PDA

View Full Version : Бахти живота;(



Endo
02-26-2008, 18:12
Хора..проблема ми е следния:лятото ходих с 1 момиче 2 месеца-най-красивият период от живота ми!И накрая тя ми каза,че ми е изневериела и се раделихме!!!След около 2,3 месеца след това ,тя вече си иаше приятел и ми сервира,че никога не ми е изневерявала,но е искала да се разделим,тей като и 2мата изпитвахме наистина силна любов и по-добре тогава отколкото след год.или 2 !Измина половин година от както сме били заедно и аз все още я обичам,както и тя,само,че тя си има приятел и преди 1 седмица се срещнахме, и тя ми каза,че все още и тя ме обича,но нз какво да прави и е объркана!Малко след това,ми каза,че може след 1месец,може след година,може след 5 даже,но ще бъде с мене и пак тръгна с него...Кажете ми какво да правя?Адски я обичам,но тя както мен е със супер-мега-хипер-странният харакер ;(
Мерси предварително..

VinDiesel
02-26-2008, 18:15
Тя те е оставила като резервен вариант според мен не си заслужава такава любов тя ако те обича ще е с тебе а не с него!!! :?

Amelly
02-26-2008, 18:16
Според мен е по-добре да не тръгващ пак с нея,щом веднъж се е отнесла така с теб нищо не и пречи да го направи пак,а и щом не е сигурна в чувствата си....

pomo6tplz
02-26-2008, 18:16
Като станеш на 10 години я попитаи дали иска да станате пак гаджета

CaSsIe
02-26-2008, 18:20
Тя те е оставила като резервен вариант според мен не си заслужава такава любов тя ако те обича ще е с тебе а не с него!!! :?
на същото мнение съм...няма логика да те остави като те обича и въпреки това да ти казва, че някой ден пак ще сте заедно...не се занимавай с нея по- добре :(

Screen
02-26-2008, 18:22
по-добре я забрави..има толкова други момичвта..сигурен съм че ще си намериш някоя много по-добра..и няма да те лайе че ти е изневерила..хайде успех :) :) :)

Endo
02-26-2008, 18:22
Тя те е оставила като резервен вариант според мен не си заслужава такава любов тя ако те обича ще е с тебе а не с него!!! :?
на същото мнение съм...няма логика да те остави като те обича и въпреки това да ти казва, че някой ден пак ще сте заедно...не се занимавай с нея по- добре :(

Не иска да го наранява за това!!!А и тя скъса с мене,защото преди това,пр й е скъсал с нея и тя е страдала адски много и дълго и не иска да стане така пак с нея!Но толкова много обичам това момиче,че бих направил всичко!!!На 17 год съм,имал съм МНОГО приятелни и си мислих,че до сега съм се влюбвал 2 пъти ,но не ...СЕГА РАЗБИРАМ КАКВО Е ЛЮБОВТА ..

MiMcHeToOo
02-26-2008, 18:26
Понякога любовта има необесними перипети.. В момента нищо не можеш да направиш, само да чакаш..

Endo
02-26-2008, 18:30
В момента нищо не можеш да направиш, само да чакаш..

Чакал съм я 1/2 година,нз какво да правя...тва отчаянието е бахти работата :-#

natity91
02-26-2008, 18:34
za mene...moje bi e obyrkana i neznae kakvo to4no iska!a ti i pomogni da osyznae 4e ti si mom4eto za neq! dano da uspee6 mai e tvyrdoglava :-D

VinDiesel
02-26-2008, 18:41
По принцип може и да е объркана от жена сичко може да очакваш а това че жената незнае какво иска си е вярно никога неможе да огодиш на една жена и да е доволна винаги при жените има думата искам още :)

A_JoLiE
02-26-2008, 18:41
Dobre obqsni ni kakvo e liubovta ... Gotov li si da jertva6 maika si, ba6ta si za neq. Gotov li si da imate deca, ili slu4aino ako imate (dano ne) na tezi godini nqma li da izperka6? Ili si gotov da zaebe6 vsi4kite si fr za neq?? Ili da si otreje6 prystite za neq. Mnogo se lyje6, bratle :))Mnogo malko hora izpitvat taz liubov i to na 17 .. broqt se na prysti. 12392187391027% sigurna sym 4e ne q OBI4A6! I az si mislq 4e obi4ah biv6iq si, no ne e taka. V smisal az go obi4am no ne 4ak istinska liunov. :) Aide malko se vyrni ot filma v koito u4astva6 i se vzemi v ryce. Spored men tq si igrae s teb i nqma smisal da i hodi6 sled gyza. Ako tq naistina iska6e da e s teb ve4e trqbva6e otdaaavna da ste zaedno. Ne sled mesec, godina, desitiletie iili tam kfoto ti e kazala. Nooo, ve4e stavam banalna. Aide nadqvam se da si razbral ne6to ot tova koeto napisah :)) ... Uspehh!!

Snitch
02-26-2008, 18:42
В момента нищо не можеш да направиш, само да чакаш..

Чакал съм я 1/2 година,нз какво да правя...тва отчаянието е бахти работата :-#

zaebia ia - se pak ne si i rob a tia ako e iskala naistina da bude s tebe sega niaa6e da e s drug. Ne se zanimavai s neia po dobre :?

NoGivinUp
02-26-2008, 18:43
Вземи се освести ти мъж ли си или п*тка ?Тая е отвеяна като останалите от `Нейния вид`

Angel_kiss
02-26-2008, 18:45
Тя те е оставила като резервен вариант според мен не си заслужава такава любов тя ако те обича ще е с тебе а не с него!!! :?
на същото мнение съм...няма логика да те остави като те обича и въпреки това да ти казва, че някой ден пак ще сте заедно...не се занимавай с нея по- добре :(

Е тва е мн точно мнение.Твърно заставам и аз зад него :)

BlueFace
02-26-2008, 18:50
Като станеш на 10 години я попитаи дали иска да станате пак гаджета
:razz: :razz: :razz: :razz: +1

sLaDkA_GrEsHkA
02-26-2008, 19:11
q si pomisli ti ako obi4a6 nqkoi she go zareje6 li bez pri4ina ? vqvra6 li i izobshto ? shoto ako i vqvrash tfa ne govori dobre za teb..

moon_flower
02-26-2008, 19:15
Първо,че те разиграва.Второ,ти си и като резервен вариант,в случай,че нещо не се получи с другия.Че не можеш да спреш да я обичаш,не можеш,но пък ако пак тръгнете,тя ще ти разбие сърцето тотално.И не мисля,че тя те обича истински,защото ако беше така,нямаше никога да те остави с този предлог.Ако наистина те обичаше,щеше да иска да е стеб по всяко време.

fr3e_s7yle
02-26-2008, 19:21
Не се заслужава , тя си играе с теб .. пич повярвай разбираме те ка ксе чустваш и че и през ум не ти минава да я забравиш но ако това ще те оспокои и на мен ми се наложи на скоро принудително да забравя едно момиче .. просто ние сме МЪЖЕ и не трябва да позволяваме на никоя кучка да си играе с нас колкото и да ги обичаме :(

petyrit
02-26-2008, 20:36
Абе върти те на пръста си, а ти си се влюбил и ще направиш всичко за нея.

Endo
02-26-2008, 21:23
q si pomisli ti ako obi4a6 nqkoi she go zareje6 li bez pri4ina ? vqvra6 li i izobshto ? shoto ako i vqvrash tfa ne govori dobre za teb..
Мисля,че казах вече,че има странен характер :-D

Endo
02-26-2008, 21:25
Не се заслужава , тя си играе с теб .. пич повярвай разбираме те ка ксе чустваш и че и през ум не ти минава да я забравиш но ако това ще те оспокои и на мен ми се наложи на скоро принудително да забравя едно момиче .. просто ние сме МЪЖЕ и не трябва да позволяваме на никоя кучка да си играе с нас колкото и да ги обичаме :(

Ей такава подкрепа очкавах!Брат..мерси за отг жив и здрав 8-)

w0sh
02-26-2008, 21:25
Айде Ендо.
Ще ни пееш ли "президент"
у варна яко лайвче направи.

Endo
02-26-2008, 21:26
A_JoLiE -явно ме познаваш,зада знаеш какво чувствам и изпитвам :grin:
BlueFace - подигравай се ...скоро ще ти се върне :wink:

ANTI
02-26-2008, 21:38
оставия - нямаш никакво бъдеще с такова момиче което си правис теб каквото иска и псотоянно те разиграва.
намери си некое истинско и свястно, което да знаеш ,ч едържи на теб.

Endo
02-26-2008, 21:43
намери си некое истинско и свястно, което да знаеш ,ч едържи на теб.
Пак казвам-имал съм много момичета,но в 90 % от случаите аз съм наранения...а мисля,че ми няма нищо :oops: ако някой каже как даже и снимка ше кача ..

4eere6ka_kiss
02-26-2008, 22:09
Говори с ния и й кажи , да си говорите направо ! Ако иска да бъде с теб , да бъде сега , а не след 5 год ! Помоли я дъ бъде честна ! Или сега или никога ! :D

Endo
02-27-2008, 08:17
След нея имах няколко момичета,но и те не ме накараха да я забравя :(

Pliok0019
02-27-2008, 08:22
И в двата случая ще те боли. Дали е защото не е до теб, или защото е скъсала отново с теб... Ти си избери варианта, с който ще се почувстваш малко по-добре.

panterkata
02-27-2008, 08:38
spored mene po dobre e da ne trugva6 sus neq i da se opita6 da q zabravi6.tq ako naistina te obi4a 6te6e da e s tebe a ne da bude s drug.znam 4e 6te ti e malko trudno no trqbva da q zabravi6

hooliganka89
02-27-2008, 08:40
Тва момиче е гледала много сапунени сериали,дошли от Испания,и се прави на супер интересна.Абе просто си няма работа,и си избияа комплекси,намери си няква по-зема личност.

SkiT
02-27-2008, 11:12
браааааат...заеби чесно!!Мацката(както каза един пич) си те е остайла за резервен вариант...просто си човек с който би искала да бъде ако не е с тоз който е сега...смешно но факт...карай напред ще се появят адски много хипер по яки...и доста по странни...се ще изкочи и нещо кат за твоята душа :P

thedutchess
02-27-2008, 12:24
Остави я, тя просто те разиграва... Обичам те, не те обичам, изневерих ти, не съм ти изневерявала... Момичетата имаме такъв не точно навик, но често го правим, а именно да даваме празни надежди на момче, което ни харесва, само и само да имаме нещо сигурно... /лично аз не съм го правила и не смятам да го правя, но все пък съм момиче и не мога да говоря в друг род... /... Крайно време е да осъзнаеш, че тя не те заслужава и въобще нямаш повече да се занимавш с нея... Не си струва да страдаш за някого, на когото не му пука за теб и твоите чувства... :?

sentient_
02-27-2008, 12:37
Тая те върти както си иска бе

tisho21
02-27-2008, 13:07
Бий й шута, да видиш как ще дотърчи при тебе бързо бързо.

maLka_FukLa
02-27-2008, 13:17
Просто няма смисъл.. разиграва те.Като ти четех историята се сетих за мои фр на които му се случи подобно.. неговата приятелка го заряза заради некаФ тъпак.. и после постояно му казваше колко го обича колко иска да е с него как ще зареже оня и пак ще се съберат.. ала бала.. глупостиииииии пълни глупости .. така и така не се върна при него .. само му даваше празни надежди.. а той постояно говореше за нея колко е добра и т.н. обаче накрая тя просто се показа такава каквато е.. един ден той я пита ще стане ли нещо пак между тях .. а тя му се била изсмяла и казала некво тъпо от сорта "бе ти нормален ли си" .. :x направо егати простащината..

mickelangelo
02-27-2008, 16:02
приятелски съвет ... шута в Г*за и следващата ... когато някои почне така да си играе с тебе и не знае какво иска е най гадно и ако имаш сили направи го .. ако ли не ... ще дерзаеш 0ще дълго време 8) 8)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-27-2008, 16:04
не ми се връзва ... няма логика ... CAN'T COMPUTE !

b0nb0nka
02-27-2008, 16:16
Ne sum pro4ela tema daje,no 6te ti kaja edno.S mrunkane ni6ot ne stava.Mrunkai si,oplakvai se,ama ne se nadqvai taka ne6tata da trugnat kum po-dobro.
8-)

Endo
02-27-2008, 21:35
Ne sum pro4ela tema daje,no 6te ti kaja edno.S mrunkane ni6ot ne stava.Mrunkai si,oplakvai se,ama ne se nadqvai taka ne6tata da trugnat kum po-dobro.
8-)

Не мрънкам,не се уплаквам,ПРОСТО ИСКАМ СЪВЕТ!

Endo
02-27-2008, 21:35
Бий й шута, да видиш как ще дотърчи при тебе бързо бързо.

Че аз ся нито я търся,нито и пиша,нито нищо...

cryingangel
02-27-2008, 21:46
Само ще кажа , че ако обичаш някого се бориш на каквато и цена да си с него.След като тя е казала , че някои ден ще е с тебе значи ти си така наречения "втори" резервния и вариянт.Според мене я отрежи и кажи , че нямаш време да я чакаш тя сама ще те посика ако трябва да сте заедно :)