PDA

View Full Version : Къде ми е проблема?



MemoRieS
02-26-2008, 18:18
Хм.. не съм сигурна точно дали темата е за този раздел и моля да бъда извинена ако съм объркала. Та ето каква е ситуацията.. Майка ми смята, че съм естествено красива и нямам нужда от грим, разбира се така мисля и аз за себе си и то от доста време,за това и за кратък период си слагах. Там е работата обаче, че момчетата в моя клас не смятат така, казват ми постоянно колко съм грозна и така на татъка... Донякъде не ме интересува какво мислят за мен, но все пак на моменти се замислям дали не са прави... и ми става много тъпо :lol: Аз не съм от надутите хора и мисля, че ако найстина бях грозна щях да го забележа и сама.... но техните приказки понякога ме подлудяват.. пфф не мога да разбера къде е проблема, какво ги кара да говорят така... Понякога се питам дали не е и заради това, че съм прекалено срамежлива, свита и не разговарям достатъчно... :-o Вие как мислите?

sexi_kukli4ka
02-26-2008, 18:30
мисля че е заради това че си срамежлива,много често съм виждала как някое срамежливо момиче си седи в ъгъла и никой не го забелязва,а някои по-грозни и нахални се набутват.не те критикувам аз също не сам мн общителна.И не мисли че си грозна защото някви си момченца ти казват така, ако ти не повярваш в себе си никой няма да го направи.

skatemore
02-26-2008, 18:33
и аз бях хубав ехеее на времето , но тогава дойде хероина и .. :?

Morskoto_oko
02-26-2008, 18:40
и аз бях хубав ехеее на времето , но тогава дойде хероина и .. :?
skatemore, ти сериозно ли? Търсил ли си помощ за това? :?
MemoRieS, може ли да попитам кой клас си, за да мога да отговоря на темата ти най- правилно. :)

mhmhmhmhm
02-26-2008, 18:44
Чакай са аз не разбрах кво общо имат
грима,майка ти,съучениците ти и тва дали си срамежлива О.о
И ми е много чудно как ще ти кажат,че си горзна,щото си срамежлива
Двете нямат нищо общо!

mrysnika
02-26-2008, 19:07
Връзката е,че като е срамежлива може повече хора да й казват разни неща. Мацка не се сдухвай явно искат да ти е кофти ама ако не се поддаваш няма проблеми. ПП. тва не са никакви момчета ебаси путките майна не ги слушай ами си хвани гадженце и си прай ти кефа. Ко те ебе от някви тъпаци. :P

Sintya
02-26-2008, 19:09
Отвърни им със същото. =D

Bubbly
02-26-2008, 19:12
Много ми е чудно какво разбирате под грозен (за външност). Има хора, които харесват къдрава коса, но това не означава, че тези с права са грозни. По същия начен някои предпочитат големи очи, други малки, руса или черна коса, високи или ниски, клечки или по- закръглени и много им се чудя на някои, които се смятат за грозни, само защото имат крив нос например. Не мисля, че има за какво да се притесняваш, освен ако нямаш някакъв огромен белег или дефект по рождение, за което всъщност пак нямаш никаква вина. Та мисълта ми беше, че хората са различни и просто трябва да приемеш външния си вид такъв какъвто е, защото има много по-важни неща, които можеш да усъвършенстваш в себе си. И последно драми от сорта- някой си е казал, че съм грозна, ами сега!?! ми изглеждат доста хм детински и това е последното нещо, за което бих се притеснявала. :-o :D

MemoRieS
02-26-2008, 19:15
Ами 9 клас съм. Еми вижте, аз също мисля като mrysnika. Затова свързвам това, че съм срамежлива и че не съм разговорлива с това, но исках и вашето мнение. Аз не искам никакъв контакт с тези хора, освен ако не е наложащо все пак сме в един клас.

petyrit
02-26-2008, 20:43
така и не разбрах в 1 или 9 клас си?

Ами иначе май наистина срамежливостта има голямо значение, но немога да съм сигурен.Дай една снимка да те успокоим, че не си грозна.

Morskoto_oko
02-26-2008, 21:03
така и не разбрах в 1 или 9 клас си?

Ами иначе май наистина срамежливостта има голямо значение, но немога да съм сигурен.Дай една снимка да те успокоим, че не си грозна. :D :D :D
petyrit, искрено ме разсмя!
Мила MemoRieS, външността няма никакво значение. Момче, което има наглостта да каже на момиче, че е грозно, е равно на пълен глупак, идиот и човек, който не знае какво говори. Ако си на мнение, че не си грозна, още по- добре.
Какво значи думичката "срам"? Това е чувство на вътрешно неудобство, притеснение, което се отразява на поведението. Можеш ли да се сетиш дали има причина да се чувстваш така.

4eere6ka_kiss
02-26-2008, 21:37
ami vzemi da ne im obriu6ta6 vnimanie !! nali znae6 4e kato im se vruzva6 i im pokazva6 kolko ti e tupo kato te obijdat te 6te produljavat da go pravqt za6toto im e int i na nikoi ne mu puka ve4e kak se 4uvstva drugiq ! Vzemi da ne ti puka pokaji im 4e ne ti dreme za idiotkskoto im mnenie dajee im go kaji i tvaaa ee :D

50cent
02-26-2008, 23:31
я даи една снимка тука ще видим ква е работата аз съм си направо бъдещ модел как тука ако имаш нещо лошо ще те съветваме тва онова

MemoRieS
02-27-2008, 09:57
4eere6ka_kiss това е много добра идея, само дето не помага, тъй или иначе аз нямам нужда от тях, не искам да общувам с тях, освен в краен случай, но те сами се занимават с мен... хах

PinkFloydSound
02-27-2008, 13:38
Повярвай ми, не е заради външния ти вид :) просто това са някакви комплексарчета :( заебавай ги и толкоз...и с мен беше преди така...но не им обръщах внимание известно време и те просто се спряха...даже започнаха да ме уважават до известна степен :)
П.П. инт. ми е, може ли наистина да пуснеш снимчица :)

sexymalinkaa
02-29-2008, 13:21
НЕ Обръщай внимание на тези досадници..има ги много такива ..просто не им обръщай внимание ..докажи им че тяхното мнение е безразлично за теб..може би искат да те изнервят.. :)