PDA

View Full Version : несподелена любов



Screen
02-26-2008, 18:40
Хора плс хелп.. харесвам едно момиче от 3-4 години..никога не сам се влюбвал така в никоя друга :( тя обаче се държи с мен всеки път различно и никога не мога да разбера какво изпитва към мен...а пък от мен по срамежлив просто няма и не мога да я питам...има ли смисъл да продалжавам да я "жадувам" или да се мъча да я забравя (което съм се опитвал вече и ми се струва невъзможно) :cry: :cry: :cry: :cry:

tuzaro
02-26-2008, 18:44
епа за 3 години не можа ли да я питаш дали има нещо към тебе?

HeReWitHouTYoU
02-26-2008, 18:47
Най-добре и кажи какво испитваш няма какво да губиш, най-много да спечелиш.Ако пък те отреже голяма работа да не е единствената ;) Знам какво ти е да си влюбен от толкова много време и да неси и казал и те съветвам да го направиш..... Т'ва е от мене :)

GabisiTa
02-26-2008, 18:49
Нищо не губиш да й кажеш какво изпитваш към нея, все пак от толкова време :-o Преодолей срамежливостта и просто и кажи. ;)

i_bleed
02-26-2008, 18:50
много ми е позната твоята ситуация. Аз бях влюбена в едно момче 3 години и така и не му казах, а да не говорим че заради това не можех и да си помисля за други връзки и си бях самичка. Всичко приключи когато го видях да сваля едно момиче, което беше толкова глупаво и ужасно по характер че си помислих "Абе тоя да не е добре да харесва нея, значи и той не е толкова прекрасен колкото си мислех". И изведнъж ми се отвориха очите за недостатъците му. Ако си сигурен че искаш да я забравиш пробвай да свалиш розовите очила и да я видиш каквато е. Друг е въпросът че може би я обичаш заедно с недостатъците...
оф мн дълго стана ама пробвай да се огледаш наоколо 100% има и други добри момичета.
а между другото вие в какви отношения сте?

Angel_kiss
02-26-2008, 18:55
Наистина кажи и!Естественно има вероятност да те отхвърли,но пък може и да те приеме...

Angel_of_the_Night
02-26-2008, 19:03
Наистина несподелената любов е ужасно чувство,но просто рискувай кажи и какво изпитваш.В този живот запомни че трябва понякога да поемаш рискове иначе после ще съжеляваш.Ако ли нестане,ще трябва да го преживееш,но няма да сажеляваш и да се чудиш какво ли щеше да стане.Да знам трудно е,но такъв е живота!!!

VinDiesel
02-26-2008, 19:07
колкото повече мълчиш толкова по гадно ще ти бъде просто я питай като какъв ме приемаш и може ли да сме повече от приятели

LipSoFAnAnGel
02-26-2008, 19:09
Най-добре и кажи какво испитваш няма какво да губиш, най-много да спечелиш.Ако пък те отреже голяма работа да не е единствената ;) Знам какво ти е да си влюбен от толкова много време и да неси и казал и те съветвам да го направиш..... Т'ва е от мене :)+1

moon_flower
02-26-2008, 19:54
То вси1ки те съветват да и кажеш,но никак няма да ти е лесно.Едно е да даваш акъл,друго е да изпълниш нещо.Но според мен трябва да я попиташ,да намекнеш по някакъв начин,защото в крайна сметка това сацели 3 години и едва ли ще можеш да продължиш още дълго така.
Успех. :)

petyrit
02-26-2008, 20:56
Кажи и, защото ще си намери гадже или ще замине някаде или нещо друго, и тогава ще ти е още по-гадно

Screen
02-27-2008, 05:12
благодаря на всички \:D/

hooliganka89
02-27-2008, 06:43
Олеее...много време си издържал да не й кажеш :shock: Аз като харесам някой,за отрицателно време се опитвам той да го разбере.

Желая ти успех!

Nasindo
02-27-2008, 07:53
Хора плс хелп.. харесвам едно момиче от 3-4 години..никога не сам се влюбвал така в никоя друга :( тя обаче се държи с мен всеки път различно и никога не мога да разбера какво изпитва към мен...а пък от мен по срамежлив просто няма и не мога да я питам...има ли смисъл да продалжавам да я "жадувам" или да се мъча да я забравя (което съм се опитвал вече и ми се струва невъзможно) :cry: :cry: :cry: :cry:

ОТИВАШ И И КАЗВАШ "ХАРЕСВАМ ТЕ ОТ 3/4 ГОДИНИ ,ВЛЮБЕН СЪМ В ТЕБ .." и мълчиш и чакаш отговора ... баси хората кви сте такива и търпите - ми покажи и го ве ... къв мъж си такъв ... пф момченце си още де затва

acidburn1
02-27-2008, 09:44
Хора плс хелп.. харесвам едно момиче от 3-4 години..никога не сам се влюбвал така в никоя друга :( тя обаче се държи с мен всеки път различно и никога не мога да разбера какво изпитва към мен...а пък от мен по срамежлив просто няма и не мога да я питам...има ли смисъл да продалжавам да я "жадувам" или да се мъча да я забравя (което съм се опитвал вече и ми се струва невъзможно) :cry: :cry: :cry: :cry:

ОТИВАШ И И КАЗВАШ "ХАРЕСВАМ ТЕ ОТ 3/4 ГОДИНИ ,ВЛЮБЕН СЪМ В ТЕБ .." и мълчиш и чакаш отговора ... баси хората кви сте такива и търпите - ми покажи и го ве ... къв мъж си такъв ... пф момченце си още де затва


+1

daisybaby
02-27-2008, 09:48
ако цял живот ще те е срам забрави да си с нея
и по добре се опитаи да я поканеш на кафе или да я заговориш и и кажи какво чувстваш, попитаи я ще стане ли нещо м/у вас или не поне да си на ясно

snow__queen
02-27-2008, 10:01
ехеееееееееееееее тва е много време бе момче,ти си мазохист.Кажи си й.Или понееееееее подразбери от нейни познати за мнението й за теб,не може така да се измучваш,ако не можеш да събереш смелост,просто по-добре се откажи.Аз не я познавам,ама,ако е от типа,който чака момчето да направи нещо,ти ще си отчакаш....... Успех :-) :)

seliak
03-02-2008, 22:05
Бре много си издръжлив бе! Аз бях в подобно положение казах и само след 3 месеца,но ме отрязаха жестоко....А болката след това е ужасна,но все пак трябва да и кажеш.Това е единственият ти шанс....