначе Люси ме кефи най-много :) И Funky не е лош ама се прай на такъв , има вкус за музика :)

mhmhmhmhm
03-16-2008, 10:14
Фънки нещо поомекна 8-)

LustForSk8ing
03-16-2008, 10:21
ИВАН ФОРЕВЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪРРРР!!!!!!! денислав спокойно може да се фака тайничко с фънки,мънки или с дамян(зъбясълия кон) или с който си пожелае,но победителят е един и той се казва ИВАН АНГЕЛОВ!!


6 точка от правилата
moderated by Coki

joalbrito
03-16-2008, 10:23
Тома е единствения кадърен там, а от журито само фънки стаа за нещо

LustForSk8ing
03-16-2008, 10:31
Фънки става за нещо естествено... + ябълката в устата и зелето в корема..става за коледната трапеза...

cold_arrow
03-16-2008, 10:34
Фънки нещо поомекна 8-)
да бе верно нещо поомекна 8-) хах мен денислав наи-мн ме кефи не толко на въмншен вид обаче пее страшно хах а от момичетата пламена и тая дет на 15 непомня как се казваше 8-)

LustForSk8ing
03-16-2008, 10:40
Фънки става за нещо естествено... + ябълката в устата и зелето в корема..става за коледната трапеза...

joalbrito
03-16-2008, 11:39
Фънки става за нещо естествено... + ябълката в устата и зелето в корема..става за коледната трапеза...фънки е най-свестния в журито

LustForSk8ing
03-16-2008, 15:30
да тука си мн прав... верно е

kartof4eska
03-16-2008, 18:27
моето скормно мнение,че този сезон е добър.Журито определено в началото беше ужасно,не им симпатизирам,Нооо за едно са прави,когато публиката изгони онова момиче металката и Ясен , това беше....супер тъпо.Тези хора имат страшен глас и си заминаха,защото някакви папчиви пубери гласуват само по визия!!!!!! Ииии аман от такива пубери недорасли.......

bubole4e
03-16-2008, 18:36
Изобщо не харесвам журито тази година.Нз според мен е мн зле,нищо лично ама не ме кефи,а иначе участниците нямам мн мнение,защото не го гледам редовно :oops:

atasa25
03-17-2008, 11:18
Мюзик идол кръв пикае ,че Пей с мен е по висок рейтинг.
След няколко дни селския боклук пълен с некъдърници които пеят фалшиво айдъла 2 ще се забрави.Лошо много лошо за bTV и Междинна станция.

mulgore
03-17-2008, 11:30
Мюзик идол кръв пикае ,че Пей с мен е по висок рейтинг.
След няколко дни селския боклук пълен с некъдърници които пеят фалшиво айдъла 2 ще се забрави.Лошо много лошо за bTV и Междинна станция.
Хайде да млъкнеш ЦЕНЗУРА.А?Не си интересна.. ;)

А иначе наистина Фънки поомекна.. 8-)
Те са му направили забележка..
Пък някой по едно време ме излъга,че били сменили Фънки с Ивана..щях да получа инфаркт.. 8-)

2 точка от правилата
moderated by Coki

DeadpooL
03-17-2008, 12:05
Фънки дъ бест.

evi_vd
03-17-2008, 13:38
не са лоши, даже започнаха да ме кефат, щот яко им се бях издразнила кат бяха махнали Илиян от Плевен :o , но са печени .. Люси най ме кефи :)

mulgore
03-17-2008, 13:51
не са лоши, даже започнаха да ме кефат, щот яко им се бях издразнила кат бяха махнали Илиян от Плевен :o , но са печени .. Люси най ме кефи :)
Люси тъпата кобила..мани я тая къдрава патка ..

DieselBlood
03-17-2008, 17:05
фънки ЦЕНЗУРА и дебелия му шопар ЦЕНЗУРА тоз гаден
единствено вили казасян ми харесва


2 точка от правилата
moderated by Coki

joalbrito
03-17-2008, 17:10
фънки е единствения свестен там :-x

teenkopele
03-18-2008, 08:39
Тъпа работа...

jeni92_abc
03-18-2008, 09:27
мн ме кефи мюзик айдъл 2 ( не повече от първия сезон ) от журито всички са мн яки,от участниците също :smt101